Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
18. led 2010

Holky, prosím, můžu na vás ten dotaz s těma prsama? Bolí vás?? Jak jsem psala někde o pět vašich odpovědí zpět?!

sirella
18. led 2010

handm...mě vůbec nee...ale při min.těhu se mne dr.ptala jestli mne bolí...takže je to asi normální

sirella
18. led 2010

tebe nějak kor moc bolí?

ee.liska
18. led 2010

direl, jj dostala bys injekci na vyvolání, pravděpodobně agulotin
ale neboj, mimís tam je!!! 🙂

handm já nevím, mě skoro nebolí 😅

sirella
18. led 2010

musím na momentík pryč...odházet sníh ...za chvilku jsem zpět

nicollka
18. led 2010

Ahoj holky

Sirell kdyže jdeš k doktorovi?
Handm mě bolí uplně strašně 🙂 ale já čekám mrchu.

Ty jo tu je zase skoro 10cm nového sněhu a to má padat celý týden a o víkendu nejvíc uff. No aspon půjdeme sánkovat zase. Ten led byl nechutný.

sirella
18. led 2010

eli...díky 🙂 doufám,že je tam 🙂 Ráno mi bylo dost zle tak doufám,že to nebylo psychosomatické...mě se vždycky udělá zle když zjistím těhu...do té doby nic 🙂 ...ale jak uvidím dvě čárky tak jsou mi skoro futra úzké 😀 Ale už je to pohoda...Holky a jaké máte těhu příznaky vy???Já měla dneska teprv 1.nevolnost(doufám,že poslední)...já si říkala jak jsem v poho a asi jsem si to přivolala...jinak teda furt jen jím a spím 😀

a k těm prsům...mě taky nebolí...ale četla jsem hodně,že to dovede potrápit

sirella
18. led 2010

nicollko ahojky 🙂 ...jdu už tento čtvrtek 🙂 Já totiž na sestru vybalila to ZT ze září a chtěla po ní duphaston nebo utrogestan a zdálo se mi,že jsem ji zaskočila tím jak vím přesně co chci 😀 Dokonce mi nabízela termín cca 3/4 hod od telefonátu...to bych ale nestíhala ani s vrtulí v zadku tak jsem jí řekla,že od zítřka beru cokoli nejbližšího...Já k němu chtěla přestoupit loni ,ale to bych tehdy musela čekat měsíc a půl a to jsem byla čerstvě těhu tak jsem to tehdy vzdala...ale po tom jak jsem s mojí současnou dr.blbě dopadla tak jsem si říkala že klidně měsíc počkám(aj kvůli srdíčku a tak)
Jsem ráda,že půjdu tak brzo...aspoň budu vědět na čem jsem .Teď jsem zjistila od elis,že kdyby se mimi nekonalo tak to vyřeší injekce a budu bez stresů (já měla strach že by byla zas revize)...no a pokud tam bude(jak doufám 🙂 ) mimísek tak budu klidnější a zobat něco z těch léků co mi to poradily holky

sirella
18. led 2010

holky...koník mi cosi blbne tak jdu chvilku ještě bucnout a podřimovat k TV 🙂 .Mějte se tu hezky...zatím čusík

kopa
autor
18. led 2010

Ahoj holky 🙂
Sirellko bud v klidu těhu to bude,akorát jdeš asi moc brzo na gyndu,se může stát,že tam nebude vidět mimís,nebo bude jen malá tečka 😕 tak aby jsi pak nebyla třeba zbytečně nervozní 😅 Ale bude to u tebe určo v pořádku. 😵

sirella
18. led 2010

kopi...ahojky 🙂 ...já chtěla jít pozděj, jenže přestupuju k novému dr. a chci po něm ten duphaston nebo utroš a to mi jen tak nenapíše...podle mne mi jen veme krev na hcg a písne recept...já si nic víc neslibuju...původně jsem k dr. chtěla v 7-8tt aby bylo už srdíčko...ale teď si říkám,že kdyby hcg nerostlo nebo bylo nízké tak inj. a snažení od znova 😉 ...jsem úplně v klidu...eliška mne uklidnila,že jsem si vybrala dobrého dr. a že když mimís nebude tak vyvolávačka a ne třeba revize nebo něco podobného...to jsem potřebovala slyšet 🙂 Já totiž z toho že jdu k dr tak brzy chytla dost nerva 😅

murynka
18. led 2010

holyk mě bolely prsa hrozně do 15tt ☹ bylo to strašnýýýýý 🤐

sir no vidíš vybrala jsi si super dr 😵 😵

já už vyžehlila upekla buchtu malou mám venku na zahradě a spí 😵 😵

nicollka
18. led 2010

Neboj sirell mimís tam určo je, krásný čárky máš. Manža už je někde na cestě domů, pořád sněží, tak budou fofry, na finančák, ještě nechat ověřit jeden podpis a potom dát dokupy faktury s výpisem účtu a seřadit podle měsíců nebo to si máknem teda, bych ho... nevím proč to nechává na konec roku a nedává si to do složek podle měsíců hned jako.

handm
18. led 2010

Díky holky, no já právě, že mě dneska vůbec nebolí, tak chytám paniku.. v noci ještě ano, to když jsem se otáčela, musela jsem opatrně, ale teď dopo je vůbec necítím a úplně se děsím, že je to špatně..
posledně jsem měla MA někdy mezi 6-8TT, tak právě se bojím...☹(

sarlotta
18. led 2010

dobré ránko🙂
Tak jsem byla na gyndě na krev a doc mi napsal žádanku ke kožní... mám fakt zlatého doktora 😉 Zítra jdu kožní.. naštěstí se nemusí objednávat, tak super.. výhoda menšího města. V lékárně mi nechtěli nic dát, tak mám jen excipial a trpím 😅 a snaším se neškrabat .... ach joooo, furt neco.
No a abych se nenudila tak malý je nachlazený, dostali sme pamycon na rýmu a kapka od kašlu... tak čučí na pohádky 😎

handm
18. led 2010

šarlotko, tak aspoň, že něco!!🙂 že ti něco pomůže, i když budeš muset ještě dneska vydržet!!!

sarlotta
18. led 2010

Sirell Sviták je dobrý doktor a o ten utrogestan si klidně řekni, já beru 3x denně a zavádím.
Určitě se doktor podívá jak vysoká je sliznice a třeba bude vidět i dutinka-černá tečka.

Handm mě bolí prsa pořád 😉

tercie
18. led 2010

Ahoj holky, jdu si počíst 😉

sarlotta
18. led 2010

Hand děkuju, taky jsem ráda, v minulém těhu jsem měla taky takovou vyrážku, osypala jsem se po krému a obvodní mi dala dithiaden a nějakou mast... pomohlo to, ale těhu nedopadlo, že ☹ .... dost se teď bojím. I když gynekolog tvrdí, že to s MA nemá žádnou souvislost. přemýšlím, jestli to nebylo po bubchenu.. jsem si koupila měsíčkový olej na mazání bříška ... normal s pokožkou problém nemám, krom alergie na jarní sluníčko.

sarlotta
18. led 2010

Eliss super nádherné čárečky🙂)))))))))))))))) paráda 😎

sarlotta
18. led 2010

Murynko to máš super, malou na zahradě🙂))) U nás by byla jak sněhulák sněží a sněží 😲 😀

paajaa
18. led 2010

Krásný den,
tak hlásím, že si ze mě dělá moje tělo srandičky. Včera ráno po sexu je začala špinit, tak jsem myslela, že přišla MS o den dřív. Ale né- celý den pak nic a teď zatím taky ne. Mám trochu citlivá prsa, ale břicho zatím v klídku.
tak doufám, že MS dneska dorazí, abych mohla jít na ty odběry.

tercie
18. led 2010

Jasně Sirell neboj, i kdyby mimís ještě nebyl vidět, tak bude vysoká sliznice, a napíše ti ty prášky, je lepší je brát už od začátku, já to tohle těhu měla taky tak, na UZ prd, a jak jsem se pak za 6 týdnů divila, jak se tam malej mrská 😀
Prsa mě bolely fest, už teda přestaly, nějak to vymizelo, ani přesně nevím kdy... je to normálka, hormony makaj 😉

Eli taky jsem koukala na fotku, už jsou čáry parádní 😉

tercie
18. led 2010

Jééé Paaji třeba už nebudeš muset 😉

kvetinka7
18. led 2010

Ahoj holky,
Elisko, carky jsou krasne ..tfuj tfuj.. at tak zdarne pokracuji 😵 Pozitri mas kontrolu u dr..tak jsem napnuta,co vsechno uz bude videt 🙂

Sarlotko, ty uz jsi 12tt..jupi jupi.. 🙂 uz jsi byla na 1.podrobnym UZV? Nebo chystas se ted nekdy? Ten je taak krasny 🙂

Handm,koukam,ze sis tehu konikovi jeste nepriznala 😉 .. urco to ted vyjde , proc by ne? 🙂

paajaa
18. led 2010

Tercie: představa krásná, ale nenechám se tím unést. Myslím, že z toho bude jen zpoždění. Ale jsem s tím smířená a to je hlavní. Žádné slzy nebudou. 😉

handm
18. led 2010

šarlotko, ad ty prsa, jako konstatně?! Anebo si dávaly pauzu?! 🙂 🙂 🙂

handm
18. led 2010

Květi, no nepřiznala.. jsem ze všeho furt vyšokovana, že to nechci zakřiknout, viz moje prsa že 😨
Paaji, je to by bylo super!!!🙂 držím palce!!!
Terci, asi jo, asi si hormony vyberou pak jinou oblast, na kterou se zaměří, já jen prostě chytám paniku...

tercie
18. led 2010

Ahoj Květinko, co ty, pořád se nechystáš? 🙂

paajaa
18. led 2010

Tak MS asi bude opravdu přesná. Už začínám špinit a bříško trošku cítím. takže se vyšetření bohužel nevyhneme. No nic jiného nám nezbývá. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru