Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
16. dub 2011

@nicollka 😵 😵 sofinku jo 😵 😵 gratuluji!!!!!!!!!!! 😵 😵 díky za pochvalu foteček 🙂 🙂
@lenik_25 chápu 😔 ☹ drž se

nicollka
16. dub 2011

@murynka Mury no jo manža chtěl ruské jméno a sofia k přijmení nám padla hned 🙂 tak sme odsouhlasili. i kdyz sem napřed chtěla Nikoll

lenik_25
16. dub 2011

@murynka Snažím se držet zuby nehty ☹

kerrie
16. dub 2011

Krásný večer všem 🙂
Holky, tak se hlásím do klubu.............Emička někde taky čapla tu hnusnou chřipajznu. Od včera blinkala, dnes měla teplotku a večer sranděru............chudinka moje malá......já ji tak lituju ☹ ☹ ☹ Snad jí zítra bude líp ☹ Celý den spinkala, akorát se mezi tím vždycky napila...........a pak se ke mě tulila. Beruška naše. No tak teď čekám, kdy to čapnem my s manžou 😒

majjka24
17. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................36tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO ?. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............?? tt
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................29DC
nikissek28............................28DC
maendy................ ................4DC
Martasek ................ . ...........41 DC

majjka24
17. dub 2011

@lenik_25 Kočendo, jsem ti říkala, že nemáš propadat panice, uvidíš, že to bude dobrý, a moc Ti to přeju !!!!

mirax
17. dub 2011

Hezké ráno 🙂 ,

jsem ráda, že farmík se přišel ukázat! To je mi líto, že jste pořád nemocní, snad už je to poslední nepříjemná choroba!

Náš Tobík taky prozvracel celý včerejšek,ale dnes se zdá úplně v pořádku, bez teploty, už i něco snědl a zatím to v něm drží 😉

Já už taky krásně cítím pohyby a to docela často. Předtím to bylo dost slabé a málo, ale posledních pár dní se mimčo "pochlapilo"🙂

@lenik24 - Leni, já ty doktory někdy nechápu. Pro těhotenství je určující především výše HCG v krvi a ne výška děložní sliznice. Nevím, jak přesně ti dopadly výsledky z krve - HCG tedy klesalo k nízkým hodnotám???
To je bohužel 😢 😢 😢 špatná známka a to moc dobře víme...Nehci psát něco, co by tě bolelo, ale živit naději, když asi není, mi prostě připadá hrozně nefér a proto budu já za tu "zlou" a i-když bych si a tobě moc ..neskutečně moc přála,aby tam byla naděje, tak nejspíše není.
Máš několik dní zpoždění a hlavně to těhotenství tam opravdu bylo, proto je sliznice v děloze oparvdu těhotenské výše. Poku dr. neprokázal gestační váček, nemá co povídat o těhotenství, víš, to mě zlobí.
Nevím, jestli jsi dostala Agolutin nebo zatím pořád pokračuješ s progesteronem a čekáte, co z toho?
Držím palečky, ať se tělo brzy srovná a určitě absolvujte ty testy. Určitě se na to přijde. Co listovka? nemáš třeba taky mutaci MTHFR....Femibion jsi brala nebo jen obyč listovku? Nebo to můžou být nějaké autoprotilátky, hormonální nerovnováha, nějaká zoonóza, Leiden...je toho hodně, ale tyhle problémy jsou nejčastější..však asi víš.
Držím palečky, žádnou smutenku! Je jaro...čerpej energii pro mimi, které určitě brzy bude!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

nicollka
17. dub 2011

Dobré ráno,
ted sem otevřela oči tak jdu udělat kávičku a palačinky.
A dnes ráno au zase ztvrdlo břicho, „ale“ Sofi se přes to prokopala a už cítím kopanečky na dotyk. Dala jsem teplou ruku tam kde byl kopaneček a šup dalši, krása Jen doběhl Dany že chce taky a měl tak ledovou ruku, že se sofi asi někam schovala

a ještě, je možné že mám Sofi stále vodorovně v pupiku?

lenik_25
17. dub 2011

@majjka24 Zlato, kdepak, už mi jde dolů i BT a test byl už v pátek bez jediného náznaku druhé čárky... počítám, že dneska nebo zítra začnu krvácet. Fakt. Prostě to tak cítím.

lenik_25
17. dub 2011

@mirax Ahoj, mluvíš mi z duše, cítím to stejně, jak to píšeš. Doktor mě asi chtěl povzbudit, on je hodně dobrej a viděl, že jsem na dně, skoro jsem mu tam brečela. Tak mi asi dal naději díky té sliznici. I když já vím, že ta sliznice se prostě sama o sobě nesníží, když tam počátek těhotenství byl, prostě odejde pak s MS. Jo a gestační váček ještě ve 4+4tt nemol vidět, víš, prostě jen tu sliznici.
Jinak zítra na tu krev nejdu, protože bych si ji musela platit, přijde mi to zbytečné, když to mám dostat. Počkám do středy a když do středy nepřijde MS, tak teprve pak si zajdu na krev na hcg. Prostě už neplaším, zkouším se už smiřovat s tím, že těhotná prostě nejsem a ten cvrček se mě zas pustil. Ty voe, už počtvrté! ☹ No mám dost ☹
Jinak od října 2010 beru femibion právě kvůli tomu metafolinu na zpracování listovky.

mirax
17. dub 2011

lenik_25 - Leni, to jsem ani netušila, že už je to počtvrté! To musí být veliký zápřah na psychiku...z takové radosti a naděje pokaždé ztráta...
Nejdůležitější ale je, že to těhotnění vám jde, to je podle mě zásadní. Nějaký problém u vás možná bude a já pevně věřím, že to bude jen nějaká drobnost, která půjde dobře ovlivnit vitamínama a lékama.
Nejhůř na tom tady zatím byla Markee, ti měli v páru opravdu genet. vadu a šance na zdravé mimi byla loterie 😒
Femibion určitě ber pořád, i-když to jsou teda prašule...

Jdu dodělat oběd...zase nakouknu.

ikopretinka
17. dub 2011

Pěknou neděli,
tak mě zbývá 25dní do TP, no mazec bojím bojím 😀 😀 . Ve čt už bude i donošené, začíná 38tt.
@lenik_25 nebuď smutná, ono to vyjde, nám to taky nešlo rok a půl a vidíš, problém v imunitě, buď jsem zabila spermie nebo mimíše. Určitě se na to přijde neboj, hlavně že otěhotnět můžeš. Ale vím to čekání a nebo následné zklamání je fakt na psychiku náročné!!! Posílám ti sílu a hlavně věř, bude to dobré!!!

ikopretinka
17. dub 2011

@mirax tobě to taky pěkně naskakuje ty tt matko! 😉

kopa
autor
17. dub 2011

Ahoj holky,
tak jsem chlapáky poslala ven a já uklízím,peru,vařím.Konečně když nejsou doma,taky něco stihnu udělat.
Dneska malému vařím dýni s bramborem,tak jsem zvědavá jak se bude tvářit 😀

Holky těhule krásně vám ty týdny skáčou 😀 😀 Už se určitě těšíte na mimísky 😀 😵

@kerrie jéjeje tak se brzy uzdravte!!!Nám se zatím tyhle ty nemoce vyhýbají,tak musím zatukat 😀
@lenik_25 určo se nech vyšetřit...přijde se na to a určitě se zadaří!!! Skoro každá 😔 jsme se dočkali mimča. 😵

kopa
autor
17. dub 2011

@farmarska jé koukám farmík, že jsi tu byla!! 🙂 Dobře to zvládáš mamino!!!Co manža pomáhá ti se zvířátky,nebo to dřeš sama? 😅

nicollka
17. dub 2011

Ahoj holky, dnes bylo nádherně. Zítra má být zase úžasně, tak si poklidime doma, a budeme se ohřívat na dvoře na sluníčku 🙂
Od úterý už budeme s manžou min. půl roku spolu, každý den, já se tááák moc těším 🙂 nebyli sme spolu snad rok a půl.
A nějaké dnešní foto 19+6 🙂 poslední den 20tt

nicollka
17. dub 2011

a tu pejsek ktereho ještě musíme udat … ale taková škoda moc se mi libi a je takovy super

aronek
18. dub 2011

Ahojky, přeji pěkné ráno. Poctivě dočítám, ale nějak nestíhám reagovat. Teď si prďolka ještě přispává, tak honím resty doma a chtěla jsem ale spoň pozdravit 😉

tercie
18. dub 2011

Ahoj holky, taky se jdu aspoň ukázat, že žiju, taky dočítám, poctivě každej den, ale s psaním jsem na štíru, furt je co dělat 🙂 Lukášek oslavil rok, fotky mám v albíčku, mrkněte kdo chcete 🙂 Tak to teď bylo docela hektický, no ale máme to za sebou 🙂 Akorát máme oba už přes týden rýmu a kašel a ne a ne se toho neřádu zbavit. Koukám, že tady jsou a byly taky střevní problémy, holky ať se všichni brzo uzdravíte, je to nepříjemný tyhle stavy☹
Těhulky na sebe dávejte pozor a držím palce na všechny kontroly 🙂 a gratuluju k proběhlým kontrolám, už jste všechny v polovině, nějak to strašně moc utíká 🙂

sarlotta
18. dub 2011

Ahojík holčinky, hezké pondělíčko přeju. Tak mi měli 6.tou nemoc, takže od úterý do čtvrtka horečky 39, furt sme sráželi a furt se to vracelo nahoru, tak i zábalíky sem dávala, aby sem malou necpala pořád čípkama :think: no a v pátek vyrážka na bříšku a drsné tvářičky a v sobotu už nic 8-o 😉
Navíc u nás minulý týden zástup u doc, tak malé i moč kontrolovala doktorka a crp – krev jí brala z prstíku, bobášek můj prťavý 😒 dělala minulý týden a ok 😀 , takže fakt jen něco virového.
No a o víkendíku sme courali po venku, pže bylo 25st a krááááásně, pivčo, kafčo, houpačky.. malá je miluje, strašně se řehce když se houpe a vykládá hooopy, hoooopy 😎 😎 😎 😎

mari111
18. dub 2011

Ahoj holky, jak se tady máte, doufam že líp než my. Laurinka má zase srajdu, tak jedeme dneska k doktorovi tak jsem zvědavá co řekne 😔

mari111
18. dub 2011

@murynka no sedí, to by jí šlo opici ale líst se jí nechce moc, když už tak couvačka 😒

lenik_25
18. dub 2011

@mirax Ahoj, tak já předpokládám, že v páru žádnou genet. vadu nemáme, protože máme už jedno zdravé dítě. No uvidíme.

@ikopretinka Děkuju a já myslím na tebe. Neboj, mně doktorka říkala, že hotové je miminko už od 36tt. Ale na porod je samozřejmě ideální 38-41tt.

@kopa Jo, jste pro mě taková inspirace, že jednou to prostě vyjde.

@nicollka Ty jo, nemáš tam dvojčátka? 😀 Krásné fotky.

@tercie Jé, vám to ale sluší!!!

@mari111 Už zase? Držím palce, ať už máte klídek.

madormi
18. dub 2011

@lenik_25 markee co jsem občas chodí má taky zdravou holčičku a pak jim zjistili, že něco v genetice je špatně a že malá byla zázrak, přeji ti, aby to u vás bylo něco snadno řešitelného, ale i tak by stálo za to nechat vyšetřit i genetiku ☹

mirax
18. dub 2011

@lenik_25 - Leni, to, že máte zdravé dítko ještě bohužel nemusí znamenat, že není u jednoho z páru přítomna gentická abnormalita.
Existují např. balancované translokace (část chromozomu se přilepí na jiný z genomu - vznikne to při poruše dělení jádra - a tím vlastně člověk má správnou gent. výbavu. Ale když se mu dělí pohlavní buňky, tak jich pak má...velmi zjednodušeně řečeno polovinu zdravou a polovinu s translokací - pak je loterie, které pohalvní buňky spolu splynou) a těch poruch, které nejsou na první pohled zřejmé je hodně...existuje spousta skrytých genet. vad - osoby, které je mají jsou tzv. přenašeči a nemají o tom často ani tušení. Většinou se pak odhalí u neplodnosti, častých potratů atd.

Tím tě nehci strašit, jen ti ukázat, že gent. vyšetření cenu má a těch poruch může být velká spousta. Ovšem jsou vzácné a pravděpodobnost, že by jste něco takového měli, je malá.
1 nebo 2 zamlklé potraty jsou fyziologické, pokud se situace opakuje počtvrté, je podle mě namístě speciální vyšetření.

Co jinak? Jak se cítíš? - myslím tělesně, psychicky je mi to jasný 😔 ☹

lenik_25
18. dub 2011

@mirax Aha, tak to je zajímavé. Díky za informace. To víš, moc toho zatím o téhle problematice nevím, neměla jsem důvod zjišťovat.

lenik_25
18. dub 2011

@madormi Ty jo, tak uvidíme...

madormi
18. dub 2011

@lenik_25 určitě to bude nějaká snadno řešitelná "blbost", ale když už, tak to chce fakt podstoupit všechna vyšetření ať vítě a můžete to co nejdřív řešit.a příští rok máte krásné zdravé miminko

madormi
18. dub 2011

@majjka24 jen do tabulky, Ko mám 21.4. Jedmee do toho prenatalu

lenik_25
18. dub 2011

@madormi tak tak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru