Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. lis 2010

mad, dík za tabulku 😉
mari ted jsem si ještě vzpoměla, že mě kdysi doktor povídal, když jsem měla čerstvou jizvu po operaci, že si to mám mazat třeba sádlem, že to je jedno a že i to sádlo je dobrý, ale hlavně pořád mastit a masírovat, masírovat a mastit 😉 😎

farmarska
29. lis 2010

a u nás sněží 🙂 odpolko asi půjdeme stavět huhuláka! 😵

kerrie
29. lis 2010

Krásné ránko všem 😵
Tady taky chumelíííí..............Emičce se to děsně líbí, tak pořád stojíme u okna a koukáme ven 😀 😀

paajaa
29. lis 2010

@sarlotta: já taky doufám, že se pak doktor seknul nebo že to doženeme. Jinak vůbec nestíhám sem chodit, ale moc na vás myslím.

@tercie: No uvidíme, kolik nakonec ten náš poklad bude mít.

tercie
29. lis 2010

Ahoj holky, Luky spí tak honem letím za vámi... je tu někdo? U nás taky chumelí, akorát s našima chrchlákama asi půjdem do prdele a ne stavět huhuláky 😀

tercie
29. lis 2010

@kerrie to není Emi sama, taky bych na to furt čučela... je to takový....mírumilovný 😀

Holkyyy nevíte náhodou jak odlehnout zalehlý ucho? Nic neslyším a tlačí mě a bolí co jsem se vzbudila, foukání do nosu nepomáhá a nic jinýho neznám,je to pěknej vopruztakhle zasekaný dutiny jsem ještě snad neměla, a to kapu a frkám o stopéro...

Farmí mám nosátko, na vysavač, a je super, kdyby sebou ten můj rarach tak nešil. Nedovedu si představit, že bych ty jeho kvanta tahala na hubu tou klasickou odsávačkou s těma trubičkama... a jak bych ho při tom držela, to by bylo asi pěkný rodeo, mě stačí už teď tohle 😀

wlladka
29. lis 2010

Ahoj. Jak se všechny máte? Vůbec nemám na zábavu čas ☹
Doděláváme byteček, abychom se stihli ještě do Vánoc přestěhovat. ale nevím. Tady jsem si byt vánočně vyzdobila a chovám se, jako by jsme tu na Vánoce měli být. Když tak to budu všechno zase sundavat a stěhovat 😖
Jinak třídím věci ve skříních, co tam leží snad sto let a já je vždy při úklidu jen opráším a vrátím na místo 😕 Jak je trochu času, tak to probírám a vyhazuju. Teď ještě musím začít péct cukroví 😨
Taky máte takové hoňky??
Šimonek je ale zdráv a spokojený. Už má 4740 gramů a 58 cm! Je to šikulka. Pěkně papká a vůbec nezlobí. Joooo a včera mu bylo 1/2 ročku 😵 😵 To to letí 😲

Nedočítám, ale musím popřát všem nemocným, rychlé uzdravení a všem zdravým, aby se bacily obloukem vyhýbali ! Maminkám čekatelkám hodně zdravíčka a pohody. Žádné honění, jen klid, jak to má o svátcích být 😉
Miminečka ať mamky nezlobí a jsou hodná, jelikož na ně dohlíží andílci, ti Ježíškovi řeknou jak jsou zlatí a on jim pak nadělí krásné dárečky pod stromeček.
To budou kukadla !!!! Co? 😀 😀

wlladka
29. lis 2010

No, a u nás taky strašně moc chumelí. Zapadaly mi truhlíky na oknech i se žárovkama, tak to budu muset nějak oklepat. Děti ale mají radost, tak se radujme s nimi. 😉 😉
Tak, a já bych měla jít žehlit, nebo vařit, nebo snad sundat z balkonu další prádlo............ 😖 😖

Jůů, jsem to nějak popletla!! Šimonkovi je půl roku dnes, ne včera. Jsem nějaká zmatená

maendy
29. lis 2010

ahooj holky jen nakukuju.... tak u mě novinky.... protilatky proti mimču me vyšli negativně... takže uspěch.... a jinka 4.1 nástup do nemocnice a na druhý den laparka.... už ted mam z toho prujem..... bojim bojim.....
Jo holky co je pravda io te mateřské...prý od noveho roku 3 a pul tisice... to je žert?

aja.83
29. lis 2010

Ahoj holčinky! Jen Vás jdu rychle všechny pozdravit a doufám, že se máte hezky! 🙂 Chci nahlásit dnes 1DC, tak až někdo budete dělat tabulku, prosím o změnu! Děkuju! Takže letos zase nebude dáreček pod stromeček! ☹

madormi
29. lis 2010

@aja.83 zítra ti tam hodím 2 dc 😉 to ještě stihnete pod stromeček třeba 😉

aja.83
29. lis 2010

@madormi Mad, děkuju! 😉

madormi
29. lis 2010

@aja.83 já jsem taky 1 DC a o vánocích holdám zjistit že jsem těhu takže počítám i s tebou :D :D

mari111
29. lis 2010

ahojík holky, tak manža jel dneska po týdnu do rachoty a chudák celou noc nemohl usnout. No snad se to už bude lepšit, je to teď u nás doma psycho co vám budu vyprávět. Terculík Farmi koupila jsem jí Contratubex, prej je to nejlepší mastička na jizvy tak snad to je pravda a bude to dobré ☹

paajaa
29. lis 2010

Ahoj Kočky,
tak kontorla v nemocnici dopadla dobře. Monitor v pořádku, nález na 1 prst, ale myslím, že s tím můžeme být klidně do ledna. Zítra jdeme na utz, aby měla doktorka záznam o kolik jsme menší. Tak snad to budou ty 2 týdny a na další kontorlu půjdu 6.12. pááá

farmarska
29. lis 2010

pájuš gratulka ke kontrole a jednomu prstu! 😀 Užij si zítřejší ultrazvuk 😉

mari bude to dobré 😉 🙂

handm
29. lis 2010

Ahoj holky!! tak u nás sněhová katastrofa.... a jelikož náš bobíček neusíná jinde než v kočárku, tak to je opravdu radost jezdit v těch závějích s kočárkem....
A náš šikula se začal točit na bok a snaží se dostat na bříško...🙂

majjka24
30. lis 2010

Ahojki holčiny, u nás je jako v pohádce, vypadá to venku oprávdu nádherně - z okna 😀 Ale chodí se pěkně blbě, jsem málem tolikrát sletěla(a to mám dobré boty), že už jsem si říkala, že zimy bylo dost 😝 Od pátku jsme najeli na šmoulinkování a uvidíme zda budeme mít štěstí nebo ne, nějak to tento měsíc ještě nechcu hrotit.Alr byl by to úžasný dárek pod stromeček 😅

@farmarska koukám, že za chvíli už budeš rodit 😀
@paajaa a ty ještě dřív 😉 a gratulace ke kontrole 🙂
@wlladka To je moc dobře, že je Šimonek spokojený 🙂 a krásně roste, gratuluju, šikula 🙂
@maendy gratulka k výsledkům, neboj, všichni na tebe budeme myslet a držet paluchy 😎

madormi
30. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 38tt..................................KO+ monitor 1. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................KO 6.12................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 30.11...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 17tt ?
M.aa.b ......................29DC
Natalie .................... 29 DC
Katyna ......................27 DC
lenik_25...................23 DC
majjka24 .................17DC
Ivomal.......................15DC
Madormi.................. 2 DC
Aja.............................2 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

petroska
30. lis 2010

Ahoj holky-jdu se sem na chvíli ohřát a počíst .U nás je kosa a konečně taky nasněžíno 🙂 .Takhle by to mohlo být do vánoc at je krásně bílo a pak by už mohlo být teploučku.nemám ráda zimu 😝 .Filípek se nám parádně rozkecal.mele mele a mele že je plný barák veselí ,jak nám dělá radost.sice sme nemocní a bacili se nás furt drží ale náladu nám to nekazí.za pár dní slavíme 4 měsíce 😠 .letí to letí ,šíleně ☹ posílám fotečku mojeho krásného chlapečka 😵 v nové čepici 🙂

mari111
30. lis 2010

ahojda, u nás je taky jak v pohádce, všude bílo je to krásne ale taky bych to brala jen na vánoce a pak už léto 😒 no ale na to si ještě počkám.
@majjka24 držím palečky na šmoulinkování 😉
@petroska je zlatunkej 😵

maarrtina
30. lis 2010

Ahoj, tak teď tady byla MUDr. a vážíme 4300g, přibrali jsme 300g co jsme doma. Tak je to dobrý. akorát by si mohla přehodit ještě to spaní a spát v noci. Dneska od 10h kouká, tak snad bude spát večer. Prdíky už jsou lepší už ji to trápí jen trošku. 😉
Akorát teda nekojím, protože nemám vůbec mléko, nic mi neteče. Dr. říkala, že si z toho nemám nic dělat, že ty Um jsou velmi kvalitní. A kvůli prdíkům jsme přešli na Nutrilom Comfort. A v 1 měsíci jí můžu dávat normální Nutrilon 1.

farmarska
30. lis 2010

ahoj holky, tak jsem zpátky z poradny 😎
Cukrovku nemám!!! 😵 a malej se už otočil z příčné polohy, hezky hlavičkou dolů 😵 udělal mi aj ultrazvuk a vše je ok. 😵 😵
jdu vás rychle okouknou, jestli něco nového 😉

petroska
30. lis 2010

@farmarska gratuluju.supr že je hlavinkou dolu 😉
@maarrtina já dávala taky od 1 měsíce nutrilon a ted jsem zjistila že HAMi je to samí jak nutrilon a hlavně levnější tak sme začli baštit tohle a aj bych řekla že malému více chutná.i mě se zdá že je chutnější.comfort sme taky uvažovali ale cena nás zradila ☹ .a že nemáš své mlíčko neva.,vidíš jak mu chutná umělé 😉 hlavně že přibírá 😉

petroska
30. lis 2010

@mari111 to je dobrý 😀

aja.83
30. lis 2010

Ahoj holky! Jdu k vám na chvíli nakouknout! 😉
@farmarska Farmi, gratulka k necukrovce! 😉 Malej je šikula, že už se pěkně otočil! Mám z tebe moc velkou radost, že máš vše OK! Jen tak dál a za chvíli máš Mišánka u sebe! 😵 😵 😵
@petroska Filípek je krásnej a šikovnej! 😉

mari111
30. lis 2010

@farmarska tak to jsou supr správičky 😵
@maarrtina jo jo um jsou kvalitní naštěstí. Hlavně že nebude mít hlad 😉

aja.83
30. lis 2010

@handm Mareček je šikula 😵 !
@paajaa Gratulka ke kontrole! 😉 Za chvíli bude malý na světě, těším se na vánoční miminečko! 😵

maarrtina
30. lis 2010

@petroska jj cena je hrozná. už jsem hledala na netu a našla jsem i levnější variantu z Polska. Nedáváte ji někdo. Je to stejné jak Nutrilon, akorát se to jmenuje bebilon ale cena je mnohem nižší.

@farmarska gratuluji ke kontrole a k otočení Mišánka. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru