Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
11. led 2010

ahojky holky 🙂

teda aronku...ty jsi nezničitelná 😀 ....tak brzo a už v práci...teda fakt jsi dobrá 😉 Já jsem ještě v polospánku...jen vyženu kluky do práce a do školy a ještě asi zalezu do peřin 🙂

jak se cítíš???Nejsi z toho unavená???Psala jsi, že na ko se pobavíš s dr. o mateřské...už se ti to blíží že ju???Nebo se pletu???

aronek
11. led 2010

sirel, nepleteš se. Ve čtvrtek jdu do poradny a to už budu 32tt, tak si myslím, že bychom se pobavit mohli 😉 Unavená jsem jak kdy. Ale dnes mně to ráno tak probralo, že ani ne. Nemohla jsem ani najít auto jak bylo zapadané. PAk odházet a vyrazit. Silnice na sídlišti nebyly protažené, takže adrenalín 😀 Mám to do práce 12km a jsou tam i serpentýny, takže prostě krásné ráno 😀

sirella
11. led 2010

aronku...jsi borka 🙂 Já jsem spíš srabík...naštěstí nemám řidičák...já jsem plašoň,který by mohl i někomu ublížit...manža mi říkal,že pokud si řidičák udělám, tak mi koupí auto...ale to jsem fakt vzdala...říkala jsem ,že pokud by se na silnici vyskytl problém tak pouštím volant,zakrývám si oči a křičím...já na to nemám 😒

to je fajn,že se ti volníčko blíží 🙂 aspoň si konečně pořádně orazíš,odpočineš a nachystáš na příchod Honzíčka 🙂 Já už se těším na další mimi 🙂

jak jsem se tu registrovala tak jsem měla strach aby to tu nebylo moc depresivní(na to jsem si vystačila sama) ale ono je to tu kráááásně optimistické 🙂 Samé miminka a nové těhulky 🙂

aronek
11. led 2010

sirel, já taky ze začátku pouštěla volant, ale pak jsem jezdila do školy přes 200km a to mně naučilo. Někdy tu deprese jsou, ale letošek začal supr pozitivně 😀

nicollka
11. led 2010

ahoj holky tak ta ledovka venku to je děs. my byli ze soboty na nedělu bez elektriky a topeni a vše celej barak na elektriku, takze sme se tulili i s malym a krasne to do rana vydrželi pod dekama ale kosa teda byla pořádná. Včera mě dost píchalo na levé straně podbřišku, tak nevim jestli ovulka nebo co to bylo. Uhnizdovani to boli na jake strane? Jinak sem měla občas přes den mám mrchobolest takovou slabou. Dnes beru první Duphaston, tak uz se těším na ten poslední a mrchu at je záhada rozluštěna. Jo taky nevím kdy mě bolí podbřišek a kdy střeva, jsem pořád nejaka nafoukla.

aronek
11. led 2010

pádím na poradu, tedy spíše se sunu 😀 , ale pak zase juknu 😉

sirella
11. led 2010

ahojky nicol...o tom nafouknutí mi ani nemluv...já jsem dneska 27DC a jsem nafouklá cca od 20...a cosi to furt nechce povolit...a věčně hladná k tomu 😒 s mýma kilama je to fakt požitek 😖

u vás je halda sněhu???U nás hrkl hafec v pátek a od té doby taje...jen teda dnes jsem musela posolit schody k domečku aby se u nás pošťanda nepřizabila

aronku...teda 200 km do školy???Já jezdila pade a jen jsem skučela...já to měla vlakem a busem ,ale stačilo..

a máš recht...letošek je zatím super pozitivní 😀 jsem ráda...vždycky jen nakouknu a hned je náladička lepčejší 😀 skvělý doping 😀

nicollka
11. led 2010

Aji to je mi lito s mrchou. Taky to tak mám, kolem všude těhulky, tady to naskakuje jedna za druhou a ja pořad jen čekam a čekam. Měřila jsem BT a mě před mrchou teplota stoupala vždy až tak druhý až třetí den mrchy teplota teprve klesla když jsem to zkusila měřit. Takže tím sem se nemohla řídit a už BT neměřim, nic nekontroluju, soustředím se na domeček, hledám si práci, volali mi z české spořky a možna se ozvou tady u nas ve městě firma to by byla administrativa, jen nevim jestli někam nastoupit když třeba možná, no prostě je to na nic všechno.

nicollka
11. led 2010

a k tomu ten strašnej výraz gyndařky .. který se mi pořád vrací .. a nevim co tam jako mohla vidět.

nicollka
11. led 2010

sirell no sníh napadl v pátek, v sobotu všechno zakryl 1cm ledu a ted to jen taje nebo je led. Sanky sme si moc neužili, sníh k ničemu.

No já jsem nafouklá už od prosince, už jím i děleně a zatim stejně pořád nemůžu moc na záchod, nějak se tomu jídlu ve mě líbí :D

sirella
11. led 2010

nicol...to mi mluvíš z duše 😀 u mě se taky jídlu líbí 😀 Ale někdy je to fakt děs...

a to jak jsi psala o té gyndě mne teda fakt šokovalo...já se chystám na změnu dr....neuvažovala jsi o něčem podobném???Já měla dřív absolutně geniálního dr. ale teď mám děs běs dr....ta mi byla schopná vystavit průkajdu a na ko. mi zapsat srdeční akci a pak jsem se od druhé dověděla že jsem měla tehu bez plodu...to nechápu do dneška 😖 Prostě z mého min.tehu nemám dobrý pocit

jen to nechávám na dobu až budu(teda jestli se podaří)těhu...to aspoň získám čas (od objednání ke ko.) a nebudu se stresovat jestli je srdíčko nebo nee...prostě dřív než v 8 tt nikam nepůjdu...už mám v merku jednoho dr. a ten ještě nové pacošky bere

a co u tebe mohla tak strašného vidět by mne taky zajímalo...ona ti nic neřekla???Jen se ksichtila????

sirella
11. led 2010

a ty držíš dělenku????Jéééjej...tu já ráda 😵 ...já díky ní aj hodně zhubla...nemáš nějaký good receptík????Ale nejlíp s masíčkem 😀

o Vánocích jsem to nechtěla hrotit ale teď bych na ni zas ráda najela 🙂

nicollka
11. led 2010

sirr no receptík nemám, prostě jim maso a zeleninu...s tím sem minule pěkně zhubla tak zkouším i na ty střeviska.

Dr sem změnila a bylo to ještě horší, tak sem se zase vrátila k mé původní. Já s ní nikdy neměla problém, jen to co bylo ted asi byla unavená ještě ze svátků nebo nevím. No neřekla nic, kukla udělala ksicht, udělala jen nahlas hmmm no, běžte se oblíct, napsala duphaston na půl roku, zeptala se jestli mám nějaké těhu příznaky, kvůli tomu hnědému špinění místo mrhcy a řekla jen chovejte se jako těhu a nashle :D

paajaa
11. led 2010

Krásné ráno kočky moje,
po delší době se zase hlásím. Dnes jdu k Dr. pro doporučení na spermio a nějaké vyšetření pro mě. Tak na mě myslete, ať si pan doktor odpustí prohlášení typu: nemyslete na to, jste ještě mladá blá blá. Snad to bude v pohodě. tento cyklus je bída, protože ani nějak nebylo tulení, takže ms má dorazit za týden.

Jinak všem holčinám co našli // drřím palce, ať jsou v pořádku.

Aji: neztrácej hlavu. Nejsi v tom sama. My to zvládneme a tyky bude hlásit //. jen trochu později. Mě už by bylo i jedno kdybych měla vánoční mimi. 😉

Kopi: moc se těším na zprávičku, jak // sílí.

Tak zatím pááá. Odpoledne nebo večer se ozvu, jak jsem dopadla.

sirella
11. led 2010

týýý jo...tak to mi mozek nebere 😒 Když by byla tak strašně "unavená" tak nemá ordinovat...zbytečně jen baby vystresuje...a to "chovejte se jako těhu" taky nechápu...pro mě by to byla dost síla...já totiž ráda občas s manžou na pivínko a pod....murynka sice psala že když byla těhu tak pila pivko "na litry",ale já když jsem těhu tak jsem vzorná...možná až moc...posledně jsem se bála brát paralen a byla furt nemocná tak jsem si to zavařila sama...no dneska bych si asi od manži ucucla 🙂
a jinak k té dr...mám trošku strach abych se jednou k této nechtěla vrátit...znáš to... z bláta do louže...a pak radši zpátky k původní

a hnědé špinění místo mrchy se mi ale nezdá nějaký kor problém...mě po porodu prcka občas mrcha nedošla vůbec...jenže já tehdy byla tele a nehledala jsem za tím problém...teď by to bylo jináč...a chápu tě,že bys ráda věděla jak na tom celkově jsi...a u té dr. nechápu,že ti neřekla víc, když ví ,že se snažíte o mimi...myslím, že by ti hodně pomohlo kdyby ti řekla:je to tak a tak...uděláme s tím to a to...pokud to nezabere tak zkusíme něco jinšího a uvidíme a taky by nebylo na škodu vysvětlení příčiny a pod...jenže dneska se dr. s nikým nějak kor moc nemažou a lidi jsou jim fuk...teda některým

Ale na tvém místě bych v klidu počkala na další mršku...prostě jak se to bude vyvíjet dál...ale chápu,že je to těžké...a kor s uksichtěnou dr.která řekne prd

aronek
11. led 2010

tak máme po poradě 😉
sirel, já studovala v Liberci, což je lán světa a v zimě se o údržbě silnic nedalo mluvit 😖 Ještě jsem měla starého favorita, takže mi to vždycky někde umřelo a pak jsem na telefonu s nějakým odborníkem opravovala. Byly to supr zkušenosti 😀

sirella
11. led 2010

aronku...ale vidíš aspoň co z tebe vyrostlo 😀 Samostatná ženská co se ve světě neztratí 😉

nicollka
11. led 2010

jojo sir, dnes beru ten duphaston, jen ted nevim jestli jen večer, nebo ráno a večer, jdu to prostudovat a čekat mrchu.

Já miluju pivo a svařáka ale ted to moje tělo jaksi odmítá, ale testy byli bílé, tak jen je asi tělo přepité z hor :D

Taky se bojím měnit, většinou ty fakt dobří doktoři, ti sou plní a neberou.

sirella
11. led 2010

aronku ještě jsem se chtěla zeptat v jaké nápravné skupině pracuješ???Já vím,že jsem strašná ,ale mě to fakt strašně zajímá...víš jako jestli pracuješ spíš se zlodějkama a nebo hůř....a jestli s chlapama a nebo se ženskýma...

aronek
11. led 2010

sirel, jsem u ženských. Máme tu úplně všechno mimo doživotí. Zvýšená ostraha tu teď taky není, ale být může. Dokud tu byla, tak jsem jí měla. Takže od neúmyslných TČ, přes krádeže, podvody, loupežná přepadení i vraždy. Máme tu ženské dokonce i za znásilnění, takže fakt všechno 😖

sirella
11. led 2010

jojda...svařáka já taky miluju 🙂 mňááááám

a když jsem nemocná(ale nejsem těhu a ani se nesnažíme) tak miluju svařáka s rumem...je to síla,ale mě to vždycky protáhne a až se z toho vyspím tak jsem zdravá 😀

Přesně jak píšeš...já dřív jezdila k dr. do ZL a pak měnila(jen kvůli pohodlnosti)A teď bych ráda zpět...jenže on už nebere...už mi bylo razeno,že mám ze sebe udělat blbku a normálně jakoby navázat na to jak jsem k němu jezdila ale na to já nemám žaludek...a lituju každý den ...to byl aspoň fakt PAN doktor...já ke konci těhu měla vysoký tlak,oteklé nohy a hrozila mi nemocka,ale on uměl tak uklidnit,že mi z něj vždycky ten tlak klesl 😀 a já to doma doklepala do porodu(ještě jsem přenášela a musela jít na vyvolání)
A on je i zaměřením na neplodnost,potraty a pod...prostě všechno co je určitým způsobem rizikové tak je směrované na něj...dřív míval i pořad v radiu...prostě fakt kapacita...a u něj mi stačilo slyšet to jeho:Maminko...jste v pořádku oba dva...jste úplně ukázková...udělám vám sprostý obrázek...chcete???No a pak jsem šla na UTZ a on mi "vyfotil" prcka s nožkama od sebe 😀 On věděl,že jsem zvědavka a že chci vědět co čekáme...a pak když bral do ruky průkajdu tak vždycky říkal že na tolik jedniček s hvězdičkou má málo řádků 😀 A taky se mě ptal kdy do toho půjdem spolu znovu...jenže to měl prcek cca 2 nebo 3 roky a já měla záhul tak jsem říkala že je to v nedohlednu...hm...a už se snažíme a asi to hned tak nepůjde

sirella
11. led 2010

aron...tak to je síla...já jsem připosránek...já bych měla strach...hlavně z vražedkyň...
Budu ti na čtvrtek držet palůše ať se už nějak na té mateřské domluvíte a ty si odpočineš 🙂 ...ono to musí být strašně zajímavá práce,ale podle mě i hodně náročná...fakt jsi dobrá

aronek
11. led 2010

sirel, tady se bát nesmíš, oni to mrchy hned poznají a podle toho se k tobě chovají 😠 Zajímavá práce to je, i mně baví, ale teď se už spíš vidím u toho kočárku 😉

sirella
11. led 2010

právě...já bych na to neměla...na mě by to poznaly a podle toho se mnou zametly 😖

a ten kočárek s Honzíkem...to je lepší vyhlídka 🙂 ...už se ti to krátí a budeš mít svého bobiška u sebe 😉 Ono není nad voňavé krásné malé miminko 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
if.v
11. led 2010

Kopinko, sem s tím 🙂

sirella
11. led 2010

mě to pošli kopi....pošlu ti mobil do IP ju?
A mimochodem...ahoj 😀 Mě to jen strašně potěšilo a tak jsem ani nepozdravila...pardon...ale jsem strašně natěšená s tebou 😵 ...já chci kuk na to 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nicollka
11. led 2010

kopiii já chciiiiii foto

aronek
11. led 2010

kopi, móóóóóóócccccc gratuluji 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru