Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
18. čer 2010

Ahojík! 😵
@kvetinka7 Šimonek se narodil, no. Naštěstí ,i přes ty počáteční hrůzy, se mu daří výborně. Je na něm vidět každé dečko. Už je to pěkně vrtošivé miminko 🙂 Už tam neleží jen jako hadrový panáček, ale vrtí se a šermuje ručkama i nožkama. Radost pohledět 🙂 🙂 🙂
Jo!! A dnes už vážíme 1200 gramů!! to jsme šikuli, což?!?! Krevní obraz je taky OK, tak snad není co víc si přát 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
18. čer 2010

@handm Handm až budu mít čas hodím fotečku giga břicha 😀 😀
@sarlotta Dneska nevyrážím nikam 😒 Já jsem si včera zapomněla vzít prášek na tlak a tak jsem si brala dost pozdě večer,takže jsem v noci nemohla vůbec spát,tak mám dneska kruhy pod očima 🙄
@flair ahoj Flair koukám,že Meliska je hodné dítě 😵 😵 a krásně vše zvládáte 😎
@katyna6 Katynko já měla taky radost,když byli dvě na ovu testu 😵

wlladka
18. čer 2010

@flair ještě jedmou gratuluju ke slečince 😵 😵 Takový pěkný kousek miminka a bez nástřihu. To je fakt pěkný. Úplně vám závidím.
Holky, važte si toho, že je těhu takhle v pohodičce. Pak jen porodit a za tři dny domů. Já si třetí trimestr prožívám v nemocnici. Kdyby byl alespoň Šimonek v bříšku..... ☹

flair
18. čer 2010

Holčičky moje, pěkně od 34 tt masírujte hráz, respektive vaše drahé polovičky, a z porodního sálu půjdete z vesela jako já 😀 😀 😀 Fotečky dodám, ale z mého PC mi nejde tady na Kona dávat fotky, tak musím z manželova notasu. Meliska je opravdu hodnoučká, je to hodně díky tomu, že ji netrápí bříško. Prdí, kadí a krká neskuitečně 😀 a je to tulící miminko, je sladká 😵

katyna6
18. čer 2010

@handm ahoj 🙂 .malování už včera skoro končilo,ale trvalo to skoro měsíc.naštěstí jsem týden z toho měla dovču.Ale i tak to teda bylo něco!Fujtajksl!!A...kéž by jsi měla pravdu...už mi z toho všeho čekání a doufání a zklamání někdy skoro hrabe-ale zas bych i tak byla mezi svýma 😀 .Stejně je to binec,máme tam pacientku,na psychině se léčívá už leta a teď je v 7 měsíci,doma 3 děti,které vychovávají rodiče,bo ona není schopná se postarat ani sama o sebe.A teď do toho vlítla,ani pomalu nevěděla jak a s kým.Takže mimi asi půjde do ústavu.4tý už by rodiče nezvládli.Tohle mně fakt dokáže naštvat.A jako naschvál přišla předevčírem další těhotná,v 8týdnu.Té je mi líto,má za sebou už dva MA,6 a 12 týden.Všude kolem se to těhulí....no,je to někdy náročný to všechno ustát.

wlladka
18. čer 2010

@katyna6 nebuj 😉 Krásný ovutestík se brzy změní na ještě krásnější těhutestík ! 😵 😵
Já teď taky nějak nemůžu vidět těhotnou 😖

wlladka
18. čer 2010

....jenže já se můžu utěšit Šimonkem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katyna6
18. čer 2010

@wlladka -váš malý princ ti všechno vynahradí!!!je úžasnej,jak se drží a krásně přibývá.S takovou tam už dlouho nebudete,ne?Kolik musíte mít,aby vás pustili domů?

handm
18. čer 2010

@katyna6 No, takovýhle příběhy ti moc nepřidají, to je jasný!!! Já když si vzpomenu, jak jsem obrečela doma tajně každou kamarádku, co mi hlásila, že je těhu a já zrovna čekala na to, až vůbec budeme moct začít snažilkovat po MA ☹ 😖 😖 😖 tfuj, ošklivá vzpomínka....

@wlladka nesmutni, hlavně že se šimonkovi daří líp a líp, je to šikovnej kluk a bude z něj velkej silnej chlap určitě!!! co vám bude dělat jen samou radost!!!🙂🙂🙂🙂

wlladka
18. čer 2010

@katyna6 určitě ano. Šimonek se teď rozjel 😨 😵
Říkají, že tu budeme do termínu porodu +- týden. Pouští se údajně v 2200g Slyšela jsem ale, že pustlili děti i pod 2 kila, tak nevím. Jen když už nebudou žádné komplikace. Až ještě přibere a bude mít sílu, zkusíme přikládat, aby se naučil sát mlíčko z prsu. Až bude zvládat toto, je to domů už fakt jen kousek. Zatím stále počítám, že tu budu ty dva měsíce. Termín jsem měla 12. srpna

wlladka
18. čer 2010

Jdu se osprchnout a umít si hlavu. V jedenáct musím odstříkat mlíčko a pak jdu na kontrolu na hematologii. Doufám, že mě konečně zbaví těch injekcí. Mám břicho pořád samou modřinku. Dnes ráno jsem si píchla poslední, tak mi snad už další nepřidají.

wlladka
18. čer 2010

...a tady moje bříško týden po sekci

wlladka
18. čer 2010

Dnes manža veze našeho Jendu do lázní. Bude tam 8 týdnů, tak se asi domů vrátíme tak nastejno. Až ho manža odevzdá, tak se staví tady za námi. Už se těším. moc mi ti mí chlapi schází ☹ ☹ ☹
Tak papa

katyna6
18. čer 2010

@wlladka tak se drž Vladěnko a Šimonek taky!!
Já teď taky musím odběhnout,pa holky

mari111
18. čer 2010

Auvi Wladi, takové modřiny 😔 . Posílam Šimonkovi pusinku a hodně síl 🙂
No jinak ahoj holky,
Katynce držím moc palečky aby se ten ovu test brzo změnil na těhu test s krásnajma //
Flair vy ste teda šikulky, no tak si to o to víc užívaš,co? Ty si v pohodě, malinká taky a je hodná, no budu si brát s tebe příklad 😉

mari111
18. čer 2010

Jo Handm pěkné bříško 🙂

flair
18. čer 2010

Jééé, Wladi, to je skvělé, že už má Šimi 1200g 😵 já si ale tak malé miminko neumím ani představit!!!! Mel má 4 kg a připadá mi malinká 😕

flair
18. čer 2010

@mari111 jojo, fakt zatím pohoda 😅 stíhám si číst, koukat na seriály, kecat s návštěvama, vařit atd. 😉 Moc důležité je pohodové těhotenství, opravdu nepodceňujte těhulky tuhle skutečnost 😉

madormi
18. čer 2010

@wlladka to je strašně super wladíí!!!! fakt jsi super mamka a Šimonek super mimi 🙂

sarlotta
18. čer 2010

@wlladka 1200g, supeeeeer 😎 myslím že za měsíc jste doma, šikulky🙂 Šíma je borec 😎

@katyna6 tak krásný ovutestík- to je parááááda 😉 ten těhu tak budeeee.
@flair manža už se těší na masáže🙂))) minule sem to dotáhla na 9cm, včíl musím přidat 😎

flair
18. čer 2010

@sarlotta to jste to měřili, jak se hráz "natáhne" ? Mně manžel masíroval, ale nic jsme neměřili. Jen bylo cítit, že je hráz měkčí a povolnější 😀 a nejlepší to bylo po sexíku, to byla hráz krásně uvolněná jako já 😀

sarlotta
18. čer 2010

flair noo, na sále sem byla až na 9cm🙂)) malý měl hlavu 10cm 😖 jinak doma neee 😀

mari111
18. čer 2010

téda holky, to je vzrúšo 😀 😀 😀 asi si taky objednam olejíček na hráz až teď 😉 😀 😀 😀

mari111
18. čer 2010

už teď tam mělo bajt

mari111
18. čer 2010

bejt, bože co to dneska píšu, sem nějak mimo nebo co 😕

sarlotta
18. čer 2010

mari nejsi náááhodou těhu??? 😀 😀 😀

handm
18. čer 2010

hihihih 🙂
díky za pochvaly břuchu holky, je to meloun 😀😀😀😀 NEchci vidět ty poslední dva měsíce...

Masírování hráze jde zatím taky uplně mimo mě... chodíte vy prvorodičky na nějaký předporodní kurz?!🙂

paajaa
18. čer 2010

Krásnéden,
jdu vás pozdravit. Včera jsem byla u kamarádky na pokecu a tenm den mi tam krásně utekl. Jen jsem odpoledne vynechala spaní a večer do na mě padlo. Myslela jsem, že ani nedojdu do pokoje- hrůza.

Wladi: Šimonek krásně přibírá. To je úžasné. Je tam dál. 😉

Jinak jsem na mimiaukci vyhrála nové těhudžíny za 160,- Kč s poštou. Jsou bez nápletu, ale nemohla jsem odolat. Doufám, že jsem tím nic nezakřikla.

mirax
18. čer 2010

@wlladka..teda Šimonek krásně papá a přibírá zádrně, to jsem si přesně chtěla přečíst🙂 Super! a jen tak dále.

@flair..gratuluji k Melisce a hned jsem ti šátrala v albíčku, ale fotky berušky žádné..budou? 😀

mari111
18. čer 2010

Handm ja nechodím, kámoška chodí ale prej tam šla už nějak pozdě, že se tam chodí už nějak v 16tt ji řekla paní, no tak brzo ja bych ani nešla, nějak tam cvičej říkala že už to nezvláda, no a já s těma zádama už bych vúbez nezvládla cvičit, ja jsem si našla na netu cvičení na balone tak občas hopsam ale flákam to,no 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru