Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
20. srp 2009

No to ti věřím, člověk má už ze všeho strach co se v něm děje atak.....já už mám teď strach jen s porodu...to se tam blíží až to není možný 😅

farmarska
20. srp 2009

kely pěkně ti ty týdny naskakujou, jén co je pravda 😵 , ale neboj, ty to zvládneš 😉 😵

kelly1983
20. srp 2009

farmi děkuji, já si myslím že to bude v pohodě, pač mě zatím vše vycházelo negativně a ani nějak nepřibírám 😵
a co ty jak se máš??

mabe
20. srp 2009

ahoj farmi, vis, ta psychika. lezela jsem celej den a vubec jsem na nic nemela naladu. proste uplne spatnou. az jak manza dosel domu, tak mi ji zlepsil. ale jak rikam, zatim to je jednou tydne, vetsinou ut, st - pozlobi. mozna je to i tim, ze vzdycky o vikendu jsem mela plno akci - so, ne, tak je telo potom unaveny a neco se muze vic prokrvit a tak. kazdopadne dneska uz nelezim, ale nic nedelam, odpocivam, zitra taktez a v sobotu pujdu ven - kamarad ma 30., bude to venku, pojedeme autem a pujdu brzo domu. je fakt pravda, kdyz nad tim premyslim, ze o tech vikendech moc neodpocivam.

farmarska
20. srp 2009

kely ted momentálně trpím 😅 bolej mne nožky 😎 já gaučovej povaleč včera šlapala po horách 😀 😝

aronek
20. srp 2009

farmi, to neukecám, to víš že jsem to zkusila ☹ Ale já jim to tam vrátím, až je párkrát pozvracím 😀

handm
20. srp 2009

Farmi, dokážu si představit.. mám podobný zážitek z kréty, soutěsky samaria. je to nádhera, ale asi 15 km strmě dolů, obří převýšení, samý šutr..
jen dole nás čekalo překrásné modré moře, takže i když jsem ještě dva dny chodila jak kačer donald, protože nohy bolely pekelně (opravdu je dolu horší než nahoru), tak se to tím mořem trošku kompenzovalo.....

kelly1983
20. srp 2009

farmi no mě se taky zdá, že to nějak začalo valit..... 😕 😨 proboha, no já se ale bojím jak čert kříža....zdá se mě o porodu atak..

farmarska
20. srp 2009

aron bodejť, tvrdě do nich!! 😀 a dej si před tím tlačenku, nebo ňáký lečo, at´jsou nahozený pěkně hnusně! 😀 😀

farmarska
20. srp 2009

zdá se mi to nebo jsem tu dlouho neviděla Scharlotku?? 😕 zrovna když jsem se jí chtěla zeptat jestli jí ještě hučí v uších.

aronek
20. srp 2009

Farmi, týden nás tam budou vizit autobusem po kriminálech, takže to schytají opakovaně 😀 😀

farmarska
20. srp 2009

hadm i kdyby v tom moři plavaly perly, já už bych po 15km nikam nevlezla 😕 to už by pro mne mohli rovnou volat záchranku a vrtulník 😀 😀

farmarska
20. srp 2009

aron tak pěkně každej den jez něco jinýho 😀 ten první začni olomouckejma a v tom duchu pokračuj 😀 pomsta bude sladká 😀

farmarska
20. srp 2009

kely každá se porodu bojí 😅 a kdo říká že ne kecá 😀

aronek
20. srp 2009

Mně když rodila kamarádka, tak jí jen praskla voda, bolesti žádné, v porodnici byla za deset minut, tam vynadala sestře, jakto že tam není doktor, když předem volali, sestra řekla, že je čas. Kámoška říkala, že cítí hlavičku a šla se slect a to už nestihla a holka byla na světě. Od prasknutí vody tak dvacet minut. Oni mají tyhle porody v rodině, její mamka dvakrát rodila před porodnicí, nějak nestíhali 😀

kerrie
20. srp 2009

Ahoooj, holkyyy 😀

Teda farmi..........takhle jsem se dlouho nepobavila, jako když jsem četla popis Tvýho včerejšího výletu 😀 Teď ať Tě kouká manžílek opečovávat a všude na rukou nosit. 😉

aronek.........kámošce závidím..........takovej fofr, to bych taky brala. Při mým štěstí tam budu skučet bůhví kolik hodin 😀 😀 😀

aronek
20. srp 2009

kerrie, mně mamka rodila dvanáct hodin a to jsem byla druhá, takže já si to užiju taky 😝

paajaa
20. srp 2009

Farmi: já jsem začla mít kontík včera, takže 4DC a budu ho pít do ovulky. Jinak testy už jsou zaplacené, tak snad příští týden dorazí. Jinak na manžu mám taktiku. Když bude večer unavenej a nic z toho nebude, tak ho znásilním ráno. To bude tělo odpočinuté. 😀 😀 😀 Už jsem taktiku rozebírala i s kamarádkou a schodli jsme se ne tom. Když nemůže večer, tak bude muset ráno. 😀 😀

Aronek. kamarádka je šťastná to žena 😎

kerrie
20. srp 2009

paaji......dobrej nápad...........ráno bude rozespalej a než se stačí vzpamatovat, případně vznést protest, tak bude po všem 😀

murynka
20. srp 2009

farmi mám pbavu že spát bude ☹ ted zlobila skoro celé dopoledne takže bude unavená ☹

paji určitě se dočkáš 😵 😵 pak budu závidět já vám 😎

tercie
20. srp 2009

Ahoj holky, jak je, já od rána drbaůla okna na baráku protože manža chce dokud má volno, namontovat roletky, teď jsem skončila, tak musím něco uvařit a vůbec nevím co, mám rozmražený kuřecí řízky anevím, co z nich spáchat... nemáte nějakej nápad?
A jdu dočíst 🙂

farmarska
20. srp 2009

tercí obalit 😀 mňam 😀

kerie mně do smíchu není 😠 😀

holky jak to je s těma ovu testama? nikdy jsem je nepoužila, ale ted nad tím uvažuju 😅 hele to musím zkoušet jako když si myslím, že už je ovulka? abych si to jako potvrdila.. , a nebo to počurám a uvidím třeba tu jednu slabší, a budu vědět a tak za dva dny bude, .. nebo jak to jako je??

tercie
20. srp 2009

farmi pozdě 😀 Už jsem to rozkrájela a je z toho směs s rejží 🙂

Já ovu testy nikdy nepoužila, tak neporadím...

venuska
20. srp 2009

Aronku, ahojky...díky za optání. Cítím se dobře, jen dneska nějaká únava. Doma malujeme a stavíme nový nábytek, tak nejsem nějak moc vyspalá. Už se těším na to, až budu doma.
Hééé, ty už máš 11tt, to letí...krásný. A jak se cítíš?

Markét, kočárek zatím vybraný úplně nemáme...Jirkovi se líbí pořád zn. X lander. Tak nevím...
Pak písni, jaký byl 4D 🙂

mari111
20. srp 2009

ahoj holky, 😀 😀 Farminko karasny zazitek z vyletu 😀 😀 ja sem si taky koupila ovu test,taky tomu hovinko rozumim ale vcera mi kamoska rekla za kdyz budu mit teplotu 37 tak by sme na to meli vlittnout,rikala mi to ta co se ji stalo to co nam a ted uz bude za par tydnu rodit a vlitli na to hned po prvni ms

tercie
20. srp 2009

Ahojky 🙂
Mari to musíš měřit BT celý cyklus, aby ses v tom orientovala, ona ta teplota nemusí vyskočit až na 37, každá to má jinak... nejlépe i víc cyklů, aby se z nich dalo číst, aleto se ti nebude chtít, když nechceš čekat. Ovu testů si nakup víc, a musíš to odhadnout kdy je ovulka, třba podle hleníku, nebo podle bolesti v podbříšku, někdo ovu cítí i navenek, je to bolest jako při ms...

Holky musím s obědem za manžou aby mi chudák neumřel hlady, nevím, kdy se sem dneska zas dostanu, možná večer...

Zatím papa

mari111
20. srp 2009

ahoj tercinko,jo ale merit muzu taky tada hned po ms,za to nic nedam,traba se to hned ani nepovede tak budu dalsi mesic chytrejsi.

mari111
20. srp 2009

a neni takovi ovu test co se da pouzit opakovane???

aronek
20. srp 2009

venus, koukám, že připravujete hnízdečko pro mimčo 😀 to je supr.
Jinak já se mám těhotně - celodenní nevolnosti a únava a pořád trčím v práci. Měla jsem čtrnáct dní dovču, to jsem jen spala a teď doháním vše zpětně a ještě jedu příští týden na služebku 😠 . Snesla bych další dovolenou na spaní 😉

zlababa07
20. srp 2009

Ahoj holky, vy teda jedete, ani nestíhám dočíst, ale koukám, že se máte všechny fajn 🙂

Jen tak nakukuji, jsem zas zavalená prací a navíc dneska odpo jedeme už na celý víkend na Moravu ke tchýni, takže se ukážu asi až v pondělí.

Mari, já sehnala super balíček 4 x ovu test + 1 těhu (ten 7 days - nejcitlivější) asi za 180 kč, počkej, mrknu na ten odkaz...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru