Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
8. led 2011

ahoj holky.Tady je snad co tu nejsu pár dní další těhulka 🙂a aniž by se to plánovalo tak to jde samo co?
@nicollka držím palečky.Určitě se mimiš ukáže s pořádným srdíčkem.
@kopa Vítek je fešák teda 😉
@handm já když dám Filípka na bříško tak začne hned prdět a jak se začal i více pohybovat tak prdíky byli fuč.Zkus ho dávat co nejvíc na bříško a třena to pomuže.je divný že na ně chudáček furt trpí ☹
My už se zbrchali po očkování.2dny byl otravnej jak šváb a 2 noci nespaní,menší teplotky ale naštěstí je už klid.snad to nebude takto prožívat každé očkování?mě by jinak trefilo 😝 a posílám naše čuňátko 😀 jak nám baští zeleninku.Nevím co mu na tom tak chutná když je to takový 😝 😝 ale olizuje se a huká že chce zase 😀

nicollka
8. led 2011

Mury díky. No fotečky jsou úžasné , jsi šikulka.

Kopi víteček je fešák 🙂 Udělala jsem si už albíčko 🙂 tak to vám říkám že tam zůstane a budou se jen fotky přidávat :D

lenik_25
8. led 2011

@nicollka Koukla jsem na fotečky, teda koncem roku to už byly čáry tlustice 🙂 Krásné. A uvidíš, že budeš fotečky přidávat už navěky 🙂

@petroska Tak ten je vysmátej 😀

lenik_25
8. led 2011

@lucadav Ty tři roky fakt utekly tak strašně moc, až mě to děsí 🙂 Ukecáme taťky a oni nám ty prťata udělaj jo? 😀 😀 😀 Hele, ty jsi takhle ponocovala jo? A to chodíš spát se slepicema. 🙂 Jste taky popíjeli, co?

natalie77
8. led 2011

Ahoj koníkovky, děláte mi radost 😵 . Nicolko, hcg krásně roste, jste šikulky 🙂 .
Dneska jsem byla na kontrole v Gennetu, dostala jsem další léky, injekce a jsem objednaná na sál už v pondělí!!!!!
Holky tak držte pěsti, bojím se zklamání, ale musím doufat dokud nepřijde mrcha 😉 .

Jdu s malým ven, večer se ukážu 🙂 .

majjka24
8. led 2011

Ahojki 🙂 přicházím nahlásit, že stále žiju 😀 Tak jsem zjistila, že minulý měsíc ovulka vůbec neproběhla, až tento, (jsem 7 DPO) poctivě jsme se snažili, tak uvidíme zda to přinese ovoce 😀 Včera jsem měla super náladu, a dneska jsem jak praštěná, od rána mě bolí hlava jak po nějakém flámu, 😖 A to jsem byli včera slušně doma. Ať už je jaro.

majjka24
8. led 2011

@natalie77 to víš, že ti budem držet pěsti a v kolik jdeš na sál?

flair
8. led 2011

@nicollka z tebe mám ohromnou radost 😵 hcg je naprosto ukázkové 😵

Wladi, to jsem staršně moc ráda, že je Šimonek v pořádku. Je neuvěřitelný, čím si prošel a jak to zvládnul 😵

Naty, musí to dobře dopadnout!!!

Mury, malá je fakt malá, to je neskutečný 😅 Meliska měla 8 kg v 6měsících!!! Ale my jsme s manžou vysocí, on 2m a já 177cm. Takže Meli bude taky vysoká 😉

kopa
autor
8. led 2011

Ahoj holky 🙂
@murynka no manža se k Vítovi chová ukázkově 🙂 ale to je tak všechno,mám takový pocit,že zůstanu s malým sama 😔 Dneska jsme se o tom bavily,akorát jsme se zase chytli 🤐 Chyba není jen na jeho straně,já mám taky své chyby.Nechci aby jsme spolu žily,jen kvůli dítěti 😔 což mi zatím tak přijde.Já nevím já žila v představě,že mě má manža rád...Z jeho strany nic necítím(jako nespíme spolu a ani tu blbou pusu mi není schopný dát)
Nechci aby to odnesl Vítek,jsem ráda že ho mám.Ale ted jak jsme se hádali,tak to podle mně vnímá 😔

kopa
autor
8. led 2011

@wlladka Vladi Šimonek je moc šikovný!!!!Jsem ráda,že vám vyšetření dopadlo dobře.Furt na vás myslím 😵 😵
@petroska Já zkoušela ten mixer od Aventu a mixovala jsem brambor s mrkví a fakt mi to nechutnalo 😝 😀 😝 jsem zvědavá jak se na to bude tvářit Vítek 😀
@natalie77 Držím moc palečky aby se zadařilo!!!!! 😵 😵

lucadav
8. led 2011

@lenik_25 Ano ano ,,,daly sme si vinko....=) Ja dnes 3vlasy za sebou a tak jsem si zašla i na solarko ,tak se dnes citim fajně=) tak si dam sklenku a v pul 10 na kutě

lucierob
8. led 2011

ahoooj holky, tak zase jen rychle, dokud dítka spí.
Jdu se juknout na tabulku. A pak vás dočíst a snad i na něco reagovat.

mirax
8. led 2011

ahoj berušky, děkuju všem za podporu 🙂
my jsme byli dnes v Praze u rodičů, pak jsme jenom s manželem narychlo zajeli do Letňan na nějaké slevičky 😉 ...tak jsem vykoupila skoro celého Berschku 😀
Máme půjčený film, tak jdeme čučet a asi i brzy padnout. tak zatííím 🙂

natalie77
8. led 2011

@majjka24 jdu ve 12.OO....mám tam být v 11.50 aby mě připravili, mám mít košili a bačkory.....
Tak snad to tentokrát vyjde...dneska ve 21.00 si mám páchnout Pregnyl...holky jen mě pořád strašně bolí hlava...je to těma hormonama, jak se mění ta hladina, ta stimulace je svinstvo...jsem jako na houpačce...břicho, jako ve 4..měsíci....

Tak jdu poklidit a asi si lehnout, dneska nemám nějak náladu..doma mi všechno lezlo na nervy, potřebovala bych uklidit, ale nějak mi chybí energie, také se těším na jaro...

Opatrujte se mi tady.

lenik_25
8. led 2011

@lucadav Ahojky, Bobo šel na pivko a Dáda si kecá v posteli, Mája chrápe na gauči a králík na domečku... asi si dám taky dvojčičku bílého... Dáš si se mnou na dálku? 🙂

lenik_25
8. led 2011

@natalie77 Držím všechny 4 palce 🙂

lenik_25
8. led 2011

@majjka24 Jé ahojky zlato, tebe tu ráda vidím. U mě ovulka v prosinci proběhla, dokonce jsme to šafli, ale nevyšlo to a dneska jsem 4 DC. Tak třeba se nám to oběma vydaří v lednu a budem těhulkovatět spolu 🙂

@kopa Je mi hrozně líto, jaká je u vás situace, zvlášť to musí být o nervy, když se malý před nedávnem narodil ☹ Beruno, jestli cítíte oba, že to nemá smysl, tak se oddělte. Najdeš si někoho rozumějšího a Víteček to ještě nebude nijak prožívat, protože takhle brzy si děti snadno zvykají na nové osoby.

@natalie77 A nezavodňuješ se až moc, že máš tak velké břicho? Kámoška prožila hyperstimulaci a teda peklo! Měla břicho jak v pátém měsíci, bylo jí hrozně zle a pořád si myslela, že je to z jídla. Pak už jí bylo na omdlení, tak šup do špitálu a odsávat vodu.

mari111
8. led 2011

@natalie77 také budu moc moc držet palečky

natalie77
8. led 2011

DNeska jsem byla na kontrole, prý je to v normě....a je to normální, ale také mi není moc dobře, ale hyperstimulační příznak nemám, je to prostě pro tělo trošku peklo, ale kvůlli tomu voňavému uzlíčku vydržím všechno....

Tak pádím do postele čučet na tv....a pak padnout za vlast🙂.

lenik_25
8. led 2011

@natalie77 Tak to tě chápu, člověk vydrže ledacos 🙂 Tak držím palečky a hezky odpočívej.

tercie
8. led 2011

Ahoj holky jdu jen v rychlosti dočíst, a do hajan, Lukymu se tlačí horní jedničky, má druhej den teplotu a je mazlící, unavenej a ubrečenej,tak jsme spolu a na net nemám kdy. Snad brzo mršky vylezou a zas se vrátíme k normálnímu režimu. Když ho uspím takhle dlouho tak si vůbec nedáchnu a jsem pak jak zbitá.

@natalie77 držím strašně moc palce ať se toho vrnícího voňavýho uzlíčku dočkáš, moc moc ti ho přeju, a budu se za tebe modlit ať to vyjde 🙂

JInak mi berušky nový těhulky děláte obrovskou radost, krásně se to čte, tak jen tak dál, zdárně pokračujte a ostatní snažilky ať se co nejdřív přidají a nový dušičky snad už nepřibydou...

Jdu hájí, dobrou noc 🙂

madormi
9. led 2011

ahoj holkyk hlásím se po příšerné noci, měla jsem hrozný průjem, vůbec nevím z čeho. nemůže to nějak ublížit bublince? ☹

madormi
9. led 2011

ahoj holkyk hlásím se po příšerné noci, měla jsem hrozný průjem, vůbec nevím z čeho. nemůže to nějak ublížit bublince? ☹

murynka
9. led 2011

@kopa ☹ ☹ ☹ já tě moc chápu tohle se nedá jen kvůli dítěti a jak píšeš to miminko to vnímá 😔 😔 my když s eted občas pohádáme malá pláče nesnáší když se křičí ☹ a pokud se hádáte často tak je mi to líto ☹ ☹

wlladka
9. led 2011

Ahojky 🙂
....koník ráno nějak nefachčil,co? 😒
Jinak přeji krásnou neděli. U nás svítí sluníčko, tak se za chvíli vypravíme ven 🙂
@murynka roste to roste, a máme z "toho" velikou radost. Vy jste v pohodě, Sofinka měla krásné míry a ukázkové skóre, takže super. Takhle jsem měla našeho Jendu. Sice císařem, ale měl dvě kila, i když se pak spadnul na 1890g, ale tři dny s podpůrným dýcháním. I tak ho od začátku beru jako donošené dítě. Matyáš měl taky rovné 2kg a ten se taky spadnul až na 1800g a měl infekci. Taky jsme si užili, ale nedá se to ani trochu srovnat se Šimonkem. to je úplně o něčem jiném. Ten, kdo si neprožil to postávání u inkubátoru, když se hlavou honí myšlenky na to, jestli to není naposledy, jestli tu ten drobeček bude i zítra, ne-li za hodinu, ta zoufalost, když ti doktoři říkají ty příšerné věci, že je ve velmi kritickém stavu, že není jisté zda se dožije druhého dne a jaké to při přežití vůbec bude....... Ten, kdo ten strach a nemohoucnost tomu drobečkovi pomoci neprožil, nedokáže si to představit.
Ten děsný strach se ve chvíli, kdy už jsme doma mění v obrovské štěstí. Naše hodnoty se dost změnily a náš život také není takový jako dřív. Myslím, že jsme o dost vyrovnanější a vyzrálejší. V té nemocnici jsem asi hodně zestárla, ale teď se Šimonkem naopak mládnu 😉
...no, to jsem se rozjela 😅

@kopa to mě mrzí, že je u vás tak, jak je ☹ Vždyť máte chvíli po svatbě, tak snad je to jen nějaké přeháňka z životní změny a vše si brzy vyříkáte a bude dobře. Po každé bouřce se vyjasní a já ti moc přeju, aby tomu bylo tak i u vás. 😵
@madormi průjem miminku neuškodí. To by musela být nějaká těžká infekce, aby jo. Neboj, taky jsem měla v těhu párkrát takové stavy, až mne napadalo, že z toho snad porodím. To bude dobrý. Dej si malou dietku s neslazeným čajem a bude fajn 😉

wlladka
9. led 2011

.....a děkuji za pochvaly na Šimonka. Dělá nám radost 🙂 🙂 🙂

madormi
9. led 2011

@wlladka děkuji za uklidnněí, ono se mi i uleví po těch 14 dnech zácpy 🙂

madormi
9. led 2011

@wlladka a kdy budete mít všechnyn výslekdy ze šimonkových vyšetření? je to fakt zlatíčko takovej bojovníček, to bude ideálí chlap pro život jednou 🙂

wlladka
9. led 2011

@madormi to jsou přeně moje problémy. Zácpa a pak když se to hne, jsou to muka 😕 😅 To bude dobrý 😉

Se Šimonkem je to na dlouhý lokte. Sledovaný bude dlouho. Věříme ale, že se nám nic strašného už neobjeví. To špatné máme za sebou 😵
Jestli bude ideální pro život, to nevím. Spíš aby to nebyla maminčina prdelka. Takový jsou pro život nepoužitelný 😀 Ale mám ostrašující případ ve svým mladším bratrovi, tak si dám pozor, aby byl Šíma jednou samostatný 😵

wlladka
9. led 2011

No nic. Koblížek se probudil, tak mu dám cucnout mlíčka a jdeme trochu na sluníčko, než se nám schová.
Tak zatím papa

lucadav
9. led 2011

@lenik_25 beruško ,,,,dala jsem si taky ,ale koukame na stahle zoufale manželky ,,tak jsem na netu malo=)=)=)=) a
@kopa si to tu čtu a tak si přemyšlim ,,,znama ma to same ....takže jsou kvuli malemu spolu a podvaděj se nazvzajem a to je teda strašny......probrala bych to uplně až do hloubky at člověk vi na čem je ....kvuli tomu krasnemu mrnouskovi je to ale hruza=(
At je lip

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru