Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
3. srp 2010

@jajik25 po šestinedělí...no a pak nezapoměň na antikoncepci 😉 , koukala jsem na Tvé téma, které jsi zakládala...
😔
Holky, testovat budu za týden...dříve to nemá cenu 😉 , hlavně by mohl být falešně pozitivní po píchnutí Pregnylu...takže asi tak 🙂 🙂 .
Farmíku, držím pěsti, tři týdny utečou raz dva...no a chytat zloděje, máš se na to vyprdnout....někdy lidi i pro stovku můžou ublížit. No a ten streptokok....občas lidi ani neví, že ho mají...ale poptej se....holka, prostě pořád něco, že?
Petroska, vydržte...ach jo, hlavně, ať je malý ok.
NO a vše ostatní jsem zapomněla.....

ee.liska
3. srp 2010

@kopa já jsem ho dostala včera, podle toho jestli jdeš na MD 6 nebo 8 týdnů před TP

natalie77
3. srp 2010

Tak jsem tu....
@kopa, pokud jsi v PN, tak můžeš nastoupit na mateřskou nejdříve 6 týdnů před termínem porodu.
Na gyndě Ti ukončí neschopenku a dají ten papír...ještě je čas 😉 ale utíká to, co? Holky, vy si fakt ty týdny přidáváte...já když jsem byla těhule, tak se mi to vleklo..... 😕

sarlotta
3. srp 2010

kuk holky, hlásím , že žijeme, nestíháme🙂)) byli sme v poradně malá zatím stojí na váze 3520g, dokonce jí naměřila míň... že 46cm.,.. říkám no když se narodila tak měla 48 😀 😀 😀 , tak jí napsala 48, ale ono se to těžko ěmří, když má furt skrčené nožky 😎 no a máme fenistil kapičky, pže maminka snědla čokoládu a rajče 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐 to je trubka cooooooooooo 😠 tak je osypaná... snad to zabere brzo.

co sem to zahlédla @ee.liska ? petroska je v nemocnici ? a jak to vypadá ? držím palušky všechny 😉

@natalie77 testííííííííííík... tak šup šup.... čekám na čárečky si na řadě 😎

ee.liska
3. srp 2010

@sarlotta jé tak se snad brzo odsypete 🙂
no petros měla jít v jednu na ten zátěžový test, ale už neodepsala tak snad ještě nerodí 😲

sarlotta
3. srp 2010

je ve Zlíně že ?

natalie77
3. srp 2010

@sarlotta tak ať je Šarlotka brzo bez pupínků..no "dietní chyba"...to se stane 😉 . Já pak už jedla jen starý chleba....protože jsem měla pocit, že malý má bolení břicha už ze všeho....

paajaa
3. srp 2010

Tak jsem zpátky z města. Ráno jsem byla u zástupu mého Dr. Moc milá sestra tam byla a krásně si se mnou popovídala. Doktorka taky velmi milá a krásné prostředí. Vyšetřila mě a došla k závěru, že mám tuhou dělohu a jak se zvětšuje, tak to bolí- dala mi magnesium. Tak snad to pomůže. Poslala mě radši na na utz do enmocnice. Vše v pohodě- miminko odpovídá a krásně si tam hovělo. Jen doktor nepříjemný. 😒
Takže už jsem zase v klídku a vysmátá. 😀

sarlotta
3. srp 2010

@kopa plenky ty nejmenší pampersky jsou super- zelené 2-5kg nebo newborn baby... fakt spokojenost... dostali sme huggies od pojiš´tovny nejmenší a jsou jí malé.. normal měla otlačené stehna... tak to někomu musím věnovat. 😝 😉

sarlotta
3. srp 2010

natali no bolení zatím ťuk ťuk není... pěkně kaká🙂)) to je dycky rachot 😅 🤐 😀 já jím probitoika .. tka asi to má nějaký vliv na to. Když ta rajčátka byla ze zahrádky, domááácííí... mňááám... ale už mám utrum 😔 😉

sarlotta
3. srp 2010

@paajaa ahojík, tak to jsem ráda, že pěkně těhulíš... mě dost bolely vazy, když rostlo bříško, na jednés traně vlevo dole.. ale přešlo to.

sarlotta
3. srp 2010

holky já bych s Vama keckala... ale nemožu, musím pro malého do školky... Šarlot je hodná, spinká na balkoně včíl, tak ju jen přetransportuju do kočárku dole a frčím🙂))) kojili sme se u doc v půl 1 😀 😀 no a večer mám schůzku z orientu s holkama... tak musím vzít malou ukázat 😎 dneska máme rozježděné... zítra zas musím na přeměření tlaku k obvodní 😉 tak mizíííím, písněte mi co nového 😎

natalie77
3. srp 2010

@paajaa mám velikou radost, že je vše ok a že jsi zase vysmátá 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
3. srp 2010

jj ve zlíně
jé a nová fotečka 😵
@paajaa tak to je dobře 🙂

mari111
3. srp 2010

ahjík Šarlotky, jak se máte, no téda to ani rajče a čokoládu nemúžeš,jo? Co jíst takle při kojení??? 😕

natalie77
3. srp 2010

@sarlotta ty bláho, ty jsi jako motorová myš 😀 😀 😀 pa pa...dámě vědět... 😉

natalie77
3. srp 2010

mari, skoro nic 😝

mari111
3. srp 2010

No hezkou má fotku Šarlotka, rodinka jak z katalogu 😉 😵 😵

sarlotta
3. srp 2010

@ee.liska a vy jste s Matýskem v pohodě ? doufám, že jo🙂 máš super tt 😎

@mari111 no nif mof... maso, vařenou zeleninu, kompot ovoce a přílohy... polévky-vývary. hotovka 😝 😝

těhule najezte se včíííííl 😀 😀

ee.liska
3. srp 2010

to je hrozná ženská, než jí člověk napíše je fuč 😀 😀

mari111
3. srp 2010

jé tak to mi bude muset někdo napsat jídelníček 😅

katyna6
3. srp 2010

Ahoj holky,tak jsem na vás přišla zase mrknout,kupodivu tentokrát nejsem v práci a počítač taky jede,tak jdu honem číst 🙂

mari111
3. srp 2010

a to jsem se těšila jak mi bude maminka vyvářet, jak se já nažeru a ono prdlačku 😖 🙄

mari111
3. srp 2010

Ahoj Katy, no šak to je taky dost že né z rachoty, taky musíš občas odpočinout 😉

natalie77
3. srp 2010

tak mažu, malej se vzbudil.....večer ahoooj

aronek
3. srp 2010

Tak já se můžu při kojení stravovat jak chci, malému nic nevadí, jen po květákových placičkách se kroutil, takže vynechávám květák 😉

handm
3. srp 2010

Teedy, koukám, že šarlotka je fakt jak motorova myška :D😀😀😀😀 ale super, že jí to tak pěkně jde!! a fachá.. no jo, tyhle mamky zkušené to maj lehčí...
Mari, taky premyslim, co pak budu jíst.. treba rajcata jsou moje denní chleba 😝
Katynko, ahojky, jak je?!🙂 co DR?! Pregnyl atd?! snad uz lip a nadeje je...!!!

handm
3. srp 2010

@aronek jeee, to je prima zprava 🙂🙂🙂🙂 snad budem mit taky tak hodny prcky jako je vas honzik!🙂

aronek
3. srp 2010

@handm on nevadil ani ten květák, když ho bylo trochu v polévce, to jen ty placičky nezkousl 😉 a kroutil se jak žížala celou noc ☹

mari111
3. srp 2010

Aronku tak to doufam že Laurinka bude v tomto jak Honzíček. Handm já jsem taky na rajčatá, na snídani dám k jednomu chlebu nebo rohlíku aj tři-čtyři 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru