Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
21. říj 2009

kopi - moc gratuluji 😀 , teď jen pravidelné tulení, což není u vás problém a nenervovat se 😀

markee
21. říj 2009

Kopi,moc a moc gratuluju k úspěšné kontrole. Teď bude jen a jen líp. 😉

markee
21. říj 2009

Tak mi psala kamarádka doktorka,že ty výsledky určo přišli,ale prý do nemocnice a né na genetiku. Že se výsledky z histolek a patologie posílají nazpátek tam odkud byla žádanka nebo odkud se to posílalo.Takže proto si doktorka psala,že si to musí vyžádat. Nojo,ale na to mohla myslet sama. Nojo,musím si počkat do prosince.

aronek
21. říj 2009

markee, to je škoda, že je už neměla vyžádané 😠 , mohli jste vědět na čem jste 😉

sarlotta
21. říj 2009

Ahojky holčinky, tak jsem se vrátila z bruslení a pizze🙂)) Byli jsme trapasit s holkama z práce🙂))) Nooo sranda byla... 😀 😎

sarlotta
21. říj 2009

Farminko krásné máš týdny v pasu🙂 a jak Ti je ? není Ti šoufl ? 😉

Markee to jsou protahovačky teda - to mě mrzí 😒

sarlotta
21. říj 2009

Kopi to je fajn🙂 Já jdu v listopadu taky na preventivku a musím se poradit - ten duphaston by asi nebyl marný - no uvidíme - zase se bojím, že mi to žaludek nevezme 😖

aronek
21. říj 2009

sarlot, koukám, že si užíváš 😀

sarlotta
21. říj 2009

No jo aron🙂 musím, musím... v listopadu plánuju těhulení, tak honem pobruslit a pokafíčkovat🙂)) napříště plánuju i nějaký alcohol... dneska jsem řídila tak nif 😠 😀
Ale v práci je veselo ... sranda se zákazníkama- tržby jsou - akorát kdyby nebyla taková kosa ráno 😠

sarlotta
21. říj 2009

a co Ty tady čumáčkuješ tak pozdě těhulinko, nechce se Ti spinkat ? Bacha na to budeš mt doma sovičku potom🙂)) znám to🙂

sarlotta
21. říj 2009

Tak dobrou jdu pinkat🙂

aronek
21. říj 2009

sarlot, nějak se minechce spát 😀 Necítím se pořád úplně v pořádku a když ležím, tak se mi špatně dýchá ☹ Ale už jdu taky, zítra musím pro auto a jet ke skorotchýni pomoct s přípravama sedmdesátin 😉 Takže přeji dobrou noc 😀

murynka
22. říj 2009

kopi huráá gratuluju jsi zdravá 😵 😵 a půjde to samo 😵 😵 😵 jsme ráda!!!

jinak my jsme asi nemocný ☹ zánět močáku ☹ ☹ .takže zítra asi pošupajdím k dr..... 😖 😖

marti-tohle byli oblečky přes jednu koníkovku měla ty věci z anglie a čeká miminko jenže kluka 😀 😀
tak napsala že je prodává a dá na MMB atd tak jsme jí napsala at mi pošle fotky na maila a já si něco vyberu 😵
má toho ještě asi dost 😅 jinak see fakt doře nakupuje na to MMB 😉 😉

katyna6
22. říj 2009

dobré ráno 🙂
jdu honem dočíst

aja.83
22. říj 2009

Dobré ráno holky, tak už jsem tu zas s Vámi. Nevím, jestli mám šanci Vás dočíst, ale snad se tím nějak prokoušu. Co jinak nového, nějaká těhulka?

katyna6
22. říj 2009

hotovo,neštěstí jste toho moc nenapovídaly

markee-i mě to mrzí,že se vám to všechno takhle protahuje.Být tebou,tak bych to už chtěla všechno uzavřít,hlavně vědět,co a jak dál a pak se podle všech těch výsledků zařídit.Tak snad v tom prosinci už bude ve všem jasno!

kopi-gratuluji k úspěšné kontrole.Teď máš aspoň potvrzeno,že je všechno ok a s chutí se můžete vrhnout do dalšího snažení.Ten Duphaston ti trochu závidím,já bych do toho šla taky,ale teď a několik dalších měsíců mi ho doktor určitě nenapíše 😠 .

Holky těhulky,nemáte někdo doma Utroš navíc,co už nepotřebujete??Koupila bych 😵

Aronku-dávej na sebe kočko prosímtě pozor!Já se nedivím,že jsi chudáčka vylekala!Teď se musíš opatrovat dvojnásob víc 😉 😉

murynka-honem to jdu zkouknout 😉

katyna6
22. říj 2009

mury-ty věcičky jsou fakt nádherný!!!!Už v tom úplně ti vaši princeznu vidím! 😵 😵

aja-ahoj aji,jak je?Už aspoň trošku líp?

aja.83
22. říj 2009

Ahoj katy, jo už je to lepší. Pohřeb máme za sebou, pak jsme se pěkně opili. Dnes už jsem v práci, tak mi není nejlíp, navíc na mě něco leze. Ale už snad bude všemu zlému konec a konečně nás potká štěstíčko a tchýně nám brzy pošle vytoužené miminko...

katyna6
22. říj 2009

aja-já si umím představit,jak ti musí být ☹ .Ono to potrvá,ale pomalu bude líp a líp.A že jste se opili,je dobře,myslím,že to bylo třeba.A kdyby teď,nebo za pár týdnů přišlo miminko,myslím,že by to pomohlo tobě a hlavně i manželovi-že mu ho jak poslala mamka 😉 .Tak snad se vám to brzo splní.Moc vám to přeju,teď se toho na vás sesypalo nějak moc najednou.

aja.83
22. říj 2009

Jo jo, snad to tak bude. Myslím, že už snad nic dalšího se nemůže stát, protože už jsme si to fakt vybrali na hodně dlouho dopředu. A co tady nového, koukala jsem, že farmi je těhulka? To je bomba!

nicollka
22. říj 2009

ahoj holky tak mrcha je tu. Takže dnes 1DC :( No ale můžeme aspom začít nové kolo, a konečně si zajdu k doktorce.

katyna6
22. říj 2009

aja-přesně tak,farminka tady udržuje optimistickou náladu.A pak taky holky těhulky,všechny měly kontroly v poho 🙂

aja.83
22. říj 2009

Holky, obvoďák mi vzal krev a mám to všechno v pořádku, i štítnici, tak jsem ráda. Ještě jsem zvědavá ke gyndovi, jdu tam v pondělí, snad bude trochu aktivnější a začne konečně něco řešit.

markee
22. říj 2009

Dobré ráno,
holky mě to taky mrzí,že výsledky nejsou,ale nedá se nic dělat. Prostě snad v tom prosinci budeme už moudřejší. Snad to bude dobrý a bude dárek k Vánocům. Ale i tak prostě z toho včerejška mám pocit,že doktorka si myslí,že vše bude lepší řešit přirozeně než umělou reprodukcí. Hlavně říkala,že vše budeme vědět už kolem 12tt a né jak teď až ve 22tt. Tak to mě taky uklidňuje.
Aja,no vidiš,jsi zdravá. Tak ještě gyndu ať jsi v klidu a začne doktor řešit to co má. Držím palce. 😉
Holky,můžu depčit dneska? Já tak chci miminko ☹

katyna6
22. říj 2009

markee-klidně můžeš,tady je dovoleno všechno,co člověku pomůže?Smím se zeptat,jakto,že jste teď všechno věděli až v tom 22 týdnu,jak jsi psala?Pokud ale nechceš,tak nemusíš odpovídat. 😉

markee
22. říj 2009

Katyna,v 16tt mi vzali krev,za týden (v 17)mi přišel dopis,že mám přijít za další týden na genetiku. Takže v 18tt u genetičky,tam nám řekli,že výsledky na downa nejsou hrozné,ale radši chtěj znovu vzít krev. Tu jsem odmítla a chtěla rovnou plodovku,byla středa a hned v pondělí jsem šla,pže tady to dělaj jen pondělí a středa ráno.To jsem byla hned druhý den po odběru plodovky 19tt. No a pak čekání na výsledky. Za 14 dní volali,že chtěj krev,že se jim tam nezdá chromozom a pak ještě další týden čekání. No,oni většinou výsledky trvají 3 týdny po té plodovce-takže to tak bylo. NO a hned druhý den jsme se po výsledcích měli rozhodnout,zda nechat či ukončit. I když nám bylo naznačeno,že když je genetická výbava jiná než má být,tak to bude hodně špatný. Tak proto to tak trvalo. U Johanky mi vše vycházelo dobře,takže na genetice jsme nebyli a nevěděli,že to pak už nebude dobrý s dalšími potomky. Nevěděli jsme,že Míša má tu balancovanou translokaci. Teď to víme,takže nás budou hlídat.

farmarska
22. říj 2009

ahoj holky jneznám snad většího smolaře než jsem já 😠 😝 pomalu už se stalo pravidlem, že jakmile otěhotním, chytne se mě nějaká nemoc, většinou angína 😢 Nevím jak hodně ty nemoce souvisej s mejma potratama, ale bojím se toho 😔 😔
No ani tentokrád jsem neudělala vyjímku...od včerejšího odpoledne, kdy my začínalo bejt nic moc a začlo mě poškrábávat v krku, jsem se v noci vzbudila, celá zahleněná v krku už mě bolelo vest a měla jsem zvýšenou teplotu. Nemohla jsem spát, tak jsem tro řešila vitamínama, čajema s citrónem, různejma kloktadlama, no ale moc to nezabralo, je mi pořád blbě, krk silně bolí, ted jsem si musela vzít paralen, bo jsem naměřila 37,7 a vůbec nevím co si počít, jestli jít k doktoroj, kterej se obávám, že mi hned napíše nějaký antb. a nebo to zase zkusit léčit sama a hrozit, že to zase nevyléčím, zhorší se to a že potratím jako v předcházejících dvouch případech ☹ ☹ Ach jo, proč todleto nemůže přijít alspon po těch třech měsících 😔 😔 😔

farmarska
22. říj 2009

no nic musím se ít nabalit, vzít kulicha a jít podojit a vy mi zatím koukejte nějak poradit, bo já už fakt nevím co dělat, co bude nejlepší 😅 😅 😅

markee
22. říj 2009

Farmy šla bych k doktoru,ale s tím,že jsi těhu a popsala situace před těmi potraty minule.

farmarska
22. říj 2009

ach jo, já se taolik bojím ☹ ☹ ☹ nejradši bych si zakroutila tím krkem, za to že si to těhu furt takhle kazím, že furt něco chytám 😔 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru