Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
3. bře 2011

@farmarska Aha, už koukám, že máš v nemocnici "o zábavu" postaráno. Já nejen, že bych se tam jako ty nudila, ale mám fobii na nemocnici, tak bych byla na prášky. S manžou tě určitě ven pustěj, to je jasný.

sarlotta
3. bře 2011

@handm kdyžtak mi písni do IP, kdybys něco potřebovala , ju 😉

lenik_25
3. bře 2011

@sarlotta Jo dokonce císař, tak to jsem už nedočetla.

Nejde vyvolat porod a porodit normálně?

handm
3. bře 2011

@sarlotta já vím, že musím zkoušet, zatím zbaštil obojí s chutí, krásně otvírá pusinku, jak ptáčátko 🙂🙂🙂
Nahradit UM kojením nevím, jestli se mi povede, někdy to fakt bojkotuje, někdy hezky pije, asi jak má náladu, kolik se mu chce tahat a jestli tam něco je.. přes den vydrží u prsa tak minutku, leda musí být po dlouhém spaní, to je lepší...🙂
skleničky zatím mám jen od 4. měsíce bez masa, vařit chci, až se trošku rozjí, abych si to mohla navařit na zásoby a zamrazit..🙂 a oliváč je výbornej na kadění - kapku a jede 🙂 zatím jsem nedávala, ale kdyby bylo nejhůř...😀 zatím kadí dobře, jak pije švestkovou štávičku!.-)
Kaši zkusím asi až od toho 6 nebo 7 měsíce, on s tím jeho bříškem byl hodně problém.. tak aby ho to nezabetonovalo jak ten NUtrilon Extra... 🙂
co šarlinka?! Jak ji chutná?!🙂

handm
3. bře 2011

@sarlotta hezkou prochajdu! a díky!!🙂

ikopretinka
3. bře 2011

@lenik_25 😀 😀 😀 dobrý no, drž se 😀
Farmi tu onehdy psala, že má prcka zase koncem pánevním, přes 4 kg a sklon k neotvírání se, tak asi volí raději císaře

lenik_25
3. bře 2011

@ikopretinka Jo tak, já si právě pamatuju jako poslední informaci, že se malej otočil dobře hlavičkou. Tak už zas zlobil jo? Potvůrka jeden 😀 S tím si Farmi ještě užije, se zlobidlem. On se chtěl asi narodit až jako tvrdohlavej beran 🙂

m_artasek
3. bře 2011

@farmarska taky Tě už mohly vzít na sál dneska, takový pěkný datum 3.3., hlavně ať je vše bez problémů a jste zdraví. Jo jsme otěhotněly loni spolu, akorát mně to nevyšlo, ale na Míšánka už se těšíííííííííííím

madormi
3. bře 2011

@aja.83 mě právě taky neberou ty barvy, jinak kočárek mi přijde super tak si počkáme a uvidíme 🙂

ikopretinka
3. bře 2011

@madormi máš někde foto toho kočárku nebo něco? Chtěla bych se na něj podívat, sice už mám ale neva, ať mám trochu přehled. Nic mi ta značka neříká

madormi
3. bře 2011

@ikopretinka zaej si na seznam camarelo Q 12 nebo camarelo Q 12 evolution ( to jsou jiné barvy) vyjede ti spousta prodejců 😉

ikopretinka
3. bře 2011

@madormi ok zkusím

ikopretinka
3. bře 2011

@madormi jj našla jsem, víc se mi líbí ty evolution, ten květovaný nejvíc, tvarově vypadá taky dobře. Jen pro mě málo křiklavý 😀 😀 a nešel by mi k autu 😀 , ten můj má skoro tu samou barvu jako lak 😀 . Jsem ulítlá do té zelené.Ale jinak vypadá super i ta cena není špatná 😉 😉 .

madormi
3. bře 2011

@ikopretinka mě se taky z těch dostupných asi líbí nejvíc ten kytkatý, ale přijde mi že je víc k holčičce než klukovi 🙂 blbost co 🙂 no čekáme jeslti do léta nevyjedou jiné barvy ještě :D ono těch kočárků je ale tolik. tak mi psal mudra, že výtok asi nic nebude ale ať se radši stavím a kouknem na to

ikopretinka
3. bře 2011

@madormi raději si to nech zkontrolovat, ať máš klid 😉

petroska
3. bře 2011

ahoj holky.tak i dnesšní kontrola ok a na další jdeme až bude prcek cupitat.prý sme až moc šikovní takže kontrola není třeba.tak su ráda že Filík vše zvládá na jedničku.Je to muj šikulínek 😵 Jinak sem se ptala jestli to je atop.exém a prý to na něj nevypada.že bude mít asi citlivější plet,když se o něco otře tak mu tvářička z červená.uvidím co mi ještě pak poví obvodní jak tam pujdeme.
Farmi držím palečky at je Mišánek brzy u tebe 😉

nicollka
3. bře 2011

ahoj holky, tak výtok mám i já 🙂 prý je to normální.

A proč vlasstně Farminka bude na jIP a co jaka operace?

martinkal
3. bře 2011

ahoj holky 🙂
tak nakukuju a vidím, že Farminka zítra rodí.
FARMÍ držím ti palce, neboj vše bude OK a já ti přeji, aby to proběhlo co nerychleji a měla jsi svého Míšánka u sebe. Myslím na tebe 😉

maendy
3. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Tak zítra očekávám příchod mrchy,no uvidíme,v týdnu me sem tam pobolivalo bricho jako pri menzes,dneska taky ,ale zase jsem požrala doma co jsem nasla,jako kdyz to mam dostat,takže neverim ze by se to hned prvni mesic s duphastonem povedlo,prsa me bolí pred kazdou menzes,takze ja se nemam podle ceho ridit,a BT nemerim.....
vcera me nasr..sefka v práci......pry za tehotnou ji zhora nahradu nemaji tak pry mam zakaz tehotnet...co si vubec o sobe myslí...byla jsem tak nasraná .....no skoda mluvit....

Jinak Farmuško moc na tebe myslim....moje kamoska prave dnes rodí....vcera jsem ji vedla s taškou na prijem,,,,,manza uz za ni utikal v poledne....tak cekam a cekam a nic.....
Jeste delala vtipky ze me to chce s tou kabelou do roka oplatit.... 🙂
taky potratila,2x neuspesne umělé a pak samo tohle,už at je ta beruška venku,sama po tom všem řikala že neuvěří dokud ji nebude mít v náručí....

sarlotta
3. bře 2011

@petroska bezva že kontrolka dopadla dobře🙂 šikulky 😉
@martinkal ahojík, Vy už budete mít taky brzo roček 🙂 chystáte se na oslavičku ? 😉
@ikopretinka
@madormi pěkný kočárek.. hnědý s růž. kytkama je super 😀 ale chtělo by to vidět naživo, já mám taky radši výraznější barvičky 😎

sarlotta
3. bře 2011

@maendy ahojík, na šéfku se vy... vůbec na to nemysli, co je jí potom.. to je její starost a ne Tvoje... dítě není dovolená 😉 😉 to si člověk těžko naplánuje 😉 😉

kamošce držím palušek, bude to ok 😎

madormi
3. bře 2011

@sarlotta jj to já nebudu kupovat jen přes net, nejdřív to okouknem v krámech,a le na to je čas 🙂 to vidím tak na léto 🙂

markee
3. bře 2011

ahojky,
Faminko, zítra na tebe budu myslet víc než do teď. Ať vše je co nejvíce v pohodě, Míšánek hodnej abříško ať se hezky hojí 😉

maendy
3. bře 2011

huráááá tak kamoška už zdárně porodila holčičku....došla mi mms.....taková krásná pokrčená baculka.... 🙂

Já nevím proč mě pořád popichuje u pravého vaječníku,snad mě ten duphaston neudělal cystu...ou je

mari111
3. bře 2011

Farmísku tak na zítra moc držím palečky a už sa moc moc těším na drobečka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinkal
3. bře 2011

@sarlotta jo jo za 2 týdny slavíme, teď vymýšlím dortík, už se mi o tom i zdá. 😀
Posílám fotečku naší princezny. A co ty Šarlotko jak se máš? A co malá Šarlotka?

farmarska
3. bře 2011

holky nevím jestli to dělají hormony,ale strašně mne všechny dojímáte 😵 😵 😵 vy jste tááák hodný, jakna mne myslíte 😵 😵 😵 všem moc děkujuuu 😵 😵 😵
zatím pořád jetě nevím v kolik to zejtra vypukne, jen že to bude dopoledne. Od půlnoci už nesmím pít a jíst, tak doufám, že půjdu hned nějak brzy, jinak zemřu hlady 😀 na tokovýhle šoky není moje tělo stavěné, ani zvyklé 😀 😀
dnes taky dostanu ještě nějaký stahovací punčochy..no zapoměla jsem se jim zmínit, že namám ráda těsné věci a elasťáky a podobné věci, že mi teda (na mejch prasečích kopýtkách) fááákt nesluší 😠 😀
Na zítřek jsem si měla zbalit do igelitky pár drobnejch osobních věcí a prý můžu i mobila, ale vyplého. Zítra prej budu na jipce, o malýho se mi postarají, jen mi ho budou nosit co tři hodky na krmení a když nebudou žádné komplikace, tak v sobotu nás převezou zase zpět sem na pokoj 🙂
Jak budu moct, dám vám vědět! 😵
Mějte se tu krááásně a dobrou 🙂

sarlotta
3. bře 2011

@farmarska drž se brouku, zmákneš to, čeká na Tebe Mišánek miláček... to stojí za to. i za punčochy 😀 😀 😀 😵 😵 😵 myslím na Vás, držím všechno co mám. 😉 dobrou holky, nějak jsem se tu zdržela dneska 😅 😀

kerrie
3. bře 2011

Farminko.................držím všechny palce a Emička taky.......... 🙂 Zítra na Tebe budem myslet a už se na Míšánka moooc těšíme 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru