Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
6. pro 2009

ahojky markee...absolutně se nemáš za co omluvat...spíš ona tobě.Nedivím se ti,že jsi reagovala tak jak jsi reagovala...mě by taky bouchly saze...je to fakt kr...a 😠
Všude je něco...já své tchánovce taky nemusím...jsou taky falešní a pod...nebudu se tu o tom rozepisovat,protože bych se zas samonasra..a a to nechci...
Na svou mamku bych si taky nenechala "šahnout" a zastala se jí
Jen tě teda obdivuju,že s tou tchýní žijete...Já bych to nesnesla...my máme naše 15 km a tchánovce cca 50km(pro jistotu 😀 ) Já když nechci tak je nevidím a tak se jakž takž snesem...Oni k nám dojedou max.1x ročně...my k nim max 5-6 ročně a to nám fakt stačí.
Mě strašně tchyně třeba krkla že jak se nám narodil syn tak furt prudila se křtem a ještě v 6-tin edělí mi řekla že prý ať ho dám pokřtít aby nám "neumřel nepokřtěný"...to mě fakt krklo a nikdy jí to neodpustím 😠 Já byla šťastná že mám zdravého silného chlapečka(cca 2 týdny od porodu) a ona takhle na mě... 😠
A přitom já ho pokřtít chtěla dát od začátku(aby neměl jako moje ségra problém se svatbou v kostele) ale 2 týdny po porodu jsem měla jiné starosti...
A šup...už jsem se samokrkla 😀 ...Já jsem na toto děsná...manža mi říká že jsem strašně "samonasírací"...no a je to tu zas...o něčem mluvím a fakt se z toho krknu

markee
6. pro 2009

Ajo,to je mi líto,ale dokud mrcha nepřijde,tak nevěš hlavu.

Holky já si fakt připadám jak prašivá. Vám se to nikdy nestalo,že by jste jen z pohledu někoho poznali,co se mu honí v hlavě? Já fakt přísahám,že prostě sice nic neřekla,ale já z ní to opovrhování cítila ☹ Já jsem fakt nervově v "prdeli" a je mi všeho líto. Ale ne toho,co jsem udělala to fakt ne.
Jsem asi fakt hysterka ☹ ☹ ☹

sirella
6. pro 2009

Aji...to je mi líto ☹ Já už se těšila na další//

nicollko...je mi to líto,že to nevychází ☹
Můj manža je na toto podobný...furt by chodil za klukama (pivko u karet) ale se snažením nám to zatím vycházelo dobře(ťuky ťuk)
a tu nudu znám taky...já byla v říjnu 2x v kině a jinak nic...vaření,uklízení,praní a pod...furt dokola 😒
Tak když se nudím tak jsem aspoň zmyslela malování a tak má manža teď aj jiné starosti 😀
A ta nemoc by mě asi už dorazila...člověk se na něco těší a pak je zklamaný ☹

markee
6. pro 2009

Sir,tak to máš stejné jak já. Ona je prostě hrozná. Já říkám,že je blbá.Ale mamka mi říká: jak může být blbá,když ví jak ti ublížit?! A je to pravda,jak může být blbá,když to dělá a ví kdy a jak. No u mě je to jednoduchý. Já miluju svojí rodinu a to myslím Míšu s Johankou,ale i své sourozence a rodiče(teda spíš mamku),taťku mám ráda,ale ublížil nám hodně,takže se ho sice zastanu před jinými,ale nemůžu říct,že ho miluju.
U nich tady není láska něco běžného,tady je běžné pomlouvání a faleš. A myslíš,že si to uvědomují??? Vůbec ne,pořád někoho drbou a přijde jim to normální 😠 😠 😠

sirella
6. pro 2009

markee...hysterka nejsi...já bych reagovala taky tak...on někdy pohled stačí a umí rovnou ublížit

markee
6. pro 2009

Sir,já bych tak ráda stavěla baráček,ale nejsou na to penízky. Ještě 3 roky budeme splácet auto a jestli budeme mít miminko,tak by jsme na dvoje splátky fakt neměli. U našich není místo,aby jsme tam bydleli a ničemu by to nepomohlo. Já bych nechtěla bydlet ani u jedněcho rodičů,ale bohužel jsem šla za chlapem a souhlasila s tím,že tu budeme(i když mu pořád říkám,že se tu zblázním-což už se stalo a že chci pryč,prostě chci).

sirella
6. pro 2009

markee:to je mi fakt moc líto...že se musíš otravovat s takovou čůzou...ale asi to jinak nejde....asi byste se neměli kam odstěhovat což???Já bych se snažila zdrhnout...já bych na to neměla...

a teď potřebuješ ze všeho nejvíc klídek a pohodu tak nechápu proč ti to dělá...fakt nechápu proč...co z toho má???Vždyť z něčeho takového člověk nemůže mít dobrý pocit...teda myslím tím "normální" člověk...což ona evidentně není 😒

markee
6. pro 2009

Já jsem z ní unavená a vím,že mi nestojí za ten pláč a nervy,ale já nejsem bezcitná. Vše co udělám si vyčítám. Já chci mít klid,ale bohužel to tu nejde. Zítra musím zavolat doktorce,zas jí potřebuju a hodně. Nevím co se děje,ale i když vlastně vím,prostě to je dojetí nervů,kvůli genetice. Opravdu jsem se bála,bála jsem se všeho co nám řeknou. Jsem prdlouš no. Já bych utekla,hned bych utekla,ale nemám kam. Jedině k mojí babi s dědou,ale tam to taky není růžové,sjíždí se tam celá rodina a klidu tam není dost. Já bych nejradši na chalupu,kdyby jsme vlastnili. Prostě bych tam byla celou zimu a ať mi všichni trhnou brvou.

sirella
6. pro 2009

jejda...ptám se na stěhování a ty už o tom taky píšeš 🙂 To je podle mě jediné řešení...ale tu finanční stránku taky chápu...taky máme splátky vysokánské a do větších bysme nešli...Máme je fakt hooodně velké ale jsme sami...to je fakt lahoda...A nemám zbytečné nervy....ségra šla do baráku ke tchánovcům a taky to nemá moc lehké...i když zas kvůli jiným věcem...mě ale přijde hrozné jak se mění její vztah s manžou.On má rodiče moc rád,je hluboce věřící a ona má proti nim strašně moc věcí a dává je strašně najevo...podle mě ale většinou jsou to blbosti a já bych se tím ani nezaobírala,protože to bych musela řešit něco furt...

ale to tvoje fakt chápu a to že bys byla hysterka se mi fakt nezdá...prostě ses zastala mamky před fuchtlí co i ksichtem ubližuje...ani nemusí nic říct

markee
6. pro 2009

Mě to tu opravdu nebaví. Ono je to i tou ponorkovou nemocí,prostě mám toho dost.
Musím nás jít sbalit a pojedeme k mému tátovi mu popřát. Tak zatím papa.

sirella
6. pro 2009

markee:to chápu...taky bych to na tvém místě chtěla...a třeba by se tchýně trochu chytla za nos...až by zůstala v baráku sama...bez syna,vnučky a tebe
Nevím co ale manža chce abys s ní řešila...neřekl ti???Hlavně se ale neomlouvej...nemáš za co...omluvit by se měla ona...ona ví jak se zaksichtila i když nic neřekla...je mi jasné,že teď dělá mrtvého brouka a že jakože nechápe proč jsi tak vylítla...ale přitom to ví moc dobře....z takových lidí je mi zle 😝

sirella
6. pro 2009

měj se markee...a snaž se na to nemyslet...zas bude určitě líp 😉
ahojky ...a užij si oslavičku

nicollka
6. pro 2009

aji no snad mrcha nedorazí....upekla sem s malým perníčky a půjdu asi spát, ten je jen nervozní, háže tu s ovladačem protože mu to nejde zesílit, na to fakt nemám náladu. A pěkně mě začínají pálit bradavky, takže ovulka asi proběhla, protože po ní mě začnou vždy bolet prsa :(

venuska
6. pro 2009

Ahoj Aronku, no akční možná, ale večer jsem zalehla a ani mi nevadilo, že malá kope jak o závod..byla jsem zkrátka kaput. 😝
A jak se cítíš? Jéééé, vy budete mít chlapečka Honzíka.. 🙂 gratuluji....
Vždycky se mi líbil Honzík, tak snad na podruhé. 🙂 🙂 🙂

murynka
6. pro 2009

ahojky holky jdu pozdravit jsme v jednom kole 😀 😀 dítko mě zaměstnává 😅 ......copak je tu nového nemám sílu dočíst ☹

aja.83
6. pro 2009

Ahoj murynko, to ti věřím, že jsi v jednom kole! Já myslím, že ani nic nového není. I když se přiznám, že jsem taky moc nedočítala. A co mury, kojíš?

murynka
6. pro 2009

aja nene už je na UM 😉 mlíčko už se mi ani nedělá....

a co ty?jaký byl mikuláš 😀

aja.83
6. pro 2009

Mikuláš super, byli jsme s manžílkem užívat si v hotýlku, máme 2 roky od svatby! 😉

aja.83
6. pro 2009

Ale jinak jsme žádnýho mikuláše nepotkali. ☹

murynka
6. pro 2009

jé tak to gratuluji 🙂 😵

my ted v prosinci budeme mít rok a půl ale hotýlek nehrozí 😀 jedině že by někdo hlídal to by šlo 😀

jsme trochu dočetla

sir Karibik doporučuji 😵 😵 my byli v dominikánské na svatební cestě a super dovča 😎 😵 😵

farmi popsala si stavy kterými jsme si prošla a živě jsi mi to připoměla 😀 snad se to brzo urovná 😉

nicolko to mě mrzí že máš takové trápení ☹ ted před Vánocemi chjooo

markee ☹ tedy u vs je také veselo ale všude je vážně něco je škoda že spolu nevycházíte obzvlásšt když spolu bydlíte ☹

vendul ty jo ty jsi akční pozor na porod 😀

sarlotta
6. pro 2009

Ahojík kecalky🙂

Markee...ouvej ouvej... to jsou poměry teda 😒 Za nic neomlouvej... máš nárok být napnutá... i když bych to přikládala té genetice a tak všemu kolem toho ☹ Možná bych tam viděla, to že tchánovci se o to asi ani moc nezajímají co ? Nebo za Tebou přijdou a pohladí a zeptají se jak se máš ? Těžko co.

sarlotta
6. pro 2009

Aja... neplašit!! 🙂)) vyčkávat 😉

sarlotta
6. pro 2009

Ahojík Mury🙂 zápřah co🙂)) ale užívej si to, roste každý den 😎

mabe
6. pro 2009

Ahoj holky, chtela bych se zeptat. vsimla jsem si, ze me trosku praskaji bradavky. jako dvorce kolem bradavky. ja si rikala, co me porad svedi a nejak se me to odlupuje. je na to nejaka masticka, ze jo? a poradite prosim jaka? zitra si ji koupim. a jeste kdyz jsem si tak studovala ty prsa, tak normalne mam pigment tmavej i pod dvorcem. proste se me to prso flekati i jinde. 😕 😕 co to sakra je?

diky moc za radu.

markee
6. pro 2009

Ahojky holky,
Sarlot,tohle by nikdy neudělala(tchýně). Ona sice,když sem jde,tak se občas zeptá: jak je? Ale je to fakt tak 2x do roka. Mě přijdou tu všichni,že jsou jak navedený. Jen mi říkaj ať jsem ráda,že na to přišli a nemáme postižený dítě,co by jsme s ním dělali a tak. Nechápou to, řekni mi: jsou tak tupý nebo co?!
vždyť oni nemuseli dávat pryč své dítě,nemuseli se rozhodnou ho dát pryč a pak řešit x měsíců co se vlastně stalo a proč a vlastně se to pořád a pořád vrací a já fakt jsem nejspíš vypěnila na základě načatých nervů. Přitom jsem si přišla strašně v pohodě,že jako jsem fakt v klidu-včera. Nevím co se stalo. Ale proč mě nechápou a nenechaj být. Proč si neřeknou,že mám ještě nervy v háji a občas vypěním. Proč? Já to nechápu. Doma by mě nechali vybulet a i kdybych jim nadávala,tak by mě objali a nechali až to ze sebe dostanu. Nechci nikoho obtěžovat a nechci,aby pořád říkali jak je jim to líto. Ale jak jsem z jejího pohledu poznala opovržení,tak bych z jiného pohledu poznala,že se mnou cítí a že mě má svým způsobem ráda a prostě projevila by trochu porozumění. Někdy slova člověk nepotřebuje,aby věděl,co si druhý myslí. Teď prostě Míša je divnej, říká,že jsem ze sebe tu hysterku udělala,že jsem to tak řešit neměla a takové ty kecy. Já ho chápu,že nechce,aby na mě byli zlý,ale tímto mi moc nepomohl. Já zas bulim a je mi všechno líto. Zítra zavolám zas psycholožce,ale nejhorší na tom je,že ona mi radí komunikovat. Jenže s tupouny to nejde ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mabe
6. pro 2009

kopi, je me to lito, je to pro tebe tezky. naprosto te chapu. drz se kocko. 😖 a nula nejsi!!!!!!! v zadnym pripade.

markee, mas toho hodne za sebou. nedokazu si to vubec predstavit. drz se holka.

markee
6. pro 2009

Kopy,je mi to moc líto co se kolem tebe taky děje. Můžu ti říct,že to znám. Absolutně stejné chování ke mě a ke švagrové mají Míšovo babi s dědou a tchýně. Já jsem nula,absolutní nula,prošla jsem si (pro mě)peklem a ona je dokonalá. Taková mrcha na entou,držkuje na všechny na nikom nenechá níti suchou,je dokonalá se svými dětmi a manžou(Míši bratrem). Míšu máma(tchýně)nemá a neměla nikdy tak ráda jako jeho bráchu. Je to hnusný,ale je to tak. A právě,že mě ubíjí i tahle věci,že to z ní cítim. Prostě s náma mluví,aby se neřeklo,ale necítí k nám nic. Já jí nepotřebuju,ale hrozně mě mrzí,že jsem svolila k tomu,tu bydlet. Jsem fakt "kráva".

sarlotta
6. pro 2009

Mabe.. bepanthen.. a klidně si kup velké balení 😉 bude se hodit. No a pak ještě super hojivá je calcium panthothenicum-mast. Je na odřeniny, jizvy, popáleniny.

mabe
6. pro 2009

sarlotko, dekuju. jsem uplne vedle z toho. az dneska jsem si toho vsimla. a ty fleky pod bradavkama, jakoby se me prso roztykalo nebo tak neco. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru