Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
29. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO 28.6 v pořádku KO 7.7. ozvy...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 28.6.v pořádku KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 30tt .................. ... ..... KO 24.6 ? .....................................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 28tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
Farmarska 5tt...........................našla // 28.6. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 KO 7.7.
M_artasek 44DC
Cajori 39DC
M.aa.b 37DC
Nicollka 35DC
Katyna 27DC
Natalie 23DC
Aja 22DC
Madormi 16DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
29. čer 2010

@mari111 chuďátko jen běž, já taky měla antibiotika , uvidíš za 3dny Ti bude líp.

mari111
29. čer 2010

co si měla Šarlotko, kdyby mi chtěla dát třeba jen paralen tak si řeknu o antibiotika, a je to fakt pro mimi bezpečné, ty antibiotika?

sarlotta
29. čer 2010

mari musí to být penicilinové antibiotika... ale to doktorka ví, neboj se 😉 na teplotu si dej určo panadol ne paralen- kvůli kys. acetylsalicilové. Kup si Vincentku v láhvi a napařuj se, to pomůže na rýmu. Ty propolky určitě taky cucat🙂

mari111
29. čer 2010

z panadolu umíram 😀 😀 no fakt, ja jsem si jednou dala panadol bylo mi blbě ale nevěděla jsem že s něho, to až když jdśem si ho dala podruhé tak jsem myslela že fakt umřu jak my bylo, ale jako fakt na umření 😅 propolky cucám a vincentku si koupim

wlladka
29. čer 2010

Ahojky, tak jsem tu, sarlott 🙂 🙂
Tak to je úúúžasnáááá zpráva!!!!!!
FARMI tichá gratulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
29. čer 2010

Tedy mari, cos vyváděla?!☹ chuděrko...!!!! snad ti dr uleví!!!!
je fakt, že tyhle horka a pak třeba chlady jsou na to jak dělaný.. já jsem taky někde nastydle, myslím že v noci jak mám otevřená okna...😝 ale bolí mě malinko jen v krku, tak cucám propolky taky!!!🙂

wlladka
29. čer 2010

venku krásně, tak jak mám pauzu, jsem venku na sluníčku. Na net skoro nechodím. Musím využít letní počasí a odreagovat se. Až budeme schopni jít na JIP o dvě patra níž, tak už se nikam nedostanu a budu se píct v uzavřeném pokoji.
Jinak koukám, že tady všechny kontroly parádní, tak to je super. jen tak dál.
Sarlott už se blíží k finiši a já jí byla těsně v závěsu...

...no, a dnes má Šimonek přesně 1 měsíc 😉 1425 gramů a 41 cm!! 🙂
Dokonce je dnes čtvrtý den BEZ KYSLÍKU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

paajaa
29. čer 2010

@mari111 koukám, že nemoc se nevystěhovala, ale zhoršila. Snad to Dr. dá léky a brzo zaberou

Farmi: nádherné //

wlladka
29. čer 2010

Mari, snad jsi v tom horku nenastydla?? Člověče, holka! dávej na sebe pozor! 😕

sarlotta
29. čer 2010

ahojík Vladi🙂)))) Tebe aby člověk tahal z pelechu🙂)))))))))))))))) nééé kecám.
Šimonek je šikulka🙂 to už přibral skoro půl kila.. za měsíc... počkéééj ten Vás jednou spapá všechny 😎 😀

wlladka
29. čer 2010

Šimonek včera odpoledne....

kopa
autor
29. čer 2010

@farmarska Farmí teda to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Pak že jste se doma nesnažily 😀 😀 😲 Moc,moc gratuluji a držím moc palečky!!!!!!!!!!!!!!!Tak vidíš takový kráný dárek k narozninám 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
29. čer 2010

@farmarska Farmí teda to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Pak že jste se doma nesnažily 😀 😀 😲 Moc,moc gratuluji a držím moc palečky!!!!!!!!!!!!!!!Tak vidíš takový kráný dárek k narozninám 😵 😵 😵 😵

wlladka
29. čer 2010

No jo z pelechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...z toho lezu ráno v pět. Mezi odsáváním mlíčka a návštěvama u Šímy, běhám raději venku na slunku. Šimonek je šikulka šikovná. Už přišel na to, k čemu je prs a snaží se tahat. Nejprv 2ml, pak 4ml a včera si vytáhl 6 ml. Tak se teď bude jen zlepšovat. 😵
Pan primář prohlásil, že Šimonek je borec! Tak to je vyznamenání nejvyšší 😉 😉

kopa
autor
29. čer 2010

@wlladka Wladěnko, jsem moc ráda,že jsi se na nás přišla mrknout 😵 A neseš takový krásný zprávy!!!Šimonek je velký bojovníček 😵 😵 😵 a krásný fotečky 😵 😵 😵

My tedko razíme na nákupy oblečení,tak vás pak dočtu 😉

mari111
29. čer 2010

no jo nastydla holky,aj v tomto vedru ,nebo asi mne nakazila kámoška ,je ještě trochu chorá a mne stačí jen troška a chytnu bacila hned , nebo nevím, no možná aj z klimošky, ale na to jsem opatrná, jo ja hold dlouho zdravá bejt nevydržím, hned jak to pude, musím na imunologii, ať se mnou něco dělaj, sem fakt často chorá.
Wladi, šimonek je krasnej chlapeček a šikovnej, za chvíli jste doma.
Handm jen cucej ať nedopadneš jak já ☹

wlladka
29. čer 2010

Jo Farmi, Kopinka má pravdu.
Já dostala těhu se Šimonkem taky k narozeninám. A Šimonka mám - je důkaz toho, že ti dáreček zůstane 😉 😉

wlladka
29. čer 2010

@mari111 ještě měsíc určitě pobudem. Možná i víc, ale snad ne. Počítám, že by nás mohli pustit na konci července. Snad do toho nic nepřijde. Ty mrňousky dokáže skolit cokoli. Bacily hnusný zákeřný!!

sarlotta
29. čer 2010

Vladi šimonek je krásný kluk🙂 fakt 😎 už bych tu naši princeznu taky chtěla vidět 😀 😀 plánuju jí to za 3týdny🙂))) max těch 5 teda 😠 😀

wlladka
29. čer 2010

Sarlott, buď ráda, že je kde je. Dočkáš se. Není o co stát, když ten brouček přijde brzy. Ale věřím, že v tomhle vedru nic moc 😒 😒

wlladka
29. čer 2010

...a děkuji moc za pochvaly na Šimonka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes máme měsíčniny, tak si dám něco dobrého a púošlu to mlíčkem k Šimonkovi 😉

wlladka
29. čer 2010

Tak já se jdu zase pocourat venku. Je tam tak krásně.....
V jedenáct jdu pak zase odsávat mlíčko, na oběd a rychle zas někam ven a pak odsávat a na návštěvu za Šímou a nácvik kojení a chování a pak zase odsávání mlíčka a tak pořád dokola 😀 😀 😀

tak se zatím mějte krásně, těhulte a opatrujte mimísky v bříšcích 😵 😵 😵
Pa

handm
29. čer 2010

wladi, šimonek je tedy lištička podšitá, je super, jak vám to krásně jde¨!!!🙂🙂🙂🙂🙂 A úplně chápu, že se snažíš být venku, já bych taky byla radši.. jen ten hic je pekelnej, jsem jak pumlíč pečící se na slunci 😝

Mari, tak hlavně at ti dr pomůže!!!!!!!!!!!!!

sarlotta
29. čer 2010

handm co je pumlíč ??? 🙂

handm
29. čer 2010

@sarlotta čoveče, to je asi jihočesky 😀 to je takovej meloun, obří míč a pučmeloun v jednom 😀😀😀😀 používám to od malička 😀 nikdy mě nenapadlo spekulovat o tom, co to vlastně je 😀

sarlotta
29. čer 2010

aha🙂))) tak to mám taky 😀 😀 😀 😀

madormi
29. čer 2010

@wlladka je nádhernej prdolka!!!!

petroska
29. čer 2010

ahoj holky jdu jen napsat info ze včerejší ko.Vše podle doktorky ok.dělala jen běžnou prohlídku tak prý ok.stále hromada prášku a klid ☹ ale už sem začala 30 týden tak snad prcek jeste aspon do 35 týdne vydrží v bříšku.brala mi krev na krevní obraz.co to je?jinak sem se ji postežovala s výtokem a tvrdnutím a prý to nic není 😠 tož nevím no.umřel nám počítač takže se tu asi jen tak brzo neukážu než se opraví,k bráchovi se mi totiž na pc chodit nechce.jinak velká gratulace Farmince ke krásným 2// a držím palečky at to tentokrát vyjde vše na jedničku.Wladce jen pochválit šimonka jaké je to už nádherné velké statečné miminečko 🙂 a držím palečky at jdou brzy domu.jinak mi včera ještě lítali ve zlíně po kočárkách a měli tam toho hnědýho x-landera ,no a je fakt krásný takže ho jdeme dnes konečně objednat do hradiště tak mám radost 🙂.pokoupila sem ještě malému nádhernou čepičku s kšiltíkem takže bude frajer 😀 .no utraceno zase hafl penízku za prcka ale radost sem si udělat musela že?

petroska
29. čer 2010

a ještě otázka.včera mi doktorka řekla at si zjistím kdy chci teda nastoupit na mateřskou.mě na pracáku řekla že se asi nevlezu do těch 180 dní takže mi asi nevyjde nastup 6 nebo8 týdnu pred TP na mateřskou.jak mám teda vědět kdy mám nastoupit na mateřskou?já myslela že mi dá doktr nějaký papír který mi pak na pracáku vyplní paní a asi to tak nebude!co mám teda dělat nebo jak se to teda dělá když su ted bez práce a na pracáku?nevíte?

handm
29. čer 2010

@petroska to nevím, mě taky dali papíry, ale já je ponesu do práce.. a sestřička mi tam jen zatím tužkou napsala možný termíny nástupu, jakože rozmezí... abych si to ještě promyslela případně...
u vás jak jste na pracáku to je asi nějak komplikovaný´!!
a gratuluju ke KO a kočárku

sarlotta
29. čer 2010

@petroska ten krevní obraz to mi taky brali, to je normálka... hodnoty krvinek a tak, železo... buď v klidu.
s tou mateřskou... tak určitě 8tt před TP... ale jestli Ti to vyjde nebo ne, to nevím, gyndařka Ti dá papír, vyplníš a odevzdáš na sociálku.
stejně to máš neplacené už ne ? tak je to fuk. kdyby Ti tu mateřskou neuznali tak bys měla zůstat na pracáku- aby Ti platili pojištění a pak stejně penízky dostaneš až rodičák na 4roky, že. Nezapomeň, že o rodičák musíš požádat na sociálce, po porodu pošleš manžu s rodným listem 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru