Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
27. srp 2009

tedka jsem psala do prace. odesla jsem nahle, to je pravda, ale uz je to mesic, co se prihlasily lidi do vyberovyho rizeni a sef jeste nerozhodl. ta moje zastupkyne toho ma chudak moc, je me ji lito,ale co mam delat. do prace tedka nemuzu. je to vul, nevim, na co ceka. chduak mala, dam ji aspon nejakou tu odmenu.

bobinka22
27. srp 2009

farmi :
asi skakat uz nemusim.
Boli me zada a ted jsem byla na zachode.Tak trosku ruzove spinim.A vytokem mi to odchazi.
Proto me to jeho vysetreni bolelo.Ja mela pocit jako by mi tam strcil celou ruku.
Tak mam samozrejme po spani.Lehnu si az udelam obed.Bo segra je na ceste ke me i s malym.Vezmu si ho na ruky aspon uz vazi 13kg a troku sio pomuzu sama.Kdyz se pritel boji pomoct me. 😀

farmarska
27. srp 2009

jejda bobi já to tak nemyslela 😕 hlavně opatrně! 😕

mabe no jasný, to ona za odměnu bude určo ráda 😵 a ty si stím nedělej hlavu a bud v klídku 😉

mari111
27. srp 2009

ahoj holky,co to tu ctu kopiku a nikol,je mi to lito a nikol chtela bych bejt s tvejma rodici na pet minut v jedne mistnosti,ja bych jim dala cocku. ach jo,to je strasny co si nekdo muse zazit. jinak k tem poloham k dosazeni orgazmu,je sem ze zacatku taky nemela tak mi pomahal rukou ale pak sme to delali jako na konicka ale on si pak sednu tak ze sme oba sedeli proti sobel a to byl holky orgac stoleti 😀 😀 😀 a ted uz to de jakkoliv 😀

nicollka
27. srp 2009

Bobi to špinění, no já po kontrole v 16hod začala ve 3 ráno rodit, tak držím palce.

farmi jojo holku ... to už mám taky za sebou :D

tak jsem zkoukla čípek řekla bych je menší, no ve 4h odiny jdeme čučnout na domek, tak na nás myslete at je v pohodě amůžem se stěhovat :D, sice na dědinu, ale udělám si kurz gel. nehtů a budu si dělat sama doma :D hehe

tak a po prohlídce počůrám druhý testík..to jsem zvědavá

mari111
27. srp 2009

holky mne zitra prijede maminka 🙂 😅 a segra a teta s bratrankem,ja se na ne tak tesim,akorat budeme s maminkou asi zas bulet ☹ ale to se zas budeme az do pondeli jen cpat jidlem,to je tak vzdy 😉 sme taka zrava rodinka

mari111
27. srp 2009

nikol drzim palecky na testik bobiku uz se tesim az budes mit v albicku fotky prdolu uz to bude asi brzo 🙂

kopa
autor
27. srp 2009

Bobi už s těším na Vojtíška 🙂 ted už to může být každou chvíli 😎

Mari nejhorší bylo že to byl bývalého přítele strýc 😔 on měl obchod a ja tam ze slušnosti občas zašla něco nakoupit.Jednou jsem tam šla a on že mě pozve na kafe že sjedem do nakého obchodaku.No to byl ale omyl...sjel do garáží a už to bylo 😔 To už jsem byla s Pavlem,ten mu chtěl jít vymlátit ten obchod 😅 časem jsem na to zapoměla...

mabe
27. srp 2009

farmi, sere me to 😠 rikala jsem mu to pred mesicem a pul, aby to bylo co nejdriv

bobinka22
27. srp 2009

Kopi,tak ty jsis prozila sve.To je hrozne.Nicoll ty taky.Holky je mi to moc lito.
A mrzi me to.Se mi chce platkat.

Jinak.Snad se to spineni rozjede a uz z toho neco bude.
Taky rikam vojtiskovi,ze ho budu houpat v kocarku v naruci a pusinkovat vsude at uz jde ven.

kopa
autor
27. srp 2009

bobi,už je to v pohodě 😉 jsou horší věci 😅

kopa
autor
27. srp 2009

Jinak holky mě každé těhu začlo jakoby nachlazením a pak sem měla šílené návaly 😅 co vám?

kopa
autor
27. srp 2009

jo a hlásím už dva dny nebyl styk,takže dneska doufám něco bude 😉

mari111
27. srp 2009

kopiku taky bych mu dala pekne do drzky,hajzlovi jednemu,ja tyto veci nesnaim,to bych vrazdila. ach jo. no nic holky moje du uklizet aby sem zitra nedostala od maminky na zadek ze tu mam neporadek 😀 😀 😀 a jeste musim neco dobreho vymyslet na obed pro ne 😒 ale budu sem nakukovat

mari111
27. srp 2009

tak ho kopiku dneska musis znasilnit,hlavne nenapadne,ju 😉

kopa
autor
27. srp 2009

Jojo Mari nenápadně 😉

mabe
27. srp 2009

bobi, drzim palecky 😉

paajaa
27. srp 2009

Mari: užij si žrací víkend. Jinak naše rodinka je taky na žrádélko, ale na mě to prý zatím není vidět 😉

Farmi: 😀 😀 😀 😀 teda já když čtu ty návody, tak se směju jako blázen. je jasné, že co má Farmi na srdci to na jazyku.

Nicoll: tak ať vám domeček klapne a na testy jsou pořádné tlustice

Kopi: koukej na příteláka skočit, aby jsi ovu neprošvihla. Koukám, že ty budeš asi první adeptka na testění z té naší trojky.

Bobi: držím palce, ať je Vojtíšek brzo venku a moc tě netrápí.

kopa
autor
27. srp 2009

Paaja já doufám že to bude asi ovule,když né tak teprv bude 😀

kopa
autor
27. srp 2009

Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 29tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt...................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt..........................10.9.KO
Tercie 7tt........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO
Markytaj 7tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 37DC
Hanana 29DC
If.v 29DC
Zlababa07 27DC
Flair 22DC
Maarrtina 19DC
Ikopretinka 18DC
Sarlotta 17DC
Paajaa 12DC
Kopa 10DC
Nicollka 10DC
Farmarska 8DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
27. srp 2009

ještě jednou abystesi pamatovali 😀 😀
Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 29tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt...................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt..........................10.9.KO
Tercie 7tt........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO
Markytaj 7tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 37DC
Hanana 29DC
If.v 29DC
Zlababa07 27DC
Flair 22DC
Maarrtina 19DC
Ikopretinka 18DC
Sarlotta 17DC
Paajaa 12DC
Kopa 10DC
Nicollka 10DC
Farmarska 8DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
27. srp 2009

tý jo, na chvilinku si odskočím a tady už se řeší orgáše století, vid mari 😀
nikol a co s holkou, zabralo to?šlo to? 😕

tercie
27. srp 2009

Jsem tu holky, em byla uspa neteř, protože její starší ségra si s ní nevěděla rady a máma maká, dole jim dneska mění okna, a já taky nemůžu nic dělat, protože manža spí po noční a vedle jde všechno slyšet... když cirkus, tak jako u machačů :-P

kopa
autor
27. srp 2009

já za chvíli razím do světa 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

pájí to víš co vím to povím a co nevím, to si domyslím a taky vykecám 😀 😀 😀

nikol , kopi, holky koukejte to pěkně doma rozjet!!! a at na těch nezůstane ani chlup 😀 😀

kopi víš co bych se strejcem udělala.... ukousla mu ho 😠 😠 a nebo ještě lépe, přivázala a nechala ho ukousnout mu ho nějakým hladovým čoklem 😠 😝

tercie
27. srp 2009

No jako holky já napjatě čekám, která mě budete následovat 😉

farmarska
27. srp 2009

holky já musím taky jít něco dělááát, ale nece se mi 😝

kopa
autor
27. srp 2009

Farmíku já to rozjedu,ale potřebuji dnes naky dobrý příběh 😎

kopa
autor
27. srp 2009

Tercie já bych tě chtěla následovat 😵 😵 prosím prosím hod nam těhu bacilky 😅

tercie
27. srp 2009

Kopi a máš buchty pro kouzelnýho dědečka? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru