Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. črc 2010

mari jasně, že nebude, přeci je to slušně vychovaná holka a ví, že předbíhat se nemá 😉 🙂 🙂
a co ty zatím žádné příznaky blížícího se porodu? 😕

peta79
31. črc 2010

@kopa já měla tu nejmenší velikost plenek jen v porodnici (byli jsme tam 10 dní) a doma už jsme používali 3-6kg. A to jsem rodila ve 36tt. Ale je pravda, že Šimonek byl dost velký - 50cm a 3,5kg.
Tak si třeba kup jedno balení 2-5kg ( není problém dokoupit další) a těch 3-6kg určitě 3-4 balení. Potom uvidíš, jak rychle ti mimi poroste 😉 My jsme je používali dost dlouho.

mari111
31. črc 2010

Farmi ani né, žádne příznaky, když ale ja už bych fakt chtěla a právě proto budu stopro přenášet 😠 Jinak t zááávidím takle s rodinkou na pouť , na to ja už se moc těším až budeme takle s Laurinkou chodit na výlety a do zoo a ták, prvně pojedeme asi k vám do zoo a k tobě na kafíčko 😉

mari111
31. črc 2010

Manža taky seká, ja sem vyplevala co sem mohla auž si dávam pauzu bo je tam zas nějak teplo 😝

natalie77
31. črc 2010

Ahoj,
nestihla jsem dočíst....jen okoukla tabulku, jestli něco nového.....
😉
@ivomal přeji, ať už je jen lépe.
@farmarska už se to blíží, co? To pak budu mít dočítání, až budeš doma 😀 .
@sarlotta maličká je krásná a Ty jsi super akční....já po příchodu domů byla celá bolavá a unavená... 😉

Jinak za 14 dnů máme letět na dovču...a Marek má 39,5...a nejde to srazit....to moje milovaný neposedný dítko, si samo řeklo, že chce jít hajat....v tu chvíli jsem si říkala, bože, ať zlobí...jen ať mu není špatně...od rána polehával, dávala jsme mu Panadol s Ibalginem sirupem....a nejde to dolů, jiné příznaky nemá....ani kašel, rýma, jak je u něj obvyklé, to bych věděla, jaké dýcháky nasadit...teď jsem špatná, že nevím, co se děje....šestou i pátou nemoc měl....no snad to nebude nic hrozného.....ach jo, raději bych sama marodila a starala se nemocná o celou rodinu než vidět toho koblížka milovanýho, jak mu svítí očíčka nemocí....tak držte pěsti, ať je brzo ok.
Moc na Vás myslím, jdu rychle uvařit večeři než se vzbudí....sice nejí, ale muž bude chtít kus žvance, protože jsem dělala k obědu vepřovo závitky plněné vajíčkem neco jako ptáčky, ale moc se to nepovedlo 😝 .

Večer se ukážu....

natalie77
31. črc 2010

@petroska holka drž se, normálně mě to rozbrečelo....jsem si vzpomněla, jak mi bylo před 3 roky...měsíc v nemocnici na kapačkách...ale zvládli jsme to a malej dýchal v pohodě sám, jen byl mrňavý, měl žloutenku a neudržel teplíčko, tak byl v inkubátoru, ale jinak to byl pašák, bojovník....vše zvládnete, moooooc zdravím a držím pěsti.

ee.liska
31. črc 2010

tak petroska si vyžádali utz, Filípek má 2130g, prý mu nic nehrozí, dostal výživu, kdyby přeci jen chtěl na svět už teď, byli by v nemocnici tak dva týdny. Kapačky už nemá a nejdřív ve středu jí pustí domů 🙂měli štěstí že jeli už včera, že se to povedlo zastavit. Taky všechny pozdravuje a děkuje že na ní myslíme 🙂

madormi
31. črc 2010

ahojte holky hlásím do tabulky 1DC ta mrcha chodí čím dál dřív potvora :D

madormi
31. črc 2010

petrošce držím palečky at Filípek ještě počká v bříšku

mari111
31. črc 2010

No aspoň že to zastavili, Filípek ještě určitě chvíli vydrží v bříšku.

Natali ja jsem minule manžu nahnala do vlažně sprchy a dávala každejch snad co pět minut obklady na čelo, nevím jestli to skusit aj s tvím chlapečkem ale vím že aj nám máma dávala studené zábali když jsme měli horečky, nebo skús aspoň ty obklady na čelíčko. Ale za chvíli bude drobeček určitě fit, neboj 😉

Madormi raděj dřív jako kdyby si měla jak já kdysi jednou za pul roku a tak všeliak 😖 Šak ona už se mrcha jedna mrchovatá u tebe dlouho neohřeje, brzo se to určitě povede 😉 a budeš těhulka 🙂

mari111
31. črc 2010

http://www.zaclony.cz/vybrana-zaclona/mesic-zac... 🙂 jsem neodolala a objednala záclonu do pokojíku, síce tam ještě není ani vymalováno ale nevadí 😅 😀 😀 😀

kopa
autor
31. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 34tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 34tt..........................KO 9.8.....................................................čeká chlapečka ....Filípek .
kytiii 34tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 33tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 29tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 25tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 25tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt.............kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 19tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má srdíčko
Nicollka 33DC
M.aa.b 30DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 29DC
Katyna 27DC
Aja 27DC
Natalie 19DC
maendy 8DC
Madormi 1DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

kopa
autor
31. črc 2010

Ahojky 🙂
no Farmíku je to jako z kopce že 😀 ale příští týden,budu mít čas tak bych mohla vytvořit nákou hezkou tabulku 😀 😀
Ach jo chudák Petroska 😔 taky nemám chvilku klid 😢 Moc na ní myslím.

kopa
autor
31. črc 2010

@peta79 Péťo díky za radu 🙂 Já mám právě doma jedno balení 2-5kg a je tam asi 43plenek.Tak raději nakoupím ty větší 🙂 Chci mít aspoň něco připravené 😅

mari111
31. črc 2010

už všechny odpočívate ? Že je tu vylidněno 😅 Já si du teda dát bramborák a taky se válet 😉

tercie
31. črc 2010

Mari já dočítala, teď půjdu koupat a jak Lukýno usne tak jsem tu jak na modrým koni 😀

farmarska
31. črc 2010

mari, tak už se těším na to kafíčko u nás 😉 už aby jsi teda porodila 😉 😀 jo a záclona krááásná
😵
petrosce dál držím palečky a mám z ní velkou radost, jak pěkně se drží 😵

mad ta bestie červená 😠 😠 😠 tfuj tfuj, mrcho hnusná mazej od mad a už se k ní devět měsíců nevracej! 😠 😉

natálko, oj oj, chudák prďolka ☹ ty nemocný dětičky, to je fakt hnus psycho pro rodiče 😖 hele zkusit mužeš ještě namočit ponočky do octa a šoupnou mu je na nožky a navrch igelit, nebo pytlíky a na to suchý fusky. Smrdí to , ale horkost to taky stahuje 😕 tý jo a napiš až mu bude líp 😨 snad to bude brzy 😢 😒 😔

holky a nevíte jak je na tom po tom transferu m.a.b ?? 😕 😕

farmarska
31. črc 2010

není možnááá!!!! já tu!!! ségra tu!!! 😨 😨 😨
😀 😀 😀 😀 😀 😀
ahooooj terculééééé!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

farmarska
31. črc 2010

já se teda přiznávám dobrovolně že už odpočívám 😀 jsem posekala, pak si dala vanu, páč jsem měla trávu i ve vlasech a ted jsem už vyvalená v posteli, lupu čokoládový bombony a čekám až se mi vrátí dom manža se synem..před pátou si jeli vyjet na kolech, do cukrárny a nějak se mi zatoulali 😀

farmarska
31. črc 2010

jééé holky ono mi to dnes ukazuje už 10tt ! 😵 😵 😵 😵 😎
to to teda tentokráde letí, to vám povím! 😨 😨

farmarska
31. črc 2010

aha tak tercule šla koupat, mari na bramboráka a já tu přeci jen opět krafu sama 🙄
sem si říkala, že snad ani tolik štěstí, že bych se tu sešla, kor rovnou s váme dvěma najednou, nemůžu mít 😀

farmarska
31. črc 2010

no nic, ani má telepatie vás od žvance nebo vaničky nepřiláká 😀 tak já teda taky jdu 😝 a načumnu později 😉

mari111
31. črc 2010

ale telepatko, sem tu ale jen na chvilinku, manža šel do vany tak čekám neněho ať nejím sama 🙂 No jo už 10, ať už tam máš aspoń jak já 😉 to teprve poletí

mari111
31. črc 2010

no a teď tady zase nikdo, Terculík má za chvíli vykoupano a múžete krafat, to je už budu přežraná a vyvalená s pupkem nahoru a už se ani nehnu 😀

tercie
31. črc 2010

Tak jsem tu,ještě jsem dělala honem manžovi jídlo... asi jste nečekaly,co? ☹

tercie
31. črc 2010

Tak já vám zase třeba pošlu něco co objevímpři prolejzání zajímavých věcí na netu 🙂
Např jsem tu objevila raklamu na sluneční clony na kočárek,a asi si jí objednám,protože slunečníky jsou fakt na dvě věci. Dobrej je tak max v poledne kdy svítí zpříma zezhora. Navečer když svítí ze šikma tak je skoro nemožný slunečník napolohovat a nakroutit tak, aby opravdu stínil. Tohle mi přijde jako docela fajn nápad 😉
http://www.lilinka.com/products/univerzalni-slu...

nikissek28
31. črc 2010

ahojte holky,
tak mrcha pořád nikde ☹ 😠
jinak tentoi týden byl poměrně náročný 😒 mám za sebou opět víkend v práci a v pátek jsem byla na pohřbu strejdy ☹ ☹ ☹

ee.liska
1. srp 2010

ahojky 🙂 dneska jsem od půl šesté hore, nějak nemůžu spát 😝 vypadá to na krásný den 🙂

@madormi mrcha jedna 😠

@mari111 pěkná záclonka 🙂

@natalie77 snad se brzo uzdravíte ☹

@farmarska 10tt to je nádhera 😵

@nikissek28 to byl opradvu náročný týden 😔 ale určitě bude zase brzo dobře 🙂
jo a já jsem od dnešnáho dne oficiálně na MD 😀

ee.liska
1. srp 2010

a ještě si musím postěžovat 😠 moje mamka s manželem jedou na dovolenou a my jim každý rok dohlížíme na psi. letos jsme jim to opět v únoru slíbili, ale když je to se mnou tak jak je tak mamka v dubnu říkala že si to zařídí jinak, jedou v druhé půlce srpna. no a včera se jí ptám jak to naplánovali a bylo mi řečeno že počítají s námi. 😲 tak já můžu každou chvíli rodit a musíme jezdit na psi, je to sice kousek, ale jsem trochu naštvaná. jiné mamky si berou dovču když se jim má narodit první vnouče a ta moje mi ještě naplánuje práci. vím, že tam může jezdit manža ale tan dojede o půl šesté dom a kdyby bylo už mimi tak je to takové na prd, kdybych se na to nezaptela tak nám snad ani neřekknou včas, že teda nikoho nesehnali.
Tak jsem si postěžovala a je mi hned líp 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru