Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
21. kvě 2010

a leni chodí k tomu i IP 😲 😲 😲 😲
@kopa

madormi
21. kvě 2010

holky ted sem dočetla a je mi teda úplně zle, chudinka petroška moc na ní myslím snad to vše dopadne dobře. to je hrůza takových krav co zahazujou děti do odpadků a holky co to mimi strašně chtěj mají takové problémy to je hrozné, navíc opakující se problémy, padla z toho ně mě nějaká depka ☹ jinak já asi budu muset s mudrou probrat můj menses, ve středu jsem špinila, intimka stačila. včera dopoledne normal tampon takové slabší krvácení, odpoledne už velmi málo, večer a v noci vůbec nic a teď taky nic tak to už mi přijde jako extremně slabá. třeba to bude důvod proč se nedaří. na červen se mám objednat k mudrovi tak to s ním proberu.
a co wladka jak tam to vypadá??

paajaa
21. kvě 2010

veve.b: já mám zas pořád nervíky z toho špinění a snažím se na to co nejméně myslet. Teda to je docela pozdě 11tt na zamkl. potrat. Já jsem už o necelých 14dní víc těhu než jsem byla minule a předtím. U nás to skončilo opravdu brzičko. Tak žádné smutnění a jen hezké myšlenky. 😉

madormi
21. kvě 2010

@paajaa a kdy jdeš k mudrovi? špinění je furt stejné?

paajaa
21. kvě 2010

Madormi: na kontrolu jdu v pondělí a špinění je stále slabé a stejné. Tak věřím, že je to ok. Hlavně, že se to nezhoršuje a nekrvácím.

kopa
autor
21. kvě 2010

@murynka tož to je vychytané 😀 😀 akorát mi to nešlo v soukromé skupině 😅

mari111
21. kvě 2010

ahojík holky, tak co Petroška, ach jo, ji nezávidím ,mezi těma co budou rodit ji dát takle na pkkoj, je to blbé ale ona s mimískem bude stejně v pořádku takže to vydrží 😉 a Eli by měla jít dnes dmú,že?
Jinak dík za pochvalu tej našej Laurinky holky 😵 ja pořád na ni koukam, je to krása 😵 😵 😵

mari111
21. kvě 2010

nějak mi nechce psát o 😅

kopa
autor
21. kvě 2010

@paajaa Hlavně že se ti to nezhoršuje,bude to v pořádku 😉 I když já bych to s nervy nevydržela 😅 😅

kopa
autor
21. kvě 2010

A co Wlladenka??jsem jí tu nezahlídla,tak nsad je v pořádku s malým a jen odpočívají.

mari111
21. kvě 2010

jo holky narazila jsem na docela dobrou knížku na babywebu od Paroubkovi, a je zdarma, jen poštovne se plati, tak kukněte http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035- Maminky-ted...

veve.b
21. kvě 2010

@paajaa U nás se posledně zamlklé objevilo až ke konci 12tt a doktoři zjistili, že je bez akce cca jeden a půl týdne .... 😔 😔
Paajii nebudu na to moc nemyslet a budu věřit, že oba naši prťouskové jsou v pořádku, vždyť to už by fakt nebylo spravedlivé 😉 😀

mari111
21. kvě 2010

hm, tak koukam že ten odkaz nejde tak si dejte jen www.babyweb.cz a tam, si to najdete 😉

mari111
21. kvě 2010

je to asi tak uprostřed stránky v pravo

kopa
autor
21. kvě 2010

Já jsem to našla 😉 Vypadá to dobře 🙂

mari111
21. kvě 2010

je dobrá a je to velká tlusta kniha 😉

mari111
21. kvě 2010

a ty si ji múžeš vyzvednout v praze v babyparku a máš ji uplně zdarma Kopiku 😉

kopa
autor
21. kvě 2010

Maríku já mám ten babypark blízko,tak až budu mít cestu kolem,tak se tam asi stavím 😎

aja.83
21. kvě 2010

Ahoj holčiny moje! Omlouvám se, že vás poslední dobou nestíhám, ale já vážně nestíhám...Vše se u nás s manžou obrací k dobrému, prodáváme baráček po tchýni a už máme zájemce...Taky jsem se přidala k jedné firmičce a začínám podnikat!!!Doufám, že ke mě budete jezdit na dovolenku!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Katynko, řekla bych, že už to možná stihneš i tohle léto!!!! Holky budu mít rekrecentrum!!!!Ale zatím PSSST...Ať to nezakřikneme...
Taky si myslím, že tento měsíc otěhotním....Až to vyjde, dám vám zaručeně vědět a pak vám řeknu návod, jak to udělat 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A zaručuju vám, že dřív nebo později to bude fungovat u každé.... 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Jinak všem držím pěstičky a těm co se daří na kontrolách gratuluji!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
21. kvě 2010

Tak si to objednám a zajdu si pro ní 😉

mari111
21. kvě 2010

téda Ajuš, ty jedeš, no jen tak dál, ať se jen daří 😉

veve.b
21. kvě 2010

já už jí objednala 😀 za to poštovné 120,-Kč mi to stojí 😀 vypadá fakt dobře 😎

mari111
21. kvě 2010

jo jo Kopísku, zadarmínko, neberto, že 😀 😀 😀

mari111
21. kvě 2010

veve.b 😀 to budou mít teď kšefty,co 😝

mari111
21. kvě 2010

šak jo, dneska sou knížky za 500,- kč jen taky fukot, tak proč to nebrat zadarmo,že 😎

kopa
autor
21. kvě 2010

@aja.83 Aji držím palce at ti vše výjde a neopouští tě dobrá nálada!!! 😵

aja.83
21. kvě 2010

Díky holky! Posílám vám spoustu energie a sluníčka a lásky a smíchu a úsměvůůů! Každá si vemte, kolik potřebujete!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veve.b
21. kvě 2010

@mari111 to si piš 😀 hele neděláš ty jim nějakého propagátora 😀 😀 😀 No doufám, že ti aspoň za jejich propagaci něco dají a nebudou škrti 😀 😀 😀

veve.b
21. kvě 2010

@aja.83 To se teď docela hodí 😀 díky, slibuju, že holkám taky něco nechám ... 😎 ale víte holky jak, kdo pozdě chodí ....

kopa
autor
21. kvě 2010

Aji díky za energii 😀 😀 teda ty jsi krásně vysmátá!!! 😀 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru