Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. črc 2009

farmi to oznamování ti nezávidím 😔 ale zvládneš to!!!! 😉 určitě to všicni pochopí a v manželvi najdeš podporu i v mamce.
Na tchány se vykašli 🤐

kopa
autor
10. črc 2009

Paaji tak co testneš?
😅 😅 😅
jsem zvědavá 😅 😀

nicollka
10. črc 2009

ahoj holky tak jsem si pročítala net, mám koupený maliník, jen nevím kdy ho začít pít, ještě musím studovat, na ovuhlen, no a taky si moc chválí femigard, tak jdu ještě studovat.

Farmi tak snad dojde mrška at se můžete snažit hned a nemusíš na tu ošklivou revizi :( je mi to moc líto tak sem na tebe myslela.

kopa
autor
10. črc 2009

Nici mrkni sem site:https://www.modrykonik.cz/forum/show.php MALINÍK

farmarska
10. črc 2009

nikol a na co je maliník? Já vím jen že čaj z něho je dobrej a zdravej, hodně vitámínů a tak...ale má to i nějakej jinej skrytej význam? 😕
no jo, zase začnu pít kontík a těšit se na mrchu 😅 na tu revizi jít fakt už neci ☹ 😠 😖 😝

paajaa
10. črc 2009

Kopi: já nevím ☹ Jsem asi hrozná, nevím co si od toho slibuji. Moc bych chtěla ty //, ale nechci to uspěchat. Chtěla jsem počkat min. do té středy, ale možná to prubnu už v pondělí. Vždyť teď by tam asi nebyl ani stínek. Ne???

farmarska
10. črc 2009

holky jdu s těma pejsulínama, už jsem jim to před hodinou slíbila 😅
tak tu na mne tak divně furt koukaj 😅

kopa
autor
10. črc 2009

co ty víš třeba tam bude stínek,možné je vše 😉

kopa
autor
10. črc 2009

Nici tak mě to hodilo někam jinam ten odkaz,ale ve vyhledávači tady na koník si dej maliník a máš tam toho spoustu 😉

hanana
10. črc 2009

Hanicko Farmicko je mi to tak lito, moc jsem na tebe myslela, doufam ze na tu revizi nebudes muset, tak to by ses mohla pripojit zase ke me my jsme na revizi byly tak nejak spolu ... tak ja na tebe pockam 😵 😵

farmarska
10. črc 2009

hani jo jo v březnu vid 😔
tak uvidíme 😅
a dík 🙂

paajaa
10. črc 2009

KOpi: no uvidím jak budu mít silné nervy. ☹

kopa
autor
10. črc 2009

paaji chápu 😔

nicollka
10. črc 2009

Paji no já měla stíneček už 9DPO ale je to u každého jinak, nejlépe 11DPO, nebo takto brzy ten rapiclear ten je nejcitlivější...no chápu ty nervy

farmi no zlešuje prý ovu hlen, který nemám a spermijky pak nemůžou proniknout kam mají, teda můžou ale moooc těžce, a já chci ovu hlen, tak to zkusím :D
Femigard je pak prý pro podporu otěhu, plno holek s ním otěhu tak asi taky zkusím, ale chápu je k tomu potřeba i chlap :D no snad ve čtvrtel dopjede aspon na tu zkoušku

sarlotta
10. črc 2009

Ahojík

Farminko srdíčko tolik mě to mrzí...doufala jsem v zázrak dušičko. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Vím naprosto přesně jak blbý je to pocit.....přeju Ti ať nemusíš na druhou revizku.
Ale k těm genet. testům.. zavolej si tam a objednej se.. netrvá to tak dlouho...vidíš já už mám i výsledky a byli jsme 8.6. Taky nemusíš čekat na výsledky a snažit se hned jak budete mít dovoleno, ale nech se vyšetřit.
Nechci propagovat to co mám já...ale má to 40% populace..tak být Tebou zkusím femibion800 nebo tu lepší listovku acidum folicum, aby se příště nic nezanedbalo. Pomalu rostoucí prcek může být horší výživa. 😔

A Farminko..neboj já na Tebe počkám kuřátko 😉 Máme zdravé syny...to by v tom čert aby to nešlo podruhé 😎

paajaa
10. črc 2009

Nicoll: já jsem koukala Mirax do albíčka a myslím, že stínek měla 10-11 DPO, ale jak píšeš, každý to má jiné. Je to nápor na nervy. Chvilku si říkám vydržím netestovat a chvilku zase že budu testovat- prostě na palici.
Kdyby mě ty prsa přestala bolet, tak budu v klidu.

Farmi: taky bych se na genetiku objednala- pro jistotu 😉

sarlotta
10. črc 2009

Paajaa já měla stínek 25DC. ale ono to stejně nic moc neznamená 😒 Když tam bude, poletíš pro další. Když tam nebude stejně poletíš pro další za dva dny🙂)))

paajaa
10. črc 2009

Sarlott: to náš pravdu. Já to prostě nevydržím, i když jsem si říkala, že jo.

Holky děkuji za utěšování výplodů mého chorého mozku a všem se omlouvám. Ale moc mi pomáhá, když to někomu řeknu. manža by si klepal na čelo. Jenom vy mě pochopíte. 😉

sarlotta
10. črc 2009

Paajaa v pohodě..upřímně jsem taky šííííleně zvědavá a moc Ti to přeju🙂)))))) Ale musím být objektivní že 😎

A co eliska..sluníčko jak jí dopadla kontrola 😕 doufám, že se brzo ozve.

paajaa
10. črc 2009

Sarlott: já jsem taky napnutá jak kšandy 😀 😀 😀

Taky doufám, že Elišce dopadla ta kontorla dobře a nebude muset znovu na zákrok.

farmarska
10. črc 2009

holky no mudr říkal to samé, že snažit se můžeme , ale na tu genetiku mi vypíše papír až při další návštěvě, protože prej ted přes prázdniny nepracují, tak bych si tam pak zašla v září.
sarlotko děkuju 😔 to prostě MUSÍ vyjít podruhé! 😎 mně i tobě! 🙂
bobku a jak je tobě ? co žaludeční obtíže? 😨

jo a tu listovku(acidum folicum) beru obden společně s gravitalem, to mi předepsal doktor hned na začátku a ten druhej den střídám vždycky femibionem 800 , pro jistotu 😅 a vlastně už od minulého těhu jsem brala denně listovku a multivitamíny. Jsem nechtěla nic zanedbat 😅 😅 😅
takže jsem listovkou myslím předzásobená 😝

murynka
10. črc 2009

paji já měla krásnou 11 DPO 😉 moc ti to přeji 😵 😵

if.v
10. črc 2009

ahoj holky. zrovna jsem se vrátila od doktora (před 10 dny jsem byla na hormonálním profilu, zda všechno pracuje jak má). takže výsledky jsou OK, asi toho prý při lednové revizi vzali víc a je to pro dělohu šok..tak jí může chvíli trvat, než se vzpamatuje. Jelikož jsem předtím otěhotněla do dvou měsíců a teď už se i ta MS snad bude lepšit, dostala jsem Duphaston a MŮŽEME se snažit (měla jsem to od minulého měsíce zakázané, prý pro jistotu). Jsem 9DC tak hádejte, co budeme s manželem po nocích a ránech provozovat 🙂. Jsem šťastná už jen za to, že je vše v pořádku a chce to jen čas..24.7. mám jít na UZ na změření sliznice - budu asi 22DC. Dnes mi pro jistotu prohlídl i vajíčka a jedno je krásné a nachystané (14mm) a na druhé straně jsou hned 3 (velikost od 9 do 12 mm)..takže vše je jak má být a to by bylo, aby mi Dup nepomohl. Jo a mám zakázaný kontryhel...nevím proč. Holky, která máte zkušenosti (dobré i špatné) s Dupem, podělte se o ně. Díky

markee
10. črc 2009

ahojky.
Farmi to je mi moc líto,opravdu moc líto. Ale je vidět,že to bereš statečně a přeju ať to odejde samo s mrchou a vy se můžete začít snažit hned. 🙂

paajaa
10. črc 2009

Mury: moc děkuji za podporu. Uvidíme co z toho bude nebo nebude. 😉

Farmi: to ej divné, že by tam celé prázdniny nebyli. Ale myslím, že se můžeš klidně objendat i bez toho doporučení. To jim tam dáš až když jdeš na konzultaci. Do jakého genetu spadáš???

sarlotta
10. črc 2009

farmi no jo, já listovku jím od listopadu minulého roku.. 😝
Holkýýý mě dneska bolí šiška....uuuu... už aby došla mrcha.

Žaludek dobré....tím to nebylo...to je v hlavě víš. 😠 Normálně jím všechno...sem měla aj topinky a dobré 😉
Sem tam mě chytne úzkost...jako když čekáte u zubaře 😠 ... auto řídím jenom tady po městečku...dál se neodvažuju...jak vyjedu na hlavní do provozu tak se mi sevře žaludek....ble. No už jsem si to zažila v 19ti a pak se z toho hrabala 5let..ale tehdy to byly jiné dávky léků. Psychiatr mě varoval, že mě život ještě může dostat na kolena...

Ono to stejně vyléčí jen nové // a zdravé těhotenství..to se pak bude dobře a volně dýchat🙂)))

sarlotta
10. črc 2009

Taky se mi zdá divné, že v genet přes léto nemakají..... v prediku je normal provoz.

farmarska
10. črc 2009

pájí já nevím...doktor povídal něco o Hradci. No mě to přišlo taky divný, ale říkal, že přes prázdniny prostě nepracujou, že tam můžu jít v září 😝 Myslíte, že si tam mám zavolat a přeptat se ? Ale kde na ně seženu číslo? 😕
sarlotko přesně tak 🙂 dvě nové a zdravé // nás dostanou uplně zevšeho 😵

paajaa
10. črc 2009

Přeji všem krásný víkend. Pááá já už letím na vláček. Držte mi holky palce. Rozhodla jsem se zítra udělat test- nic za to nedám- buď tam budou // nebo ne (diky sarlott 😉 )

sarlotta
10. črc 2009

na netu🙂))) Omrkni genet. centra....ale já jsem teda měla doporučení od doc..jinak bych to asi musela platit ne ?
Je půlka července, nebudeš čekat do září.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru