Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. lis 2010

@farmarska plotny neplotny, to je jasné že zloběj, je to na záda zátěž to těhu ale musíme to vydržet, já to taky musela vydržet, ale pro mimi všechno, jen treba hodně odpočívat a občas tu masáž třeba od manži 😉

farmarska
13. lis 2010

mury ty se nemusíš učit, už to umíš 😉 😎

mari jejda a pomáhají ti ty prášky alspon? 😕 a jak jsi to těhulení s těma zádama vůbec zvládla? 😅 já mám na sebe vztek, jakej jsem chabrus 😠

no nif holky, jdu hají 🙂 sice jsem sůva, ale ne ta noční 😀 takže mi už padaj klapky 😉
mějte se tu krásně a zítra ahoooj!! 🙂

mari111
13. lis 2010

@farmarska jo prášky pomáhaj naštěstí. No zvládala nezvládala, taky jsem kolikkrát měla vztek že jsem kripl, že jak se postarám o malou když někdy nemúžu ani chodit a ták ale je to v pohodě a snad ještě zvládnu aj druhé mimi když búh dá 🙂

tercie
13. lis 2010

@mari111 Ahoooooj jsi tu? 😉 Nebo uklízíš, nebo maluješ? 😀

tercie
13. lis 2010

Holky to bych nečekala, že budete v sobotu tolika povídat 🙂 No jo, počasí už není na courání venku co🙂 Já dneska dřív nestíhala, dopo jsme s mamkou uklízely, odpo byly s malým na procházce a za prababičkou v penzionu, a teď večer měli naši návštěvu, mamky sestřenici s přítelem, který jsem léta neviděla, tak jsme docela příjemně pokecali, dala jsem si i sklaeničku vínka, kojit budu až o půlnoci, tak ta kapka stihne vyprchat.

tercie
13. lis 2010

@petroska taky jsem na to zvědavá, jak to půjde, ale snad aspoň občas na chvíli, když budu potřebovat něco udělat. Vyfotím, určitě 😉

@madormi nehledej si další komplikace, ale chápu, koník k tomu hrozně svádí, já taky měla už z toho čtení anovulační cykly, a endometriozu a bůhví co všechno, a nakonec to vyřešila BT a správný načasování😀. U tebe to vyřeší kyselina listová a něco na ředění krve a bude to taky v cajku 🙂

@sarlotta jaaaaaaaaaaj tak nejsem sama co imrvére dítě jenom převlíká? 😀 Někdy to je děsná bezmoc, a malej tak slintá a občas to prostě nejde uhlídat, takže s sebou furt tahám věci na převlečení kamkoliv se vrtnu, akorát mi přestává stačit přebalovací taška😀

@farmarska tak jste si dneska užívali, to je fajn 🙂 A jakou máš polici, hoď nám sem zas jednou nějaký fotky, nééééé 🙂 A už máte složenou houpačku? A co jméno, už manža Míšánka strávil?
A s těma zádama, psala jsi tu o el. dečce viď...já nevím holka mooooc tepla asi není dobrý, spíš si hoď jen kočku na záda, a nebo si to zapni na málo... a neptala jsi se ještě mudra, kdyby tě to bralo hodně, co s tím máš dělat? Kdy máš vlastně nějakou další koontrolu?

mari111
13. lis 2010

jsem tu

tercie
13. lis 2010

@mari111 juuuhuuuu já taky, jsem se začetla protože jsem myslela že už tu nikdo nebude...

mari111
13. lis 2010

Farmi tu el. dečku bych si v těhu asi raděj nedávala. No včéra jsem Terci usla na 10 min. a princezna chtěla papat. No ale teď už du hají,bolí mne gebula. Tak pa a dobrou

mari111
13. lis 2010

jinak zítra nás pozvala tchýně na svíčkovou 😝 tak chci dopoledne aspoň nějakou buchtu udělat. No nic ze nme dneska nebude Terculíku. tak pa

tercie
13. lis 2010

to je jak já 😀 Taky jsem lehla, začala zabírat a šup, malej vzhůru.
Tak se hezky vyspi, a kdyžtak zase večer, zejtra snad dřív než dneska 😀 Dobrou.

mari111
13. lis 2010

až mi je líto jít spát, jak se tešíš že tu někdo je ☹ ale musím bo mi hlava praskne 😖

tercie
13. lis 2010

@mari111 jen jdi povídat můžem jindy, dneska už je pozdě. Pusu Laurince 🙂

mari111
13. lis 2010

pusíka Lukymu 🙂

tercie
13. lis 2010

@mari111 jasný, vyřídím, a před spaním vypij sklenici vody, ať tě přejde ta hlava 🙂

tercie
13. lis 2010

A já taky balím, ještě proběhnu sprchou a skáču šipku za Lukym do pelechu 😀

tercie
13. lis 2010

Jo, a Lukášek má dneska právě 7.měsíců... ty jo!!! Utíká to šíleně, nestíhám!!! 😅
A už fakt ale jdu😀

murynka
14. lis 2010

@tercie 😵 😵 😵 gratulka k 7 měs 😵 😵 😵

kopa
autor
14. lis 2010

Ahoj holky 🙂
tak já zase včera měla horečku z vyčerpání ☹ 38,5 no děs.Naštěstí to večer postupně klesalo.
Jinak se musím pochlubit jak nám Vítek krásně spinká 😵 Uložila jsem ho v 23hod a probudil se v 5,45 😵 😵

Tercíku gratulka Lukáškovi k 7 měsícům 😵

lenik_25
14. lis 2010

Ahoj holky, tak jsme se doma dohodli, že se nebudeme chránit a necháme tomu volný průběh. MS už skončila, trvala jen 3 - 4 dny. Ve čtvrtek jdu ještě na kontrolu na gyndu.

petroska
14. lis 2010

ahoj holky.
@kopa vidíš,už to začně byt lepší a Víteček ti prospí jako nám celou noc 😉 .kukala sem na bazárek taky na koníkovi a je tam dost laclíku pro mrňouse Vítečka a za levno,kdyžtak kukni.malý je kouzelný 😵 dost se ti podobá co?
@lenik_25 taky bych tomu nechala volný pruběh a třeba se zadaří hned jako mě 😉 ,držím palečky

aronek
14. lis 2010

Ahoj, četla jsem vaše noční povídání a mám zážitek z práce.
Jak moc nestíhám, tak jsem nedávno dočítala staré spisy. A v jednom je, že těhotnou matku ve 29 a 35tt vezli rychlou ožralou do nemocnice a když porodila, tak dítě mělo 2,7 promile. Sice ho zachránili, ale nebyli si jisti následkama. Jak bylo to chůdě a možné následky popisovány, tak bych jí nechala vykastrovat 😠

olousek35
14. lis 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale potřebovala bych radu. Dnes mě bolí břícho, jako asi děloha, a slabě hnědě špiním. Myslíte, že je to normální? Jsem 3.týdny od oplodnění. Dnes je to 18.den od embryotransferu 5.denní blastulky. Těhotenství potvrzeno.

zlababa07
14. lis 2010

Ahoj holky zatím jen ve zkratce-Míšanek se narodil včera v poledne s mírama 3170g a 50cm. Vše je v pořádku, je zlatoucky. Papa

lenik_25
14. lis 2010

@petroska Děkuju moc 🙂

lenik_25
14. lis 2010

@zlababa07 Jupííí, gratuluji 🙂

madormi
14. lis 2010

@olousek35 mě doktor říkal, že špinění hnědé nevadí, že vadí červená krev, ale ani to ne vždy

maarrtina
14. lis 2010

@zlababa07 moc a moc gratuluji. Přeji Míšovi hodně zdravíčka a štěstí. 😵

aronek
14. lis 2010

@zlababa07 moc gratuluji k chlapákovi. Krásné míry 😉
@olousek35 já špinila pokaždé, jednou to nedopadlo a jednou jo, takže jako příznak k ničemu. Raději si ale skoč na ultrazvuk, alespoň pro svůj klid

olousek35
14. lis 2010

Dík za odpovědi. Na ultrazvuk půjdu příští pondělí. Max.si můžu zvednout utrogestan. Pokud se to neuklidní, tak budu muset asi dr.zavolat. Moc všem díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru