Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
28. dub 2010

aji-máme pejska,ale je to ještě štěně,teď mu bude 6 měsíců

farmarska
28. dub 2010

tak holky jsou obstaraný, zbytek žvížátek taky, tak já jdu vyrazit s tou sekačkou 😝 😝

Ají to budu teda mrkat na drát 😀 😀 😀 Holky přijeďte dnes nebo za tejden, nebo v létě, mě je to fuk, prostě přijeďte 😀 😀 Ubytko nepotřebujete, můžete bejt ubytko u nás 😉 Bud budete spát v karavanu na zahradě, nebo nahoře v patře, v nejhorším na zahradě ve stanu 😉 a kdo bude hodnej, bude moct spát u mejch kozenek v chlívě 😀 Ale ne že mi pak kuli vám z leknutí přestanou dojit 😠 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

Ajuš já mám psy 3 dvě fenky a jednoho psa..ale neboj určo s Beníkem budou rozumět 😉 alspon ty dva větší, ta ovčanda, je trošku netýkavka, taková hloupá ženská, která neví, že dokavaď má o ní nejakej samec ještě zájem a čuchá jí k zadku, že to je poklona 😠 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

jo holky jen přijeďte..
je pokud přijedete ted někdy, tak holíny sebou.. nastává doba kydání po zimě 😉 😀
pokud v létě, tak opalovák sebou..ono to na tom sluníčku u toho hrabání sena někdy trošku připaluje 🤐 😀
a pokud až na podzim, tak si namastěte svaly, budeme sklízet pro zvířátka na zimu, aby měli řepu, jablíčka, brambory, mrkvičku, ... kukuřici to si vemte i běžecký tretry, až budeme utíkat, až nás budou honit, páč tu nepěstuju, tu chodím krást změdělcům 😀 😀 😀

aja.83
28. dub 2010

Farmi, tak to by bylo úžasný! Já přifrčím i s Beníkem! A spát bych teda chtěla asi v karavanu nebo ve stanu! Kozenky přenechám jinejm! 😀 Beník je zas chudák vydrážděnej z tý feny, co ho nechtěla, takže teď je lačnej po nějakým šuku! 😀 Nemáš fenky parson russel teriéra, nebo aspoň něco podobnýho! By si tam u vás Beník skočil a zabili bychom 2 mouchy jednou ranou! 😀 ...Návštěvu a uspokojení psa! 😀

farmarska
28. dub 2010

tak a já jdu žhavit sekajdu a pak musím ještě přeházet hromadu cihel za barákem 😝 v pauzách zatím nakouknu, ale moc toho nepište, at to stíhám 😀

sarlotta
28. dub 2010

Ahojík hezké dopolko🙂
Tak mám maroda doma... malý dostal taky antibiotika 😠 tak budem válčit spolu 😉
Mě už je trochu líp, tak to zabírá 😉

farmarska
28. dub 2010

ají já tě neodradila, no to mě těší, tak to si plácnem, přijedte s pejskem třeba hned 😉 a vezmi sebou i toho svýho, třeba je to nakažlivý a nakazí mi tou mrduchtivou nálodou i toho mého 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

Jo ají z toho uspokojení nic asi nebude..alspon toho psa, teda myslím, páč jako teriera a ni nic podobného nemám 😅 Mám labrouše a ovčandu, a jako háraly se přednedávnem, takže mu asi nepodržej 😅 😅
Já se jim holky divím! 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

ahoj šarlotko, dobře, že je tobě líp 😉 a melej bude snad taky za chvilku ok. 🙂 hezky si to spolu užijte! já si s tím svým už "užívám" doma od pátku 😅 😅 😅

ee.liska
28. dub 2010

ahojky 🙂 to je dneksa krááásně
jé chudák kryštůfek ☹ tak se oba brzo uzdravte 🙂
farmi Robča je taky marod? tak snad bude brzo fit 🙂
tak jdu dočíst a pak pro lístek na peníze, v pondělí jsem na něj zapomněla a pak kouknu do práce na kolegyňky

sarlotta
28. dub 2010

if blahopřeju k prácičce.. to je fajn🙂 pak podej info jak se Ti tam líbí🙂

Katyna já bych to viděla na zahnizďování, takové minišpinění... ovulka už určo byla, ale myslím, že budeš testíky potřebovat🙂 a moc Ti to přeju 😉

sarlotta
28. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5...................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 25tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... ....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku
ee.liska 21tt .................. ....KO v pořádku.další KO 10.5.. .......................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO29.4. velký utz 29.4.
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz, držíme palečky
Kopa 15tt ....................... . .KO 29.4.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO 30.4.
Paajaa 5tt............................KO 10.5. máme bublinku 😉
Katyna 24DC
Natalie 22DC
Aja 21DC
M.aa.b 15DC
Cajori 7DC
Madormi 4DC
Nicollka 2DC
Farmarska 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

ee.liska
28. dub 2010

jé honzíček je krásný 😵
nikolko mě HP dělali jen jednou

sarlotta
28. dub 2010

Aronku Honzíček je slaďounký a ty věcičky krásné🙂)) 😉

katyna6
28. dub 2010

jsem zde holky,omlouvám se,že jsem vypadla bete slova,ae musela jsem přítele někam hodit a taky jsme si rychle rychle zpříjemnili začátek dne 😀
sarlotko-bylo by to hezký,ale mám to i dnes,břicho nebolí,já to vidím,že mrcha hrozí prstem.A to má jako do neděle čas.No binec,to je,jak jsem psala 😠

katyna6
28. dub 2010

farmi-holka,ty by sis měla dát inzerát-dovolená na Eko-farmě 😀 😀 A ještě by tě lidi prosili,aby ti tam mohli makat 😀 😀 😀

madormi
28. dub 2010

teda holky koukám že nymfa naše svolává slet, jako že bys nás něčemu přiučila jo? farmi a k tobě na práci co 🙂

sarlotta
28. dub 2010

no jooo, kdyby to k Farmince nebylo taaak daleko 😠 už bych tam kafíčkovala dávno🙂))

madormi
28. dub 2010

a kde že kdo bydlíte, aja chlumec, farmi ty Trutnov?

petroska
28. dub 2010

čau holky.Tak dneska valíme na ten velký ultr ☹ ☹ ☹ chjo už to chci mít za sebou.proč já se tak vždycky strachy netěším?držte palečky

wlladka
28. dub 2010

Ahojky!
Tak koukám, že se tu schyluje k nějaké slezince. No fajn, ale co já ?? Jsem táááák daleko ☹

wlladka
28. dub 2010

Petrosko, to bude dobrý, nebuj. Ještě si to užiješ a budeš počítat prstíčky 😉

katyna6
28. dub 2010

petros-no to si piš,že bude držení palečků!!! 😉 A víš,kolik nás tady je? 😀 Všechno bude dobrý,neboj.Ale ten strach je pochopitelnej,to se není co divit,po našich zkušenostech 🙂

katyna6
28. dub 2010

já jdu holky něco děla,tpoledne na krku,ještě jsem toho moc nestihla,ale taky budu načuhovat 🙂

petroska
28. dub 2010

Holky díky.Doufám že to zvládnu jako všichni tady na jedničku 😒

wlladka
28. dub 2010

Petrosko zvládneš. Tady jsou šikovné maminky a šikovná miminka 😉 Držíme palečky. Odpolko referuj 😵

paajaa
28. dub 2010

Holky dneska je krásně a mě se táák nic nechce dělat. Ale už se musím vykopat a jít něco uklohnit. Vymyslela jsem si čočkovou polévku a už se na ni mooc těším.

wlladka
28. dub 2010

Jéé, právě mi přišly dvoje letní těhukalhoty, co jsem si objednala. Jedny bílé 3/4 a jedny šedé-kovové, pláťáčky, kapsáčky. Super, už se nebudu muset pařit v horku v těhuriflích 🙂 🙂 🙂 🙂

petroska
28. dub 2010

kde vy tak nakupujete ? 🙂 já na nic nemužu natrefit.jen sem si objednala z litexu 3/4 kalhoty ale jinak nikde nic není!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru