Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. říj 2009

ahoj holky, tak jsem tu 😉 ale dnes fakt jen nachvíli, mám toho ještě moc v plánu 😝

farmarska
16. říj 2009

aron, tak nám ještě chvilku dej 😅 😅 já jsem teprve 26DC , tak nechci nic upěchat víš 😉
a co kopík, jak je na tom? 😕 Jdu rychle dočíst

farmarska
16. říj 2009

Ají, je mii lmoc líto co ted prožíváte 😔 a ještě víc líto je mi tvojí tchyně ☹ Je to moc smutný ☹ ☹
A to přišlo nějak strašně rychle ne? 😕 nebo vy jste věděli, že má rakovinu? Nám takhle narychlo umřela teta, asi před půl rokem 😢 je to strašný 😔

Nikol teda co nám to děláš?! Vyžeň tu mrchu!! 😠 nějak jí vystraš, nebo zastraš 😖

ach jo... 😢 ... holky to nejsou vůbec pěkné zpravy při tom pátku 😒

tak už aby se ozvala a potěšila nás alspon ta kopinka 😅

kerie díky za odkaz 😉 ted jsem to okoukla.., ale to je až někde v Kostelci, to není v Hradci vid? A to jsou tam tak dobří, že jste byly holky tam? A ne´bo přímo v Hradci nic není?? 😕 a nebo je to tam tak špatný?
To víš, hromadím informace, kdybych náhodou byla v tom, tak ať vím kam pak zajed 😉 😀

farmarska
16. říj 2009

jééé já si tu povídám sama 😨
no ani se nedivím, že sem nikdo nejde, při tak pozitivních zprávách 😅 😅 😝

farmarska
16. říj 2009

mariii!!! kde jsi??? napiš nám tu zase nějakej pěknej vtip, pro zlepšení nálady!!!! 😉

farmarska
16. říj 2009

no tak já to tu zkusím zachránit.. jen nevím, jestli to zrovna s tímhle tím trhnu 😅

Přijde medvídek Pů do řeznictví a ptá se máte šunku prodavač odpoví ano máme tak medvídek Pů vytáhne rotačák, zastřelí prodavače a řekne, to máte za to prasátko 😉

aronek
16. říj 2009

😀 😀 😀 😀

farmarska
16. říj 2009

hele, ale todle je lepčí 😉 :

Kluci mají doma mejdan a když jsou v podnapilém stavu tak jeden dostal nápad opít jejich psa.
Jak vymysleli, tak se stalo, ale pes dělal doma nepořádek tak ho vyhnali ven.
Ráno když se probudili pes ležel na schodech před domem a v tlamě měl sousedovic psa. Kluci neváhali vzali mrtvého psa a šli ho sousedovi uvázat k boudě, jakože umřel u boudy.
Za dva dny po té si soused ztěžuje co jsou lidi za hajzli: "Tak mě umře pes, já ho zakopu na zahradu a nějaký šmejd ho vykope a uváže mi ho ještě k boudě!"

farmarska
16. říj 2009

aron ty jsi tu?! 🙂 a já už to pomalu vzdávala 😀
tak jak se ti marodí? je ti už líp?

farmarska
16. říj 2009

no a zase nic 😠
taákže znovu...

Prijde milenec za milenkou a hned se na to hrne. Milenka ho zastaví, prý jí manžel koupil papouška, který co vidí, to vykecá. Milenec duchaprítomne hodí pres klec deku a jde na to. Posadí milenku na postel, roztáhné jí nohy a ríká: "Ted to udelám po našem. Rozbehnu se z obýváku, udelám salto dozadu a pak ho do tebe vrazím." V tu chvíli se z klece ozve: "Vyríznete mi klidne jazyk, ale tohle musim videt!"

aronek
16. říj 2009

farmi, ty se nudíš 😀
Já se nemám nic, horečky klesly, ale jinak je mi pěkně blbě ☹

farmarska
16. říj 2009

aron nenudím! pročítám si vtipy na netu! 😀 se mi tak nechce do toho gruntování 😝 😅 😀
aron chudášku, to je mi líto 😢 tak hlavně dadej a hodně pij!!! a snad ti brzy bude líp 😉

aronek
16. říj 2009

farmi, to mně se nejenom nechce, ale ani nemůžu ☹ Deset minut jsem třídila prádlo a dýchám jako bych zdolala velehory 😖

farmarska
16. říj 2009

aron ty magore, nic netříď a lež a odpočívej!!! 😠 😠 😠
si ho přetřídíš až budeš zdravější 😉 ti neuteče, nemá nohy 😉

farmarska
16. říj 2009

ale já už jdu na to 😝

aronek
16. říj 2009

nohy nemá, ale přítel už nemá co na sebe, tak jsem chtěla něco přežehlit, ale to fakt nezvládnu 😝 Tak hezky pracuj a kdybys měla hotovo a nevěděla do čeho píchnout, ta klidně přijeď 😉

kopa
autor
16. říj 2009

Tak ani já vás nepotěším 😅 😀 😀
Mrcha je už na obzoru,jen se musí rozjet 😅

aronek
16. říj 2009

kopi ☹ , ale zatím není, ne? 😒 Naděje umírá poslední 😉

aronek
16. říj 2009

netušíte, čím vlastně škodí antibiotika? A čím to kdyžtak nějak eliminovat?

markee
16. říj 2009

ahojky,tak jsem doma od paní psycholožky 😉

aronek
16. říj 2009

A co? Dobré? Půjdeš znova?

markee
16. říj 2009

Jo,pěkně jsem se vykecala,i když já bych kecala a kecala pořád.
No zjistila jsem,že jsem úplně normální 😅 Ona by si chtěla promluvit s Míšou,kvůli jeho matce. Pže prostě tchýně je tchýně,i když občas má dobrou chvilku. Ale jinak prostě mě chválila,že prostě dost dobře zvládám situace co se týká doby po potratu a starost o Johanku a tak. Říkala,že mám opravdu velký nárok na pláč a na smutek a nikdo mi nemá co radit(jako od ostatních z rodiny)co a jak řešit a kdy zkoušet druhé a tak.
Jdu příští pátek znova. Já jí povídala o všem.o mém dětství-o tátovi a mamce,pak o práci-že nemám a proč jí nemám,o tchýni a prostě tak o všem. Byla jsem tam hodinu a třičtvrtě.

aronek
16. říj 2009

takže pozitivní zkušenost 😀 To je supr 😉

markee
16. říj 2009

Jo,pozitivní zkušenost. Jen bych od té doby bulela pořád. Zas jsem povolila stavidla a nejde to přestat.

markee
16. říj 2009

Jdu dělat hranolky,tak zatím pa.

katyna6
16. říj 2009

jsem tady,zas jen na skok,než pofrčím do pracovního procesu ☹ 😠

katyna6
16. říj 2009

farmi,ty seš éro,ty vtipy jsou fááákt dobrý.jsem i na chvilku zapomněla,že musím jít do toho blbince 😀 😀 😀

markee-jen se vyplač,Tím povídáním u psycholožky sis to všechno znovu připomněla,slzičky jsou přirozerný.Ale hlavní je,že ses u ní cítila dobře,to je to nejpodstatnější!!!! 😉

aronku-přítel to zvládne i s pokrčenýma věcma 😉 ,jestli je ti fakt mizerně,tak radši co nejvíc odpočívej.Poslechni rad farminky 🙂

nicollka
16. říj 2009

Kopi to neeee

Holky ranní špinění se zatím zastavilo tak uvidím, ale s každým krokem mě píchne na pravé straně a když sedím, tak jako by se mrcha tlačila ven a pořád mě bolí jakoby na tom vaječníku pravým.

katyna6
16. říj 2009

nicolka-no vidíš,třeba nás ještě překvapíš? 😉 😉

tercie
16. říj 2009

Holky ahoj, tak jak dopadlo testování, kdo hlásí//?

U nás je dneska nálada na bodu mrau, je nám na nic. Přišli jsme o naší čubinku, ráno jsme ji našli. Manža s ní teď odjel, a já tu jsem sama a nevím, čeho bych se chytla, furt brečím, a nejde to zastavit.
Musela jsem přijít za vámi, ať aspoň nejsem sama...

Jdu číst...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru