Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
27. čer 2010

@evina267 já tu mastičku Leniens mám a používám ji. Ale malá je osypaná pořád. Asi fakt reakce na jídlo.
Šarlotko, okurek a rajče taky vadí????? Nejím toho moc, ale skoro každý den mám rajče i okurek 😕
Jdu odpočívat, tak dočtu zajtra, ju. papa

paajaa
28. čer 2010

Krásné ráno,
koukám, že Kopi zase trápí tchýně. Jak radila Mury- povznést se nad tím. Mě zas trochu mrzí, že tchánovci moc nebere, že mimi čekáme. Nebo mi to alespoň tak přijde. To moje mamka je z toho nadšená. A to bude mít třetí vnouče. Možná v tom je ten rozdíl, že tchánovci budou mít první a od mladšího syna a né starší dcery. No třeba se to změní až se malé narodí. 😉

Flair: doufám, že na potníčky něco zabere 😉

aronek
28. čer 2010

Ahoj, přeji krásný den, u nás to vypadá na léto 😀

@flair my naštěstí potničky, ani reakce na jídlo namáme, takže neporadím, jen nám doktorka říkala, že kdyby něco, tak to nechat a navšímat si toho a nezatěžovat malého nějaký natíráním 😉

kerrie
28. čer 2010

Ahojda všem 🙂
Byla jsem teď s malou na chaloupce, tak jsem nemohla dočítat..............ale už jsem všechno dohnala, páč jsem měla absťák a stýskalo se mi po vás 😵
Holky, tam byla taková pohodička............Emička si chrupala na zahrádce v kočárku nebo jsme si hrály na dece, má z toho vzdoušku krásně červený tvářičky.............no a já si dokonce stihla přečíst kompletně celej jeden časopis, což se mi povedlo poprvé za tu dobu, co jsem maminkou 😀 V pátek tam pojedem na 4 dny zas.......už se těším 🙂
Jéééé, koukám, že tu proběhlo téma tchýně.................noooo, taky bych k tomu měla co říct 😀 Já se jen vždycky modlím, aby ze mě taky jednou nebyla taková ježibaba 😀 😀 😀

martinkal
28. čer 2010

Ahoj holky 🙂

V rychlosti nakukuju, je krásně, tak půjdeme ven 😉

Lucinka se naučila prskat, a tak prská a sliny má až na bříšku 😀 😀 😀

Flair a ostatní maminky, na potničky a pupínky je nejlepší SUDOCREM mají ho v lékárně, vysušuje a za pár dní je po pupínkách. Doporučuji.

Zítra brzy ráno jedeme do Olomouce za bráškou tak už se mooooc těším. Zatím pa pa

A PRO TETY: Lucinka pase koníčky 😀

martinkal
28. čer 2010

Jo a ke tchýni já se vyjadřovat vůbec nebudu, nestojí mi za to 😖

Jen bych si přála tchýni jakou má můj manžel 😀

kopa
autor
28. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak mám dneska po nákupech 😒 Včera v noci jsem měla strašný křeče do břicha 🤐 🤐 no děs,jsem fakt nevěděla co se děje,fakt jsem se bála,že už budu normálně rodit 😅 😔 A to trvalo asi půl hodky a pak na mě přišel šílený průjem 😝 😝 bléé,jsem měla strašný strach o mimíka.Tak jsem seděla asi hodku na wc a do toho mě mimík okopával 😅 😀 Ráno jsem byla na krvi na štítku a rovnou si na zítřek dohodla ten test na cukrovku 😝 😝 Takže jsem stejně dneska celý den na piškotech 😝

madormi
28. čer 2010

ahojte holky, zdrávím vás po víkendu. letím vás dočíst 🙂 u mě nic nového, ve čtvrtek na dovču odjezd tak se moc těším, akorát v půlce dovči čekám mrchu tak snad se opozdí nebo ještě lépe kdyby nedorazila vůbec :-/ ale tento cyklus jsme se na " věc" dostali jen 12 DC a 13 DC dopoledne

madormi
28. čer 2010

a od sobty mě dost bolí vaječníky ... doufám že mě nečeká nějakýi zánět nebo tak :-/

kopa
autor
28. čer 2010

@paajaa Paji tchánovce to taky nebere,že čekáme mimi 😅 se mě ani jednou nezeptali,jak mi je 😅 jen tchýně prohodila minulý týden,že je důležitý,"že se to prý udrželo" 🙄 že zná spousty neplodných párů 🤐 🤐 naštěstí když do mě reje,tak jí přítel rychle zklidní.
@kerrie tak jste si to krásně s malou užily 😵 😵 neboj ježibaba nebudeš 😀
@martinkal Jé tak vy už pasete 🙂 Lucinka jé kóča na fotce 😎
@madormi a kampak razíte na dovču?

paajaa
28. čer 2010

@kopa tak ať ti je brzo lépe. Já jsem se dala taky do úklidu skřínš, protože poličky plné a 3/4 věcí mi není nebo se v tom necítím. Z čeho jsem vyrostla, tak už je uklizeno na půdě a něco letí do popelnice. A s těma tílkama jsem měla pravdu, zbyla mě tu asi 2 co se dají nosit i jinak než na ven. Takže nutně potřebuji do města, ale vůbec nevím, kdy se tam dostanu.
@madormi : užij si dovču a doufám, že se MS opozdí nebo už nedorazí, aby vám to nekazila.

madormi
28. čer 2010

@kopa " jen" do Itálie, do kempu letos to nebude vyloženě válecí dovolená tak jsem zvědavá
@paajaa no kéž by no 🙂 ale tak moc s tím že by nedorazila nepočítám, ale kdyby se tak mrcha chtěla opozdit od 3 - dny 🙂 ale tak co koupím dnes zásobu tamponu tak třeba jí tím odradím 🙂

madormi
28. čer 2010

mě teda ale hrozně bolí ten podbríšek holky co to může být? už třetí den, myslela jsem že třeba ovulka, ale aby to bolelo tři dny?

katyna6
28. čer 2010

Ahoj holky
jen jsem chtěla,ať víte,co se mnou je,možná se teď nebudu nějaký čas ozývat,máme s přítelem problém a to dost velký,nevím,jak to dopadne,možná se rozejdeme,takže moc nemám náladu chodit teď na koníka.Ale ať už to dopadne jakkoliv,já se určitě ozvu,ať víte,jestli mně smáznout z tabulky,nebo ne.kdyby jsme se neviděly,mějte se krásně a pěkně těhulkujte! 😉

katyna6
28. čer 2010

@martinkal -Lucinka je opravdu kouzelná!!! 😵 😵

aronek
28. čer 2010

@katyna6 copak?? Nechce se ti o tom mluvit?

kopa
autor
28. čer 2010

@paajaa Paaji no já schovala jen 4 trika,které jsem moc neunosila a ted mi nejsou 😅 přítel včéra prohodil poznámku at je nevyhazuji,že do nich třeba zhubnu 😝 jsem zvědavá 😀 😀
@madormi Ale i tak v italii je krásně,já tam byla sice jen jednou,ale líbilo se mi tam 🙂 a s tím podbříškem fakt neporadím 😅
@katyna6 Katynko copak se to u vás děje? 😔 😔 Tak at je brzy lépe a vše doma v klidu vyřešíte!Držím palečky 😵

sarlotta
28. čer 2010

Ahojík holky🙂 tak jsem tu🙂 Kontrolka ok, příští týden jdu už na ozvy 😉

@flair mě se teda malý dost osypal právě z čerstvé okurky 😅 taky sem nevěděla, musíš to zkoušet jíst po jednom... víš některou zeleninu , ovoce dítko snese a některou ne🙂 tak každý den něco 😉

@katyna6 ahojík🙂 nic se mazat nebude 😠 😎 pěkně se to vyřešte a ať je zase dobře 😉

sarlotta
28. čer 2010

@martinkal malá je šikulka🙂))) s tou tchýní to jsi řekla hezkýýýýý.. u nás to samé🙂)

kopa
autor
28. čer 2010

Holky a od kdy natáčejí na gyndě monitor? 😅 Já když jsem na gyndě,tak tam leží těhulky a mají pás kolem břicha a slyším tam tlukot jejich miminek 😅

sarlotta
28. čer 2010

tchán má 60tiny 1.8. já mám termín 7.8. říkám nechcete to oslavit tak týden před ?... a ona nééééé, bude to 30.7. pže od druhého syna vnučka má narozeniny 1 rok... tak že to bude dohromady..... co na tom, že vnučka bydlí v Chicagu 😅 😅 😀 to je fuk.... tak já tam nebudu sedět celý den.. ještě to chce dělat doma 😲 😅 no potěš koště.... jako jestli by nebyla lepší restauračka se zahrádkou , pěkně venku ve stínu. nééééé, ona si to obstará... tata má 4bratry.. no chcu to vidět 😝 Já nevím, myslíte si holky, že se na tomhle dá nějak extra ušetřit ?

sarlotta
28. čer 2010

kopi no já jdu poprvé ve 36tt takže asi tak ten měsíc před TP. 😉

kopa
autor
28. čer 2010

@sarlotta Sarlott aha 😅 mě to ted napadlo,víš kdy mě to čeká 🙂 Tak to mám času ještě dost 😀
Jinak koukám,že skoro všude je to stejné 😀 😲

sarlotta
28. čer 2010

@kerrie ahojík🙂 jééé chatička, super... jen si tu pohodičku užívej🙂

@madormi a močák je v pohodě ? vaječníky jsou spíš po stranách a bolela by tě jen jedna strana.

sarlotta
28. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO28.6 v pořádku KO 7.7. ozvy.............čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 30tt .................. ... ..... KO 24.6 ? .....................................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?.......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6?.................................. .....................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 28tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
M_artasek 43DC
Cajori 38DC
M.aa.b 36DC
Nicollka 34DC
Farmarska 30DC
Katyna 26DC
Natalie 22DC
Aja 21DC
Madormi 15DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
28. čer 2010

Holky tak co naše testilky ???? máme nějaké vysoká čísla DC 😲 😉

a co @ee.liska @petroska @kytii na kontrolkách ???? doufám, že všechno drží jak má 😉

@handm má dneska taky kontrolku - držím palušek🙂

madormi
28. čer 2010

@sarlotta právě že mě to bolí po stranách a chvíli jedna strana pak druhá.... močák to není to poznám už po zkušenostech 🙂

sarlotta
28. čer 2010

mad tak to je fakt těžko 15DC, já nevím... jestli je po ovulce tak to může být mimís🙂 jestli před tak kdoví co 😅 tak asi bych s většíma bolestma zašla na sono. mě před testíkem bolel celý podbřišek jako před MS a dost tlaky to byly... a pak se zas roztahovaly vazy, tak píchání všelijaké... tak fakt nevím 😒

kopa
autor
28. čer 2010

Holky a už mi volala sestřička z gyndy, že volala na ten úřad a že s tou svatbou je to v pořádku 😉 Jen až půjdu do poradny,musíme to všude zapsat 🙂 a kdyby mi náhodou přišla kontrola,ted během zařizování,tak mi to omluví 😉

madormi
28. čer 2010

@sarlotta po ovulce si myslím že mám krátké cykly, ale tak těžko říct nehlídám to,ale mimís to být nemůže to by bylo divné kdybych to cítila hodinu po styku nebo tak 🙂 🙂 no neívm no ale toto pobolívání mívám vždy takhle v půli měsíce v rozmezí 10- 15 DC jak kdy,myslela jsem že to je ovulka, ale tak právě je mi divný, že teď už třetí den... no nebudu na to myslet není to taková bolest že by se nedala ignorovat a uvidíme 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru