Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
14. dub 2010

Myslím, že dneska Tercinka na sále zpívala nejlépe v životě, myslím, že měla i větší hlasový rozsah 😀 😉 .

natalie77
14. dub 2010

Kde jste? Holky, já jsem sama doma.....

farmarska
14. dub 2010

jsem tu a čerstvě nafocená, vysmátá z Terculdy 😀 😀 😀 To je odemně profilek jen pro ní a pro malýho 😉 😎

cajori17
14. dub 2010

farmísku-to je paráda............... 😀

mari111
14. dub 2010

natali fakt pěkně si to napsala, sem zas pustila slzu, sem nejak citliva, a Farmi přímo až foto jen pro ně, no holky ste zlaté

natalie77
14. dub 2010

Mari 😉 , prostě to jdde samo, miluju tyhle hezký chvíle...nedají se opakovat...takže si to musíme užívat i s ostatními naplno, ať těch krásných zížitků máme co nejvíce, když to na tom světě jinak stojí za prd....
Jdu s košem...snad mě někdo neklepne po hlavně, co by si tady malej sám počal...

farmarska
14. dub 2010

mari až porodíš ty bude taky spešl fotka pro tebe 😉 i pro cajor i pro Natálku 😉 😎 😎

farmarska
14. dub 2010

Natál ted jsem to dočetla, fakt hezky napsaný 😵

flair
14. dub 2010

Holky, já jsem z Tercinky nějaká naměko 😕 😅 Těším se na fotečky🙂
A ted jdu do hajan, papa

farmarska
14. dub 2010

holky my jdeme ještě s pesánkama se projít ke schránce, máme to asi necelej kilák, tak se projdem s manžou a pokecáme a nadejcháme čerstvého vzduchu..., ale pak ještě najuknu 😉

cajori17
14. dub 2010

jeee .Farmi, tak to se na tu spešl fotku tesim uz ted 😀 😀 😀

natalie77
14. dub 2010

Fami, počkej, až porodíš Ty, tak to bude mazec, to nebudš stačit dočítat...tedy pokud nebudeme zrovna rodit ve stejnou chvíli, když budeme stoupat po žebříčku nahoru pěkně spolu.... 😵 😵 😵 .
Pěkně se provětrejte, naměkko....to je jasný, p o tom všem , co se Ti přihodilo, je jansý, že Tě tohle všechno dojímá, taká za srdíčko, to je pochopitelný..jsi velká šikulka, neboj brzy budeme brečet nad zprávou od Terci, že Farmík má miminko.....
Tercinku moc pozdravuj, až se ozve....

cajori17
14. dub 2010

holky to mi nedelejte,chce se mi z toho brecet....to je tak krasny.....jsem rada,ze jsem se s vama vsema seznamila,jste vsechny supr...dokazete cloveka podrzet,poradit,potesit,mam vas rada 🙂

natalie77
14. dub 2010

Caji, proto jsme tu.....no a já to tady holám říkám obden....sešla se krásná parta....asi je to tou sračkou, co jsme si všechny prožily......že se chápeme...víme, že jeden den se držíme, jsme v pohodě a druhý den jsme na zhroucení...nikdo nás nemůže více pochopit, než Babulky tady 😉 Takže 😉 holky, taky Vás miluju 😵 .

cajori17
14. dub 2010

jdu s velmi dobrym svedomim spinkat....dobrou noc holky čmuk

nicollka
14. dub 2010

ahoj holky tak jsem došla z vína piju už od 18hod. A vlastně jsem zapila Lukáška :D tak se připojuji a moc moc moc gratuluji hodně štěstíčka at je tento rodinný život nový krásný a štastný...hlavně dldouhý a zdraví.

Dobrou noc 🙂

natalie77
14. dub 2010

Tak já se jdu umýt a čučet na tv z postele 😉 .
Dobrou noc a zítra ahoooooooooj🙂.
Tercinka je hodná, že se odšpuntovala dneska, zítra budeme odpoledne až do večera u babičky 🙂 .

madormi
14. dub 2010

já teď přišla z cvičení a co to vidím??? jééééé, ta tercinka to je frajerka 🙂 a ona tomu nevěřila 🙂 tak obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mari111
14. dub 2010

jéé Farmiku tak to už se těším na foto jen pro mne a pro moje (naše) mímo 😵 😵 😵 mne asi začína tvrdnout břicho,no nevím, nějak tomu nerozumím ale prostě ho mám nějak tvrdé, zítra du na gyndu tak se na to zeptám. Du si dát borúvky, mám na ně chuť a pak hají, tak zítra pa pa a taky vás mám moc ráda a jsem ráde že jsem mezi váma 😵

mari111
14. dub 2010

dobrou natalko , dobrou holky

natalie77
14. dub 2010

Mari, dobrou. O tom tvrdnutí řekni, dají Ti magnézko....hlavně odpočívej, nic nedělej, nenos...
Jéééé to uvidíš miminko 😵 .

mari111
14. dub 2010

no uvidím,už se těším. Ja už chlastám magnézko kuli křečúm v lítkach ale to je asi málo. no uvidím co mi zítra řekne
už du ale fakt hají, tak pa

kopa
autor
15. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Tercinko moc,moc,moc blahopřeji 🙂 🙂 Už jsi maminka a koukám,že jsi stihla porodit a v krátké době 😵 😵 Přeji vám hodně zdravíčka 🙂 Mám z vás radost 🙂

kopa
autor
15. dub 2010

Jinak včera mě fakt celý den jemně píchalo 😅 😅 večer jsem z toho měla strach a už se chystala,že pojedu do Motola.Ale pak jsem něco našla na netu,že je to tím jak děloha stoupá a že ty svaly jí musí držet,proto to píchání 😒 Tak snad je to o.k.Nešpiním,ale občas ještě píchne 😔

katyna6
15. dub 2010

dobré ráno,honem nakukuju po noční a.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Terculinko-vééééééééééééélikánská gratulace k mimískovi.A Lukáškovi přeji,ať je zdravej,šťastnej a ať se mu na tom světě líbí!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
já si teď holky taky trochu zabulila,ale o to líp se mi bude usínat po noční,když vím,že Tercinka už má bobiška v náručí 😵 😵 😵

paajaa
15. dub 2010

Krásné ráno,
to jsou super uprávičky 😀 😀

Tercie: moooc gratuluji k rychlému porodu a hlavně zdravému Lukáškovi. 😀 😀 😀

Kopi: doufám, že tě to píchání brzo přejde a budeš si užívat těhulkování 😉

samsa
15. dub 2010

Holky, já skoro nestíhám, ale Tercinko, obr gratulace, jsi šikulka a Lukášek si vybral krásné datum narození 😵 Tak hlavně buďte oba zdraví 🙂
Paajinko, na tebe pořád myslím, jak jste dopadli na vyšetřeních?

ikopretinka
15. dub 2010

Dobré ráno,
Tercie moooooooooooooooc vellllllllkkkkkáááááá gratulace k Lukáškovi!!!!! 😵 😵 😵

natalie77
15. dub 2010

Dobré ráno,
počasí je teda dost aprílové, a to slibovali sluníčko a teplo...
Nakukuju jestli tu není nějaká informace o Terci, v noci, když jsem se budila jsem si na ně vždycky vzpomněla a hend se mi sladce usínalo 🙂 .
Jinak Marek má opět kašel a rýmu.... ☹ , a to byl týden asi v pohodě, po té vakcinaci na imunitu mi bylo řečeno, že by neměl být nemocný....asi to chytil od manži, kterému je tada blbě, a to má jít ve středu na tu operaci....holky, to je pech!
Fakt každému přeji zdravé děťátku, to je totiž to největší přání, i když to lidi berou jako klišé, fakt bych dala za to zdraví vše na světě!

Tak se opatrujte.

farmarska
15. dub 2010

ahoj holky 🙂 hezký ráno, 🙂 No pro mě nic moc hezký zase jsem skoro celou noc chrchlala a nevyspala se 😝 Holky nevíte ještě něco jinýho na kašel? Já už vylemsala celej hedelix, ted dolemsávám flašu robitusinu, do toho piju echinaceový kapky, pak si stříkám už skoro tejden ten bioparox do toho vitamíny, zázvorovej, čaj, čaj s medem a citronem, lipovej čaj, vincentku, ted už třetí den cibuli s medem, ..a na ten chrchlák mi nic nezabírá, už nevím co dál.. 🙄
Jinak ale všechno zlý pro něco dobrý, páč jelikož jsem nemohla spát psaly jsme si v noci s Tercinkou 🙂 🙂 🙂 Dokonce mi posílala i obrázek malého, už jsem ho viděla je prostě překrásnej!!! 😵 😵 vydařil se jim 😉 😎 Ráda bych vám ho taky ukázala, ale já pako nevím jak to z telefonu dostat do pc 😅 Večer když tak řeknu manžoj, až přijde z práce 😉
Jinak holky, já se teda přiznávám... já vás taky všechny miluju 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru