Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
8. říj 2009

já budu mít sice za chvilku metrák ☹ , ale přítel to toleruje, neříkám, že po porodu s tím něco neudělám, ale kvůli sobě a mimču 😉

sirella
8. říj 2009

Ahojky holky...přeju krásné ránečko...

Aji:Vykládala jsem si několikrát karty...a vždycky vyšlo to samé...a dobré 🙂 Strašně mě to uklidňuje...

aronek:já bych zas potřebovala aby manžel měl trochu řeči...Mám stejnou postavu jako za svobodna a cosi to nejde dolů....Zhubla jsem po porodu 14 kg.Bylo vidět že je spokojenější.Pak jsem přibrala 30 a jde to pomalu dolů...už 9 let ☹ Pomalu ale jistě to jde...Nejvíc teď po revizi...před tím skoro vůbec...Ale je teda fakt že někteří chlapi by si měli dávat bacha na "ústa" ...

aronek
8. říj 2009

já si prostě myslím, že pokud postava vyhovuje nám, tak chlap se musí smířit 😠 Prostě nebudeme pořád vypadat jak ve dvaceti to přece nejde a pokud to jde, tak je to pěkně drahé 😀 , zas by to mohl platit 😉
A bacha by si měl dát nejen na ústa ale i na ...., tam se taky dobře trefuje 😀

aronek
8. říj 2009

sirel, gratuluji k výsledkům z karet 😀 , škoda, že to nedává přesné termíny, jako že by jsi věděla kdy už to bude 😀

sirella
8. říj 2009

aronek:Absolutní souhlas 😀 😀 😀 A kolikrát by se měl i podívat sám na sebe...Kamoška má doma taky "rejpala" a on do ní často ryje(i před lidma 🤐 což je podle mě do nebe volající trapárna a měl by toho nechat...ale hned)A přitom by měl být rád že má doma 3 zdravé děti a podívat se na svůj "pivásek"Ona Jarka zvažuje plastiku bříška,protože po 3 dětech je vážně trošku vytahané...ale mě by zajímalo co si s ním udělá on...Ona ho má po dětech...on po pivu

sirella
8. říj 2009

aronek:Právě to mě štve...vyjde mi otěhotnění ale ne kdy 😔 Jestli teď nebo za rok nebo za dva...ale já na tom byla fakt zle a chytala jsem se všeho.Dřív jsem toto dělala jen tak ze srandy a z nudy...teď mi vyšlo před revizí že to bude zlé...a bylo.Když jsem si vykládala za svobodna jestli manža je ten pravý tak mi vyšlo že ju...a 10 let to platí...zatím 😀 Já na to hodně dám...jsem asi blbá ale fakt mě to uklidňuje

aronek
8. říj 2009

sirel, pravda je, že chlapi by se měli podívat na sebe. U nás si z přítele taky dělají srandu, kdo je vlastně těhotný 😀 On to tedy nemá z piva, ale z jídla. Má prostě bříško jak těhotný a zatím větší než já 😀

aronek
8. říj 2009

letím se poradínkovat, vedení si mně žádá, ale pak jsem tu jak na koni 😀 modrém 😀

sirella
8. říj 2009

a k tomu metráku...já ho měla skoro taky 😒 Po porodu jsem se "uklidňovala" čokoškou...no to byl nápad.Kamoška mi říkala že jsem se asi tak "odměňovala" za náročný porod...sakriš...já byla ale blbá 😒 \Teď to fakt shazuju leta...manžovi to nevadilo...PRÝ...Ale každé kg dole ho potěší...a je rád když si kupuju menší oblečení.No já taky...snažím se abych se toho zbavila ale je to těžké.Musím začít znovu rotopedit....ale mě se nééééchce...moc

sirella
8. říj 2009

aronek:ahojky

paajaa
8. říj 2009

Krásné ráno,

Markee: tada já koukám, jak se tvůj manžel chová. To od něj není vůbec hezký. Měl bu mu někdo vysvětlit, že hudená postava není to nejdůležitější. Hlavní je, aby jsi se tada po psychické stránce dohromady a cítila se sebou spokojená. Snad mu to dojde

Farmi: ty se máš, že je manža tak aktivní. Já budu muset příští cyklus ani té náhodě, na kterou sází můj manžel, pomoct. 😉

farmarska
8. říj 2009

ahoj holky 🙂
pájí kde že jsou lonské sněhy...naše obdení snažení je asi ukonce. Včera jsme se pěkně chytli a já šla večer spát se slzičkama, místo se sexem 😔

farmarska
8. říj 2009

holky shrneme to, chlapi jsou vážně fakt hrozní !!!!! 😠 😠 😠 😠

aronek
8. říj 2009

😝 Tak jsem celá porazená 😝 Zase přidali práci 😝
Copak ti proved manžel farmi?

aja.83
8. říj 2009

Ahojky Sirell, to je super ty karty. Mně teď vyložila kámoška karty - tarot, trochu se tím zabývá. Vyšlo mi to taky krásně - bolest, smutek, obrat k lepšímu, úspěch, naděje, vše se ti splní!!!Takže jsem zvědavá. Jo a taky jdeme s manželem k léčitelce, co se specializuje na ženy, které prodělaly potrat. Moc se těším, mohla by nám pomoct, ne aby to bylo hned, ale hlavně aby se potrat neopakoval. Tak pak poreferuju!

aja.83
8. říj 2009

Holky, zabere to asi kus stránky, ale já se hrozně natlemila:
😀
JAK SE SPRCHUJEME

Žena
Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé.
Jde do koupelny v župánku.
Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno, co by mohlo být vidět.
Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že by měla dělat víc lehsedů, noh zdvihů…
Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými kousky (dámy prominou). Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší houbu a pemzu. Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 43 vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté.
Dá si do vlasů grapefruitovo – mátový kondicionér, obohacený skutečnou vášní ovoce.
Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu.
Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprcháči.
Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě.

Muž
Svlíkne se sedě na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený.
Do koupelny jde nahatej. Když na cestě do koupelny uvidí manželku, zahoupá dindonem a udělá WOO WOO. Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na prdeli. Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za supr tělo.
Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a prdele.
Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Usere si a zasměje se, jak nahlas si prdnul.
Umyje si vlasy. Udělá si šamponový číro. Umyje si prdel a nechá ty chlupy na mejdle.
Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Všechno spláchne, vyleze z vany mimo kobereček. Utře si jenom prdel a předloktí.
Nakreslí kozy na zrcadlo, aby se cítil jako chlap. Setřepe z dindona vodu.
Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOO WOO.

kopa
autor
8. říj 2009

Ahoh holky 🙂

Farmí co ti ten manžel provedl??? 😒 🤐

Jinak holky potřebuji poradit.Od minulého pátku jsem začla ještě brát k Femibionu,kyselinu listovou forte.Beru vše jednou denně.Od pondělka mám docela zácpu 😅 jako prostě to nejde 😅 není to tou listovkou?bolí mě břicho a minule jsme sexily a mě to všude píchalo a nebylo to příjemné. 😒
Dneska mě zase píchá v podbříšku celkem dost silně,počítám už z mrchou 😠 🤐 🤐 🤐
Nechci do sebe cpát projímadlo...tak jsem se včera přeplácala a ráno to trošku šlo 😅 ale furt bolí břuch 😅

aja.83
8. říj 2009

Kopi, já bych brala jen jedno z toho. Sice prý tělo si samo vyloučí přebytečnou kyselinu, ale tu zácpu by to klidně mohlo způsobovat.

markee
8. říj 2009

Aja, ty jsi kolík 😀 😀 😀 se tu u snídaně řehnim pako 😀 😀 😀
Kopy,na mě ta listovka takhle vůbec nepůsobila,tak nevím čím by to mohlo být ☹

Já si půjdu oholit ty nohy 😀 a za hodinu jedeme na plavčo.

markee
8. říj 2009

Jinak k těm kilům. Já právě si hubnu,když mě to chytne a baví mě to.A vím,že bych měla zhubnou,pže nemám co na sebe,jen jedny strečový kalhoty od vietnamce(mám je z těhu po Johance a pak jsem je nosila po porodu).Prostě jsem neforemná. Mám šíleně tuku na břiše,zadku a i stehnech. ☹ Ale nemám ráda,když mě na to upozorňuje. Si snad myslí,že se nevidim,či co. Říkám mu to pořád,ať se stará o sebe.Jenže on je hubeňour hubená. Prostě on netloustne a nemá nikde špeky,no. 😠

markee
8. říj 2009

Jo a zapomněla jsem - DOBRÉ DOPOLEDNE VŠEM, přeji 😉

sirella
8. říj 2009

aji:moc díkas za to jak jsi mi napsala abych ty karty zkusila...já měla strašný strach že vyjde něco blbě ☹ Ono se to nemá moc opakovaně dělat a prý pokud to někdo dělá tak je to jen jakoby upřesnění dřívější odpovědi.Zatím mi ale fakt nevyšlo nic špatného.Manžel mi říkal,že si vykládám co chci...tak jsem zkusila vyložit jemu a vyšly mu z 5 karet 3 stejné jako mě 😀 Ten čučal 😀
S tou léčitelkou dej pak vědět jak to probíhalo a co vám poradila...jsem strašně zvědavá 😵

farmarska
8. říj 2009

aron, pohádali jsme se kuli práci 😢 jsem mu líčila, jaký tam jsou podmínky a jak to tam je hrozný a pn říkal, že by tam nedělal, at se na to taky vyprdnu a najdu si něco jinýho, že i ty peníze jsou tady děsný, za to, že s nima nebudu o víkendech a tak.. No to já vím taky, jenže tady fakt nic jinýho neseženu. Tady je to s prací hrozný, ještě tak se seženou chlapi na nějakou stavbu, ale ženský fakt nic.. 😢 no ale on má pocit, že jako já neumím hledat a že se nechodím poptávat.. 😅 jenže kam, když nikam neschánějí, tak kam chodit 😅 😅 obcházet ulice 😅 😅 😅
To víš, že sleduju noviny i internet a jak se ukáže nějakej novější inzerát, tak to hned obvolávám, nebo rozesílám životopisy 😔 no prostě dělám co umím, ale on se mi zdá, že se mnou nikdy není spokojenej 😠 furt si myslí, že on by to udělal, líp, jinak.. 🙄 ale i kdyby já to prostě jinak neumím 😔 a prostě tady to nemůžu zabalit dřív, dokaď neseženu jinou práci a nebo dokavaď neotěhotním, páč jsme na tom fynančně dost na hraně a kdybych nepřinesla domů žádný peníze, tak bychom neměli z čeho zaplatit hypošku 😔 Podpora už mi došla 😅 Navíc kdybych ho poslechla a tady to zabalila, tak vím, že se budeme zase další měsíc hádat, že nemám práci, že jsem si ještě nic nenašla a že takhle to neutáhnem 😠
Tak mne to všechno mrzí, jak mi řekl, ať si teda nestěžuju a aŤ si tam teda zůstanu když se mi tam líbí a když mi nevadí, že budu pořád v práci,za tyhle peníze, místo abych byla doma s nima 😔
A já mám fakt pocit, že se asi zcvoknu, bo ten hroznej tlak na psychiku v práci ( nejsem totiž zvyklá, že se ke mně někdo chová jak k povloj) a pak další tlak doma, že jsem vlastně uplně neschopná 😔 ☹ 😔 ☹

kopa
autor
8. říj 2009

Oni právě na obalu píšou,že když si dáte té listovky více,že má projímavé účinky 😕
Tak zkusím jí vysadit a uvidíme 😉
díky za názory 😵

markee
8. říj 2009

Farmy, ty chlapi jsou fakt paka,promiň. Míša taky pořád říká,ať se na tu brigádu pořádně zeptám,zda se mi to finančně vyplatí tam dojíždět atd.,atd.,atd. Sám,ale ví,že i kdyby mi z toho zbyla tisícovka či dvě,tak pořád budeme mít míň než mateřský. Pže pracák mi dá tak tři a půl a to je fakt šílený.Takže si říkám,že každá kačka dobrá.Třeba mě nevezmou.Zítra se tam chci dojít zeptat. Jenže jak nevím kolik se dá přivydělat,když jsi na pracáku,tak nevím na kolik hodin můžu jít na tu brigádku ☹

farmarska
8. říj 2009

no a už mi jdou zase slzy do očí ☹
holky přeci nejsem takový tele, jak si myslí manžel.. 😔 dyť třeba tady na tu práci se hlásilo tolik lidí! byl blnej sál uchazečuů a vybrali z toho jenom snad jedno procento a mne v tom 😔 Tady fakt není práce. Skončilo tu spoustu podniků a lidi se nemaj kam vrtnout. Vědí to všichni, jenom můj muž asi ne 😖 podle něj se málo snažím a nacházím si blbou práci 😔 Já fakt nevím co dělat 😔

aronek
8. říj 2009

kopi se zácpou neporadím, tu mám už několik měsíců 😀

farmi to je těžké, byl zvyklý, že tě má doma a najednou tam nejsi, určitě mu chybíš.Tak mu řekni, že je to stejně na něm. Čím dřív se mu povede miminko, tím dřív budeš doma 😀 A na chození po pracích já taky moc nebyla. Nelíbylo se mi to zacházení z jejich strany a to ještě nebyla krize 😝 . Nebyla by nějaká domácí práce? To přece nemusí být z vašeho okolí, to vozej i dál. Výdělek závisí jen na tobě, podle toho koliu uděláš, ale byla bys doma.

farmarska
8. říj 2009

markee myslím, že to bylo něco kolem 4tis., že mi tehdy říkali na pracáku, ale jistě to nevím, raději si tam zavolej a přeptej se 😉
jo jo s chlapama jsou problémy 😢
to spolu určitě zase nepromluvíme celej víkend a když tak velmi stroze. No co, já stejně od zítřka do neděle ve tři vstávám a budu se vracet domů až odpoledne a pak mne čekaj asi odpolední 😒
jemu se to povídá, dělá elektrikáře, jenom na raní a víkendy maj volný 😝 já neříkám, taky to nemá v práci uplně růžový a maj tam nějaký nedostatky, ale todle.. 😖
holky já mám tady v tý svý práci chuť jim asi 10za jednu šichtu hodit zástěru do ksiftu, sebrat se, jít si na vlak a jet domů 😅 a manža mne k tomu ještě nabádá.., ale co pak 😖 😖 Furt říká, že si něco najdu, holky ale já vím, že nenajdu ☹ ☹

farmarska
8. říj 2009

já jdu krmit, ať přijdu na jiný myšlenky, než se tu ještě psychicky zhroutím 🙄 🙄 🙄

bobinka22
8. říj 2009

Ahoj holky 😀

Tak to sprchovani je super.Jsem se nasmala a uz jsem to poslala tomu svojemu.Jako bych ho ted videla,kdyz to ctu 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru