Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
16. srp 2009

Tak jsem celý den byla u a v bazénu,jsem unavená,ale příjemně. Dala bych si něco k jídlu,ale nechala jsem rajskou s těstovinama Míšovi a Johance a sama nevím co sníst ☹

mari111
16. srp 2009

ahoj babulky,tak sem se sem konecne dostala,sme meli celej den az do ted navstevi. ani sme toho teda moc neudelali. no jo sak je nedele,tak sme aspon pokecali. No dneska uz na vsechno kaslu a du se dal valet 😎

mari111
16. srp 2009

farmi, dala sis vcera ten bucek ? 😕

mari111
16. srp 2009

no zas sem pridu a tu nikdo,tak to je zas du.

zlababa07
16. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jsem po celodenní šichtě tu. Tak mě bolí ruce od aku šroubováku, že sotva píšu a na té podlaze to skoro není znát ☹ 😠

venuska
16. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jaký byl víkend?

Nyní jsem koukala na kočárky, co mi doporučila kamarádka, tak jukněte:

http://www.kocarky-firkon.cz/

venuska
16. srp 2009

Já vám taky tak ten bazén závidím.
Já jsem dneska uklízela auto, pak doma úklid a před chvilkou jsem dodělala okna. Čekala jsem, až zaleze sluníčko. Ty okna už byly špinavý 😒
Má být elý týden vedro, tak přemýšlím že nepůjdu do práce, jinak bych zase umírala.
Zítra budeme malovat, tak bych raději u toho chtěla být 😉
Manža šel na ryby, a ještě se nevrátil, tak nevím, zda ho tam něco nesežralo 😀

Natálka dneska zlobila. Asi chtěla spinkat, a já furt něco dělala. 😝

venuska
16. srp 2009

Mari 111 vítám tě zde.... 🙂

zlababa07
16. srp 2009

Ahoj venuško, já celou neděli pracovala jako kdyby mě za to platili 😀 . Brousíme doma podlahy a musíme je pořádně přivrtat, aby prkna nevrzaly a až to bude pěkně rovné, prsknem na to plovoučku. Malování nás čeká jakbysmet. Budete malovat na bílo nebo nějaké barvičky?

venuska
16. srp 2009

zlababa: takže taky pracovní víkend 😒

Budeme malovat na žluto-zeůenou. Dneska jsem si přivezla i postýlku 🙂 Tak mam radost.
2 stěny budou žluté a 2 zelené...už se na to těším 🙂

venuska
16. srp 2009

Už máte objednanou i komodu a velkou šatní skříň, přijde to ve středu do obchodu, tak pro to jedeme. Takže už to tak nějak zabydlujeme pro Natálku 🙂

venuska
16. srp 2009

Markét, tak jak to probíhalo na tom cukru?
Jak se jmenuje přesně to prosincové téma, jak jsi říkala?

zlababa07
16. srp 2009

Venuš, přesně takhle žluto-zelenou jsme měli v jednom z pokojíčků (pro hosty) taky, je to moc hezká kombinace. A asi to tak uděláme zas, fakt se mi to líbilo. Akorát snad bude už brzy taky pro nějakýho toho prďolku 😵

mari111
16. srp 2009

venusko dik za privitani. ja cumim na tv tak jen obcas nakukuji 😵

paajaa
17. srp 2009

Krásné pracovní ránko,
Kopi a Farmi: už MS dorazili????

aronek
17. srp 2009

Ahoj 😀 , tak se hlásím opět z práce 😝 .
Včera byl supr den. Celé léto nevylezu na sluníško a pak jedem do Brna na motorky a já sedím celý den na přímém sluníčku 😠 . Rudý jentleman je proti mně bílý tesák ☹ 😉

bobinka22
17. srp 2009

Dobre rano holciny,

Jak se vam dneska vztavaslo?Me dobre.Pred chvili jsem vylezla.
Ale nad ranem kolem druhe me desne bolela hlava.
Vcera jsme byli v Zoo.Az bude cas,dam fotecky.A v sobotu jsme byli pro kocarek.Tak to taky dam pak fotecku.Jinak vitam nove holciny.

Kopi a Farmi..Co ta MS.Nebo jste delali testy??? 🙂

nicollka
17. srp 2009

ahoj holky co nového? Já se chystám do práce na hodinku tak není čas dočítat a je toho moc.
Nějaké čárky?
Já jsem naštvaná ale dost, vypadá to podle FF, že ovulka byla o dva dny dřív než dojel manža, já sem fakt smolař :(:(:(:(:(:(:( Dnes už zase začínám špinit. ach jooo pročččč ? ☹
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

murynka
17. srp 2009

ahojky holky 🙂

mě v 7 vzbudila zásilková služba 😠 ale vezou mi košík na malou 😵 😵 kolem 10 jsou tu ale vůbec neznal vesnici ve které bydlíme 😀 😀 😀

vendul firkony znám mají je v tuchlovicích v Batolátku skvělý levný obchod 😉
firkon verano už je dobrý ale ty starý kolekce stály za prd 😝 😝

to téme je ve společné termíně prosinec december 2009 😉

nicol to mě mrzí ☹ ☹

maarrtina
17. srp 2009

Krásné pondělní ráno. Zdravím Vás z pracovního procesu.
Doma byla tichá domácnost, takže žádné snažen neprobíhala, snad tento týden 😀

kopa
autor
17. srp 2009

Ahoj holky,
ke mě se blíží asi Ms,ráno jsem šahala na čípek a měla jsem tam špinění.ale jsem ráda,že to dostanu.Včera jsme si po dlouhé době povídaly a z přítele vyšlo,že ted miminko nechce. 😔 že až ho bude chtít tak mi to řekne.Takže jsem včera prořvala celou noc a nevím co ted bude dál ☹ .

maarrtina
17. srp 2009

Kopi: tak to je mi líto, že přítel nechce. To je teda dost velká rána.

murynka
17. srp 2009

leni ty jo on by potřeboval vážně na čumu 😠 ☹ promin ale k tomu už nějak nemám jiných slov 😔
je mi to líto ☹

kopa
autor
17. srp 2009

No aspon že jsem to z něj dostala 😒 od rána je mi z toho hrozně.On to myslel jako v tom smyslu,že je to především kvůli té práci a i kvůli tomu,že se ted hádáme...že to ted není reálnéé.Že jako když se nebudem hádat,tak bysme si pak o tom promluvily.Holky tak já nevím co mám dělat 😔

markee
17. srp 2009

Ahojky.
Kopy,ale mě v tomhle přijdou chlapy dost brzdy. Vím čím jsem si prošla než Míša chtěl vůbec první dítko a pak než jsem ho přesvědčila,že dvě ještě zvládneme finančně. Víš jak,to pořád budou nějaké překážky a pořád nějaké PROTI. Musí se k tomu postavit jako chlapy a né jak já si myslím,jako zbabělci. Vím,že je dobré vědět,že rodinu zabezpečíš,ale podle mě chlap sežene práci vždy.Teda tady u nás a i dobře placenou ať je to makačenko rukama nebo hlavou. Horší to tu maj ženský,prostě práce pro ně není a když tak neohodnocená. Nezlob se na mě,že to tak píšu,ale prostě jsem si vzpomněla a dost živě na problémy tady u nás před lety a je mi z toho ouzko. ☹

paajaa
17. srp 2009

Kopi: co to čtu 😲 😲 😲 Přítel by si to měl v hlavě srovnat a hlavně práci by si na chvilku mohl najít i pod jeho kvalifikaci, ne??? To nechápu. Mohl by pracovat a u toho hledat něco co odpovídá jeho představě.
Doufám, že se jeho názor a chování brzo změní.

kopa
autor
17. srp 2009

Holky,ale on si práci hledá,ale nikde ho nechtějí ☹ v tom je ten problém 😒 už si hledá i v jiném oboru a nic.Já vím že dítě se nedá naplánovat,ale já ho prostě nutit a přesvědčovat nebudu 😠
před tím jsem prostě vysadila prášky a on se mimi nebránil a ted je to prostě naopak.myslím,že jsem čekala už dost dlouho.No ted se cejtí asi blbě,páč mi už dneska třikrát volal 😅 tak nevím co mám ted dělat 😔

murynka
17. srp 2009

leni jak píše markee překážky budou kdykoliv podívej na nás nemáme zařízené bydlení a těhulkuju 😅
a není to výmluva ☹ ....já ybch toto prostě nebrala podle mě není vyzrálý ☹ ☹ ale nevím neznám ho 😨 😨

chápu také byhc nevěděla co dělat 😕

holky jedu za kámoškou do prahy hezký den papa

markee
17. srp 2009

Kopy,já bych antiko už stejně nezačla brát a prostě to nechala náhodě. Neboj,vždy se to nějak zvládne.
Podívej na mě,od října budu na pracáku za minimum peněz,už jsme s tím smířený a přizpůsobíme se. Já radši mimčo hned než na něj pak x let čekat,pže by nám to už nemuselo jít. Bojím se věku a všeho.Takže radši tohle.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru