Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
12. říj 2009

dobre ranko kocky jak je 🙂

testitelkam preji // , ale ja mozna tak na ovu testu zatim 😵 😵 😵

farmarska
12. říj 2009

aron ty bláho ty jsi ale pracant!! 😎 😝 ale máš recht, někdo na nás flákače musí dělat 😀 😀 😀

hanana
12. říj 2009

farmi vitam te 😀 😀 😀

aja.83
12. říj 2009

Hani, já taky tak tenhle týden očekávám teprv ovuli, takže snaženíčko. Už se těším na konec měsíce, až zas bude probíhat testománie. Ale tentokrát to asi nebudu přehánět, počkám až do ms, když nepřijde, udělám test. Jinak na to dlabu! Nebudu se zbytečně týrat!

aja.83
12. říj 2009

Holky, to mám zas "veselé" zprávy při pondělku - tchýně je v nemocnici, asi žlučník, či co. No my nemáme vážně chvíli klid, to je furt něco!

aronek
12. říj 2009

farmi a do kdy máš neschopenku? Myslíš, še se tam ještě vrátíš?

farmarska
12. říj 2009

hani děkuji, i já tebe 😵 není nad hezké přivítání, to je pak hned den růžovější 😉 😵
hani jaké máte u vás počasí??

farmarska
12. říj 2009

jinak dvě// na ovutestech taky není k zahození 😀 😀

kelly1983
12. říj 2009

Ahoj holky tak co nového, je tu nějaká nová těhulka??

farmarska
12. říj 2009

aron asi ne.. ted budu mít rehabilitace a za 14dní mám přijít na kontrolu. Mezitím zjistím jestli jsem těhu nebo ne. Já doufám, že jo 😅 to bych si pak nechala neschopenku rovnou převést na gyndu, páč jako rizikově těhotná, po dvou potratech, bych stejně nemohla dělat žádnou takhle fyzicky náročnou práci. No a pokud by se náhodou nezadařilo, tak po ukončení z chíry nastoupím kamkoli jinam, třeba do fabriky, jestli ještě bere 😅 😝 tak koukejte držet palce aby se tenhle měsíc zadařilo jo!! 😀 😀 😀

farmarska
12. říj 2009

ají to je napalici, pořád něco co 😝 😢

nicollka
12. říj 2009

Farmi kolik dpo jsi? Já bych si nejraději počůrala ruku kdyby mi řekla co a jak teda :D Holky soda...to je nějaký pití, nebo to je v sáčku jak šumák? Mě pořád pálí ta žáha :(

aronek
12. říj 2009

farmi a kdy se chystáš testovat? Já jen abychom ti drželi palečky v ten správný den 😉

hanana
12. říj 2009

farmi dnes sviti slunicko, ale vcera lilo..... jako vzdy ☹

aji ja taky ocekavam ovu ale az tak pristi vikend, mam ji dost pozde, ale taky asi nebudu testit jak pako, protoze me potom chytne depka.... 😝

nicollka
12. říj 2009

hanana co svítí sluníčko ? Kdeeeee já tam snad odletím :D

hanana
12. říj 2009

no ono sice sviti ale bundicka by se sikla zrovna teplo neni 😉
micolko a kdy bu des testi t ty?? 😵

nicollka
12. říj 2009

já jsem jen malinkej kousek po ovu, já mám čas až do příštího týdne. uvidim jak dlouho to vydržím, ale pokud klesne teplota tak ani testit nebudu

farmarska
12. říj 2009

holky, aron, palce držte v pátek 😉 😀 to už by snad mohlo bejt něco málo vidět 😅 😅 ted jsem 22DC, ovu mívám kolem 17DC, ale tentokráde mi přišlo, že mi přišla nějak dřív 😕
no prostě v pátek zkusím testnout 😎
nikol já bych si počurala klidně i nos, jen kdyby to už něco objasnilo 😀 😀 😀
jinak soda je v pytlíku jako šumák a stačí trošku prášku na lžičku a pak zapít vodou 😉 alspon mě to tak vždy pomůže 🙂

aronek
12. říj 2009

farmi, já měla 26DC ducha, takže budem držet všechny palečky aby tam byl taky 😉

farmarska
12. říj 2009

holky já jsem zase pako, začíná u mne opět propukat předmenstrotěhulační syndrom 😀
dnes mi ztvrdly a zvětšily se prsa, na dotek samozřejmě moc bolí 😀 do toho mi je zle od žaludku 😀 a k tomu všemu mne už třetí den občas píchá v podbřišku 😅 a já si to samozřejmě nevysvětluju nijak jinak, než že to bude to zahnizďování! 😀 😀
já zase budu tááák zklamaná jestli to nevyjde! 😝 😠 😀

farmarska
12. říj 2009

kočky a dost lenošení a pozorování se, ..jdu něco dělat, potřebuju uklidit horní patro, malýmu pokojíček a přebrat nějaký oblečení 😝
tak zatím kecalky, mějte se 😉

aronek
12. říj 2009

farmi, já příznaky neměla žádné a byly //. ALe ty máš příznaky nějak pořád 😀 tak to by byla, aby nebylo 😀

nicollka
12. říj 2009

farmi :D
Já už 27dc jsem....ale ovu byla až tááák pozdě se snad nedočkám...no možná od 10dpo budu zkoušet. 🙄

farmarska
12. říj 2009

no jo aron, je to už napalici ten můj pravidelnej syndrom 😀 😝 😀
holky to zase bude testovací vzrůšo!! 😉 😀
tak já už fakt mažu 😅

if.v
12. říj 2009

ahoj holky, zdravím a čekám s vámi na Kopinku. Jsem zvědavá i na ostatní, tak se snažte s tím čůráním 🙂
Farmi, IP

aronek
12. říj 2009

Dnes jsem se v práci po dlouhé době odhodlala na to jít na oběd a bylo to dobré 😀 , ale hlava mně tedy pěkně bolí, už se těším domů 😒

kopa
autor
12. říj 2009

Holky na mě nečekejte 😅 já to určo dostanu.Dneska mě začalo trošku bolet břicho,takže MS se brzy dostaví 🤐

aronek
12. říj 2009

kopi a kdy by jsi to měla dostat a kdy chceš testovat?

aja.83
12. říj 2009

Kopíí, ještě není všechno ztraceno. Dokud ms nedorazí, nic není jistý! 😉

kopa
autor
12. říj 2009

Aronku a Ajo mám to dostat v pátek.Testit zatím nechci,zase budu zklamaná ☹ Tak počkám na pátek a testnu s Farminkou,tedy jesti nedorazí mrcha ☹ 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru