Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
2. črc 2009

Ahojky, přeji hezké ráno 😀 . U nás tedy pod mrakem, takže to vypadá na uplakaný den 😠 . Kde máte těch třicet? Přiznejte to !

nicollka
2. črc 2009

tu sluníčko....ale koukala sem ten nejteplejsi den to bylo uz vcera..a zase as v nedelu

bré ráno

aronek
2. črc 2009

Takže kdo chce zpro změnu vidět mraky 😠 tak k nám a kdo chce vidět jak vypadá sluníčko 😀 , tak do Vyškova za Nikolkou.
Já včera nezavřela ventilačku a asi pršelo z boku, tak jsem měla koberec mokrý do půl místnosti. Dnes jsem to zvládla a mám zavřeno 😉

kopa
autor
2. črc 2009

Ahoj holky,
dneska mám den blbec 😀 😀 😔 😅
Jsem si ráno žehlila tričko a pak jsem ho nesla v ruce se žehličkou a na tričku se mi objevil flek z vonavky,no tak jsem ho trošku namočila a sakra udělala se mi tam díra-no rovna tričko mám dva týdny... 😕 Přítel taky koukal jak puk,tak to mě ještě víc rozřádilo...No nemám fakt dneska náladičku...

nicollka
2. črc 2009

jej kopi 😒

No mě se asi mrcha hlásí teda podle teploty https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ach joooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

paajaa
2. črc 2009

Dobré ráno

dneska taky hlásím špatnou náladu. Včera ze snažení nic nebylo- manžel byl utahaný a tak bych na něm mohla rajtovat celou noc a nic. Ráno na ovutestu zase stejná čárka jako včera, takže vůbec nevím na čem jsem. Tenhle měsíc se asi úplně ztracenej. ☹ ☹ Asi manželovi nenápadně naznačím, teď jsou ty správný dny k plození potomstva

Kerie: gratuluji k průkazce

Nicol: mrzí mě to, že to neklaplo ☹

Kopi: taky super ráno 😝

murynka
2. črc 2009

tedy já se na vás tak těším 😀

a vy hlásíte blbý dny ☹

kopi tedy to by mě naštvalo 😝 😝

nicol dokud není mrcha je naděje 😉

paji já na tebe tak myslela že jste měli noc plnou vášní a on se takto sekl 😢 to mě mrzí..asi to bude chtít jinou taktiku 😕

kopa
autor
2. črc 2009

Paaji tak to mě mrzí 😔 u nás se taky včera nic nedělo,piglovali jen fretky.Mě se přes týden nechce... 😅
Nikčo to je mi líto... 😔

kopa
autor
2. črc 2009

Mury no čeká mě nakupování oblečení a nikde nic nemaj.... 😅 😔

murynka
2. črc 2009

včéra večer jste to tedy rozjeli tercie s jitie 😀 😀

já za chvíli jedu na pokec s kámoškou má 7měsíčního syna a pak jedu k doktorce kvlůli těm mým játrům jestli se to v těhu nezhoršuje tak držte palec!!

kopa
autor
2. črc 2009

držim palec Mury 😉

murynka
2. črc 2009

kopi leni určitě něco seženeš 😉 ted to teprve začne velké výprodeje 😀 😀
děkuji za palečky minule to bylo dobré tak uvidím co ted 😕

venku je teplo ale zataženo akorát ideální pro mě 😀 😀

murynka
2. črc 2009

kde jste 😲 😲 za chvíli jedu tak si chci popovídat 😀

murynka
2. črc 2009

ch joo jste mě tu enchali ☹ 😀

tak já se jdu připravit a jedu 😀

hezký den 😵 ozvu se odpoledne!! 😵

kopa
autor
2. črc 2009

já byla pracovně na poště 🙂

bobinka22
2. črc 2009

Dobre rano holky,

Tak u nas se pivko nekonalo,sli jsme jen do mekace.A jak jsme sli pesky zpet tak zahrady byly vsechny plne.Tak me to mrzelo.
Ale co se da delat.
Paji dneska to vyjde.
Kopa: tak to reklamuj to tricko
Mury:drzim palce at je kontrola ok.
Niki:Tak poristi mesic to klapne.Uvidis. 😉

sarlotta
2. črc 2009

Ahojík holky🙂
Tak sem si početla🙂
Blahopřeju kerrie k průkajdě a uzt s mimískem🙂)))) Je to nádhera 😵

Aronek to je teda mazec taková práce...to já radši s kytičkama🙂))

Elis bouřka včera přišla...uuuuu..bylo tady úplně černo. To je děsné, ráno vždycky přemýšlím že zabalím věci na koupání, jaký je pařák a kolem 2 se to pokazí a pak bouří. Vyzvednu dítko ze školky a než dojdem z obchodu tak začíná pršet a do večera už je šedivo a tma...fuj...škaredé léto.

hanana
2. črc 2009

dobre rano holky

mury drzim palecky 😉
kopi tak to reklamuj je to smejd 😝
paaji ja minulej mesic mela dve carky na ovu testu dva dni po sobe , treti den pak uz bylo snehobilo tak nevim jak to tak funguje 😖

kopa
autor
2. črc 2009

Holky reklamovat to nepůjdu,já vyhazuji účtenky triko stálo 299,tak to přežiji 🙂

kelly1983
2. črc 2009

Ahojky

kelly1983
2. črc 2009

Holky chci se Vás zeptat budete se chodit v létě koupat? Já bych chtěla jet o víkendu do LA ale mám z toho docela strach, opalovat si bříško nemůžu,ne?

sarlotta
2. črc 2009

kelly, proč bys nemohla ? Kup si dobrý opalovák třeba od Vichy50 mléko a natírej se. Zbytek použiješ pro mimíska🙂
Jde spíš o to, aby Ti horko nevadilo a někde si sebou nesekla🙂 Takže hodně pít a střídat stín a sluníčko.
V prvním těhu jsem se opalovala normálně...jak se pak kůže na bříšku stáhne po porodu, tak budeš jak od moře.

rintintyna
2. črc 2009

čau kočky, chodí sem Stroužek, nějak na ní nemůžu nikde narazit, není na dovči, nevíte?

bobinka22
2. črc 2009

Kelly:
Ja byla uz 2 krat na koupalisti.A mela jsem pres brisko plenu.Jinak jsem se opalaovala normalne.Jen jsem schovavala brisko.

kelly1983
2. črc 2009

sarlot - no já jsem na rozikovém víš tak mám s toho trošku strach, a ty sis bříško nezakrývala?

tercie
2. črc 2009

Brý ránko ženy, jak jste se vyspaly? 😉

bobinka22
2. črc 2009

dobre rano.to brzo??se nekdo ma ze spi tak dlouho.

Ja uz jsem namalovana a ucesana.Jedu do mesta pro posledni vyplatu na firmu.Vubec s emi tam nechce.Do toho horka.
☹ 😒 😠

tercie
2. črc 2009

U vás je horko jo? U nás teda ne... je tu pod mrakem, asi něco přijde.
Kelly sluníčko je pro mrně dobrý, je to vitamínek D, akorát se nesmíš smažit celej den, ať mrňouse nepřehřeješ.

tercie
2. črc 2009

Bobi já nespala tak dlouho, to jen sem jsem se dostala dýl, ale nějak mám ještě ráno, no 😀

kelly1983
2. črc 2009

terci tady je už teď 30stupňů a obloha nádherně modrá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru