Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
24. srp 2009

bojím se už chci být tak 35tt tohle je strašný co se děje ☹ mám pocit že si těhu vůbec neužívám pořád se jen bojím a bojím 😔 už chci mít malou u sebe to je teprve jistota 😔

kopa
autor
24. srp 2009

Bobinko teda takže se můžem brzy těšit na fotečky ju??? 😀 Tak ho pořádně probud at je tu už s vámi 😵
Já bych potřebovala taky cvičit 😅 včera jsem si říkala,že půjdu dneska,ale ráno sem si řekla zítra 😀 😅 tak snad opravdu zítra,nechce se mi 😒

Paaji ranní sexík by u nás neprošel,po ránu tak max.o víkendu.Já jsem jinak po ránu otrávená 😅

mabe
24. srp 2009

ahoj mury, ja si taky nekdy rikam, proc to ctu. proc si nechodim na svy temata a hotovo. ctu o spineni v tehotenstvi, jak to dopadlo spatne, kdyz se neco takovyho delo. a tak. nesmime to cist!

murynka
24. srp 2009

mabe ale já chodím jen tam a co mám dělat když s eto stalo ☹ ☹ ☹

kopa
autor
24. srp 2009

Murynko nenervuj se zbytečně 😔 vždyt ti to strašně utíká 😉 Jste se Sofinkou v pořádku 😵 Podívej se na ty fotky z toho 4D a hnedka se ti zlepší nálada. 😵

ikopretinka
24. srp 2009

Mury neboj se, nerada to píšu, ale i když budeme mít mrňouska v náručí, nikdo ti nezaručí že se nebudeš bát a něco se nestane, to může vždycky. Bát se budeme stejně, zkus na to nemyslet, sofi je v pořádku 😉

kopa
autor
24. srp 2009

Mury kopretinka má pravdu 😉
Tak pojd mezi nás 🙂

bobinka22
24. srp 2009

Holky nectete to!!!
Ja to prestala taky cist.A kdyz jsem to cetka,tak me u toho tekly slzy.
Zakazte si to.
Hlavne ty MURYNKO!!!! 😠

paajaa
24. srp 2009

Kopi: no já uvidím jak se to bude líbil po ránu manžovi, ale já osobně to mám ráno ráda. 😉

Mury: klid kočko. Nenervuj se. Jinak to jsi byla opravdu mládě od 16let 😅

kupina
24. srp 2009

Ahoj holky, tak se hlásím po delší odmlce 😀. Byli jsme s manžílkem na dovolené a musím říct, že to byl super relax. Také jsem mezitím absolvovala ségřinu svatbu - už je z ní vdaná paní 😉.

Jinak hlásím, že v pátek jsme byli v poradně a na 4D ultrazvuku a všichni nám říkají, že máme krásné a spokojené mimi. 4D doporučuji naprosto všem, je to krásný zážitek, navíc ten náš lumpík ze sebe dělal modela, takže jsme viděli úplně všechno. A máme potvrzeno, že je to kluk.... prý se to nedá přehlédnout 😅.

Jinak koukám, že Bobinka se ještě pořád drží, ale už se to blíží - tak držím pěsti, aby vše klaplo na jedničku.

Kopi, prosím napiš mi do tabulky, že 21.9. jdu na odběry a 25.9. jdu do poradny - no a pak budu nastupovat na mateřskou 😵.

bobinka22
24. srp 2009

Ahoj Kupinko:
Dovolenou ti zavidim.A kdepak jste byli?
Muselo byt fajn ze? 😵
Ja jsem porad cela.Ale uz jsem tady stresovala,trosku jsem krvacela a pak nic.Tak jsem se bala.A holky me tu uklidnovaly.. 😀
Tobe to taky leti ty tydny. 🙂

kopa
autor
24. srp 2009

Ahoj Kupinko 🙂

super že jsi se ukázala 😵 a kde jste byli na dovolené?
Jaká byla svatba??? 😕 skvělé že vám potvrdily chlapečka 🙂

farmarska
24. srp 2009

ahoj holky tak jsem se k vám konečně dostala 😵
manžílek má sice už po dovče ma maká v práci, ale měla jsem tu hned od rána tchána, pak jsem kozám ořezávala paznechty a když jsem se už chystala, že si vás zpanu, přijeli naši.

tak co novýho?
co Terinka, jak dopadla? od rána na ní myslím
😕
no víte co, jdu si vás dočíst, abych byla v obraze 😉

paajaa
24. srp 2009

Kupi: dovču vám závidím. Já teď lámu manžílka min. na nějaký výlet, tak snad podlehne a někam vyrazíme. Hlavně že máme spokojené a zdravé miminko. 😉 😉

Farmi: koukám, že jsi v jednom kole, ale máš to omluvené. 🙂

Tak vyhlížím Terci. 😕 😉 😕 Tak kdepak je

jitie
24. srp 2009

taky vyhlížím Míšu...musim jet pryč, tak až dorazim,doufám, že tu bude s těmi nejlepšími zprávami 😀

farmarska
24. srp 2009

uuf to jsem si oddychla, že mám omluveno 😝 😀 😀

holky co kde čtete, nebo co se děje?? mury co se stalo? 😕 jsi v pohodě ne?? 😨

venuska
24. srp 2009

Ahoj holky,

Markét a ostatní, nečtěte žádné špatné zprávy v těhotenství, akorát vás to stresuje. Já to taky nečtu, přijde mi to zbytečný a akorát se pak člověk děsí, co se může stát. Hlavně na to ani nemám čas a když ano, tak se raději podívám na něco hezkého, třeba na oblečky a basta.
Stejně, co se má stát, to se stane…a HOTOVO.
Markét, jak už tady někdo psal…Sofinka i ty jste v pořádku, tak neblázni, akorát si obě ubližujete. A ani po porodu se nepřestaneš bát..to jsou zase jiné věci atd. Ale na to nesmíš myslet, jasný. Zaměstnej se něčím, ať na to nemyslíš….

Holky, normálně jsem se zamilovala do jednoho kočárku.
Odkaz: http://www.svetkocarku.cz/kocarek-coletto-austi...

Včera jsem navečer nějak brouzdala na netu a ehjle. Mě prostě musí vždy padnout ta věc do oka, jinak bych si jí nekoupila. Ale chci ho samozřejmě vidět na v reálu. Jen ho mají nejblíže v Praze, jinak Chomutov, Liberec atd.
Mají i jiné barvy, ale já chci zelený a nebo variantu pistáciovou. Jelikož všechno nakupuji v kombinaci zelená-žlutá.
Jak se vám líbí?

A jaký jste měli víkend?

farmarska
24. srp 2009

holčindy tudle asi tejden tu je co tu někdo posílal odkaz na ovu testíky, nějaký výhodný balení a že je jen něco přes 30kč poštovný..já to ted nemůžu dohledat 😢 a chci se jistit a nakoupit si je.. 😅 kdyby jste ten odkaz někerá měla, pískněte mi ho tu sem 😵 díky!

kupi, supr, že jsi si užila dovolenou a cejtíš se dobře 🙂

bobi, teda já jsem každej večer připravená na telefonu, kdy budeš volat, že už je malej venku a ty si místo toho jdeš cvičit na balon 😀 😀 😀

venuska
24. srp 2009
venuska
24. srp 2009
farmarska
24. srp 2009

jo Pájí nožky už nebolej, teda ještě je malinko cejtím, když napnu svaly, ale jinak už v pohodě, zase si vyšlapuju jako baron 😎

venus kočárek je moc pěknej, takovej svěží 🙂 mě se líbí, já mám ráda barvičky 😉

aja.83
24. srp 2009

Ahoj holky, všechny Vás zdravím! Vrátila jsem se z dovči, byla to paráda. Balzám na pošramocenou duši. Teď jsem po měsíci v práci, je to šok, ale už jsem se i těšila. Radši něco dělat, než se plácat v minulosti. Před dovčou jsem byla na kontrole a doktor mi řekl, že se mi nestahuje děloha, tak mi dal oxytocin, nevím jestli to mělo nějaký výsledek. Teď v pátek jdu na kontrolu znovu, snad už bude konečně vše OK.

farmarska
24. srp 2009

mě se asi nejvíc líbí ten zelenej 🙂 ale jezdit s ním budeš ty 😉

farmarska
24. srp 2009

ají to je dobře, že jsi si dovolenou užila a cítíš se líp 🙂 Ten oxýk by měl snad zabrat, já věřím, že už budeš v pořádku 😉

nicollka
24. srp 2009

ahoj holky jsem zpátky z chorvatska, super horko tam bylo, skoro jsme umřeli :D byla to paráda. No dnes konečně už snad konec té blbé mrchy a jedeme na novo, jen to mam o 14dní vše posunuté, takžže se do plodných dnů asi určitě netrefíme s manžovou dovčou, ale už to neřeším, páč už mě to fakt nebaví :D

Co tady nového? Nějaké //?

venuska
24. srp 2009

farmíku: já jsem taky zatím pro ten zelený, líbí se mi nejvíc... 🙂
A hajat v něm bude Natálka...tak aby se jí líbil 🙂 Četla jsem na ten kočárek i rozsáhlou recenzi a všichni ho tam moc vychvalují a je za dobrou cenu. Prodávají i 4 kolový, ale ten není tak hezký.
Pošlu na ukázku.

venuska
24. srp 2009

nicolka: takže do dovče, opálená, odpočatá....ty se máš... 🙂 vítej zpět.

murynka
24. srp 2009

pochopíte že nikam lezezu do nějakých smutných témat 😕
děje se to kam chodím už skoro rok kde už jsou maminky těhulky a snažilky
ježiš nejsem blbá abych lezla někam kde jsou šptané zprávy 🙄 🙄

ikopretinka
24. srp 2009

Tak mi to přece jen nedalo a udělala jsem další ovu test. (ty 4 dny po sobě měly krásně stejné //) A co myslíte? Ta testovací naběhla dřív jak ta kontrolní a je super silná, že ta kontrolní není ani pomalu vidět 😀 , tzn. že ovu bude fakt až dnes ne-li zítra. Maraton musí pokračovat 😝 😵

kupina
24. srp 2009

Na dovolené jsme byli tady v Čechách - respektive na Moravě. Nejdřive jsme byli na svatbě - konala se na zámku v Lysicích a hostina byla kousek od jeskyně Výpustek. Na a další dny jsme dělali výlety - např. jsme byli ve znojemském podzemí, manžílek ochutnal letošní první burčák a teďka v sobotu jsme byli na nákupech a výletu v Německu. Bylo to fajn, ale nějak rychle to uteklo. Hned bych si to zopákla 🙂.

Paaji určitě manžu přemluv alespoň na nějaký ten výlet. Tenhle týden má být ještě krásné počasí, tak toho musíte využít.

Jo a holky nevíte jestli už porodila Vroninka?

Jdu přečíst Matyáškovi pohádku a odpolko jdu na cvičení.

Zatím papa.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru