Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. čer 2009

holky holky posledních deset minut a musím jít uklízet, odpoledne mi přijede asi navštěva, tak ať neomdlí hned ve dveřích, já to totiž poslední dobou pěkně zanedbávala 😝
a taky si musím zpátky zasázek dva keříky, protože my máme na todle tak debilního psa, že co novýho zasadím, to do týdne vykope 😠 asi má nějaký zahradnický geny 😀 takže spolu takhle bojujeme..já sázím on kope, já se to snažím zabezpečit, on nějak to obchcat 😀 alspon mám jistotu, že se nikdy nebudu nudit 😀
i když tu už mám, po tom co jsem objevila koníka a stal se ze mne závislák! 😠 😀 😀

kerrie
17. čer 2009

Holčinky, přeju k narozeninám vše NEJ! Hlavně zdraví, štístko a splnění všech nejtajnějších přáníček!!!! 🙂

farmarska
17. čer 2009

kerie má přání není tajné 😀 😀 😀

tak já mizím 😉

venuska
17. čer 2009

Farmíku, jojo letí to. Ale už bych šla na kontrolu, abych věděla, že je vše tak jak má být. Už je to dlouho…naposledy jsem tam byla 1.6.

To by se mělo zavést, co??? Alespoň si poslechneš, jak se tam převaluje. Opravdu to byl krásný zážitek….(o: Mam to doma, tak to budu muset znovu vyzkoušet.Zkoušela jsem to i manželovi, a tomu tam nic nerachtalo….(o:

Mohla by to být povinná výbava pro těhulky..třeba od 10tt (o:

Kerrie, děkujeme za přáníčko. Mé přáníčko je, aby bylo mimčo v pořádku. Kéž by tomu tak bylo.

venuska
17. čer 2009

Farmíku, uvidíš, že bude vše v pořádku. Hezky mu domlouvej, a ať hezky roste. ((o:
Určitě budeš mít hezký dáreček k narozeninám.((o: Moc ti to přeji, a myslím na tebe. V kolik hodin tam jdeš v pá.?

paajaa
17. čer 2009

Farmi: moc to s tím uklidem zase nepřeháněj. 😉 Jinak s těmi podvazky to snad neprošvihnu a manžel bude ještě vzhůru. 😅

Venus: kontrola jistě dopadne na 1. To by bylo super, kdyby ty sluchátka rozdávali. To bych asi nedělala celý te nic jiného než poslouchala 😀

nicollka
17. čer 2009

ahoj holky, jsem jen na skok a asi naposledy. Nějak mě to snažení frustruje, pořád jen depkuju že neotěhotním nikdy, protože z týdne co má manža volno byl sex jen první dva dny a pak konec, stejně ovulka vůbec nikde žádná, jen depkuju chce se mi řvat a furt se s ním jen hádám. Takže si půjdu nechat napsat asi antikoncepci a prostě dítě nějakou dobu nebude, nebo se z toho fakt zblázním. Aspon si v srpnu když pojedu do chorvatska, budu moct případnou mrchu oddálit abych ji neměla u moře. Tak se mějte krásně...snad zase nakouknu.. je mi fakt mizerně, kdyby byl idiot aspon doma víc a ne jen týden v měsíci ... ppa

sarlotta
17. čer 2009

Ahojík holky..tak hlásím že začlo špinění..je to teprve 26dní od revize...ale snad by to už mohla být rozjíždějící se mrcha🙂)))

Venus to je zajímavé s tím naslouchátkem🙂) srdíčko miminka by měla tlouct hodně rychle - tak podle toho poznáš, že to není Tvoje srdce🙂 ...jinak já cítila pohyby..ťukání zevnitř až ve 20tt 😉 v prvním těhu jsem to tolik nesledovala 😀

Farminko dneska už je středáááááááááá 😎

Paajaa blahopřeju k mršce🙂))) snaženíčko bude romantika 😎

Nicol🙂 nedepkuj sluníčko.. na prášky se vykašli, rozhodíš si cyklus...radši si za penízky něco kup, ju. Netrestej ho...stejně by jsi tím trpěla jen Ty.....léto je na otěhu nejlepší..žádné chřipky a jiné mrchy....

kerrie
17. čer 2009

Nicollk.......hlavu vzhůru, zase bude dobře, uvidíš. Nelámej to přes koleno a pěkně se těš na dovču.......Víš co? My vyrazili do světa na svatební cestu, soustředili jsme se na moříčko, sluníčko, pohodičku a koukni.....domů už jsme jeli 3 😉 Určitě se vám zadaří, já tomu věřím, moc Ti to přeju a držím palečky.

sarlottko.......gratuluju k mršce.....to bude určitě ona a už ťuká na dveře 😉

farmarska
17. čer 2009

tak jsem si dala pauzičku 🙂 nakonec jsem víc dělala venku než doma 😅 když u nás je tak hezky, svítí sluníčko 😵
sarlotko já vím, středa...jen nevím jestli se na ten pátek těším víš? hodně se bojím 😅 ale ono to snad nějak dopadne 😕 gratuluju k první porevizní mršce!!!! 😵 😵 😵

venus, tvoje kontrola dopadne určitě skvěle! 🙂

nicolko, moc mne mrzí jak se cejtíš ☹ je to fakt na prd s tím tvým mužem 😖 ale taky si myslím, že by jsi se na antikoncepci měla vyrdnout.Stejně tě to bude dál sužovat, s práškama nebo bez 😒 Kerie má pravdu, bude dovolená, teplíčko, sluníčko a to by v tom byl čert, aby to náhodou nevyšlo 😉 a třeba to zrovna ani nebudeš čekat 🙂 hlavu vzhůru kočko! 😉 a nebo víš co, podepkuj si, pobreč si a pak zase hlavu vzhůru! 😀

sarlotta
17. čer 2009

díky holky...ale nezakřiknout ju 😀

kerrie
17. čer 2009

Farmiiiii, my Ti tady asi naplácáme........Ty nemáš žádný těžký práce přece dělat. Vydrž do pátka, kočko. Copak jsi venku šolíchala? Doufám, že jsi nepřesazovala nějaký stromy!! 😉

paajaa
17. čer 2009

Sarlott: teda to by bylo super, kdyby to byla MS 😉 Jo jo na snaženíčko bez hlídání se bude super. Já jsem si ten sex teď moc neužila, protože jsem pořád přemýšlela, kdy bude to přerušení 😝 😝

Nicoll: třeba tě to ještě přejde a snaženíčko bude pokračovat. Ale kdyby ne, tak sem koukej dávat zprávy jak se vede.

farmarska
17. čer 2009

kerie ty jsi mne rozesmála!! 😀 né stromy ne! 😀 😀 opravovala jsem si plůtek u záhonků a pak jsem plela a sázela keřík kterej mi pesan vykopal 🙂
holky tak já musím zase letět, páč za chvíli mi přijde ta navštěva a já nemám doma ještě ani ustláno 😕 😅
jo v ten pátek tam mám bejt v 11hod. , ale jelikož to určitě nevydržím sedět doma a čekat, půjdu tam už na desátou 😅

sarlotta
17. čer 2009

Paajaa tak to jsi počítala minuty jo🙂))) 😀 😀 😀 My máme radši jiné ochrany...to bych teda nezvládla 😉

Holky jaké je u Vás počásko...tady chvilku slunko, chvilku zataženo, pak prší....a furt dokola...docela mi to mává s tlakem ...uff 😖

kerrie
17. čer 2009

Farmííí, v pátek kolem 10 budu držet všechny palce, který mám 😉

sarlottko........ u nás v HK je celkem pěkně....svítí sluníčko....kéž by to vydrželo 🙂

nicollka
17. čer 2009

jojuo holky díky, určitě budu kukat jak to těhulkám krásně jde a jak přibývají nové.

A na dovču jedu sama s holkama, takže 3 se nevrátíme , jedině s nějakých chorvatem 😲 😎

kerrie
17. čer 2009

Nicoll........tak tím líp.......dámská jízda taky není k zahození.....krásně si tam odpočineš 😉

ee.liska
17. čer 2009

ahojky, včera jsem byla plavat tak jsem tu ani nebyla a dočíítám
holky hodně štěstí k narozkám 😀
taky gartulace k mrškám 🙂

paajaa
17. čer 2009

Eliska: a jak se máš? Stále se čeká na další MS, zda je vyčistíš?

Sarlott: minuty jsem nepočítala, musíš na to myslet 😝 My jsme chtěli používat kondom, jenže nemůžu sehnat dostanečně velký- hlavně široký pro manžela, takže proto.

Nicoll: tak to si dovču pořádně užij a odpočiň si. Na jak dlouho jedete?

ee.liska
17. čer 2009

paaji,střídavě oblačno, znáš to, chvíli depka,pak zase naděje že zachvilku bude vše ok. pořád čekám. už se ale těším až budu ZASE čekat 😀

kopa
autor
17. čer 2009

Ahoj holky 🙂 ještě tvrdnu v práci a nemám čas dočítat 😅

Nicolko-chápu tě 😅 to čekání je fakt na palici,ještě když máš skoro furt manžu pryč 😠 No já ted taky uvažovala,že bych šla zase do HA,ale moc se mi nechce 😒 Tak asi ještě uvidím,jestli se u nás něco bude dít 😅 😲

Farmíku pořád na teba a mimíska myslím a posílám hodně sil mimískovi aby to kluk či holčička dohnal/a 😵 😵

Sarlot no to bude asi fakt mrcha,mě třeba špinění trvalo týden...Ale takhle brzo ti přišla,to je dobře,že nebudeš muset čekat a tělíčko zase funguje
😵

Venusko kontrola určitě dopadne dobře,věřím tomu 😵

Kerrie díky za přání k narozkám,já si budu přát svatej klid 😀 😀 😀

Eelisko jak to s tebou vypadá? 😕

Paaja super už máš mršku 😵 a po mršce šup,šup do snažení 😲 No a s těmi kondomy my občas požíváme durexy classic.No ale u nás to jede přerušovaně 😀 tak třeba by něco mohlo být z kapičky,ale pochybuji 😀 😝

Murynko kde se flákáš?že ty se opaluješ na zahrádce?

kopa
autor
17. čer 2009

a jinak to tu desku sklěněnou už přítel vyřešil 😉
Napsal do electroluxu a oni mají náhradní díly,takže tam proto pojede,dost se mi ulevilo 😅 😲

kopa
autor
17. čer 2009

tabulku holčiny udělám až večer ju? 😉
Takže jestli máte někdo nové info šup sem s tím 😉 Paaji ty jsi teda 2DC,vid? 😕

ee.liska
17. čer 2009

kopi furt stejné 😒

ee.liska
17. čer 2009

no nic zase letím na trénink, dětičky už čekají 🙂 dojdu zítra tak papa a opatrujte se

kopa
autor
17. čer 2009

Eelisko tak to je mi líto 😒 😔
No já ti nevím na co ty doktoři čekají,kdyby ti hnedka udělali revizi tak nemusíš tak čekat.Ale třeba to ještě odejde samo
😉

paajaa
17. čer 2009

Kopi: jo jsem 2DC 😉 😉
Já být tebou, tak na HA zatím prdím. Uvidíš, jak se to u vás vyvine. Chtělo by to, aby jsi jedno přitele přidržela v ten jeho správný okamžik- aby bylo co do sbírky 😀 😀

Eliško: tyhle stavy znám a není o co stát. Já jsem teď taky plná naděje, ale může se to kdykoliv změnit.

murynka
17. čer 2009

ahojky

já byla ráno u obvodní a na krvi.natáčeli nám EKG vše v pořádku......
odpoledne jsme trhala rybíz jak divá 😝 😝 ale zase budou koláče 😵 😵
pak jsme byla u tchánovců na zahrádce a ted jsme k.o 😝
a trochu s ebojím těch triplů 😔 😔 😔 jsem z nich pěkně vykleplá ☹

ani nevím jestli dočítat je toho nějak moc 😅
asi mi to někdo shrnte 😉

tercie
17. čer 2009

Čau ženy, co novýho? Dneska nemám už energii dočítat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru