Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
23. dub 2010

ahooj holky, teda to už je tabule a těch mrňat!..už i Bětuška se tam nějak ztratila 😀
oba mi spinkají..to je krása a klid....láduju se marokánkou a piju Caro s mlíkem...já prostě pořád musím žrááát to sladký... 😲 , ale asi to fakt potřebuju, pač se mi naštětsí zatím nikde neukládá 😉 Na mě kojení a lítání kolem dětí funguje dost spolehlivě a moc netloustnu..spíš naopak 😉

paajo...jsem ráda, že tě optimismus stále neopouší, to je moc dobře, i-když to určitě není lehké, ale neboj, taky si ještě užiješ těhulkování až až 🙂

aronku..super fotka 🙂 ...chrnění těm chlapům jde! 😉 😀

mirax
23. dub 2010

natalie...nestíhám opět dočítat..manželovi nakonec tu operaci odložili? jak to?Že by párky? 😀 😀 😀
Tak už si dal včera jen jogurt? 😀

natalie77
23. dub 2010

Ahoj, tak jsem tu.....
Mirax, lékař zůstal v Maroku...kvůli té sopce. No a primář, který to měl vzít za něj byl asi unavený a ve čtyři odpolednu mu řekli, že pan primář odešel 😝 ....no děs!
Včera dostal k večeři polévku, bránila jsem kuchyni vlastním tělem 😉 ...víc nedostal.
No a před chvílí volal, že už to má za sebou...moc jsem munerozuměla, byl jako opilý 😕 , tak se za ním odpoledne vypravíme...
Dočtu Vás,....

paajaa
23. dub 2010

Holky mějte se krásně a přeji krásný víkend. Kdyby nedorazila MS byl by ještě lepší, ale i tam to bude dobré. V neděli chci poprvé vytáhnout nové kolečkové brusle. 😎 😎

natalie77
23. dub 2010

Aronku, to jsou zlatíčka krásný, tyhle fotky, jak taťkové s mimi spinkají, no to je na utření slzy 😔 , kráááása 😵 .
Jsme se zase dojala....asi půjdu dělat nějakou profi plačku, když mi mojí pozici v práci zrušili 😀 .

Ráno jsem odvezla manžu do nemocnice, cestou jsem volala na imunologii, že mám výsledky z ORL...tak prej, ať dojedeme, protože malej prokašlal celou noc a trošku se dusil....tak máme zase tašku léků, nový spray na astma, antibiotické kapky do nosu, něco na kašel a tablety na reflux....protože má OPĚT bronchitidu!!!!!
V úterý jdeme na sono...to mu dělali, když měl asi 2 měsíce, protože stále ublinkával a pak začal zvracet i obloukem...no a má jíst naposledy v 10.00...no a pak až po tom vyšetření, kam jdeme ve 14.30, tak to jsem zvědavá 😕 . Znáte to, hladový chlap..... 😕 .

SNad už mu to pomůže, tento týden lítám jen po doktorech, s manžou , se mnou a hlavně s malým...v noci mo cnespím, tak toho mám plný brejle 😎 😉.

Za odměnu, že jsem tak statečná, jsem si koupila v KFC tiramisu, tak to jdu sežrat... 😵

madormi
23. dub 2010

Taky Vám všem přeju krásný víkend, my asi vyrazíme někam na výlet nachytat trochu dobré nálady a optimismu 😀

natalie77
23. dub 2010

O víkendu má být krásně, tak si to pěkně užijte.
Farmíku, držím palce...ať dostaneš jen dobré zprávy, i když nevím...výsledky z pitvy asi nemůžou být nikdy dobré 😔 .
Drž se.

martinkal
23. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Jen nakukuju, nestačím dočíst.

Lucinka spinká. Je moc hodná. Dneska spinkala v noci 7 hodin v kuse, je to zlatíčko. Já se tak krásně vyspala, ale pak jsem myslela, že mě sní celou 😀

Tercííí Lukášek je kouzelnej.

Holky Vám ty týdny tak letí. No nám taky. V úterý nám bude už 6 týdnů, neuvěřitelný 😉

aronek
23. dub 2010

martinkal, tak k 7 hodinám moc gratuluji, o tom si fakt můžu nechat zdát 😖

aronek
23. dub 2010

a s kočárkem i na záchod, bych se zbláznila 😖

farmarska
23. dub 2010

Ahoj prdelky 😉 dneska jsem byla celý dopoledne ve městě, měla jsem lítání po doktorech a nákupech a celý odpolko venku, dělali jsme trošku pořádek kolem baráčku, když balo ták krásný počasí 😵 tak jsem dorazila domů až ted, jsem utahaná jako kotě a jdu dočíst 😉
Jinak na pitvě samo nic nezjistili, prej genetickej problém žádnej, výsledky z genetiky taky dobrý, biochemie (možné nemoce od zvířat) taky v pořádku, a dnes jsem mluvila s hematologií a tam je to taky vše ok. Žádný jiný vyšetření prej už nejsou, takže jedinej problém kterej mám je ta imunologie, ten autoimunitní problém, takže příště prednisan prý až dokonce těhu a na začátku se to prej bude muset více kontrolovat, jestli díky tomu pregnáči nejsou nějaké vrozené vývojové vady.
Jinak dnes to byl docela šok páč mi řekl, že to malé nebyl chlapeček, ale hočička 😔 😔 😔 Ted to mám pořád v hlavě..moje vytoužená holčička 😢
Jo a prej se mužeme už normálně snažit.. no to mi neřekl nic novýho 😀 sem mu taky říkala, že už se snažíme celej tendle cyklus 😝 😀

farmarska
23. dub 2010

a že jestli se zadařilo tak jsem za tejden u něj na ultrazvuku 😉 😎

petroska
23. dub 2010

ahoj holky jdu jen pozdravit.Lítáme celé dny po obchodech a zařizujeme co se dá než přijde prcek.Předělávali sme skoro celý baráček a ted už skoro finišujem.snad se to do léta vše stihne.jinak gratuluju ke KO.farmi vidíš,nic ti nenašli.snad už to ted dotáhnete až do konce jak se zadaří ,držím palečky 🙂

aronek
23. dub 2010

farmi a co testíš?? nebo se držíš?

farmarska
23. dub 2010

aron nevydržela jsem a testila jsem ještě včera večer ..a nic 😢 dnes ráno jsem to nestihla, musela jsem bejt brzy u obvoďáka kuli krvi..a ted se na to asi taky vyprdnu a zkusím testnou zítra rano 😅 a pak v nedělí 😅 a pondělí 😅 teda jestli to dřív nedostanu 😝 😖 🙄

aronek
23. dub 2010

kolik jsi DC?

farmarska
23. dub 2010

Tak mám konečně dočteno..nebylo toho zase tolik, ale během čtení mě Robča asi tak 20x přerušil, protože mi pořád vyprávěl, nějké nové "supr" historky ze školy 😀
aron jsem 31DC , normálně mívám C tak 32dní. Dneska mě nějak pobolívá břicho, hlavně na jedné straně, bojím že je mrcha zadveřmi 🙄 Holky, pájí, ajo atd,,, zavidím vám, já teda v té pohodě a klidu čekat neumím 🤐 😝 😝 😝

farmarska
23. dub 2010

natál tak doufám, že manžílkoj bude zítra dopolko už líp 😉
Pájuško držím palce aby mrcha nepřišla! tendle víkend ani žádnej další!!! 🙂 🙂 🙂
mad no ty jsi blázen čéče, ted vyhazuješ testy a zítra poletíš schánět nový 😀 😀 😀 😀

farmarska
23. dub 2010

miraxíku a ty papkej, papkej a dej si sladkej nášup i za mě 😉 ty vyžle jedna vychrtlá 😀 😀 😀 😀 🤐

farmarska
23. dub 2010

bachařko ta fotečka těch dvou je vážně kouzelná 😵 😵 😵 se mi to zdá, nebo jsou si fakt tak děsně podobní? 😕 😕 😉 🙂
hele jinak teda klobouk dolů, že jsi schopná si ještě psát, když malej Jeníček má poledne takhle v noci 😝 😝

natalie77
23. dub 2010

Hoj spolubojovnice 😉 ,
tak jsme s Márou navštívili manžu a vypadal tak bledě, zrovna mu píchali něco na bolest.... ale jinak byl v dobré náladě. Malej pořáíd nechápal, proč tatínek nejede s námi domů....před spaním upadl a dožadoval se toho, že chce do nemocnice, protože ho také bolí kolínko....
Jinak jsem trošku kantáre, protože jak jsem pořádně několik nocí nespala, pak lítání po doktorech....tak jsem taková přešlá..
Farmi, tak zase je super, že se na nic nepřišlo, že se nemusí nic přeléčeit nebo řeššit, ta imunita se musí ohlídat, ale je to zase to řešitelné 😉
Jak je manžovi a co Tvůj kašel?

aronek
23. dub 2010

farmi já jsem nezmar 😀 ještě mi z práce poslali nějaké podklady, tak jsem ještě pracovala 😉

aronek
23. dub 2010

farmi s tou podobností nevím, spíš říkají, že je po mně, ale něco po něm mít bude, že 😀

natalie77
23. dub 2010

Ahoj, tak mám poklizeno, uvařeno na zítra....a teď si jdu sem pokecat, ale koukám, že jsem tu sama 😕 .

madormi
23. dub 2010

ne ne farmi nebudu shánět nový, nebudu testit, čekám mrchu, nějak to cítím vnitře 🙂 navíc cykly mám pravidelný a min už jsemměla 26 DC silně pozitivní test 😉 no nic dnes jsem se pěkně zhuntovala, tři hodiny jsme si dali s manžou " procházku" a pak hodina cvičení ale to byl dnes nářez, nemohla jsem vylézt ani schody domů 🙂 a asi mám nějakou alergii či co šíleně jsem se osypala na stehnech a lýtkách a pálí to jako čert 😢

farmarska
23. dub 2010

už jsem zase tu 😉 Jsem se zakecala..teda zazpívala 😀 manža stáhl, nějaký karaoke na pc, tak jsme do teď kvíleli 😀 😀 😀

Natálko malej Mára je roztomilounkej 😀 chtěl do nemocnice, chudášek 😀
No můj kašel je ok. 🙂 sem tam si ještě odkašlu, nějakej ten hleník 🤐 ale jinak už fakt dobrý 🙂 No a manža je záhada, pořád řešíme tu vyrážku,..měl jí mít po tom Orofaru, že jako na něj bude asi alergickej, ale ten už od uterka neměl a vyrážka je pořád 😨 Rano celkem dobrý ale během dne-odpoledne mu to zčervená a opuchne a je osypanej jako kráva a přes noc se mu to nějak zklidní a ráno vypadá vždycky dobře, vybledle no a to samé se opakuje další den 😝 Dnes si s tím chtěl jít znova k doktoroj, jenže on měl zrovna dovolenou a na zástup se mu nechtělo..tak uvidíme do pondělka.Jen doufám, že to není nic nakažlivýho 😅 no ale asi ne , páč to už bych asi dávno chytla. Možná je to nějaká alergie,,ale na co tak nenadále..

farmarska
23. dub 2010

aron ty jsi přímo ďábel a né nezmar!!! 😀 😀 😀

farmarska
23. dub 2010

Natál tak poklizeno máš, jsi sama doma, tak šupej do pelíšku, at se krásně a nerušeně vyspíš 😉 🙂 Teda pokavad ti malej dovolí 😅

Madoni ty taky??? 😕 😕 😕 😕 Tak zjisti co to je, at víme co je i mému manžoj! 😀 😀 😀
Jinak ale nikdy nemůžeš vědět na stoprocent, dokavad nepřijde ta červená, není nic ztraceno 😉 i když ale i já upřimě přestávám doufat, že se tento měsíc zadařilo, .. taky cejtím mrchu v kostech..to bude depka 🙄 ale až si dostatečně podepkuju, jedeme dáááál!!!! 😉 🙂 🙂 🙂

farmarska
23. dub 2010

jéé tak koukám, že jsme se tu hezky prostřídaly 😀 ted tu jsem sama zase já 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru