Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
15. pro 2010

@sarlotta pa ,taky posílám prckovi 🙂

petroska
15. pro 2010

@handm no my bysme taky do 8 hod bez naší postele v postýlce nevydrželi.ale zas když nespáváme do 9 jak vždycky tak je ten den takový delší a neuteče tak rychle takže su i ráda že vstává tak brzy a aspon stihnu navařit a víc podělat.horší když jsou ted mrazy a nemužeme ven.doma je to pak zabíračka.už bych brala i léto a sporťák,to aspon bude jak zabavit dítě po venku 🙂

mari111
15. pro 2010

@petroska ty jo to ti krásně spinká, co mu do toho mlíčka dávaš, prášky na spaní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
15. pro 2010

@handm je kouzelnej a fakt teda šikula 😵 Lauruška se ještě neotáčí sama ale nožkama kope že popojde aj o metr trdlínek múj, už má na všech ponožkách žmolečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petroska
15. pro 2010

kukejte co sem si udělala a dá se to poslat jako mailíky jako vánoční přáníčka 🙂 http://www.albumsmisku.cz/618507/

@mari111 no nedávám mu tam nic.a to zblajzne jen 120ml a fakt chrupčí až do rána.asi jak zlobí přes den tak chce mamince ukázat že je taky hodný a nechá nás vyspat 😉

mari111
15. pro 2010

@petroska no tá moje bosorka spapá 180 a stejně se tak ve 2-3 vzbudí, napapá a kolem 5_6 zas a taky celej den moc nehajá, jedině venku díl pospí ale teď se jaksi taksi nedostaneme z baráku, sme zapadlí, sněhu máme mne do púl stehen 😝 a i když mi to manža večer odhází do rána to je jak netknuté 😠 a moje záda nejsou schopná vydržet aby jsem si to sama odházela 😔

petroska
15. pro 2010

@mari111 zkus nutrilon extra .nám se po něm začalo líp spinkávat.snadto ted nezakřiknu jak se tu chlubím že spí celou noc 🙂 .my taky spíme přes den max 2 hodky a zbytek dne prořádíme nebo otravní pobečíme ale i tak ,aspon víme že ho máme.teda,kde bydlíte že tam máte takové hory sněhu?u nas ráno napadne,odpolko zasvítí trochu sluníčko a je po sněhu ale kosu tu máme taky že ven nejde jít.mám strach že by prcek umrz 🙂

handm
15. pro 2010

@mari111 🙂 jojo, to on se taky tak jako přepíďalkuje kus..🙂 ale nebaví ho to.. a za chvilku asi budu jako @tercie vrchná obraceč, jestli se rychle nenaučí otáčet oběma směrama...😀😀😀

@petroska tak my ted byli vzhuru a to byl ryk, kydz jsem si myslela, ze prso bude stacit...😀 takze to mame prvni vstavani..🙂

a jdu do sprchy, manzel dorazil ze sauny, tak konecne muzu.. mejte se zatim, zitra nakouknu..🙂

mari111
15. pro 2010

@handm pa a pusíka drobečkovi
@petroska v severních čechách 😒 taky jsem nad tím přemýšlela 😉

mari111
15. pro 2010

tak já du asi hají, tak zítra pááá a dobrou holky

tercie
15. pro 2010

Holky teda vy jste se rozkecaly 🙂

@sarlotta ahojky, už jsem si říkala, co je s tebou, holka jedna 🙂 Z kojča si nic nedělej, jsou horší věci 😀 Já o tom taky uvažuju, jestli neodstavit, protože mě kouše a štípe, prsa mám samou modřinu, a jak mu teď vyrostou ty horní zubiska, tak se budu asi i bát, protože on je potvora, kolikrát se mi při kojču v leže s kozou v puse otočí na čtyři a to teda vidím všechny svatý.

On s těma pitomýma zubama je vůbec se vším kříž, že neusíná v postýlce už neřeším, jsem ráda,když vůbec usne. Dělá u toho psí kusy a vůbec nemá čas chrápat, někdy jsem už bezradná. Nejhorší je že jsem si ho naučila na usínání u prsa, a i když je to třikrát denně, tak už jsem celá bolavá.
JAko a uspat jinak to nějak nehrozí, ale už jsem koukala do tématu Každé dítě se umí naučit spát, holky mi poslaly tu knížku, tak jsem to študovala a uvažuju že to zkusím, protože on mě má tak omotanou kolem prstu, že kolikrát jsem jen s ním, a nemám uvařeno, natož uklizeno, jak kvíkne tak jsem u něj a začíná to bejt neúnosný. Ne že by mi to bylo zatěžko, ale občas je třeba aby chvíli vydržel sám. A o jídle taky ani nemluvím, kaši mi bojkotuje, o to víc pak tahá prso, au. Ráno mi nesvačil, prostě doufááááááááááám že ty zuby brzo vylezou a ten náš režim se zas nějak upraví, jinak přijdu o nervy 😀 S vycházkama je to taky na houby, kočár v tom sajrajtu nejede a když to padá tak se mi taky moc nechce trajdat venku, kor s mejma dutinama. No, už aby to slezlo a byl klid 😝 co holky...

@mari111 jsem viděla ve zprávách tu rodinu ze Šluknova, ty jsi odtamtud, ne? Jak jim shořela chalupa a musej ji strhnout...chudáci lidi takkhle před vánoci...tož jsem si na tebe vzpomněla... ještě tam byla natočená mamina s malým mimčem, tak jsem se úplně lekla jestli to nebylo u vás 😨 😎

tercie
15. pro 2010

Jé a já než se vykecám, tak jste fuč 😀
Jo a jako my spíme: 19-24-2-4-6-8 😝 a já se dostanu do pelechu kolem půlnoci takže jsem už 8 měsíců spala v kuse max 2 hodiny a začínám mlít z posledního, a ještě mě utiskuje v posteli, takže spím jenom na levým boku. 😀

majjka24
16. pro 2010

Krásné ráno 🙂
Jsem si dělala testík a nic, už 5 den se ta mrcha někde toulá, tak jsem z toho krapet nervní, ať dorazí, když testík je negativní. Kde jsi ....??? 😀 😀 😀

lucadav
16. pro 2010

@tea80 Ahojiky a dobre ranko. Ja si dělam legraci. Taky jsem byla nějaka zmatena. Zkusim ti to nějak vysvětlit ,ale ja sama v tom mam gulaš. Byla jsem na revizi pred Mikulašem a z revize se to posila na hystologii. Načež mi bylo oznameno,že mam Mola a to je ,že tim mohl byt zpusoben ten potrat. Musi se chodit na kr,testy a sledovat se hcg jak klesa a musi klesnout k nule . Ma to pry spousta žen ,jen se to musi hlidat .....Akdyž to neklesa tak někam do Usti ale u mě klesa ,ted jen musime čekat na tu nulu...... Přesny nazev je myslim Mola hydatidoza..najdeš to na netu,ale ja tam narazila na strašny věci,tak to raději nečtu. pokud se to lepši ,tak to nebudu řešit a budu rada,Akorat tam tedy psaly,že těhotenstvi tak za rok. Ale jestli budeš mit na tehot,testu // tak to nevim,ja ted už asi ani ne ,je to nizke............Tak snad jsem to trochu vysvětlila ale jinak prostě v těhot,nic dobreho.Ale to si musiš přečist,nerada bych lakovala něčim ,čemu taky malo rozumim=) =)papik

lucadav
16. pro 2010

@majjka24 třeba nedorazi=) jsem si četla o tom infarktu placenty= to je šileny co všecko muže byt=(

paajaa
16. pro 2010

Hezké ráno kočky moje,
tak zase změna. Vyvolání se posouvá na zítra, protože dnes je toho hodně. Super co?? Oni mě asi chtějí psychicky úplně zničit. Ale zatím se držím. No co jiného mi zbývá.

lucadav
16. pro 2010

@paajaa Ty jo,,,přeji pekne ranko.....Tak to jre teda ...třeba to do te doby přijde samo=)ja měla programovany porod ,tak tohle ani neznam=(

wlladka
16. pro 2010

Ahojky 🙂
V rychlosti vás jdu zkontrolovat a především pogratulovat @veve.b ke krásnému chlapečkovi. Přeji Ondráškovi, mamce i taťkovi mnoho zdravíčka a štěstíčka. Dáreček pod stromeček, ze všech dárečků nejkrásnější 🙂 🙂 😵 😵 Gratuluji 😵

@paajaa tobě a Olíkovi moc držím palečky. Brzy budete spolu, v klidu a šťastní 😉 🙂 Váhu má Olík krásnou, tak přeju ať je vyvolání úspěšné a porod rychlý. Půjde ven jedna radost. 😵 Myslím na tebe. 😵
@handm páni!!! Mareček je tééda chlapák! My jedeme sedmý měsíc a máme 5kg a 60cm 😀 Jste pořádní chlapi! Jen tak dál 😉
U nás je vše v pohodě, jen nevím kam dřív skočit. Teď Šimonek usíná v postýlce, tak se rychle vrhnu na žehlení (mám toho kopy) a pak si ještě snad stihnu zadělat nějaké těsto na večerní pečení. Odpolko se jedu mrknout do Němec, jestli nekoupím ještě nějaké dárečky. Večer se pak ještě pustím do cukroví. Včera v noci jsem pekla do tří do rána. Už abych to měla, ale to k Vánocům patří. Nedovedu si to bez pečení cukroví představit.
navíc si Matyáš přinesl ze školy vešky. Teda, má jen ve vlasech pár vajíček, ale peru vše s čím jeho hlavinka přišla do styku a drbeme vlásky šamponem. Každou chvíli má v notýsku, že se ve škole vešky vyskytli, ale ještě jsme neměli tu "čest". Teď je přinesl nějaký chlapec přímo do třídy, takže máme problém také 😒 To se ale zvládne. Po hlavě mu nic neběhá, tak je to dobrý 🙂

Šimonek spinká, tak zase letím. Opatrujte se 🙂
...a ty Paaja !!!! Myslím na tebe 😵 😵 😵 😵 😵

flair
16. pro 2010

Ahoooj holky, sice sem už moc nechodím, ale pořád na vás myslím 😉
@paajaa Tobě hodně štěstíčka k porodu, vše musí dobře dopadnout!!!

@veve.b gratulkaaa k miminečku 😵

Jinak u mě vše ok, manža už je 2 měsíce v Afghánu a ještě nás čekají necelé 2 měsíce... Meliska je mazlík, krásně baští, pořád sebou mrská, spinká taky pěkně 😅 Přidávám pár foteček, jak jsem si doma udělala malý fotoateliér 😅
Na konci je PFka 😉

tercie
16. pro 2010

Ahoj holčinky moje, mám chvíli, Luky spinká.

@tea80 tobě jsem včera zapomněla odpovědět, musela jsem na umělý přerušení, holčička měla genetickou vadu, závažnou, nemohla by s ní žít, kdyžtak se podívej do fotoblogu, v tom úplně prvním albu o tom mám napsáno.

@paajaa vydrž holka, nic jinýho se dělat nedá, a třeba to zítra půjde o to rychleji 😉

@wlladka jéééje zviřátka, ono je vás doma málo, viď 😀 Hele prej potvory nejdou na barvený vlasy, tak dej malýmu přeliv v jeho tónu 😀 švagrová kadeřnice to tak dělala svojí dceři,aby jí nemusela ostříhat, měla dlouhý vlásky. I když u kluka...no musela bys to trefit, aby to nevypadalo jako obarvený😀
Ty jo a závidím, že zvládáš i péct a všechno, já včera teprve zvládla ukllidit, protože mi manža vyklidil to skladiště,, tak už je to tu jako u lidí konečně, jen musím ještě vyprat záclony, a o pečení si tak leda nechám zdát. A dárek nemám ani jeden ☹ Kasu drží manža a no je to takový těžký, když je člověk závislej, chtělo by to nějakej příjem, ale kde a jak... no nic, nebudu si stěžovat.
Teď půjdu spáchat rizoto k obědu a pak jsem chěla jít na poštu, vyvětrat Lukáška, ale nedostanu se s kočárkem vůbec z baráku.

@majjka24 teda, 5 dní a nic? To je pěkná primadona ta tvoje mrcha. Když už nic, tak ať hezky přijde, nejhorší je nejistota, když nevíš co se děje, viď...

@farmarska a co ty beruško, jak sis užila včerejší večer? 😉

tercie
16. pro 2010

@flair jééé krásný fotky, a PF ka taky, moc vám to sluší, Meliska je krásná holčička 🙂 A 3 měsíce už utečou jako voda a budete mít taťku zas doma 🙂

wlladka
16. pro 2010

@tercie nóó zvířátka 😀 😀 😀 Nic mu tam neběhá, jen jsem našla ty vajíčka. Na netu jsem vyčetla, že je dobrý psí šampon, tak ho meju tím 😀 😀 Jiné matky si stěžovaly, co utratily v lékárně peněz a že nic nepomohlo. Tak my myjeme pejskovým šamponem a snad dobrý. Myjeme denně. O tom barvení jsem slyšela taky, ale to bych udělala až v krajním případě. On má barvu takovou blond popelavou - tu bych určo netrefila.
S úklidem a pečením zatím zvládám, ale je toho moc a nemám čas se moc zastavit. Ještě že jsou ti starší kluci velcí. S nějakýma prďolama s rozdílem jednoho-dvou let bych to nezvládla. Jenda už je puberťák a Mates je taky krásně samostatný. Když potřebuju, tak si vezmou Šimonka k sobě do pokoje a postarají se- alespoň chvilku. To je dobré. Ven s ním nechodí. Teď v zimě to po nich ani nechci.

kopa
autor
16. pro 2010

ahoj holky 🙂
Tak já za chvilku razím na menší nákup pro Víťu a pak jdu na gyndu 😅 tak snad vše bude o.k.

@sarlotta No já právě odstříkávám ručně už od začátku i když jsme měla mlíčka dost.S odsávačkou mi to teklo dost pomalu a ted prostě mačkám a stříká to,dám odsávačku a nic mi tam nekape 😅 Myslím,že jí používám správně no 😒 Ale včera jsem Vítu přiložila a krásně pil.Tak ho občas přiložím.

madormi
16. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapečka Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................33 DC
Ivomal.......................31 DC
Katyna ......................20 DC
Madormi.................. 18 DC
Aja............................. 18 DC
M.aa.b ...................... 18 DC
Martasek ................ ..15 DC
Natalie77 ..................15 DC
lenik_25................... ...9 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

kopa
autor
16. pro 2010

a už nestihnu na nic reagovat,vzbudil se mi Víťa 😀 😀

tercie
16. pro 2010

@wlladka jéé tak to máš super chůvy, to je paráda, že bráchové pomůžou, tak to má bejt 😉 My jsme doma furt sami a s tou mojí malou pijavicí udělám prd, a když usne tak oddychuju, protože s ním to nejde😀 tak holt máme binec no. Ale včera mi pomáhal vytírat, plazil se mi v tom mokrým vytřeným a vysušoval 😀 Tak jsem ho musela převlíct, ale aspoň už nebude černej, když leze po zemi. A před chvílí mi vyhrabal hlínu z kytky, kdybyste viděly to zaujetí, jak se na to soustředíl, a odhazoval tu hlínu co nejdál 😀. Jo a taky aportuje tenisák 😀

@kopa tak ať je u doktora všechno OK a užij si nákupy. Vítka bereš s sebou, nebo hlídá taťka?

Holky já zkusila ráno k snídani malýmu šoupnout flašku s UM, mám Hami, a vůbec se ani nenapil, a řval že chce prso, tak nevím, jeslli mu nechutná a mám zkusit jinou značku a nebo to zkusit zas zejtra aby aspoň ochutnal...

kopa
autor
16. pro 2010

@tercie Tercíku ahojky 🙂 nene jdu sama,za prvý je zima a za druhý ho nebudu brát mezi bacily 😀 Chci koupit náké hračky(začíná je už pozorovat) a potřebuji kachničky do vany a náké věci od Aventu.Tak to rychle proběhnu,doufám 😅

tercie
16. pro 2010

@kopa no vidíš, tak se na odstříkávání vykvajzni a koj normálně, když to jde, ona ta stimulace pusinkou miminka fakt dělá hrozně moc 😉

kopa
autor
16. pro 2010

Tak už zase spí 😀

kopa
autor
16. pro 2010

@handm teda vy máte chlapáka 😀 😀 To ten náš bude mít určo taky až půjdeme v lednu 😀 😀 Jako já jsem vypozorovala,že se snaží ze zádíček dostat se na bok 😅 docela mu to jde 😀 krásně ti pase koníčky 😀 A manža řikal,že je bobista krásnej a že má taky málo vlásků jak Vít 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru