Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
8. dub 2010

Ahoj holčinky! Mám hafo práce, tak jen rychle nakukuju a hlásím 1DC! Prosím Sarlottku o zaznamenání v tabulce! Bum, bááác! Už se řítím 😀 😀 😀 😀 😀
A jinak Vám chci napsat krásný citát, který jsem si hned vytiskla a taky si ho dám do albíčka:

😵 Kdo umí čekat na štěstí, po němž touží, nedá se na cestu zoufalství, když se nedostaví; naopak, kdo touží po něčem s příliš velkou netrpělivostí, dává do toho příliš mnoho sebe, než aby mohl být úspěchem dostatečně odměněn. 😵 (Jean de La Bruyére)

murynka
8. dub 2010

paji myslím že v úterý 😉

aja 1DC jakto ☹ to mě mrzí....

krásný citát 🤐 😵 😵

aja.83
8. dub 2010

Farmíku, teda to je naprd! ☹ Brzy se vykurýruj! 😉 Jinak já myslím, že když jsi marod a máš atb., ovulka se může posunout...

aja.83
8. dub 2010

Paajinko, já taky nevím, jak přesně by měla ta ovulka být... Ale řekla bych, že u tebe byla asi v ten den, kdy byly ty tlustice! 😉 A ovule probíhá 1den, to znamená, že jste to trefili 😉 ! A teď je to na spermoušcích a vajíčku, jak se k tomu postaví! 😉 😵

aja.83
8. dub 2010

A ještě jeden citát, než půjdu pracovat:

😵 Seneca Mladší:
I po špatné sklizni je třeba zasít. 😵

natalie77
8. dub 2010

Farmi, holka, brzo se uzdrav 😕 , ach jo, někdy se prostě nedaří, tak ať je Ti brzo lépe. Jinak to snažení s antibiot. se sice nedoporučuje, ale znám hodně lidí, co zadělali v období nemoci a děti jsou v pořádku a zdravý. Ona si to příroda zařídí stejně sama...tak držím pěsti.

Ajo, moc mě to mrzí ☹ , drž se, je to dlouhá cesta, ale to štěstí nakonec dorazí, jen si dává na čas....
Tak jdu poklidit a jdeme ven, pak udělám kuře na smetaně s těstovinama a kuř. polévku..no a odpoledne jdu vyvázat tu práci a koupit malému jarní botky a bačkůrky...

Tak se opatrujte.

m.aa.b
8. dub 2010

ahojte ve spolek 🙂

Nat velká gratulka k úspěšným zkouškám a diplomka už se váže no tak to je opravdu za pár 😀 😀 😀 😀 jsem ráda že imalému už je mnohem lépe 😵 😵 😵

Farmi ta Tvá práce mě mrzí (a ted k tomu ještě ta Tvá choroba), ale věřím, že brzy 😉 😉 😉

Nevím jestli jsem reagovala na vše co jsem chtěla, ale jsem ted trochu mimo 😉 😉 😉 😉 😉
dneska jsem totiž 😵 😵 😵 😵 8 den po ET 😵 😵 😵 😵 a našla jsem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ducha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
zatím tedy jen potichoučku, pže ofiko mám testit až za týden v sobotu, ale už je tam a navíc jsem z ničeho nic zhubla 2 kila a to se tedy docela i cpu 😅 😅 😅

aja.83
8. dub 2010

M.aa.buško 😵 😵 😵 Potichounku gratuluju! Ty jsi mi udělala radost! 🙂 🙂 🙂

m.aa.b
8. dub 2010

Aji děkuju 😵 😵 ale ještě pořád se to může zvrtnout, ale já vám to prostě musela říct už teď 😅 😅

sarlotta
8. dub 2010

Dobré ránečko🙂

natalie77
8. dub 2010

Maab, tichounce blahopřeji.

sarlotta
8. dub 2010

maab🙂))) nádhera.... mám husinu... skvělá zprávička, ať čárečka sílí🙂

paajaa
8. dub 2010

Holky děkuji za názory.

Farmi: ty se brzo uzdrav ať jsi na příští snažení v plné síle. 😉 😉 Jinak si myslím, že atb. může ovu posunout. mě to minule protáhlo hnusně celý cyklus.

Aji: krásné citáty a hlavně snad dobrá nálada i přes 1DC. Tak to má být. 😎

Maab: krása. Držím palečky, aby to příští týden byli tlustice 😉

m.aa.b
8. dub 2010

holky děkuju až se mi chce plakati - a že teď brečím skoro u všeho (ale to mám už od stimulky) 🙂 🙂 🙂

sarlotta
8. dub 2010

Paaja myslím, že čárky na ovu testu značí že ovulka bude další den ne ? Myslím, že jste to vychytali🙂)) taky sem musela znásilňovat, nemysli si🙂))

madormi
8. dub 2010

m.aa.b tak přeju ať čárečka krásně sílí !! a dávej na sebe nebo vlastně na vás pozor 😉

sarlotta
8. dub 2010

Farmísku chuďátko, odpočívej... antibiotika a snažení nevím nevím 😒 , měla jsi říct obvodní že chceš nějaké těhu léky... antibiotik je celá řada.

murynka
8. dub 2010

maab moc držím palečky 😵 😵 😵 😵 to je krása 😵 😵

aja.83
8. dub 2010

Maab - moc a moc držím pěsti! 😵 A z toho, jak tady na tebe budeme všechny myslet, budou ty čárečky sílit úplně samy! 😵 😵 😵

paajaa
8. dub 2010

Sarlott: mě už to ani nevadí, že manžu musím znásilňvat, jen by mu to nemuselo trvat tak dlouho. Vždycky jsem úplně vyflusaná 😀 😀 😀 Ale mimi za to stojí. On prostě teď myslí na barák a pořád na něm maká- i po práci, tak vše ohledně plození je v mé réžii. 😉

sarlotta
8. dub 2010

Paajaa počkej až budeš těhu jak bude žadonit... já nevím oni jsou snad nastavení na nějaké intervaly či co🙂)) akorát se to moc neshoduje 😀 😀

sarlotta
8. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt.....................KO 27.4........................čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO 13.4.
Wlladka 22tt....................................... KO 12.4...... čeká chlapečka
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................ trippl test negativní , KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4.
kytiii 17tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 17tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 9tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 31DC
Ikopretinka 30DC
Nicollka 26DC
M.aa.b 24DC 😵
Paajaa 17DC
Farmarska 16DC
Cajori 13DC
Madormi 11DC
Katyna 4DC
Natalie2DC
Aja 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
8. dub 2010

Holky co markytaj ? nevíte něco ?
Tercinka má dneska kontrolu držím palušek🙂

sarlotta
8. dub 2010

Aja ty citáty jsou krásné🙂)) plné naděje... ten 1DC mě lae stejně moc mrzí 😒 nerada Vás píšu dolů.

ee.liska
8. dub 2010

ahojky 🙂 dneska to vypadá na krásný den 😎
farmi brzo se uzdrav 🙂
aji ty jsi úžasná 🙂 tebe by měli vystavovat s cedulkou Optimismus 😵
maab tichá gratulka 😵 😵 😀terci drřím na KO palečky
dneska jedu zase do města, pokoupit dárečky sestře a mamčinému muži

ee.liska
8. dub 2010

šarlotko koukala jsem na ty čepičky, jsou úžasný 😵
jo a mám výsledky z triplů, NEGATIVNÍ 😀

maarrtina
8. dub 2010

ee.liska: gratuluji k výsledkům 🙂

paajaa
8. dub 2010

Eli: velká gratulace k zdravému miminku 😉

petroska
8. dub 2010

ahojky.Eli taky se připojuji k super vysledkum 🙂 .....už máš prosím pohyby?máme stejný termín tak at nejsem po zadu 😀

ee.liska
8. dub 2010

holky dík 😀
petros no já nevím, cosi mi v pupíku škrundá ale nevím 😒 já jsem je minule cítila pozdě takže teď je taky čekám trochu dýl. A už jsi ok? nic tě už nebolí???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru