Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
20. říj 2010

@martina76 Ahojki, kujíí, určitě budu otrvavot a ptát se, zatím to nemáme potvrzeno (výsledky tak za 10 dnů) vím jen, že malý umřel kvůli infarktům placenty....otázka co bylo příčinou toho. Jak jsem to zjistila tak od té doby jen hledám a pátrám. Hlavní je, že vím, že to jde být těhu a porodit krásného mimíska. A ty sis píchala nebo brala tabletky? A byla jsi na rizikovém? A jak často jsi chodila na hemato?

natalie77
20. říj 2010

@kopa Kopísku, maminko, mooooooc blahopřeju a jako správná sudička dávám do života Vítečkovi hlavně ZDRAVÍ...to je to nejvíc, co mu můžu přát.....mluvím z vlastní zkušenosti 😔 .
Tak se držte a těšíme se na další zprávy 🙂 .
@wlladka Vladi, díky moc za podporu...no u ná je to složité....ale probíhalo to od narození, jako u Vás...Marek nemá jiné vady ani postižení z předčasného narození, jen ty plíce...a astma vše zhoršuje, ale bude líp, na jaře se to vždycky zlepší a v září se to rozjede a prostě každý rok to stojí za prd...bohužel není žádné zlepšení....jen že Mareček už sám řekne, že ho bolí kašlání 😔 .

Tak se držte, jezte hodně vitamínů.....a džte pěsti, ať se tam po té ovulaci u mě to miminečko udrží 😉 .
Holky ještě mám dotaz, mudra mi nasadila utrogestan, jen teď nevím, kdy ho začít vkládat....hned nebo třeba za týden? zapomněla jsem se zeptat...řekla jen 2 ráno a 2 večer..díííky.

martina76
20. říj 2010

@majjka24 miniheparin jsem si píchala od 10 tt do břicha. Vydržela jsem to do břicha až dokonce těhu, Nejmíň to tam bolí a jehly jsou slabý a malý, takže miminku nemůžeš ublížit. Hlavně z břicha se to nejlíp vstřebá. Jsem zdravotník takže to píchání nebyl problém. 😉 Tablety většinou procházejí placentou takže v těhu nééé 😝 Na hematologii jsem jezdila na Karlák do Prahy, jsou tam machři. 😉 Jezdila jsem dvakrát v měsíci jednou na odběr a týden na to k doktorovi. Na riziku jsem byla ale už od 8 tt a to kvůli práci, jsem v laborce takže infekční prostředí. 😉

martina76
20. říj 2010

@madormi Tak to máš opravdu jen to jen 😉 Na to mi v trombocentru doporučili jen ten femibion, hlavně kvůli tomu že tam je listovka ve formě metafolinu. S MTHFR ji totiž naše tělo neumí vstřebat proto ten metafolin. 😉 Ale holky co tam jezdili jen s MTHFR byly taky po pár potratech, takže si taky musely píchat a co já vím tak ok. 😉

martinkal
20. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Jéééé KOPINKA porodila. Blahopřejeme s Lucinkou a přejeme hodně štěstí a zdraví.

handm
20. říj 2010

😵 Jeee, zrovna včas koukám, že jsou tu nové zprávy od KOpíka!🙂
Tak moc gratulujeme k Vítkovi, je to kus chlapa!! at hezky roste a dělá vám jen samou radost_!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
21. říj 2010

Dobré ráno 🙂
Tak jakpak si asi užila noc Kopinka s Vítečkem? 😵 😵
@natalie77 Marečka i tebe je mi moc líto. Je to děsný, když je drobkovi tak zle, ty bys to ráda vzala na sebe a ono to nejde. Mám strach, co čeká nás. Snad nic hrozného. Doufám v to, že Šimonkovi pomůže to "extra" očkování na tuhle první sezónu a když se nám ji podaří ve zdraví přečkat, tak bude snad vyhráno. Těch jeho plic se taky obávám. Ale nebudu malovat čerta na zeď.
Přeju Marečkovi, ať se mu hnusné nemoci vyhýbají obloukem a tobě mamino, posílám hodně sil 😔

wlladka
21. říj 2010

@martinkal ahojky 🙂 🙂 🙂
Jak se ti daří? Lucinečka už je krásná slečna 😵 😵

murynka
21. říj 2010

tak jakpak se má asi novopoečená maminka? 😵 😵 😵
@natalie77 moc na tebe myslíme a držíme plaečky at je malému brzo líp!!!! 😔 a hodně síly přeji

murynka
21. říj 2010

tak jakpak se má asi novopoečená maminka? 😵 😵 😵
@natalie77 moc na tebe myslíme a držíme plaečky at je malému brzo líp!!!! 😔 a hodně síly přeji

paajaa
21. říj 2010

Moc gratuluji Kopince k Vítečkovi. Je to kus chlapa. 😉 Tak ať vám přináší jen radost.

murynka
21. říj 2010

@paajaa ty jooo pájinko ty už to máš také za pár co 😵 😵

aronek
21. říj 2010

Přeji krásné ráno 😀 my dne jadem přezuouvat auto a pak plavčit 😀

aronek
21. říj 2010

hezky píšu jak tatar 😝

farmarska
21. říj 2010

ahoj koníkovky 😉
tak já včera celej den číhám na kopíse a jen co si jdu lehnout, tak se tu objeví zprávy od ní 😠 To je teda pech 😝 😀

Takže kopísku a Vítečku, mooooc gratuluju!! 😵 Přeju vám hodně zdravíčka i štěstíčka! 😵 😵 Víťa je pořádnej kus chlapa 😎

ivomal
21. říj 2010

Kopi nádhera, moooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

ikopretinka
21. říj 2010

Kopi velkááááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farmarska
21. říj 2010

A já zase mizím , nejdůležitější vím 😉 Musím do města nakoupit věci na chlebíčky a jednohubky a ještě jiný kraviny na oslavu 😉 Pak máme odpoledne ten ultrazvuk, takže se ozvu asi až večer 🙂
flair, moc děkuju, že na mne myslíš 🙂 Přeju at vám to bez taŤky rychle uteče! 😉 🙂 🙂
Natálko tobě držím vše co mám, aby to vyšlo 😉 😵 😵

vroninka
21. říj 2010

Kopinko🙂, vítám Vítečka na světě. Přeju celé vaší rodince moc a moc stěstíčka, zdravíčka a lásky🙂
OBROSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ee.liska
21. říj 2010

ahoj, 🙂 Kopince veeeeeeeeeeeliká gratulace k Vítkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
21. říj 2010

Ahojky!
@kopa Kopi, obrovská gratulace k Vítečkovi! 😵 😵 😵 Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka a ať Vám Vítek dělá jen samou radost! 😵

mari111
21. říj 2010

Ahojík holky, du kouknout co nové a koukam že Víteček už je na světě. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 KOPÍSKU MOC MOC GRATULUJI, Vítečkovi přejí aby byl zdravej a šťastnej celej život 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
21. říj 2010

Holky moje kdy já vás dočtu nevím teda. Jinak křtiny dobrý ani nebrečela, jen nás začali trápit prdíky tak bojujeme ale už je to lepší (naštěstí) bo to bylo strašný, chudinka moje jí to moc bolelo. Cestu parádně zvládla holka moje šikovná 😵

murynka
21. říj 2010

@mari111 tak to je super že jste to zvládli 😉 šikulka...a fotečky ze křtin??hmmm.prdíky ☹ a zkoušíta sabíka či baby calm nám to pomohlo

petroska
21. říj 2010

ahoj holky.
@mari111 jé mari deš mi zrovna pod ruku.příští týden máme taky křtiny.Prosím jak byla Laurinka oblečená?prý se musí v bílém 😝 miminko

mari111
21. říj 2010

@petroska ajoj, no mělo by v bílem alůe my sme tam křtili tři a ani jedno nebylo cv bílem. ,Laurince bylo vydět rúžové z peřinky, u nás se na mimi pokláda košilka vyšitá s jménem takže to bylo jedno v čem byla. Jo ale tá košilka musí bejt bíla aspoń teda u nás na Slovensku.

mari111
21. říj 2010

@murynka sab kapky dávame a cvičíme a je to už o hodně lepší, baby calm neznám, kuknu na net co to je. Foto bude jen co schrneme všechny co fotila ségra a muj táta 😉

murynka
21. říj 2010

@mari111 baby calm jsou také na bolest bříška u nás pomohli víc 😉

mari111
21. říj 2010

@murynka aha už jsem si to našla, skusím koupit dneska v lékarně kdyby se to nedej búh zhoršilo ať mám doma 😉

murynka
21. říj 2010

@mari111 určo já měla doma oboje 😉 at to zabere berušce 😵

mari111
21. říj 2010

no nic holky moje já du žehlit, mám toho zas hromadu 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru