Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
23. bře 2010

Sarlot manža by měl jít na spermio 1.4. a hned jak budou výdledky, tak šup k Dr. Jinak na snaženíčko už se mooo těším.

hanana
23. bře 2010

paajinko je mi to moc lito drzim palecky na pristi kolo

Aronku vitej doma s Honzikem - mate vzorneho tatinka 😉 😉

Kopi dovolena byla super, akorat me chytla silena alergie a do ted me vsechno skrabe 😝 , co o tobe ta kra.. rikala? kasli na to soustred se pekne na mimiska a na sebe na ni se muzes vy......bodnout 😝 😝

natalie77
23. bře 2010

Dobré poledne babulky 😉 ,
malej má už "jen" 38, 1, noc jak jsem předpokládala, kňučení a od 5.00 nespíme....takže já jsem úplně hotová....a asi je mu lépe, protože udržet ho v posteli je nadlidský výkon...

Farmi, držím pěsti, jestli budeš mít škytavku přesně ve 14.00, tak to tetky koníkovky mají umačkaný palce 😀 .

Aronku, blahopřeji ke krásné noci, je hezké když se chlapi v noci také zapojí...ono jim to sice dlouho nevydrží, ale ty první dny pomohou 😉 .

Kopi, tchýně....co zase vyvedla? Jako bychom toho neměly dost, ještě nás bude drásat rodina 😠 .
A ostastní jsem už zapomněla.....jo ještě ten kus kus...to mám slinu, mooooc ho miluju, ale doma nedělám, tak bych mozla začít 😉 .

No a jinak mám pocit, že to pořád není úplně dobrý, pořád se čistím...jenže od první revize jsou 3 týdny, od druhé týden...tak mám pocit, že se to táhne....docela se těším, až přijde mrcha a vše se srovná...

natalie77
23. bře 2010

Pajooo 😔 , moc držím pěsti. Mně před lety řekli, že děti mít asi nebudu (vývojové vady)... a podívej, jeden pěkný kousek máme doma, a pak že se zázraky nedějí 😉 , jen na ně musíme delší dobu čekat. Drž se, všechno dobře dopadne.

mari111
23. bře 2010

no aronku tatinek je frajer ze takle drzi s vama .

Kopiku no to si asi dokazu predstavit co tchyne mela za keci ☹
jinak mne se vypnul sam pc a nejde zapnout, no tak nevim co s nim je, takze jsem vytahla zas starej notas, jen nevim jak dlouho bue fachat

aronek
23. bře 2010

mari, tatínek je supr 😀 teď jel nakoupit a bál se nás tu nechat 😀

mari111
23. bře 2010

jeee Aronku, tan je zlatej 🙂

natalie77
23. bře 2010

Aronku, mi ukápla slza....to je moc hezký.
Manža byl tak doma a vyjukaný....no a když viděl, že to pěkně zvládám, tak o víkendu po 14.dnech jel na kolo.....jsem byla ráda, že se provětrá....jenže píchnul a zapomněl si tu kazetku s tím lepidlem a páskou....tak jsem sedla do auta a jela ho hledat 😀 . Byl z toho tak špatný, že mě prosil, že to nebudeme nikomu říkat....no hned jsem to vyklopila, jak otec v šestinedělí pomáhal 😉.
Kopi, raději si tu hlášky ani nepředstavuju......jen se divím, že Ti jí přítel řekl....

markee
23. bře 2010

Natalie,tak ať je malej co nejdříve v pořádku. Ty teploty u mrňousků fakt nesnáším,člověk má opravdu strach co to je,zda léky zaberou a tak. Chjo.
Já snědla kousek marlenky a koukala jsem na MASH. Teď přijel Míša s Johankou-půjdeme ještě na zahradu a už se těším na ty buřtíky 😀

aja.83
23. bře 2010

Ahoj holčinky! Až teď jsem si na vás vyšetřila trochu času! A co je tu nového?
Aronku, vítej doma! Tatínek je zlatej! 😉
Paajinko, tak zase začínáš další kolo! ☹ Ale supr, že manža jde alespoň konečně na to spermio! 😉 Pořád na vás myslím a držím pěstičky! 😵 😵 😵

kopa
autor
23. bře 2010

holky jsem tu na skok od vaření 😀 dělám pro sebe květákové placičky s kaší a pro příteláka maso s pórkem a zeleninkou.
Hanana,Natali a Mari no on se spíš přítelák omylem prokecnul 🙄 ale neřekl mi to celé,páč si to uvědomil.Něco jako na způsob,že ZP jsem měla kvůli tomu,že jsem tlustá 😔 No jako nemohu být twigy jako švagrovka,tak mě s ní furt srovnává asi...Nebo minule říkala,jak švagrovku chválí v práci jak je šikovná a blala...o už ani neřeším.No a přítelák jí v týdnu volal abych u nich mohla být,když se dělají ty okna a ona řekla at přijdu a dál se s ním nebavila.Jako už asi dva týdny čekáme že nás pozvou na návštěvu,ale oni néé oni jsou furt se švagrovkou.No a včera zase měla tchýně kecy přes smsky 😔 tak jsem přetrpěla 6hodin kdy nám tu bušily do zdi a byl prach.A ještě jsem se najdela pořádně až v 16,15hod.Příteláka to sžíra a mrzí ho ten přístup matky ☹ ale jak říkám a vy to víte tže to trvá již dlouho,fakt od toho mého potratu.

kopa
autor
23. bře 2010

Natalie at se malý brzy vyléčí!
Hani jé tak alergie ☹tak snad bude lépe.
Maríku co ty máš s tím Pc?? 😀

aja.83
23. bře 2010

Jo, a co jsem to chtěla ještě napsat.... 😕 ...Jo, že závidím flair, že už si dala točené pivčo na zahrádce! Mňam! 😀 To bych si dala taky! 😀
A Farmi nám byla v práci! 😎 Super a snad i vyřešíš nějak tu hodinu - zadarmo jim tam určitě nepracuj! 😉 No a držím pěsti na saláty, to by bylo třeba i lepší, viď? 😉

natalie77
23. bře 2010

Kopi, to je krá..va, fakt jí asi cestou z práce vypadl mozek....
Hele já jsem hubená a ZP jsem také prodělala. Mohla být chyba v zakousnutí sperie do vajíčka, takže chyba na druhém přijímači...tohle může říct jen hloupý nebo zlý člověk....
Hoď to za hlavu, je to boj, který nevyhraješ.....ona si vybrala švagrovou, takže i když budeš a jsi ta nejúžasnější, vždycky budeš ta druhá. Nebojuj s ní, asi jsi jí odvedla prvorozeného syna nebo mazlíka...tak to takhle vrací. Je prostě blbá a sama si podřízla větev pod sebou....
Takže hlavu vzhůru, máš nás....a hlavně MIMINKO, takže nebreč a pěkně se směj pře ta nová okna, ať máš veselý v říjnu veselý uzlíček v náruči 🙂 .

natalie77
23. bře 2010

Jinak díky za podporu, i když je malej nemocný od svých 4 měsíců, a to byl plně kojený, tak strach je to pořád neuvěřitelný. Když pak člověk vidí v tv ty příběhy co se dětem stalo...hnus, fakt se radovat z každého pěkného dne.
Jooooo, pivčo bych si daky dala, a to jsem skoro abstinent... 😝 .

mari111
23. bře 2010

tak sem psala a ono mi to zmyzelo

mari111
23. bře 2010

no kopiku kasli na ni, ta si holka sikovna, o vse se postaras aj o jejiho mazanka, neboj na kazdeho jednou dojde, ty se raduj z miminka a ze zivota ktery mas a budes mit az budete tri 🙂

aronek
23. bře 2010

kopi, já při prvním otěhotnění měla 70kg a nevydrželo, při druhým jsem začínala na 93kg 😖 v těhotenství jsem nabrala dalších 28kg 😒 Porodem jsem shodila 13,5kg, takže mám co shazovat, takže bych postavu fakt neřešila a těž se z těhotenství a na tchýni prď 😉

kopa
autor
23. bře 2010

holky díky moc za uklidnění,moc mi to pomáhá 🙂 Snažím se vždy to tak nebrat,ale hodně to zamrzí ☹
Věřím tomu,že se jí to jednou vrátí 😀 😀 a pak se zas budu smát já.
Udělal se mi opar na puse ☹ nesnáším to 🤐
Ještě jednou díky za podporu,jdu se na obědvat a stavět puzzle.

sarlotta
23. bře 2010

Kopi šmarjá to je koza blbá teda... je vidět že má v hlavě trávu místo mozku... nechápu 😅 Za prvé je jí po tom prd jak vypadáš a za druhé to spolu opravdu vůůůbec nesouvisí.... naopak silnější holky těhotní líp než 40kilové vychrtliny, které nemají ani MS pořádně.
Až po Tobě bude něco chtít, tak ji pošli někam a řekni proč to chce po Tobě když jsi tak ,, neschopná" podle ní a vychutnej si její výraz 😎 😉

handm
23. bře 2010

Děkuju za info, šarlotce i ostatním.. tak to jsem ráda, že se můžu nadlábnout před tou krví. .mě je pak blbě, když se ráno nenajím.. 😝

lítala jsem teď po městě, tam je tak nádherně.. slunce jak v létě 🙂 Už aby se úplně prodloužil den!!!

Kopi, prď na ní!

ee.liska
23. bře 2010

ahoj, 🙂 jsem zpátky z města a koukám, že tercinka to má za pár 😵
jé šarlotka byla na masáži 🙂
farmi s tou ms, když se něco stane v takovém týdnu, tělo je prý rozházené celé, zus si dojít na vyvolávačku

ee.liska
23. bře 2010

paaji, potvora jedna ☹ ale určitě už jich moc nebude 😉
jo šarlot, KO mám 19.4. 🙂

mari111
23. bře 2010

handm a na jakou krev des? ja du taky zitra rano a sestra mi rekla ze mam jit nalacno, to des na ten Davnuv syndrom atd. ?

ee.liska
23. bře 2010

kopi to je teda slepice pitomá 😠 😠

mari111
23. bře 2010

jo Handm, uz jsem si to nasla na co des, tak to ja taky. No tak doufam ze tam neskolabuju kdyz nebudu snidat, no snad to vydrzim, vemu si neco sebou a hned jak vylezu od dr tak su asi aspon neco malo zakousnu

handm
23. bře 2010

Mari, no jdu taky na tu krev na triply - na Downa atd. to jdeme asi na stejnou věc. Tak já uvidím, jak na tom ráno budu a případně se najím anebo vydržím a vezmusi taky neco s sebou 😀😀😀😀

mari111
23. bře 2010

no ja nevim, tady holky vzdy psali ze se muze pred tim jist, no ale sak hadam to tu chvilku vydrzim,Hele holky dotaz, kdy se muze nebo je nejlepsi jit na ten 4D ??? a to se musim sama nekde objednat,ze.

aronek
23. bře 2010

mari, mně doktor říkal, že na 4D je nejlepší ve 25tt

kopa
autor
23. bře 2010

no holky,mě už napadlo,že bych si to s ní vyřikala,ale přítelák říkal,že to nemá cenu.
Holky a když dělají ten NT screening,může tam se mnou jít přítelák??A to se dělá přes břicho?Takže tam budu v tričku a v kalhotkách? 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru