Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
23. čer 2009

Tak to dojdeš do porodnice v nejhorším případě i pěšky 😀. Jinak si mě tedy vylekala s tou tvojí ségrou, ale doufejme, že to byla opravdu jen náhoda. Já jsem si včera pročítala, co všechno si vzít sebou do porodnice a jak poznám, že rodím, ale mám v tom takový chaos, že nevím zda to poznám. Ale snad jo. No mamča mi říkala, že pokud budu po ní, tak porodím do 2 hodin - ona rodila třikrát a pokaždé rychle a bez problémů.
No a když Vojtišek kope, tak vidíš třeba už otisk nožičky na břísku? Já už chci taky.... 🙂

kupina
23. čer 2009

Ahoj Nicollko a Tercie 😉.

tercie
23. čer 2009

Kupi ahojky, ještě dočítám 😀

bobinka22
23. čer 2009

Kupinko:

Vcera jsme videla dole u podbrisku bouli.Asi to byla jeho hlavicka,ne asi ale urcite.
Nejak se mi tlacil na stranu.
Byl to super pocit.Kdyz kope je to vetsinou videt vice nahore.A Kope jako by plaval rychle.
Takze jsem to jeste nezaregistrovala.A to si hodnekrat denne leham a koukam jak me kope.

kupina
23. čer 2009

Bobi, to musí být nádhera 😵 😵 😵. Tak ať se Vám oběma hezky daří. Já jdu dělat obídek. Tak zatím papa... 😉

venuska
23. čer 2009

Ahojky kočky,

Markét, napíšu určitě SMS. Nejsem dneska nějak ve své kůži. Celá se klepu…)o:

Ty pohyby musí být krásné. (((o:
Markét, věřím, že cítíš jeho srdíčko přes bříško…nedávno jsem přeci o tom psala…je to krásný pocit, co???
Ty jo, už 17tt…já zítra začínám 13tt. To hrozně letí.

markee
23. čer 2009

Ahojky holky,tak jsem doma z poradny a z odběrů(na srážlivost krve a pak na ty nemoce,RH faktor a tak-dohromady 5 těch jejich zkumavek-fuj)
No a jsme v pořádku,prcek má 4,11cm a odpovídá týdnům. Měl krásně vidět už k rozeznání hlavičku,tělíčko,ručičky a nožičky,samozřejmě i srdíčko. Takže další poradna je 21.7.(p.doktor má do té doby dovču)a budou mi brát opět krev - nějaké ty screeningy. Jinak TP mám podle jeho chytrého kolečka na 12.1. a né 11.1.(to je podle netu).

murynka
23. čer 2009

vendul prosím tě kliiiiid 😎 pak napiš jaké vyšlo riziko a kolik měříte jsem zvědavá a těším s ena fotečku 😵 😵 😵

markee gratuluji že je vše v pořádku!!!! 😉 a kolikátý jsi tt?

venuska
23. čer 2009

Markee: tak to je skvělý, že je všechno v pořádku. Jsem moc ráda.
A máš fotečku?

venuska
23. čer 2009

Markét: už to trošku po obídku opadlo….určitě písnu.
Jaký ty jsi měla pocity, když jsi tam šla?

venuska
23. čer 2009

Bobinko: úplně ti závidím, ty pohyby a pocity musí být hezký. Závidím ti.

nicollka
23. čer 2009

markee super 🙂

dnes nám udělaly na oběd buchty s povidly, mnam, takové ty jak bývají v pohádkách, ty jsem měla naposledy od babičky tak před deseti lety, mmm to byli časy takové nadýchané, teplé mnam, musim se to taky naučit, ale mě se to nikdy nepovede, tak aby byly stejné čtverečky, nadýchané .... mmm ted si dám asi šlofíka a pak půjdeme do olympie, protože to vypadá na bouřku, takže ven jít to nehrozí..už at začne to léto konečně

murynka
23. čer 2009

nicol také obědvám kuřátko na paprice a potom to asi také zalomím 😀 buchty bych si dala ale s mákem povidla nemusím 😝
co také v tomhle počasí ☹

vendul já jsme s emoc těšila 😵 😵 věděla jsem že ten UZ je lepší a hlavně že šel i manžel tak jsme byla natěšená 😵 😵

kopa
autor
23. čer 2009

Mury změním to večer,tu tabulku ju?
Ráda bych si s vámi psala,ale mám moc práce a nestíhám,dneska musím mít hotovo 😒

nicollka
23. čer 2009

já chci takyyyyy ultrazvuky a nervy achjo. já tak akorát nervy z mrchy 😠 😎

venuska
23. čer 2009

Markét, já se taky těším…a jak píšeš, hlavně že jde manžel. Už jsem v klidu…. Jsem akorát zvědavá, zda i to budou dělat přes bříško.

Dneska jsem si všimla, že se mi u pupíku udělala menší vyrážka, možná z toho tělového olejíčku….nevím.

venuska
23. čer 2009

Kopi: až budeš přepisovat tabulku, tak já mam další poradnu 9.7. Díky moc.
A přijď se na nás taky podívat….(o:

Nicolko: neboj, brzy taky objevíš krásné // čárečky….moc ti to přeji.

kopa
autor
23. čer 2009

Nicollko já mám taky nervy z mrchy 😀 😀
venusko přepíši 😉

murynka
23. čer 2009

holky mám migrénu ☹ jdu do postele stejně je to z toho hnus počasí 😠 ☹
vendul napiš SMS a držím palce!!!asi prosím odpoledne tak tu nebudu papa 😅

nicollka
23. čer 2009

kopi 😝

tercie
23. čer 2009

Holky tak jsem dočetla, dala si oběd a tady mrtvo... počasí je pěkně hnusný, no a my zrovna dneska máme vystoupení se sborem, to nám tam nikdo nepřijde, to zas bude akce...

Jak se bavíte o těch pohybech, já už to chci taky cítit znovu, bylo to tak hrozně moc krásný 😵

tercie
23. čer 2009

Tak zas poobědová siesta? 🙂

tercie
23. čer 2009

A stále kvokááá 😀

tercie
23. čer 2009

Hele holky kde jste kdo?

Farmi dvojče moje, vidíš to, i tohle máme stejný, jak sem vlezem, tak nikde nikdo a můžem tu vést monology 😀 Já se fakt picnu, ale už 😀

marku
23. čer 2009

Ahojka holky!!mohu mít na vás dotaz???věřím, že mi tady poradíte 😉

murynka
23. čer 2009

jsem tu 😀

tercie
23. čer 2009

Mury, záchrana, já už tu trpím samomluvou 😀

Marku zkus, poradíme, když budeme vědět 😉

murynka
23. čer 2009

marku ptej se ptej 😎

marku
23. čer 2009

Díky,jsem po spontálním potratu teď 12.6.(bylo to asi 5tt), ale na kyretáži jsem nebyla,neb jsem se prý sama pěkně vyčistila. Nyní HCG už negativní....moje gyndr.mi nakázala 3 měsíce nesnažit...ale nechápu proč, když v nemocnici mi dr. řekla, že to mám brát jako menses a snažit se dál.Tak se chci zeptat, jak dlouho jste měly pauzu vy, tedy ty co nejsou po kyretáži???děkuji

tercie
23. čer 2009

marku já bych to brala jako ms 😉 klidně bych se snažila hned.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru