Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
30. srp 2010

@aronek no to budem a na jaře budem mít zdravá miminka musím si to opakovat a ty maendy taky 🙂

farmí zítzra ti budu držet všechny palce co doma, najdu. co doma v ulici, ve městě, na slovensku 🙂

natalie77
30. srp 2010

no nějka tomu nerozumím....co je správně, teda těhu...že při ovulce teplota stoupne, pak klesne a když jsi těhu, jde teplota nahoru?
Při nětehu teplota zůstane po ovulce dole?

tercie
30. srp 2010

Natálko snad máš pravdu, stačí, když vidím, jak se tváří, když se na něj malej usměje, to září jak sluníčko, a když mu všichni říkají, že je Luky celej táta, to je na vrcholu blaha 🙂 akorát tý práce má tolik, že si ho ani nestíhá užít... a to je to, co mě mrzí, že tyhle ty Lukáškovo první pokroky vidím sama...

natalie77
30. srp 2010

@madormi, zlato, vše bude v pořádku...píchání je dobré...to se roztahuje děloha, vazy....to je ok...a ten výtok je těhu výtok..klidé už nebudeme nikdy, ale musíme být pozitivní, že to dobře dopadne... 😉 . Vím, že těšovat nemá cenu, ale BUDE to ok 🙂

tercie
30. srp 2010

@madormi neboj, to popichování jsme měly všechny a jen to signalizuje, že se tam něco děje, to je v pohodě a dr ti to jen potvrdí, uvidíš 🙂
Je to super, budete s maendy nastejno a můžete si spolu konzultovat 🙂

madormi
30. srp 2010

@natalie77 no utěšování trochu pomáhá 🙂 děkuji 😉

tercie
30. srp 2010

@aronek a jak často v noci kojíte? Luky spí od devíti cca do čtyř, to vydrží, ale pak chce po dvou hodinách zas až do večera...

madormi
30. srp 2010

@tercie no ale občas když se třeba prudce zvednu to fakt píchne jak čert. no musím se přestat pozorovat tak a být v klííídu. díky moc holky. no snad se k nám ještě někdo přidá 🙂

tercie
30. srp 2010

@madormi jo výtok je taky normální, tvoří se hlenová zátka a čípek se zavírá a tím, že je pochva vlhčí a teče to ven se vlastně taky jakoby čistí aby k mimču nic nedošlo 🙂

madormi
30. srp 2010

@tercie no tak je snad vše normální 🙂 v pondělko v 16 :20 mám nástup u mudry dle ms bych měl být 5tt plus tři tak to už uvidíe aspon jeslti je něco v děloze že? ale když jsem otěhotněla 10 Dc tak by tomohlo větší nebo tak to není v začátku?

natalie77
30. srp 2010

Teci, u nás to bylo stejný....měla jsem pocit, že jsem si malého udělala se sousedem a manža si mě milostivě nastěhoval domů 😠 ...ale bylo to i tím, že jsme starší rodiče...dlouho jsme si žili, jak jsme chtěli, oba dna, užívali života...a pak probdělé noci, nemoce...no a člověk prostě ztratí ten elán, opimismus, taky si něktěrý věci víc bereš...ale věř mi, že až začne malej drandit poprvé s malým autíčkem....tak se z pana Terčuláka stane nejlepší táta...jako můj manža, teď je vzornej, kvůli malému by udělal vše na světě....nepoznávám ho, ale trvalo to delší dobu...oni k dětem mají delší cestu, my už máme s nimi kontakt v těhu....jim se pak narodí bezzubé mimi aneví si rady, my máme ty mateřské pudy a pak...fak to bude lepší...já se taky trápila, že se nějak neraduje z malého, a to byl vymodlený, několik let snažení, prošli jsem si kde čím....potřebují čas a hlavně vědět, že je ty děti potřebují.....a až Lukášek řekne táťko, pojď mi ukázat to auto, kde má blikátko...tak on vše pusít, plot vypadne z ruky a půjde mu ukazovat, kde co je...
Jako já včera, nákup v ruce a malej chtěl vidět motor, tak jsem šla sama domů a oni přišli ais za hodinu, špinavý, ale šťastný a manža vyprávěl, jak je malý chytrý, jak vše chápe...no zářili oči oběma....dočkáš se...chce to čas...manža také nejezdil s kočárkem, to byla ztráta času a teď si vše užívá...

natalie77
30. srp 2010

CHci se přidat, prosíííííííím, vemte mě do klubu 😵 😵 , hoďte na mě bacil.

natalie77
30. srp 2010

@madormi, při prvním těhu v 5 +3 bylo vidět i srdíčko, jak krásně bilo, v druhém ještě ne, vše je individuální, začátek je u každého jinak......pak se to srovná...drž se, bude to dobré, věř mi 😉

maendy
30. srp 2010

@madormi ... super muzeme si drzet pěsti navzájem... 🙂

madormi
30. srp 2010

@natalie77 tak já ho na tebe hodí v pondělko až budu vědět že je vše v poho jo 🙂

madormi
30. srp 2010

@maendy tak držím co můžu 🙂

natalie77
30. srp 2010

@madormi, tak jo, to budeš moooooooc hodná 😵 .
Tak jdu do sprchy a pak teda "nacvičovat do Kolbenky", aby ten bacil přeskočil, raději to posichrujeme 😀 😉

madormi
30. srp 2010

@natalie77 připrav si dělohu v pondělko budu plivat 🙂

tercie
30. srp 2010

Natali pošlu ti odkaz na stránky, kde je to všechno vysvětlený, akorát jsem u našich a nemám to tu, mám ho na svým NB doma :-d tak se kdyžtak připomeň... 😉

Mad to už by měl dr vidět, minimálně zvýšenou sliznici, to by ti pak udělal krevní test, a měla bys to jasný 🙂 budu držet palce jo? A to budeš ve Varech?

natalie77
30. srp 2010

Tercík asi píše také nějaký sloh 😀

natalie77
30. srp 2010

Já o vlku a vlk se hned zahlásil 🙂

madormi
30. srp 2010

@tercie jj jedeme na víkend do Varů, tak jsem se právě objednala na pondělí abych to spojila. pak si ale budu muset najít mudru někde tady, takovou dálku dojíždět moc nepůjde, kord přes zimu

natalie77
30. srp 2010

tak já se připomenu...
Teď už mažu...holky dobrou noc a nestresujte se, stačí, že jsem v riti s nervama já 😀 😀

maendy
30. srp 2010

@madormi držím takýýý... 🙂
@natalie77 ... jak budeme mít jistotu flusnu na tebe takového bacila že zavrávoráš a to by v tom byl čert.... 😀

Tak ja se holky loučím..... uz jsem unavena.... za chvilku se vrati pritulek z práce.... už se na něj třepu.... ješte jdu vyvenčit hafinku mou malou milovanou....

Dobrou noc a díky holky

natalie77
30. srp 2010

@maendy 😀 😀 😀 😀 za ten flusanec veliký dík 🙂 😀 😀
tak pa pa...

tercie
30. srp 2010

Mad myslela jsem, jestli by ses nechtěla třeba zastavit na kávičku 🙂
Toho nějakýho mudra tam, by to asi chtělo, dojíždět takovou dálku jenom kvůli kontrolám je blbý...

Natálko tak dobrou noc 🙂 jsem ráda, že jsme se tu potkaly 🙂
No a sloh jsem nepsala, ale byla kuknout na malýho, v chůvičce jsem slyšela jak se tam mele, tak jsme dali dudlíček a spí se dál 🙂

tercie
30. srp 2010

Jéééé vy už jdete všechny bucat mě se ještě nééééce.... a teď jsem si stáhla ženy v pokušení, ale chce se mi krafat a ne koukat 😀

tercie
30. srp 2010

Tak dobrou noc a na zítřejší kontroly držím palce!!!!! 🙂 Jestli to vyjde tak budu večer, a nebo až ve středu, tak se opatrujte, papa 🙂

nikissek28
30. srp 2010

ahojte, mě to prostě nedá, abych se nepochlubila mojí neteřinkou Melisskou, která měla včera přesně 5měsíců 😲 😲 😲 😀 a mě se nějqak nechce věřit tomu, že už to není to malinké miminko, co byla ale už taková veliká holčička....

nikissek28
30. srp 2010

já chci taky do klubu 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru