Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
5. srp 2009

Tercíku doplnila jsem údaje 😉

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana 39DC
Ikopretinka 24DC
Farmarska 23DC
Paaja 20DC
Kopa 17DC
Eeliska 15DC
If.v 7DC
Zlababa07 5DC
Nicollka 4DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

farmarska
5. srp 2009

Aron pájí, kopi, já vím, že je brzo, ale zase mne chytla ta testovací mánie a nemůžu si pomoct 😅 😅 😅
Taky bych se potřebovala nějak zabavit jako Pája, bo takhle protestuju i poslední kalhoty 😀 😀

stejně mne to pěkně štve 😠 takovejch vymožeností v dnešné době.., an měsíc už lítáme bůh ví jak dlouho, ale udělat, vymyslet, vynalést, něco, co by ukazovalo hned po styku, nebo třeba do 24h jestli je počato, nebo ne, to nééé!!! 😠 😠 já to chci vědět hned, a určo nejsem sama 😎 a todle čekání je hrozně dlouhé 😠 😝 🙄

kopa
autor
5. srp 2009

Farmi tak to chce nak vynález 😀 😀 😀 Tak můžeš něco vytvořit 😀

kopa
autor
5. srp 2009

Farmíku mě taky možná chytne mánie,ale až za týden 😀 😀

paajaa
5. srp 2009

Farmi: já nevím jak dlouho mi ta zařizování vydrží a bude mě zabavovat. Ale myslím, že kolem 15.8. ( čekám MS) budu šílet s tebou. Takže neboj, nejsi v tom sama

Kopi: nesnažilka jsi začala být ažpo ovulce né??? To je hlavní. Teď nemusí být klidně 14dní nic 😅 😅 😅

Sarlott: ta vaše koupelna je taky moc hezká. Jen jsem si teď přepočítávála ceny za všechno a ozdobné dlaždice mají cenu na kus a né m2, takže to bych možná objednala taky. Musíme to doma hezky spočítat.

Holky já už chci taky hlásit //. Těch snažilek tam ubylo. Ale je to optimistické a já doufám, že do Vánoc bude všechny mít u jména tt 😉 😅 😵

farmarska
5. srp 2009

kopi já bejt jen o trošku chytřejší, tak bych vynalézala, až by se mi z hlavy kouřilo 😀 😀
ale já vím, proč nic takového není! 😠
protože vynalézaj většinou chlapi, páč to jsou hračičky a maj na to všechno čas.., jenže, ty chlapáky tyhle věci moc netrápěj, proto to ticho po pěšině.. 😠 ¨
jen kdyby oni něco potřebovali..hned by určitě bylo vynalezeno...nebo do tejdne 😎 😀

kerrie
5. srp 2009

Farmiiii, to je fakt.........HA taky vynalezli, aby nemuseli nosit gumičky. 😀 😀 😀

farmarska
5. srp 2009

pájí to by se mi taky líbilo 😵 😵
a ta tabulka jak by krásně vypadala 😵 😵
bylo by tam jen samé:

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova...čeká chlapečka
Hanana.....čeká holčičku
Ikopretinka ......čeká chlapečka
Farmarska ............čeká HOLČIČKU
Paaja ........chlapeček
Kopa ...chlapeček
Eeliska ....holčička
If.v ........chlapeček
Zlababa07 .....holčička
Nicollka .......chlapeček
Sarlotta .......................holčička

kopa
autor
5. srp 2009

😀 Paaji můžeme depčit spolu 😀 Já čekám mrchu 14.8. 😀 No Paaji já myslím,že jsem právě asi ovuli prošvihla,já to totiž nepoznám 😅 Ale včera jsem prohmatávaal čípek ten tvar mi furt dělá potíže,ale kolem čípku bílej hustší hleník,takže jsem to pojistila 😀

farmarska
5. srp 2009

no není to nádhera!!! 😵 😵 😵

holky pokochejte se 😵 😵 😵 😵

ted jsem v tom ale možná někomu udělala pěknej maglajz 😅 😅 😅
ale slibuju že už se do tabulkování plíst nebudu 😀

kopa
autor
5. srp 2009

😀 Farmíku ty bláho to pěkně tercie zmate 😀 😝
Já prosím holčičku Kristýnku 😀

kopa
autor
5. srp 2009

Vypadá to fakt moc dobřeeee 🙂 Farmíku šikulka,ted jen aby to tak bylo 😅

farmarska
5. srp 2009

nooo Kerie vidíš to! dyť to povídám!! 😀 chlapi vymyslej jen to co se jim může hodit 😎 😀 😀

bodejť kopi, budeme pojišťovat 😀
ani já ovu tak na 100% nepoznám, ale tipuju si jí tak nějak 😀

farmarska
5. srp 2009

holky oprava:

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova...čeká chlapečka
Hanana.....čeká holčičku
Ikopretinka ......čeká chlapečka
Farmarska ............čeká HOLČIČKU 🙂))
Paaja ........chlapeček
Kopa ..... holčička Kristýnka 🙂
Eeliska ....holčička
If.v ........chlapeček
Zlababa07 .....holčička
Nicollka .......chlapeček
Sarlotta .......................holčička

farmarska
5. srp 2009

kopi spokojená? 😉

tercíku zdravím 😅 😀

farmarska
5. srp 2009

holky těhulky, prskněte sem ňákýho bacila, ať si můžem něco pochytat a rozrosteme vaše řady těhulí 😉 🙂

kopa
autor
5. srp 2009

Farmíku spokojená až mocinky 😵 😵 😀
Těhulky šupky dupky bacílky 😀

farmarska
5. srp 2009

no tak bude to! 😉
já , kopi a pájí jsme připravené u monitorů a čekáme 😉 😵 😵

kerrie
5. srp 2009

PPPPPPPRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

farmarska
5. srp 2009

mám hoooo!!!
kerie díký!! 😀

farmarska
5. srp 2009

byl sice jen jeden, ale pořádně velkej! 🙂 😎
doufám že jsme se o něj nepopraly 😅
myslím že né, že jsem byla první! 😎 😎 😎 😀

kopa
autor
5. srp 2009

teda já ho prošihláááááááááá 😅

paajaa
5. srp 2009

Farmi: já chci holčičku, prosím

Kopi: tak to je dobře, že je ještě pojištěno. Já jsem to tenhle měsíc nepoznala vůbec ( možná kvůli té hnusné mykóze), ale věřím teplotám. No uvidíme co z toho bude.
Hurá, mám s kým depkovat 😉 😉

kerrie
5. srp 2009

Jo tam jich bylo víííííííc.............pro každou snažilku 🙂 😉

paajaa
5. srp 2009

Kerrie: díky. Já jsem si jednoho taky uzmula.

kopa
autor
5. srp 2009

tak pochtám ten zbyteček 😀

farmarska
5. srp 2009

pájí já taky depkuju, ale skrytě v hloby duše.. 😀 a nepřestanu dokud tam nebudou ty dvě// 😠
takže jsme fakt silná trojka 😀
ale hezký by bylo, kdybychom nakonec po té dávce prskanců, za týden, nahlasily všechny tři // 😀 😀

pájí a jméno tý holčičky víš? abych mohla upravit sakum prdum tu naši virtuální tabulku 😉 😀

kopa
autor
5. srp 2009

Paaji dříve jsem to právě někdy poznala ale ted už néé.Měření je fajn,ale mě to právě po ránu nebaví 😅 a čípek v tom mám fakt zmatek 😅

farmarska
5. srp 2009

já jí právě poznávám jen podle těch příznaků okolo, jako že mne bobolívá břicho jako na mrchu a jsem tam taková víc mokřejší a někdy ten ovu hleník a je to zhruba tak v půlce C. .., ale jinak podle čípku poznám taky prd, páč mně přijde, že ho mám pořád uplně stejnej, ať jsem po mrše, nebo těhu.. 😝 a měření, na to já taky nejsem dost trpělivá a hlavně nemám žádnou disciplínu, takže by to u mne stejně bylo tak, že jednou změřeno, třikrát ne 😀

ee.liska
5. srp 2009

ahojky, dneska jsem utekla z práce dřív, tak jdu dočítat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru