Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
28. led 2011

lepší rozlišení

mirax
28. led 2011

jééééé tady na mě kouká nějaký testík s dušíkeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , že bych nebyla poslední v řadě????? 😀 😀

Koukám, že zima je superplodná...jen mě děsí ta blížící se chřipková epidemie...Doma budeme..v plechu a basta!! 😀

mirax
28. led 2011

@lenik_25....leni, kolik jsi DPO? 9?, když ve středu by měla dorazit MS? Takhle by ta čárečka odpovídala. Držím palečky, aby žádná mršice nedorazila!!!!!
Testík máš citlivost 10, že? Myslím, že tyhle jsou kvalitní...no, ale je hodně brzy, do středy budeš mít jistotu, to už by měla být čárečka krásná 😉

tercie
28. led 2011

Ahoj kočičky moje, jdu jen nakouknout, protože mám napilno, a tady taková krásná zpráva hnedka po ránkuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@lenik_25 kráááásnej pididušík, držím palečky ať sílí a ta "červená kráva" se přestěhuje na čas k někomu, kdo na ní čeká 🙂

A všem ostatním gratuluju ke kontrolám a krásným mírám miminek 🙂
Holky nezlobte se, víc nemám čas se rozepisovat,stačí že jsem stihla dočís a už zas musím. Odpoledne odjíždíme k babičce na týden, tak balím, dny předtím jsem prala, žehlila, ať máme věci s sebou, tak jsem sem taky moc nestíhala. Tam uvidím jak to budu stíhat na net, ale určo přijdu aspoň mrknout. Tak se mi tu opatrujte a buďte hodné 🙂

madormi
28. led 2011

@lenik_25 testuješ strašně brzo kočko, to není dobré 🙂 ale doufám, že se krásně vybarví, já tam zatím nic moc nevidím, ale na fotce je to horší než ve skutečnosti tak držím palečky a vydrž aspon dva tři dny než zopakuješ test 😉

mirax
28. led 2011

...jen nakukuju, jak se tady povídá a ono skoro nic... ☹ ...
dnes je mi supernevolno...kéž by už bylo lépe!

sarlotta
28. led 2011

@mari111 no to nemyslíš vážně ? jakoby to udělal schválně, jak na to jako přišli ????

sarlotta
28. led 2011

@mirax supernevolno jooo 😀 to je výraz, chuďátko odpočívej co to půjde 😉

sarlotta
28. led 2011

@lenik_25 blahopřeju, sice vidím houby, ale já bych testila furt, i dnes večer klidně🙂)) když tam bude stejný duch tak super a zítra bude čárka zas lepší 😎 😎 kdy jindy si to testíkování užít 😵 😵 😵

mari111
28. led 2011

@sarlotta ahoj, no nevím z čeho to vypočítavaj,jako. Je to prostě za ublížení na zdraví s trvalími následky. Manža už je dost potrestanej, nervi ma v pi.i už tak a ještě toto, no už se jen modlíme aby to ten hodnej pán dobře napsal a platili by sme "jen" těch 3500,-

mari111
28. led 2011

@lenik_25 malinkého ducha kaspera tam vidím, tak moc přeju ať síli 😵

handm
28. led 2011

Ahoj holky, prtě spinká, tak nakukuju..🙂
tedy @mari111 neuvěřitelný.. moc držím palce, at to dopadne na těch 3500,- je to přesně jak říkáš, potrestanej je dost, ještě tohle....
@lenik_25 jeeee, to by bylo priiima!! tak at sílí!!!!!!!!!!!!!!!!!

nemáte někdo zaručenej recept na to, jak naučit prcka otáčku z bříška na zádíčka?!🙂 už druhej měsíc funguju jako vrchní obraceč 😀😀😀 a už bych přivítala, aby se překlopil zpátky sám 😀 dřív to uměl, ale zapomněl... když se naučil ze zádíček na bříško 😀

mari111
28. led 2011

@handm taky se mi Lauruška jednou otočila sama na záda a odvtedy už ne. No mi teď neděláme obraceše ale stěhováky. Dám jí hají a za chvilinku je v postýlce narvaná uplně nehoře nebo má hlavičku na jednom boku postýlky a nožky na druhom, no naco tak velikou postýlku máme, když jí stačí 90x30 cm 😀 😀 😀 😀

handm
28. led 2011

@mari111 jojo, taky známe 😀😀😀 jsou to koumáci..!!!🙂 Mareček by nejradši serval (kdyby dosáhl -ale už moc nechybí) zvířátka z kolotoče, co má nad postýlkou... občas ho tam šoupnu pod něj, když narychlo něco potřebuju udělat a nemůžu ho sledovat 1000% a jsou to tedy věci.. krom toho, že ho najdu otočenýho uslintanýho na bříšku, tak je narvanej v nohách postýlky, hlavu zabořenou do matrace a prdelku zvednutou... jak se snaží lézt.. už mu to docela jde 😀

mari111
28. led 2011

@handm no to je teda šikulínek ten tvuj Mareček, je teda fakt rýchlej ve všem 🙂

sarlotta
28. led 2011

@handm nechej ho tak, neotáčej... a hračky dej dál aby na ně nedosáhl... ale myslím, že on si tam spíš doleze, jak je šikovný než aby se překulil na záda 😀 😀

handm
28. led 2011

@sarlotta no, on tam chvilku vydrzi, ale za cas zacne houkat a vztekat se 🙂 a knucii🙂 kdyz uz ho to nebavi... nechavam ho dost vyvztekat, ale pak uz jsou to zvuky nepublikovatekny,.... 🙂🙂🙂 a doleze- tedy dopidalkuje si pro co potrebuje po brisku 🙂

sarlotta
28. led 2011

@handm tak musíš vydržet, dávám mu měsíc a poleze po kolenou 😉

marulinka
28. led 2011

ahoj holky.
omlouvám se,že vám sem tak lezu,ale mám na vás dotaz,doufám že poradíte.
v říjnu sem zažila jako vy zamlklej potrat ve 14týdnu ☹ nyní sem těhotná,6týden,u doktorky sem byla zatím jen na potvrzení,další kontrolu mám až za 14dní--ale nyní můj problém--teď mám často takový nahnědlý výtok..máte s tím některá zkušenosti??? nevím jak moc závažné by to bylo...moc děkuji za odpovědi 🙂

jinak všem maminkám a těhulkám přeju hodně štěstí a hlavně zdravá miminka a snažilkám ať se brzy zadaří a je to v pořádku 😉

ikopretinka
28. led 2011

Ahoj,
@lenik_25 to vypadá slibně, vidím ducha, držííííím palce, všechny co ted mám i s mimíšem!!!
@marulinka mě se to při tomto těhu stalo taky. Začalo to nějak kolem 7tt a trvalo do 14tt. Původně jsem chtěla zajít k dr. až v 9tt, ale to špinění mě donutilo jít hned v tom 7tt. Nic mi na to nedala, klidový režim, co nejvíc ležet. Až ve 12tt mi dala utrogestan 2-0-2+klidový režim. Začalo to slábnout až po tom utroši, cca po třech dnech od zavádění.

mari111
28. led 2011

@marulinka osobní skušenost nemám ale psali tady holky několikrát že hnědej by měl být v pořádku, dokavaď to není čistá krev tak by se nemělo nic dít 😉 držím palečky aby bylo vše v pořádku 🙂

mirax
28. led 2011

@marulinka ...na tohle ti tady nikdo bohužel neodpoví. Špinění či krvácení na začátku těhotenství je běžná věc, ale je to již patologický jev. Může znamenat hnízdění (hlubší zanořování se zárodku) tedy nic špatného nebo naopak...Pokud špiníš, jdi na kontrolu dříve. Držím palce, ať to neznamená nic špatného!

mirax
28. led 2011

@mari111 ...já při druhém těhotenství slabě hnědě špinila a bohužel to znamenalo zamlký potrat...ale byly tydy holky, které popisovaly kusy sražené krve a mimčo bylo úplně ok...takže fakt jedině utz to rozlouskne..

lenik_25
28. led 2011

@mirax Já si měřím BT a graf byl takovej zvláštní, jako bych ovulovala 2x za sebou, i ten hlen byl 2x. Takže vlastně nevím, kolik jsem DPO, ale určitě ne moc, mám to dostat až 5 dní. Snad to není jen taková ta rýha. Ano, citlivost je 10 - mamatest 10.

@tercie Děkuju, snad bude sílit. Snad.

@madormi Já vím, že je to moc brzo. Trošku mi šáblo a nevydržela jsem, když už byl testík za pár korun doma.

@mari111 Díky

@handm Díky. A to otáčení, zkus lákat na hračku.

@ikopretinka Jsi moc hodná... pamatuju si, jak jsme otěhotněly ve stejnou dobu. Moc bych si přála, aby to vyšlo. Což tady všechny snažilky určitě chápou.

nikissek28
28. led 2011

Ahojky
Tak ta červená kráva se přestěhovala ke mě :'( hlásím 1 DC :'(

handm
28. led 2011

@sarlotta 😉 no, jsem zvedava...🙂 je to ďáblík!🙂
co malá?! jak jí šmakujou příkrmy?! a už taky leze?! to určitě, vid?!

aja.83
28. led 2011

Ahojky holky! Chci vás pozdravit a popřát vám hezký víkend! Neměla jsem teď moc času k vám nakukovat, tak doufám, že jste všechny ok, miminka jsou hodný a těhulky v pohodě! 😵 V pondělí jdu na kontrolu, tak vám pak hned přijdu nahlásit zprávičky (věřím, že jen dobré 😉 )
@lenik_25 Držím moc moc pěstičkyyyy!!!!!Ať čárečka sílí! 😵 😵 😵

lenik_25
28. led 2011

@nikissek28 To mě mrzí ☹

@aja.83 Děkuju a těším se na zprávy z tvojí kontroly 🙂

lucadav
28. led 2011

@mari111 Jejda ,no nějak takhle to bylo=) ještě že to tak jde....akorat nevim jak to mate vy ,jestli už ste si rozhodly,jak dlouho chcete byt doma.
@madormi =))))) nebudou to prdiky???=))))
@lenik_25 moc bych ti to přála

lenik_25
28. led 2011

@lucadav Kuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru