Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
16. čer 2009

O.k Paaji 🙂
Tak uvidíš,já tenhle měsíc na sobě vůbec ovulku nepoznala.Jen mě mě před týdnem píchalo v podbříšku a včera zas 😒

venuska
16. čer 2009

Ahojky holčičky moje,

Farmíku, celý večer jsem na tebe myslela…ach jo, co se to děje?
Já když jsem o topení mimčo přišla, tak doktor mi řekl, že se to může stát klidně až 5x…tak jsem na něj koukala jak tele na nový vrata.
Takže ono to vlastně může být čímkoliv.

Janičko: s tou průkazkou s tebou souhlasím. Já jsem jí dostala v 10tt, a kdyby mi jí dal až ve 12tt, tak by mi to vůbec nevadilo. Ale už jsem jí potřebovala na různá vyšetření atd.
Jak říkáš ty, taky mam takové to pouto, že když mam průkazku, tak je vše v pořádku. U toho prvního jsem dostala průkazku a pak když jsem o mimčo přišla, tak mi ležela na stole, a já se bála na ní sáhnout….pak šla do krbovek i s testíkama….všechno komplet.

Já jsem zatím nikomu nic neříkala, že jsem těhulka…někdo tuší, jelikož mi trošku už narostlo bříško, a někdo se ptá, tak říkám nevím….
Ono pak vysvětlovat každému, že se to nepovedlo…a stejně by to zůstalo na manželovi, já bych na to neměla.

Je to hrůza, co se děje…

venuska
16. čer 2009

Farmíku, a ty jdeš v pátek znovu k doktoru? Takže na revizi jsi zatím nebyla….???
Třeba to bude ještě dobrý, a všechno bude v pořádku. Moc na tebe myslím…

paajaa
16. čer 2009

Holky s tím názorem na průkazku jsem za jedno. měli by ji dávat déle. Já ji poprvé měla a sebrali mi ji v nemocnici. Te'd se chystám (až začne to naše snažení) vyhodit všchny testy a jednu fotku z UTZ. Mám všechno schované a byla jsem sraz to vyhodit. Ale teď to udělám. Bude to tlustá čára za tím špatným a naděje, že to konečně dopadne dobře.
Jinak aby toho nebylo málo, tak manžel měl včera bouračnu na Jižní spojce. Napálila to do něj nějaká opilá ženská- auto na odpis. Naštěstí měl pásy ( dřív z frajeřiny nepoužíval), takže je jen potlučenej. Já myslela, že mě picne, když mi to doma večer řekl. Skoro se mi zastavilo srdce. Nezavolal mi to, abych se nestresovala- já myslela že ho kousnu. No hlavně že je v pořádku.

venuska
16. čer 2009

Pájí: až ty věcičky vyhodíš, tak uvidíš, že se ti i uleví. Já jsem všechno vzala hned, jak jsem přišla z nemocnice a šlo to do krbu. Chvilku jsem na to koukala, a pak jsem si řekla, udělala jsi dobře, život jde dál.
Držím palečky,aby se brzy zadařilo.
S tím tvým manželem je mi to líto….hlavně, že je v pořádku. To je to nejdůležitější.

secretacka
16. čer 2009

Ahojky holky, dnes jsem se sem přihlásila na doporučení kamarádky. Jsem v 7.týdnu těhotenství, ale od samého začátku mám problémy. Byla jsem na umělém oplodnění, to se zdařilo, ale od začátku mi pomalu stoupá HCG v pátek mi pan doktor udělal první ultrazvuk a řekl, že máme zamlklé těhotenství. Prý ať vysadím léky a během víkendu mimčo odejde. Jenže neodešlo a navíc mi rapidně stouplo HCG, tak jsem včera byla na ultrazvuku. U jiného doktora. A víte co? Našel miminko se srdeční akcí. A tak od včera si zas píchám injekce na podporu a jsem zas "těhotná". Už mi s přítelem z toho "hrabe". Jeden den smutek, pak štěstí....furt dokola. Tak jsem se chtěla optat, zda někdo máte taky takové zkušenosti a jak to u Vás probíhalo dál... Díky za odpovědi.

kelly1983
16. čer 2009

ahoj beruško🙂

maarrtina
16. čer 2009

Holky můžu se zeptat za jak dlouho jste se začali pokoušet znovu otěhotnět. Čekali jse ty 3 měsíce po revizi nebo hned.
Já bych do toho šla nejradši hned, strašně jsme se těšili.

paajaa
16. čer 2009

Venusko: já jsem se pořád k tomu odhodlávala, ale neudělala to. Ale až to dostanu, tak to letí do popelnice 😀

Seretacka: to je hrůza, že se může doktor takhle seknout. Už to tady taky bylo, že bylo špatně určena staří miminka, ale nakonec to dobře dopadlo. Taky ti držím palce, aby to vyšlo. 😉

venuska
16. čer 2009

Secretacka: vítám tě mezi námi. S tím bohužel nemám zkušenosti, ale je to asi jak na houpačce.
Jen nechápu, proč ti ten první doktor řekl, že je to zamlklé těhu, když není. No je to normální?
Ještě, že jsi šla k tomu jinému.
Uvidíš, že všechno bude v pořádku a narodí se ti krásné zdravé miminko. Držím ti palečky 

secretacka
16. čer 2009

Kelly 1983: Ahojky, vítám Tě tu.
😉

markee
16. čer 2009

Paaji, to víš že jo. Vše vyhoď a určo se uleví. Já to vyhodila testy taky hned jak jsem přišla z nemocnice-možná dokonce den před tím než jsem šla na revizi ☹
Secretacka,ahojky, s tím zkušenost nemám.Ale moc ti držím palce,aby to už bylo vše OK. To je děs,jak doktoři stresujou. Drž se holka.

venuska
16. čer 2009

Martinko: já jsem čekala na 2 porevizní MS, a pak jsem se začali snažit….

maarrtina
16. čer 2009

Venuska: a za jak dlouho jsi otěhotněla?

secretacka
16. čer 2009

Venuška: Děkuji za podpořivá slůvka. Taky mi je záhodou, proč to ten první doktor řekl. Prý proto, že mimčo nemělo rozměry, které v tom týdnu mít mělo. Ale to přece nemůže rovnout odsoudit. Ještě, že se mi udrželo.

venuska
16. čer 2009

Kelly 1983: vítám tě mezi námi….

Pájí: tak až to poletí, tak dej vedět. Hlavně to pořádně roztrhej a zmuchlej. Teď to určitě vyjde ((((((((((((o:

markee
16. čer 2009

maarrtina, my se začli snažit po druhé MS. Já teda totiž nechtěla mimčo přesně na prosinec-ale i tak se může stát,že ho mít budeme,když TP mám 11.1.2010 😀 Ale já chtěla zjistit,zda mi tělo funguje dobře,takže jsem si počkala na porevizní MS a pak prostě ještě jednu a pak už to bylo v rukou božích 😀 😀 😀

kelly1983
16. čer 2009

venuska🙂 děkuji

kelly1983
16. čer 2009

secre - vše dobře dopadne

venuska
16. čer 2009

Martinko: hned na poprvé. Bylo tomu tak i prvního těhu. Asi zázrak, nebo měli spermonící navigaci…jinak si to neumím vysvětlit.(((o:

Secretacka: je to opravdu divné. Ale pokud nená mimčo ty správně rozměry na začátku, tak to ještě neznamená, že je něco v nepořádku. On to třeba dožene.
Je skvělý, že se to udrželo…
A vám se nadařilo otěhotnět? Jak dlouho?

maarrtina
16. čer 2009

tak počkáme asi taky. Bue to lepší.

venuska
16. čer 2009

Markee: to je hezký datum 11.1.2010. Já mam termín 30.12.2009..takže bude sláva buď už o Vánoce nevo na Silvestra. Nebo to bude 1.1.2010 
A jak se cítíš?

paajaa
16. čer 2009

Markee a Venus: určitě to vyhodím a dám vědět, že to letělo do popelnice 😉

venuska
16. čer 2009

Martinko: a kolik dní jsi po revizi? Lepší počkat ty 2-3 porevizní MS. Abys zjistila, že tělo funguje, tak jak má.
Určitě se brzy podaří (((o:

venuska
16. čer 2009

Kelly: a jak se cítíš? Všechno v pořádku?

markee
16. čer 2009

Venusko,cítím se unaveně,ale absolutně pořád. Pak den celej někde jsem,něco tvořim nebo návštěvuju a večer jsem totál KO. No a ještě se mi nesrovnala chuť,pořád neumím dochutit jídlo a chutě jako takové mám minimálně,ale když už tak to stojí za to 😀 😀 😀

kelly1983
16. čer 2009

venuska - ale jo jde to....malá kope, tak se moc nevyspím, ale je to pěkný

secretacka
16. čer 2009

Venuško: já mám od puberty gynekologické problémy a loni už jsem byla potřetí na operaci, tak mi řekli, ať okamžitě začnem na mimču pracovat. Furt to nešlo a 2 měsíce po operaci jsem zas měla cysty zpět, tak mě doktor poslal do IVF centra a tam zjistili, že i přítel mám problém. Tak jsme tam zůstali a v květnu byli na 1.pokusu. Jinak v pátek mi doktor naměřil 2mm a včera už mimčo mělo 7mm.

venuska
16. čer 2009

Markee: mě už se to trošku srovnalo, už tak nezvracím, a chutě taky nic moc…ale ta únava je tu pořád….
Bude líp (((o:

Kelly: to je krásné, už se na ty pohyby těším…v jakém tt jsi je začala pociťovat poprvé? Moc ti to přeji.

Secretacka: tak to mě mrzí. Ale povedlo se, a to je nejdůležitější.Takže jsi tak v 6tt, když mimčo měří 7mm…to je krásné.

maarrtina
16. čer 2009

Venuska: Jsme po revizi týden, byla jsem v 6tt. Ale horzně moc jsme se těšili, že budeme mít mimčo. A teď mě ty 3 měsíce čekání připadají hrozně dlouhé.
A než jsme otěhotněla tak jsme to zkoušeli 4 měsíce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru