Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
9. črc 2009

holky a dma na Pn se vůbec nenudím 😀
já už bych jako těhu nepracovala 😅

kopa
autor
9. črc 2009

mě to dneska nebaví v krku bolí a paá na mě únava 😅

jitie
9. črc 2009

murynko, škoda že zítra není plavání.. ☹ potřebovala bych se nějak zabavit, doma se nudím 🙄

sarlotta
9. črc 2009

Kopinko chudinko... máš bacílka 😒 Tak vitamínky a čajíček a do pelííííšku 😎

paajaa
9. črc 2009

Kopi: kurýrovat a vypotit v pelíšku

Mury: a co ti Dr. napsala do neschopenky, když jsi ještě neměla dotrzení těhu od gyndaře. Já myslím, že bych to pak taky tam mohla udělat. Jinak já se taky nebojím, že bych se doma nudila 😉

kelly1983
9. črc 2009

mury a kolik to stálo? Ty já ti ani nevím, jestli mě někdo poslouchal vůbec srdíčko 😕

murynka
9. črc 2009

paja chřipku 😉 a td tam nemá od gyndaře nic oni roziko píší až později 😉 takže je ejdno kdo to napíše 🙂

kelly stál 200kč 😉

jit tak odpolko doraž 😵 😵 😵

kelly1983
9. črc 2009

tak to není moc 200, já jsem o tom teda ještě neslyšela

murynka
9. črc 2009

kely no jo jsme zdravotní sestra 😀 a tohle je běná věc co mají praktický doktoři u sebe 😉

kelly1983
9. črc 2009

aha no tak to já nevím, že jsi zravotní sestra

kelly1983
9. črc 2009

aha no tak to já nevím, že jsi zdravotní sestra

murynka
9. črc 2009

hlavně to píšou všude že od 5 měsíce tím můžeš poslouchat srdíčko miminka 😉
jak v knížkách o těhu tak na netu 🙂

kelly1983
9. črc 2009

no jo mury asi špatně čtu:(

murynka
9. črc 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=59

kelly hezký odkaz 😉 a tento týden si přečti tam to píšou 😉

kelly1983
9. črc 2009

mury děkuju, prostuduji si to 🙂

farmarska
9. črc 2009

ahoj aronku moc moc moc gratuluju!!!!! 😵 😵 😵 😵

holky já mám totální depku 😔 v poledne jsem šla na záchod a zjistila jsem že špiním ☹ ☹ ☹
sice je to uplně nepatrně malinko trošičku, ale ... 😢
no v mém stavu to určo nevěstí nic dobrýho 😖
tak tu ted už tři hodiny ležím v postli a bojím se skoro pohnout 😅

sarlotta
9. črc 2009

Farminko, tak já se budu bát s Tebou jo, sluníčko a bude toho o půlku míň 😉 Možná by pomohl utroš nebo duphaston.

farmarska
9. črc 2009

šarlot tak jo 😅

ten dup beru už od začátku, jednu tabletku denně.

jinak břicho mne nebolí, zatím 😔

myslíte že musím ležet nebo mužu i vstát a chodit? za chvíli má přijít manža z roboty, bych mu alspon ohřála jídlo 😅
ach jo ☹

farmarska
9. črc 2009

a to jsem se včera tak radovala že krev dobrá 🙄
u mne je to fakt jak na houpačce, jeden týden jsem štastná, druhej v prdeli, ...včera štastná dnes v prdeli 😖

zítra jdu k tomu doktoroj..tak mu to pěkně všechno povím a pak půjdeme na ultrazvuk ...a pak asi budu už jen truchlit a truchlit ☹ ☹ ☹

farmarska
9. črc 2009

tak a aby jste z té mé nálady taky něco měly, tak jsem si změnila obrázek..
tendle je podle momentální nálady 😔

if.v
9. črc 2009

farmi, držím palečky...já jdu zítra také k doktorovi, aby mi řekl, co a jak s tom mojí MS..a jestli se můžeme dál snažit

hanana
9. črc 2009

Aronku , Martinko .................. mooooooooooooccc obrovska gratulace, jsem tak rada ze jste nasly //

farmi ... drzim pesticky snad bude vse ok.. 😵

kerrie
9. črc 2009

Ahojda holčinky,
tak jsem dorazila dom. Hlásím, že NT screening máme v pořádku. Náš mimínek je zdravej a má všechno, co má mít 🙂 Určitě jste slyšely tu ránu, jak mi spadl šutrák ze srdce 😀 Mrskal tam sebou a my na něj oba s manžou koukali jak u vytržení. Joooo a pan doktor říkal, že by to tipoval na chlapečka, ale klíďo prý se z toho ještě může vyklubat i princezna, tak uvidíme 😉

kerrie
9. črc 2009

Jejdaaaa, co to čtuuu? Farminko...........snad to nebude nic vážnýho. Ještě že jdeš zítra na kontrolu. Ale mě se stalo zezačátku tohle taky ...........mazala jsem celá vyjukáná k MUDr. a ta mi napsala ten Duphaston. A od tý doby jsem v pořádku. Zítra na Tebe zase všechny budem myslet a držet palečky. 😉

Aronku...............jupiiiii, skvělá zprávička, moooc gratuluju a přeju hodně štístka 🙂

farmarska
9. črc 2009

holky ale co napíše mně? 😅 já už ten Dup beru ☹
kerie a jak hodně jsi špinila?
holky já to vidím černě, ach jo ☹

jinak samozřejmě gratuluju k výsledkům!! musel to bejt krásnej zážitek pro tebe i manžílka!! 😵 😵 😵

farmarska
9. črc 2009

holky dnes je čtvrtek...uplně jsem si to vybavila..
posledně se to stalo taky ve čtvrtek 😔 😔 😔

kerrie
9. črc 2009

Farmi............já jsem špinila ráno, když jsem šla na záchod jen jednou a hned jsem hnala k MUDr., ta mi udělala utz, všechno bylo OK, tak mi dala ten Duphaston. Ale když jsem měla ten ZP, tak jsem taky špinila jen trochu......ono se to asi nedá takhle porovnávat. Vždycky to musí vidět, posoudit a zhodnotit doktor. A nechceš si ještě teď zajet na pohotovost? Oni by Ti udělali utz a hned uvidíš, na čem jsi 🙂

kupina
9. črc 2009

Farmiku, holka drž se. Hezky lež a manžíleček ať tě obskakuje. A neházej flintu do žita - uvidíš zítra. Na začátku těhotenství je špinění normální. Chtěla bych ti nějak pomoc, ale bohužel nevím jak. Teď je to na matce přírodě.
Tak tfuj tfuj tfuj ať je to to v pořádku. Držím pěstičky a posílám pohlazeníčko.

kupina
9. črc 2009

Kerrie moc gratuluji k výsledkům NT screeningu - hned je lépe, že? A manžílek byl s tebou?

Aronku moc gratuluji k nalezení // a v tom 6tt když k dr. půjdeš, tak už by srdíčko mohlo být. Alespoň já to tak měla. A já jsem také na neschopence, vycházky mám neomezené a nemůžu si na nic stěžovat. Jsi doma v klídku na všechno máš spoustu času a hlavně v těhle dusnech bych do práce fakt nechtěla. 😖

kupina
9. črc 2009

Farmi, Kerrie má pravdu, když půjdeš do nemocnice, tak ti ultrazvuk udělají hned a víš na čem jsi. Záleží na tobě, jak ty se cítíš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru