Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
22. dub 2010

Tam měl být smutný smajlík.... ☹

natalie77
22. dub 2010

Holky, tak manža opět balí tašku....tak jsem zvědavá, jestli ho zítra odoperují...

natalie77
22. dub 2010

Tak se jdu umýt a spát...
Dobou noc a zítra ahooooj 😉

natalie77
22. dub 2010

Teda to mě nebaví samotnou.... 😒 , jsem se tááák těšila, že si popovídám s nějakou osamělou dušičkou....no tak zase mám radost, že nejste opuštěné....
Manža čučí v posteli na tv....tak jsem totálně opuštěná, osamělá...tak jdu do sprchy

farmarska
23. dub 2010

Jejda Natál to mě mrzí, že jsi si včera povídala sama se sebou 😅 😅 Já nějak vytuhla u tv.
Ted mi taky nezbejvá moc času na kecání, musím k obvoďákoj a pak ještě ke gyndaři optat se ho na tu pitvu 😝
Tak se tu mějte pěkně koníkovky moje 🙂 hezký ráno přeju 🙂 já dorazím nejspíš až odpolko 🙂

paajaa
23. dub 2010

Ahoj holky,
tak ze včerejší návštěvy Dr. mám smíšené pocity. Pan doktor zkonstatoval, že ovu dle výsledků je, manža je zdravý, takže nám nic nebrání. Co mi dále mohl nabídlout je už laparka atd. a to už v CAR. Tak jsem se zatím rozhodla, že tomu dáme nějaký čas a uvidíme. Takže jsem zase na čekačce, ale beru to s úsměvem. 😀

A teď vás jdu dočíst.

katyna6
23. dub 2010

Dobré ránko 🙂

madormi
23. dub 2010

ahoj holky, tak jsem testla a bílo, takže na to kašlu, poslední test jsem vyhodila a fakt na to peču už a to se divím, ale ani nemám depku jsem v pohodě 🙂 Tak si počkám na mrchu a třeba se to brzy povede no 🙂 tak nemůžu chtít mít vše hned na jeden pokus no 😀

kerrie
23. dub 2010

Dobré ráno, holčinky 🙂

Paajinko.............hlavně že máte všechny výsledky v pořádku...............Já mám kamarádku a ti se snažili o mimi stráááášně dlouho.......no a pak už byla i objednaná na umělé oplodnění..........na to měla jít v lednu, takže už na to byla připravená a počítala s tím. A víš co? Bum ho..............letos na Silvestra si jen tak udělala testík, jestli večer může pořádně pařit......a vykoukly na ni // 🙂 Navíc u ní i jejího partnera se drobný problém našel. Chci tím jen říct, abys v žádným případě neztrácela naději, protože mimísek určitě přijde, až to budeš nejmíň čekat. 🙂 Kór když jste oba zdraví............držím moc palce!!! 😉

katyna6
23. dub 2010

paji-tak to fakt potěší,všechno v pořádku a mi mi nikde 😒 .Ale je fajn,že jsi v klidu a v pohodě,to je základ 😉
mad-dobře děláš,já už si domů radši žádný testy předem nepořizuju,to zklamání je pak tak nějak větší.A kdy jsi to měla dostat?

paajaa
23. dub 2010

Holky jsem opravdu v klidu a beru to tak jak to je. Prostě to zatím nejde, ale ono se to změní a pokud ne, tak ty vyšetření podstoupím. Ale na to je času dost. Už to neberu jako že mi něco utíká a já to nedoběhnu. Nejsem ještě nijak stará, tak na co zbytečně trápit. Chápu, že kdyy mi bylo 30, tak to bude jiné a na ty vyšetření jdu hned, ale takhle ne.

Katy: já jsem moc ráda, že máte norma spermie

Markee: kočko je mi moc líto, ak se k tomu všemu Míša staví. Snad se to změní. Ale to vlastní bydlení by bylo super, viď?

Kerrie: díky a povzbuzení. Opravdu si myslím, že jsem se situací srovnaná a smířená. Možná vynechám i ovutesty. Jen manža se bude muset trošku víc snažit. 😉

kerrie
23. dub 2010

Markee.............konečně jsem dočetla............moc mě mrzí, jaký máš trápení. Ale opravdu si myslím to, co holky už tu říkaly. Že Míša tím svým postojem maskuje to, že si moc dobře uvědomuje, že za to v podstatě může on, i když samozřejmě neúmyslně. Asi to bude trochu i ta chlapská ješitnost..........jako že selhal nebo tak něco...........Možná by mu taky pomohl rozhovor s psychologem............myslíš, že by byl ochotnej tam zajít?

katyna6
23. dub 2010

paji-bereš to rozumně,u mně už právě kvůli tomu věku není moc na co čekat,takže já bych na laparku šla hned.ty nic hrotit nemusíš,možná právě o to dřív to klapne! 😉 😉
musím běžet holky,zatím pa a někdy později se ještě zastavím,papa

aja.83
23. dub 2010

Nazdar holky! Co je tu nového? Nemám nějak moc času, či co, tak jen nakukuju...Mám dovču, tak si užívám s manžílkem (teda to jsme si užívali včera, předevčírem... 😀 a doufám, že i dnes 😉 😀 ).
doufám, že je tu vše OK!
Gratuluju katynce 😉 😵
Gratuluju paajince, že se rozhodla správně a vítám ji do mého klubu za ničím se nehonit a nechat to osudu... 😎 🙂
Markee, mrzí mě jaké máš trápení ☹ . Souhlasím s Kerrie.... 😒

sarlotta
23. dub 2010

dobré ránečko🙂

flair
23. dub 2010

Dobré ranko,, děvčátka moje 🙂
Hlavy vzhůru, svítí sluníčko, to přece musí už klapnout 😉
Farminko, snad už ti konečně gyndař řekne něco blíž k té pitvě... 😔 jinak my včera dostali na tom kurzíku za manžovu správnou odpověd mandarinkový olejíček do koupele miminka vložky do podprdy. Co se jen trochu dotýká sexíku, tak to manža ovládá i pozpátku 😀 Jak jsme třeba včera na kurzu nacvičovali, jak nám mají tatínci pomáhat v porodce při stazích atd, tak jsme maminy stály čelem k žebřinám, měly se vrtět v bocích a tatínci za náma stáli a měli nám masírovat záda, boky, podbříšek. No a jak jsem se začala vrtět, tak můj drahý nahlas vykřikl "no jen blbni a neznám se" 😀 no a všichni padali smíchy, že 😀 On by fakt mohl vždy a všude 😕 😀
Dnes je venku fakt krásně a manžílek si vzal dovču, tak se chystáme na prochajdu, někam na obídek a pak se staví moje nejmladší sestřička podívat se na mimi věcičky. Ona studuje v Praze, tak se moc nevídáme. Jo a mám 3 ségry, jen tak pro pořádek 😅

aronek
23. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀 Ukážu vám, jak jsem včera našla své chlapi 😀

sarlotta
23. dub 2010

Natalii po 3MS určitě do snažení, není důvod čekat půl roku... určitě ti napodruhé vyjde🙂

sarlotta
23. dub 2010

Wlladi krásná jména máte vybraná.. dobrý vkus🙂)))) a fotečka nááádherná 😎

sarlotta
23. dub 2010

Cajori to mě mrzí ta mrška.. ach joooo 😔 ☹ ☹

sarlotta
23. dub 2010

Markeesku, sluníčko... netrap se a vydechni si chvilku... čas sice letí, ale zase Ti není tolik abys neměla půl roku čas na zklidnění. Já bych se teda chytla toho nápadu s vlastním bydlením a šla do toho... manža se zrealizuje, přijdete na jiné myšlenky , budeš mít konečně pokoj od ,,rodiny" a miminko se podaří... mě to přijde jako nejlepší cesta.
Ukážeš manžovi, že stojíš při něm a on pak zase ustoupí Tobě... jako nedivím se že se šprajcuje když je nositelem on... představ si, že bys byla na jeho místě. Jeho způsob podání věcí a mluva je sice na přes držku 😲 😀 😀 😀 ale to jsi věděla když sis ho brala 😉 na druhou stranu myslím, že Tě moc miluje... jen to neumí tak podat.

sarlotta
23. dub 2010

Aronek krásnáá fotečka🙂)) to jsou miláčci🙂

kerrie
23. dub 2010

Aronku..........ta fotečka je kráááásná 😵 Taky jsem vám přidala pár obrázků do alba, ať vidíte, jak nám Emička roste 🙂

paajaa
23. dub 2010

Aronek: to je krása jak chrní 😀 😀 😀

Sarlott: a jak se máte s Šarlotkou??

Holky na mě padla snad jarní únava. Už třetí den se mi zavírají oči u počítače v práci. 😀 😀 No hrůza. Snad to brzo přejde. 😀

Aji: jo jo jsem u tebe v klubu

sarlotta
23. dub 2010

Katyna blahopřeju k parádním výsledkům.
Paajaa Tobě taky🙂)

Holky tak čárečky hlásit ju 😎

Natalii kuřátko... myslím že mě by taky zjistili reflux, kdyby mě někdo něco strkal do krku... blééé 😝 😀
A co manža? už si ho tam dneska nechají na druhý pokus? dacani 😀

sarlotta
23. dub 2010

Paaja my se máme relativně dobře... šarlot určitě nejlíp 😀 malý soplí, já soplím, manža soplí 😅 😅 přes den dobrém v noci na mašlu... popíjím Vincentku ve 3 ráno.. radost. 😠

Prosím Tě dneska jsi teda 32DC ju ?

Jsem Vám to holky nějak zprasila kurňa... tu tabulku.

paajaa
23. dub 2010

Sarlott: jo dnes jsem 32DC- mrcha se nějak zpozdila ( počítala jsem, že dorazí včera) 😕 Ale dnes jistě dorazí
Tak snad bude rodnka brzo fit a pěkně se vyspíš.

sarlotta
23. dub 2010

Paajaa a třeba nedorazí 😉

paajaa
23. dub 2010

No uvidíme. Budu podávat info do tabulky. Ale klidně půjdu na konec. Kdo si počká, ten se dočká 😉 😎 😀 😀

sarlotta
23. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4......................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4.......................................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 25tt.................. utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 25tt....................KO 4.5......................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 20tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ 29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..................KO 30.4.
Paajaa 32DC
Farmarska 31DC
Madormi 26C
Katyna 19DC
Natalie 17DC
Aja 16DC
Nicollka 14DC
M.aa.b 10DC
Cajori 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru