Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
13. srp 2009

to mi poradili holky sestra mi řekla od půlnoci.....ale chci to mít o.k

markee
13. srp 2009

A jéje.No jsem zvědavá,zda mě na to pošlou taky. Na kontrolu bych měla jít 1.9,ale díky amniu tam budu muset už příští týden,tak mi třeba o tom cukru něco řeknou.

markee
13. srp 2009

Murynko a pít můžeš nebo jen omezeně nebo vůbec? Od těch 18hodin?

murynka
13. srp 2009

marke chodí se až od 24tt máš čas 😉 pít jo neslazené vody

jitie
13. srp 2009

aha,tak to jo...pít se může obyč voda nebo ne??

murynka
13. srp 2009

ale od tich 12 už nic ani pít 😅 😅

jitie
13. srp 2009

já půjdu kolem 26tt, sestra mi řekla,že se chodí od 24tt do 28tt..

murynka
13. srp 2009

když jsme to napsala že s ecjodí od 24tt 😉 😉

markee
13. srp 2009

Dobrá holky,kdybych to zapomněla,tak se ještě zeptám pak. No sestřičky se zeptám,jestli jako půjdu,zda se toho mám bát nebo být v klidu.No uvidíme no.

jitie
13. srp 2009

markét já vím že jsi to psala🙂

murynka
13. srp 2009

ta vendulka si svámi dáva na čas 😀 😀 😀

markee
13. srp 2009

holky jdu čučet na TV pustím si Batmana,ať se pokochám krásným chlapem 😀 ten můj mi odjel s Johankou na kole.

jitie
13. srp 2009

holky, jsem zase vytočená 😠 😠 😠 😠
víte co mi řekl ten můj, že prý na chalupu pojedeme Fordem,abysi tam mohl dát kola, jenže já se pak nemám jak dostat do té Zoo za Míšou!!!!!ten mě tak vytočil, si pojedu svym autem!
jsem si potřebovala vylít srdce 😔

nicollka
13. srp 2009

ahoj holky už jen jedna noc a je tu manža :D já zase nějak trochu špiním no ale zítra v 17hod nás paní pustí omrknout domeček snad se manžovi bude líbit, já snad ani nedospím a paté hodiny snad nedočkám :D No kde je ta vendulka, sem napnutá jak kšandy.

ee.liska
13. srp 2009

ahojky, akorát jsem dojela tak jdu dočítat 🙂

tercie
13. srp 2009

Holky jsem tu, manža vyrazil na noční, tak můžu v klidu psát 🙂

Jiti to kvůli mě pojedete dvěma autama? Jestli to jinak nepůpjde, tak tu ZOO odložíme, přece ještě na chalupu pojedete, ne? Ať to nekomplikujem. A nebo přijedu já za vámi 😉

Niki držím palce, ať ti to čekání uteče a ať se domeček manžovi lůíbí, abyste mohli bejt brzy ve svým. Já už se taky těším až vypadnem z baráku od rodičů do svýho. Čím blíž to je, tím víc v nedohlednu se to zdá, děsný.

ee.liska
13. srp 2009

takže všem gratuluju ke kontrolám 🙂 uf to bylo dočítání, že jsem pomalu zapomněla, co jsem chtěla psát
ale utkvělo mi : kopi fakt 6x 😲 tak to je mazec 😀 😀 😀 😀 😀

kerrie
13. srp 2009

Ahoj holčinky...............teda ta Vendulka nás všechny napínááááá 😀 Ale hlavně že je mimísek v pořádku 😉

Terci a Ty bydlíš u Tvých rodičů nebo jste u tchánovců? Já totiž bydlet s tchýní pod jednou střechou, tak buďto sedím za vraždu nebo v blázinci 😀 😀 😀

murynka
13. srp 2009

keri a co vy a kontrola???

tercie
13. srp 2009

Holky nevím si rady, kdo máte noťas... nějak se mi poblbala ta plocha co mají NB místo myši,evímjak se to jmenuje 😅 al nemůžu se trefit na to co chci, a taky místo posouvání strnky se mi aktivuje lupa a když potřebuju kliknout tak to není tak citlivý, nevím co s tím může bejt, bylo to z ničeho nic.... ☹ Mám ho teprv chvíli...

kerrie
13. srp 2009

Mury..........výsledky testů budu mít v Út......už aby to bylo, však to znáš, ty nervy........ale jinak vše v pořádku a 26.8. jdeme na UTZ 🙂
A co Ty, už se cítíš líp? Sofinka Ti teď dávala zabrát, viď? 😉

murynka
13. srp 2009

tercie já než se to naučila 😀 😀 😀 😀 já hýbu tím čeným a odklikávám levým tlačítek pod tím 😉

murynka
13. srp 2009

ker to je dobře joo to znám 😖 ale vše bude v pořádku 😵 😵 😵

sofule nějak zlobí 😠 😀

tercie
13. srp 2009

Jé a já předtím psala a neposlalo se mi to... tak znova...

Ahoj kerrie, bydlíme u tchánovců a k tý vraždě už právě kolikrát nemám daleko... 😝

a Eli jak Kopi psala že 6x za noc, j bych po tom ráno ani nevstala z postele 😀 To jsme neměli ani zamlada 😀

mirax
13. srp 2009

Ahoj 😉

taky jsem zvědavá, kdo si udělal domeček u Venusky 😀

Holky, se mnou ty hormony asi vážně nějak cloumají...Je mi pořád hrozně smutno a vyčítám si to, protože s Tobíkem jsem byla v těhu tak šťastná a teď jsem jenom unavená, uhoněná matka...je mi z toho do breku. Navíc mám pořád hrozný strach, aby to mimčo bylo v pořádku...pořád mi v hlavě straší ta kamarádka(přišla o mimi ve 20tt, řekli jí, že už 6 týdnů nežilo), sleduju, zda mi roste břicho..a jsem z toho všeho tak přepadlá.
Ani nevím, jestli je to normální... ale asi jo...snad bude zase líp.

Dneska navíc...chtělo se mi odpol. hrozně spát, na chvilku jsem si lehla a Tobík mi začal skákat po břiše a pak mi trhal vlasy..tak jsem ho odnesla do postýlky, že si aspoň 10 min. může hrát v ní a já si odpočinu. Bylo tam překvapivě ticho..za 10 min. šílený, děsivý pláč..vyletěla jsem jak střela a už ho viděla za dveřmi!!!Holky, on z tý postele nějak vylezl..ani si nepředstavuju jak..vedle je i gauč, tak doufám, že lezl na stranu gauče, že snad nepadal na zem..Neměl naštěstí ani bouli ..nikde nic, jen byl hrozně vyděšený..asi i z těch zavřených dveří..Já si zase připadám tak děsně..chtělo se mi úplně brečet.

Potřebuju nějakou babičku nejspíš... ☹

tercie
13. srp 2009

Mury já to umím, ale nějak mi to špatně reaguje.....

ee.liska
13. srp 2009

terci to máš pravdu ale chtěla bych to někdy zkusit 😀
kopi ale myslím to v dobrém 🙂

tercie
13. srp 2009

Mirax to je mi líto že si to nemůžeš tolik užívat jak bys chtěla...ono s malým raráškem je to as úplně o něčem jiným, o čem se nám, prvotěhulím ani nezdá. Snad to je jenom hormonama a brzo se to nějak ustálí 😵
A ty nemáš nějakou babičku poblíž, nebo dobrou kamarádku, která by Tobíka chvíli pohlídala, aby sis mohla odpočinout?
Já to budu mít stejný, moje máma je daleko a tchýně už má 6 vnoučat a hlídat je nechce, budem na malý s manžou sami...

kerrie
13. srp 2009

Terci, tak to se sejdem v pruhovaným mundůru na Pankráci 😀 😀 😀

miraxko...........Nesmutni, sluníčko, ty hormony nám dávají zabrat, viď? A vydrž......už jsi 16tt, tak ta nejhorší únava snad v nejbližších dnech přejde a zase bude dobře. Mysli jen na hezký věci, miminko je určitě v pořádku, neboj se. A ta dnešní příhoda..........hlavně že se Tobíkovi nic nestalo. A Ty nemáš blízko nějakou hlídací babičku?
Ještě jsem se chtěla zeptat................nebyla jsi náhodou v ÚT na obídku v Bazalce? Já si tam šla taky pro baštu a mám dojem, že jsem Tě zahlídla 🙂

tercie
13. srp 2009

Eli jo, ale radši o dovolený nebo o víkendu 😀 pro jistotku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru