Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. čer 2011

ahoj holky,tak se dnes hlásím ještě jednou 🙂 Malého nakonec neočkovali, páč má sem tam trochu kašlík, tak prej až příští týden. Na kašlík mám dávat fenistil kapky (na noc), prý to může bejt z alergie, to pokašlávání. Jinak jsem v lékárně sehnala ty tyčinky na moučnivku, tak od zejtřka prubnu a uvidím...jaspi díky za tip 😉 😉 Naše doktorka mi totiž tvrdila, že nic jiného kromté fialky na to není 😝
jo ale byli jsme převáženi a přeměřeni a holky držte se 😅 na začátku svých tří měsíců měří 68cm a váží 7, 30kg 😅 😅 já ho za chvíli bobánka mého malého asi už ani neunesu 😅 😝 😀 🤐

madormi
7. čer 2011

@farmarska ty jo matko čím ho krmíš? 🙂 🙂

farmarska
7. čer 2011

mad -kojím 😅 😅 😅 😀 😀 😀

farmarska
7. čer 2011

tak jsem rychle dočetla 😉
wladí šimonek je kluk jak buk, z těch foteček jeden nechápe 😨 😵 😵 😵 😵
mari, tak laurinka dělá problémy s autosedačkou ju 😉 😀 neumí se rozhodnou kterou by chtěla 😀 😀
cajdo, nikčo a vůbec těhulky..přeju at moc neposlíkujete a tělo nebolí a nezlobí!!! 🙂
nikčo hezký fotky a moc hezkej megabřuch 😵

farmarska
7. čer 2011

kopretinko taky moooc hezká fotečka v pase 😵 a co ty noci? budí se moc? 😕 já musím zaťukat, u nás to poslední dobou jde 🙂

mari111
7. čer 2011

@farmarska no neumí, ale chápu to, ja bych s tím na tele taky nevydržela, myslela jsem si to a proto jsme jeli vyskoušet, no ale v krámě byla zahladěná a nevadilo jí to a pak v autě řádí jak čert, no neva, hlavně že to vymění bez problému 🙂 Mišánek krásně roste, maminka má mňami mňami mlíčko 🙂

mari111
7. čer 2011

@farmarska a jakou velikost nodí ten tvuj brouček

wlladka
8. čer 2011

@petroska děkujeme za gratulaci. Šaty máš suprový. Přeju moc štěstí k prvnímu krůčku do manželského života. budeš nádherná nevěsta, 😵 😵 😵
@mari111 dnes se mi to zdá až nemožný 😵 😵 😵

wlladka
8. čer 2011

@farmarska děkujeme. Mišánek je krásný klouček. Sleduju fotečky 😵 Tak jsem si říkala, že při narození neměl až tolik daleko od váhy co máme my v den prvních narozenin. 😀 😀 😀 😀 to je fakt mazec 😀 😀 😀

Je to ale čiloučké a šikovné dítko. Jsem tak strašně moc vděčná. Jen už nevím komu bych to řekla 😀 😀 😀 😀 Tak moc jsem se před rokem bála o jeho život a teď tu mám ještěrku které je všude plno. V těch chvílích strachu jsem byla za vás všechny moc ráda. Držely jste nám palce a to nám (hlavně mě) moc pomáhalo. Proto se musím podělit o Šimonkův úspěch, protože je z části i váš 😉

majjka24
8. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................29 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 28tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........20 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................12 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................6 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................22 DC
maendy................ ................25 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

ikopretinka
8. čer 2011

Dobré ráno,
@lenik_25 jj ono to tak ten měsíc trvá
@farmarska budí se většinou po 4 hodinách, ale te´d měla období, že ne a ne po nakrmení usnout, asi růstový týden (byl 6), ale teď už dvě noci zlatíčko, budí se po 5h. a hned usne nebo do čtvrt hodinky

nicollka
8. čer 2011

ahoj holky
tak a jede se na 3D 🙂 ráno šílená MS bolest, ted břiško tvrdne a dokonce špinění :( snad to nic nebude, Sofi se vrtí. Ještě že jdu na utz, a kdyžtak na mě můžou mrknout, jsou tam odborníci na oplodnování, tak snad by něco poznali.

k večer vás trošku zase dočtu

nicollka
8. čer 2011

ahoj holky jsem doma a nadšená 🙂
Odpovídáme 27+4 takže jen 2dny rozdíl (jen přes bříško 28+1), malá je úžasná, pořád se usmívala :D a váha cca 1150g. A prý je pěkně vykrmená, je to buclík.
tady kdo chce jsou fotky
http://www.emimino.cz/fotoalba/sofinka-6091/#im...

madormi
8. čer 2011

@nicollka je to je nádherné jak se tam usmívá 🙂

madormi
8. čer 2011

@nicollka tak to ti vychází termín už na 3.9. , ne?

nicollka
8. čer 2011

děkuji no byla kouzelná jak se usmívala 🙂
No 3.9. ale nechali to tak, den, dva :D

madormi
8. čer 2011

@nicollka no jde nám to všem hezky za sebou, to jsem zvědavá na srpen 🙂

madormi
8. čer 2011

tak dnes jsem holky objednala vše kolem postýlky- povlečení, výplň, chránič matrace a rychlozavinky dvě. se hrozně těším až to přijde 🙂

nicollka
8. čer 2011
majjka24
9. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................29 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 29tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 28 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................28 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................26 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........21 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................12 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................6 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................23 DC
maendy................ ................26 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

@nicollka Malá je úúúžasná, povedla se Vám 😀 😀 😀

nicollka
9. čer 2011

Děkujeme :D

cajori17
9. čer 2011

ahoj holky 🙂

@ikopretinka mate s Jasminkou krasnou profilovku 🙂
@wlladka to je rozdil 🙂 ja porad rikam ,ze je Simonek sikula a borec nejvetsi 🙂
@petroska budes nadherna nevesta,at vam v sobotu vyjde krasne pocasi 🙂a Filipek vypada jako malej rostak 🙂

@mari111 Lauruska se postavila ?to je sikulka 🙂
@farmarska teda Misanek je pekny kus chlapa 🙂
@nicollka uzasny fotecky 🙂
@madormi taky uz objednavam plno veci,jsem z toho ulne vycvrkana-takze ti rozumim 🙂

jinak my dnes byli v poradne a vse o.k. akorat jsem hrozne moc pribrala,celkove uz deset kilo,takze se ted uz musim sakra hlidat ☹

mari111
9. čer 2011

ahojík holky
@nicollka krásna je Sofinka 😵
No a nám Lauruška má asi nějaké nespavé období, večer nechce hají a dneska už ani po obídku se jí nechce spinkat 😒 ještě chvíli počkám a když neusne tak ji vemu ven, v kočárku snad usne ☹

madormi
9. čer 2011

@cajori17 bud v klídu já mám +14 kg 🙂

cajori17
9. čer 2011

@madormi ale ja uz vazim pres metrak,ale ja uz se zaprisahala,ze koncim se sladkostmi........a nejsem zvykla nechodit do prace a byt doma, pracovala jsem jako delnice-porad v pohybu a ted kynu ,jak prase.........

madormi
9. čer 2011

@cajori17 no jenže ty kila v těhu neovlivníš, prostě se přibírá, to si měla řešit spíš před těhu než v těhu ty kila, teď na to hoď bobek a řeš až to porodíš

cajori17
9. čer 2011

@madormi to je pravda..........ja ac jsem mela hodne nadvahu-citila jsem se dobre,sportovala jsem, jsem docela dost ohebna ,zadne zdrav.problemy,ale necekala jsem ,ze tolik priberu...kamoska,co byla pred tehu taky silnejsi-o dost nez ja-nabrala jen 8 kg,ja pocitala ze naberu max tak deset,ale co uz

madormi
9. čer 2011

@cajori17 jneže to je strašně individuální no to přibírání a v těhu to pak řešit moc nejde. já nabrala po zářijovém těhu a revizi 2 kg která jsem neshodila, pak jsem zobala femibion hups plus 3 kg a ted v těhu už 14 takže já oproti své běžné váze mám 19 kg už když to tak vezmu a drtí mě to a je mi jasné že to není konečné číslo, ale řešit to azčnu až po šestinedělí, teď se tím enbudu stresovat

cajori17
9. čer 2011

@madormi abych rekla pravdu,nikdy jsem nebyla hubenour,ale hodne nabirat jsem zacala taky po revizi, slo to tak pomalinku a postupne ....a resit to budu taky az potom,ale uz se budu snazit opravdu hlidat ........ja totiz nejim uzeniny a takovy tucny veci,za to ve sladkostech se vyzivam-to bude tim,tak je ulne vyradim

madormi
9. čer 2011

@cajori17 úplně vyřadit je taky nejde, omezi ano ale vyřacdit ne, tělo si pak řekne. lepší si dát každý dent rochu než držet držet a pak po třech dnech sežrat půl kila čoko to znám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru