Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
4. srp 2009

Ahoj Holky,
jak se mate?? Ja dneska peru veci pro vojtiska a jdu na 13:30 na poradnu.
Uz chodim kazdy tyden,A strasne ryhcle mi to utika.
A nestacim se tomu divit.MAly me kope az to boli,ale je to super.
😀 😀 😀

mabe
4. srp 2009

Bobi, tak se ti to uz blizi. Ja vcera 2x vrhla a dneska rano uz taky. Utirala jsem prach a predklonila se a sup. 😝 Proste se me 3x navali a na poctvrte uz to jde ven. Jestli je to naznak zdraveho tehu, tak fajn beru to. Pri tech predeslych dvou jsem nic takovyho nemela.

sarlotta
4. srp 2009

Ahojík bobi🙂) 35tt super týdny... tak se pak ozvi po poradně🙂))))

Mabe ... jj, to je přesně ono🙂)) hele určité pohyby by sis teď měla dopředu rozmyslet 😀 😀

bobinka22
4. srp 2009

Jo,holky,Urcite seozvu.Chci hlavne zjistit kolik maly vazi.At vim jak tezke mimco nosim.
A dam vam pak urcite vedet.
Uz se strasne tesim..

Mabe.bud rada.Ja jsem cele tehu v pohode.A bala jsem se jeste do nedavna ze neni neco dobre.Jednou jsem blinkala.A to bylo ze zubni pasty.
Jinak ne.
Tak si to uziivej. 😉 🙂

murynka
4. srp 2009

ahojky bobi jak je??pak se určo ozvi 😵 😵 😵

já mám poradnu za týden tak jsme zvědavá hlavěn na svojí váhu 😀 😀 😀
jinak malá Sofí kope tak že už to vidíme i zvenčí je to super 😀 😀 😀

mabe
4. srp 2009

BObi, tak zubni pasta rano je pro me tabu. 😀 to nerozdycham

sarlotko, jojo, nemuzu se predklanet nebo si nejak zaludek zmacknout. 🙂

sarlotta
4. srp 2009

Murynko počkej ta bude ještě dělat vlny🙂))) mrzí mě že sem si malého nenatočila, neměli jsmě tehdy ještě kameru....potom můžeš krásně cítit ručku nebo nožku jak se bude protahovat 🙂 🙂
Jo a já mám taky Sofinku🙂)) neteřinku(30.7).... to jméno se mi líbí čím dál víc.. je krásně ženské, jemné a zároveň zvláštní a kouzelné.

mabe mě stačilo pustit vodu do umyvadla a už mě to bralo... takové asociace.. ale zuby se dají čistit i bez pasty🙂))

bobinka22
4. srp 2009

Murynko:
je super ze mala kope.Je to fajn pocit ze?
Me vcera Vojtik kopal cely den.Byl tak hyperaktivni.Ze uz jsem nemala zadnou silu..
Cely den me v kuse kopal.A pritel se smal.Dneska je klidnejsi,ale jeste to muze prijit.NAtocila jsem si ho na kameru jak me kope.Tak mame pamatku. 😀

Mabe:S tpu zubni pastou to za chvili prejde. 😀

murynka
4. srp 2009

sarlot na to si ráda počkám 🙂 byla tu kámoška 30tt takže jsme ty vlny viděla na ní 😀 😀 😀 jsme na to s manžou koukali jak na kino 😀 😀
jéé gratuluji k neteřince 😵 😵 😵 to jsme nějak nepostřehla ☹ mě seto jméno líbí hlavně až bude dospělá je takové vznešené 😵 😵
snad se ještě na 4D nevyklube kluk 😀 😀 😀 docela se toho děsím 😅

mabe
4. srp 2009

holky, je pravda, ze to muze byt i tim umyvadlem. Ale spis pastou a zubnim kartackem 🙂

bobinka22
4. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
4. srp 2009

Mury no vždyť je to i princezna🙂
myslím, že kluk už z toho nebude 😎

mabe🙂)) tak si zkus čistit zuby třeba v kuchyni🙂) a pak podej info... my jsme ale zlé coooooo 😀 sluníčko tyhle nevolnosti Ti závidím 😉 Zvyšuje se Ti HCG tak se s tím tělo musí srovnat 😉

mabe
4. srp 2009

sarlotko, ja taky doufam, ze to bude ok. 😉 jdu zkusit ty duseny rajcata a rizecek, snad to bude ok

paajaa
4. srp 2009

Mabe: za tihle nevolnosti můžeš být ráda, jistě je to známa prospěrujícího těhu

Mury: to je pech. Budeš to ještě zkoušet, viď?

Kelly: ahoj

Bobi: teda ty už bude za chvilku rodit. Já jsem měla TP 30.9. a to bohužel nebudu ani těhulka- ale pilná snažilka určitě 😀 😀 😀

bobinka22
4. srp 2009

holky ted jsem se vazila.Jdu s vahou dolu.Celkem za 5 tydnu jsem nabrala 1kg.
A ted jsem se vazila a mam 1kg dole.zatim mam teda 12kg nahore.Coz je super,mela jsem 13.. 😀

Paji,mozna uz budes tehulka,co ty viiis?
Drzime vsechny palecky.Co mame oba dohromady.Ptfuj,ptfuj.ptfuj. 😉
Tak ja si jdu jeste ucesat vlasy a ve 13:11 mi jede bus.Tak to tak mam akorat.Pekne vsechno stiham.
No vidis,ja za chvili rodim.A vubec si nepripadam ze mam tak vasoke tehu.Jen ty kopanecky ty mi davaji zabrat. 😉

sarlotta
4. srp 2009

Bobinko🙂 máš krásné bříško🙂) a ono ještě poporoste🙂)) záhul je až ten poslední měsíc ale spíš na psychiku... věci kolem porodu a otázky jestli jsi ještě celá 😀 😀

Paajaa a proč by jsi jako nemohla být těhulka ?? Uvidíš, že tam ty // budou🙂 a pojišťujte i mimo ovulku.. pro radost🙂))

murynka
4. srp 2009

paji moc bych ti přála ty // 😵 😵 😵
zkoušet to nemá cenu mají dovču do příštího pondělka ☹
budu 24tt kámoška tam volala také tak nějak a objednali jí tak uvidíme 😕 😕

paajaa
4. srp 2009

Holky moc vám děkuji, že mi // přejeme. Však já vím, že se ta šmůla musí jednou prolomit a my budeme neskutečně šťastní. 😀 😀

Sarlott: neboj tulení bude a pro radost

Mury: s těmi dovolenými u Dr. se taky roztrhl pytel. Tak snad tě příští týden objednají. 😉

zlababa07
4. srp 2009

Ahoj holky, mám taky příspěvek k dovoleným doktorů a jsem teda faaaakt nasr*** no tfuj! Volala jsem mojí dr, kam jsme měla přijít po 1.ms na kontrolu a dzvěděla jsem se, že od zítřka má celý srpen dovolenou bez záskoku! A když jí povídám, že dle doporučení nemocnice - kontrola za 2 týdny od zákroku u mojí dr - jsem u ní v ordinaci byla ale že mě poslala domů, že mám přijít až po 1. ms a teď mi zas říká, že až se vrátí z dovolený na začátku září a jeslti to tedy není trochu pozdě mít první kontolu po revizi až za 10 týdnů. No baba na mě vyjela, že si mám najít jinýho doktora a že dovolený v létě přeci bejvaj... no chápete to?

zlababa07
4. srp 2009

No nebuud se zbytečně rozčilovat a prostě si najdu fakt jinýho doktora, k téhle babě už nejdu! Nemáte nějaký tip v Praze? Nejlépe nějakou ordinaci v růžové zahradě 😅

paajaa
4. srp 2009

Holky,
mám prosbičku. Asi mě přepadl nějaký zánět nebo mykóza 😖 ( ještě jsem to nikdy neměla)- mám zkusit nejdřív něco z lékárky nebo raději šupat k Dr. 😕

žlababo: tak od ní rychle uteč. To si moc neváží svých pacientek 😲

zlababa07
4. srp 2009

Paajaa: na mykózu zkus bílý jogurt, ale měl by být Bio 🙂 ale záleží, jaký to má průběh a příznaky. Pokud jen výtok a svědění, zkusila bych ho, pokud to má nějaké akutnější příznaky, radši skoč k dr.

paajaa
4. srp 2009

žlababa: zatím nic akutního. Jen výtok a někdy svědění.

venuska
4. srp 2009

Ahoj kočky, tak já stále stejné. Rýmu mam jak pes a kašel ani nemluvím. Dneska jsem se ani nevyspala ☹ Koupila jsem si tu Vincentku a piju čajíky a jitrocelový čaj. Kamarádka mi zachvilku doveze ty mullerovy pastylky, jelikož u nás v lékárně mi je dneska lékarnice nechtěla vydat, jelikož prý nejdou doporučeny těhulkám, tak nevím....a jinde je zase doporučují. To je hrůza, jak má každý jiný názor.

Markét, oni mají v genetu dovču, jo? Já jsem tam objednaná na 13.8, tak snad už tam někdo bude 😕

venuska
4. srp 2009

Pájí, já bych si raději zašla k doktoru. Mě vždycky doporučoval mudr. heřmánkový čaj a posadit se do lavoru...a docela to vždycky pomohlo, a jak píše zlababa s tím bílým jogurtem, to mi taky doporučoval.Ale já bych si tam raději zašla, a on ti něco předepíše, uvidíš.

aronek
4. srp 2009

Tak jsem se odhodlala zavolat k jinému doktorovi. Takže jdu v jednu ve čtvrtek 🙂 . Sestra se ptala rovnou jestli chci přejít k nim a protože změna je život, tak jsem řekla, že jo 😎 . Takže nervíky pokračují 😝

kopa
autor
4. srp 2009

Ahojky holky,
od tedka bude semnou dělat tabulku Tercie 🙂 Páč se sem každý den nedostanu,tak abysme měli přehled 🙂

Venusko brzy se uzdrav! 🙂 ted toho zase řádí,já furt mám rýmu
😒
Paaji držím pěsti aby byli // a konečně jsi byla štastná
😵
Tercíku jsem na tebe zvědavá zda budou //
😵
Aronku teda četla jsem jaký máš trápení s dr,takže na čtvrtek budu držet pěstičky.To už uvidíš určo srdíčko 🙂

Zlababi já taky scháním nového gynekologa/žku takže až něco seženeš,dej vědět 😉

Mabe super,že je ti špatně.Miminko určitě prospívá 😵 kdy jdeš na KO?

Sarlott jak je tobě?Co bříško?

Farmíku a co ty dneska děláš celý den???U zvířátek?nebo papáš masíko 😅 😀

Mirax ty už jsi zase na Moravě?To se teda máš 😉 Taky bych vyrazila 🙂

Murynko včera jsem četla že manža nebude moc jít na ten 4D,ale ty jsi to asi přeobjednala vid?Tak jak se má Sofinka??Zlobí?

Bobinko ty bláho ty už budeš za chvilku rodit 😕 jak jsi dneska dopadla? 🙂

sarlotta
4. srp 2009

Aronek, neboooooj... bude to ok... je dobře, že jsi se odhodlala 😉

venuska ona je tam šalvěj... a máš pravdu, každý má na to jiný názor.

murynka
4. srp 2009

aronku to je dobře že jsi se objednala jinam a změna je život a bude to dobrý 😉 😉 😉

leničko ahojky 😵 😵 😵 jak se máš ty??tedy ty jsi nám toho napísala 😀 😀 😀
já do ted spala bolela mě nějak hlava 😠
jinak nedovolala mají dovču ☹ do příštího pondělí....to budu začínat 24tt kámoška tam prý také tak volala a objednali jí na 25+3 tak uvidíme 😕 😕 😕 dělají to do 27tt takže mám 3 tt čas 😀 😀 😀
ale naštve to no ☹
Sofinka je zlatíčko spí semnou v noci 😵 kope přes den.....
a co vy?četla jsem že jste se nějak hádali?my minulý týden také 🙄 🙄 🙄
jinak už jsme objednaná ke kadeřnici 😅

sarlotta
4. srp 2009

ahojík Kopi😨) sem si říkala kde je tabulečka😨)))))) máš dovču nebo coooooooooooooo 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru