Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
1. pro 2010

@suzamen revize mně mrzí, tady jsme tím prošly všechny. Já bych se klidně snažila hned. U nás jsme nedodrželi ani šestinedělí 😀 na revizi jsem byla loni 8.4. a letos 16.3. se mi narodil malý

suzamen
1. pro 2010

@aronek tak to moc gratuluji já už mám doma tříletou slečnu a i když to druhý bylo neplánovaný tak jsme se těšily ale není všem dnům konec,věřím že se zase zadaří

aronek
1. pro 2010

@suzamen určitě zadaří, koukni do naší tabulky a uvidíš co je tam maminek a těhulek 😉

aronek
1. pro 2010

@suzamen v kolikátém jsi byla týdnu?

murynka
1. pro 2010

ahojky holky 😲 po strašné době zdravím 🙄 😅 já vím jsme ostuda ale moc nestíhám 😝
podnikání se mi nečekaně rozjelo 😝 😀 až moc...takže jsme na rozthání malá úklid,pečení,vaření úprava fotek 😝 no někdy na odstřel ale baví mě to 😵

za 23 dní je ježíšek 😵

maminky jak se máte?@kopa co ty leničko jak je?už jste sehraní?
a co ostatní?
a co těhulky??
snažilky?

suzamen
1. pro 2010

@aronek už jsem koukala jste holky šikovný...byla jsem v 8 tt

suzamen
1. pro 2010

@aronek už jsem koukala jste holky šikovný...byla jsem v 8 tt

aronek
1. pro 2010

@suzamen jo jo, miminek i budoucích maminek je tu plno, ale jsou tu i holčiny chvíli po revizi, takže tu máme vlastně všechny stádia 😉 a je vidět, že to jde 😀

tercie
1. pro 2010

@suzamen držím palce ať se to povede, jestli se na to cítíš, tak na nic nečekej, nemusí se povést hned, a tělo si samo řekne, kdy mimi bude schopný udržet, takže za mě jdi do toho a hodně štěstí, a pokud budeš chtít, přidej se k nám 🙂

Holky mě je zleeeee Luky teď usnul a já jsem jak zpráskanej pes. Dodělám večeři a jdu zalehnout tak se opatrujte a nezapadejte mi do rána, jo? 🙂 Papááá

suzamen
1. pro 2010

@tercie
@aronek holky děkuju ta podpora je vážně důležitá...ještě že tyhle stránky existují 🙂 🙂

kopa
autor
1. pro 2010

@murynka Ahoj Markétko,to je super,že se ti dobře daří 😉 Mám z tebe holka radost 😵 😵 Už jsme doma zaběhnutý,už to zvládáme dobře 😉 Akorát mám poslední dobou méně mlíčka 😒 ale už mám objednaný homeopatika na zvýšení,tak jsem zvědavá.Doufám,že až bude lepší počasí,že se sejdeme s dětičkami 😵 😵
@suzamen Vítej mezi námi,je mi to líto,že i ty jsi měla Zp ☹ Určitě na nic nečekej,ono si to tělíčko určí samo 😉

A kdepak máme zbytek? 😕 😕 že vy jste vytáhli sáně a boby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
1. pro 2010

@suzamen taky mi to tu hodně pomáhalo a teď tu hledám rady, to víš vyděšená prvo matka 😉

murynka
1. pro 2010

@kopa to jsem moc ráda že se máte hezky 🙂 to setkání bych asi nechala na jaro 😅 až fakt bude hezky tohle je děs co se tam děje 😨 🤐 snad homeopatika zaberou!!!

suzamen
1. pro 2010

@kopa já bych nečekala ale manža si není jistej,bojí se aby to nedopadlo stejně...třeba ho to za pár dní přejde vždycky chtěl velkou rodinu tak pochybuji že by zůstal u jednoho dítěte

farmarska
2. pro 2010

ahoj holky, nějak nestíhám, venku zima jak od Lady, manža je dnes doma, tak děláme dlažbu a odpoledne jdeme všichni k mladýmu do školy, mají besítku 🙂 tak už se těším, loni to měli supr! 🙂
mějte se tu pěkně, nakouknu až večer 😉
mad další kontrolu-poradnu mám 14.12. , děkuju 😉
jo a jinak doufám, že už všechny baciláci dostali rozum a přesedlali na nějaký lidský svině a vám dali pokoj 😉 😵

paajaa
2. pro 2010

Krásný den všem,
hlásím že ležíme v nemocnici, kvůli tomu rozdílů velikosti. Jsme o 3 týdny menší a to už hospitalizují. No snad ještě vyrosteme a nebude nutné ukončení těhoenství. Max. tady budu ležet do konce těhotenství- tedy měsíc.
Doufám, že se všechny máte líp než my. Tak zatím pááá

petroska
2. pro 2010

@paajaa nemocnice,to ne!snad se prcek umodří a začne papat at je z něj pořádný buřtík 😉 tak snad budeš aspon na vánoce doma a nebo už budete i s prckem u stromečku 🙂 .pošli mu sladké dobříšku 😉

petroska
2. pro 2010

ahoj holky.taky nějak nestíhám.ven se nedá protože na nás odhrnovači prdí a kočár by to asi nedal ,tak musím Fildu nějak bavit doma když spánku moc nedává přes den.já už chci lééto 😲 🙂
@suzamen taky sme se snažili hned po potratu a hned to vyšlo takže bych také nečekala 😉

handm
2. pro 2010

Ahoj holky...
@paajaa, tedy tak na sebe davej pozor, at to v klidku vydrzite az do konce!!!🙂🙂🙂🙂
@petroska, no my tedy taky pres den - doma, spani moc nedame.. dopoledne pul hodinky milostive, a to v kocerku v chodbe, nebo na prsu v posteli se mnou.. sam v postylce vubec
a pak odpo jo, ale taky jen v kocarku... to klidne tri ctyri hodky, jenze v kocarku.. a tady silnicari taky nestihaji, takze venku je to rallycross a k tomu vic nez minus pet a to se nema.. proste peklo.. tak jsem ho ted ujezdila v garazi, kde mame chladno, ale ne zas tolik jako venku.... tak uvidime, jak dlouho vydrzi!
@suzamen je mi to lito!!! ale jak rikaly holky, mame to tu za sebou vsechny a tabulka je optimisticka!!🙂 drz se a telicko si samo povi, kdy muze zas 🙂

lenik_25
2. pro 2010

@madormi Ahojky, beru cipralex a psychiatr říkal, že to berou i těhulky. Beru ho už od února, ale to byla jen slaboučká dávka, teď mi ji zvednul. Je to prý v těhotenství neškodné antidepresivum.

@kopa Téda, Víteček ti krásně roste. Gratuluji.

@suzamen Mně řekli po revizi, že mám dodržet akorát šestinedělí a pak že můžeme. Ale jsme všichni nastydlí, tak zkusíme až po 2. MS.

petroska
2. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-vyzi... holky nevím která chtěla bio gaia ale objevilasem na bazárku 😉 kdyby některá scháněla za levněji jak v lékarně

lenik_25
2. pro 2010

@murynka Jupí, tak focení se daří! To je moc prima 🙂

@suzamen Dejte si minimálně šestinedělí pauzu na přemýšlení a pak si spolu sedněte a domluvte se nebo tomu prostě nechte volný průběh, to máme v plánu my. Já byla na revizi 1.10. v 9tt.

@paajaa Ahojky, moc na tebe i mimíska myslím. Držte se a o vánocích už budete spolu a zdraví 🙂 Dej vědět, jak se to vyvíjí.

madormi
2. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt ?
M.aa.b ......................31DC
Natalie .................... 31 DC
Katyna ......................29 DC
lenik_25...................25 DC
majjka24 .................19DC
Ivomal.......................17DC
Madormi.................. 4DC
Aja.............................4 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

m.aa.b
2. pro 2010

Ahojky ve spolek jen jsem sem jukla a vidím tabulku - prosím @madorni už jsem dnes 4 DC 😉 předem děkuji. A co je tu nového? Nějak prostě nestíhám - následkem počasí dorážím do práce s hodinovým zpožděním, což si musím nadělat a pak dom to taky jede se zpožděním tak jezdím kolem 19-20 hod a to už nějak nemám sílu. Tak ted jezdím dřívějším autobusem což ale znamená vstávačku v půl čtvrté, takže jsem fakt ko.

A co tu jsou tu nějaké nové těhulinky? A co ty stávající, jak vám naskakují týdny? 😵 😵 😵 😵 😵

maarrtina
2. pro 2010

Holky krásný večer.
Mám n a Vás prosbu. Od včera mi malá po jídle ublinkává, někdy i hodinu po jídle a řekla bych, že toho z ní vyletí dost. A pak si cucá ruce, jako by měla hlad. Je to ublinkiávání normální. Já myslela, že to bude 1x nebo 2x, ale má to po každým jídle. Máme pořád nějaký trápení, hrůza. 😒
Zítra bych zavolala dr.jestli nebudeme muset mít ten Nutrilon na ublinkávání. ☹

kopa
autor
2. pro 2010

@maarrtina Ahoj Marti,
nedáváš toho jídla moc?Mě si malej ublinkával ted dost v týdnu,ale to bylo že pil větší dávky. 😅 Jinak jak ti ublinkává?Je to bílé jako ten Nutroš a nebo bezbarvé? 😅 Já po každém jídle,nechávám pořádně odříhnout a cca 20min se ještě mazlíme,než ho položím.
To že si cucá paleček neznamená,že má hlad 😉 😉 To děti zkoumají,je to normální psychomotorický vývoj.

kopa
autor
2. pro 2010

@maarrtina Ale jestli ti zvrací dost,tak raději zavolej doktorce.

maarrtina
2. pro 2010

No s tím cucání ruček i mlaská, jako před jídlem, když má hlad.
Dávám jí 90ml, ale někdy si vypije 60ml někdy těch 90ml. Tak si myslím, že jí toho moc nedávám. Nebo myslíš, že je? Na krabici od Nutrilonu je napsáno, že může 90ml.

maarrtina
2. pro 2010

@kopa no já jsem z toho celá vedle, protože jinak jí to navaddilo až poslední 2 dny.

kopa
autor
2. pro 2010

@maarrtina Ono je to právě různé,každé mimčo má svojí potřebu.Některé jedí více někteří méně 😅 Já dávám Vítovi taky 90ml a večer a ráno po probuzení 120ml.Porad si opravdu s doktorkou,ono ot zvracení může být i z jícnu.

petroska
2. pro 2010

@maarrtina mě to dělával malý taky až sem ho naučila po každým jídle grkat a jak píše kopi aspon 20 minut držet a rači mazlit -ne hopsat nebo třepat a hned nepokládat.koupila sem i nutrilon proti ublinkávání ale ten je tááák hustý že mi to malý nechctěl pít jak musel mooc tahat a celý skoro mi zbyl.ti ho mužu dát at zkusíš.zbytečně mi leží doma a třeba to ani mlíčkem nebude že ublinkává.ale pokud blinká moc taky bych asi rači zavolala k doktorce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru