Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
26. pro 2010

@cajori17 jestli to tam ještě nechceš mít, tak alespoň na chvilku, alespoň budeš vědět termín porodu 😀

madormi
26. pro 2010

@cajori17 no nakonec jo, ale status si nezměnim 🙂) já dnes udělala poslední test co jsemměla doma stále 10 Ml a čárka naskočila okamžitě po ponoření nabíhala souběžně s kontrolní. a zítra jdu taky na gyndu, vím že není šance aby bylo něco vidět, ale musím ho ukecat na heparin 🙂

tea80
26. pro 2010

@sarlotta revize byla v 11 tt., byla jsem na ní 14.12.

cajori17
26. pro 2010

@aronek já ani nevim ,jak to mam udelat

madormi
26. pro 2010

@cajori17 já si zaala na seznamu výpočet termínu porodu a jak dle ovuluky tak dle ms mi vyšlo 2.9.

aronek
26. pro 2010

@cajori17 nějak v profilu. Zadáš si, že ho chceš změnit a tam se to nějak dohledá, já to v tomhle novém provedení nedělala 😖

cajori17
26. pro 2010

@madormi tak me vyslo 27.srpna a 6 tt 🙂

aronek
26. pro 2010

@madormi září je supr, jen je pak trochu problém se školkou a školou, je to teď asi není vůbec důležité. Hlavní je, že jsou // a donosit zdravé miminko 😉

aronek
26. pro 2010

@cajori17 tak to máš stejný termín jako kamarádka 😀 ta jde k doktorovi 28.12. 😉

cajori17
26. pro 2010

@aronek no a ja jdu zitra na gyndu 🙂

nicollka
26. pro 2010

moc díky holky....tu je dnešní foto dojdu mrknot po novém roce, pojedeme na hory a nebudu mit internet.

cajori17
26. pro 2010

@nicollka ahojky 🙂 tan prvni a posledni testik je stejna citlivost,ze? a carecka je silnejsi 😉 to vypada nadejne 🙂

madormi
26. pro 2010

@cajori17 no tak to nám nakonec vyjde dobře pže já kvůli té mutaci nebudu moci přenášet 🙂 je dám vše za to aby to tentokráte vyšlo 🙂

madormi
26. pro 2010

@nicollka dnes už je krásná!! tak na horách na sebe dávej bacha a chovej se jako těhule 🙂

farmarska
26. pro 2010

ahoj holky, okoukla jsem dnešní testíky 😉 a všechny jsou kráááásnýýýý!!!! 😵 😵 😵
cajdo , mad, nikol, opět velkááá gratulka!! 🙂 🙂 🙂
a ty na sebe dej Nykčo na těch horách fakt bacha!!! 😕

farmarska
26. pro 2010

a my dnes byli u tchánovců na obědě. Sem se nažrala kačeny 🙂 a celkově to bylo docela fajn, Robča tam vzal hry co dostal k vánocům, tak jsme hráli 🙂 Nějak se pochlapili, i s vánocema nás tentokráde překvapili 😎

kopa
autor
26. pro 2010

@handm ahojky,
já mám baby club přímo před barákem 😀 😉 Koukala jsem,že by jsme chodili ted na malý bazének,ale v tom bazénku by byl 15min a zbylých 30 min. asi na suchu 😅 a chtěli za jednu lekci 570Kč 😠 Takže se malý doma koupe s tatkou ve vaně 😀 ale jinak to plavčo je cena dobrá.Chtěla bych s Vítou určitě chodit.

lucadav
26. pro 2010

@kopa Ahojiky ,tak tu čtu o tom plavani,,,tak to je dost přehnane...my chodily a za 10lekci jsem platila 1000kč=) a bylo zo super,akorat jsem to moc nezvladala spiš ja,,bala jsem se že se mi mala utopi=)ale znama chodi a jeji 3lety syn už přeplave bazen,tak to je dost dobry.......Ted je mi lito ,že mame za sebou jen jeden kurz a děti jsou nadšeny a je to pro n
ě pry nej nej...
No ja nevim jak vy ,ale ja už jsem těch řizku přepapana=) tak jsem si udělala dietni mnamku .....chaos je už za nama a ted zpět do života.Jak jsem se netěšila na vanoce,tak byly krasny=)

lucadav
26. pro 2010

Tak a pohodička u nas=)

mari111
26. pro 2010

ahojík holky, tak jak se tady máte? Koukam že čárečky jsou super, to nám ale ježíšek nadělil // jen ještě aj ostatním aby dal // 🙂 no musíme vydržet,že. Taky se dočkáte. Ja už jsem taky přeplácaná jídlem ale jednou za rok to vydržím 😀 😀 😀

kerrie
26. pro 2010

Ahojda 🙂
Holky, koukám na všechny ty //..........nádhera!!! Myslím na vás a držte se!!! 😵 😵 😵

farmarska
27. pro 2010

ahoj kočeny 🙂 přišla jsem vám pořát hezké ráno 🙂 a držím palce, holkám co jdou na tu gyndu 😉 😎 Já jdu za chvilku taky, mám dnes ten velkej ultrazvuk ta už se nemůžu dočkat!!! 😵 😵 😵 Mějte se tu zatím pěkně a pak se sejdeme a povíme si novinky 😉

cajori17
27. pro 2010

ahoj holky, tak jsem byla na gynde,ale nadsena z toho nejsem.dle ms bych pry mela byt 7tt,ale na utz byla videt jen dutinka a gestacni vacek,pry to vipada dle utz na 4-5 tt,mam z toho strach,prukajdu samozrejme nemam a kontrola je az 13.1. nasadil mi 2 krat denne utrogestan a hotovo ☹ mam z toho divnej pocit

cajori17
27. pro 2010

@farmarska držím palečky 😉

lucadav
27. pro 2010

@cajori17 Ahojiky ,ale jestli neřikal dr. nic ,tak to bude určitě v pořadku.....uvidiš. Ono to stejně vždycky vychazi jinak=)

cajori17
27. pro 2010

@lucadav spis mi rikal,at to zatim neberu moc vazne,ale ze mam na sebe davat pozor...ale ja mam takovy pocit ,ze z toho nic nebude.jdu radeji vencit pejska,mam hlavu jak balon...... 😔

lucadav
27. pro 2010

@cajori17 No prosimtě,,jak ti tohle dr muže takhle řict=( Za 1o dni už by tam mělo byt něco vidět =neboj..........Včera jsem koukala na zpravy=pindy zahazujou děti a my ktere je tak moc chcem ,tak se nam sprominutim furt něco sere..Tak jsem akorat byla naštvana. Budu držet palce a zkus se co nejvic opatrovat. A zkus trochu vypnout a nemyslet na nejhorši,,,psychika je taky pěknej previt. Tak držim palce

cajori17
27. pro 2010

@lucadav dekuju ti moc

kopa
autor
27. pro 2010

Dobré ránko,
i když já už straším od 6hod 😀
Normálně jsem dneska měla sen 😀 měla jsem jsem ještě 4 holčičky 😅 😀 ty byli tak krásný 😵 😀

@farmarska Uží si velký Utz 😵 😵 a fotečku jo 😀
@cajori17 Caj nebuď smutná určitě to bude v pořádku 😉 třeba jsi šla jen brzy na tu gyndu 😉 Já když jsem našla // šla jsem až po 15 dnech od nalezení // a pak sem šla na potvrzení srdíčka za týden.
A na průkazku máš ještě času dost 😀 😀 Já jí dostala až ve 12tt 😉

lucadav
27. pro 2010

@kopa A zvladalas 5 děti???? 🙂 Ja měla dnes take krasne sny=)=)=)=)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru