Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
18. říj 2009

Ivčo já dřív pletla to mě bavilo 😅 ale i jsem ráda dělala takové ty různé nárámky z bavlnek 😅 🙂

paajaa
18. říj 2009

Ahoj Holky,
koukám že jsem prošvohla //

Farmi: moooc gratuluji a věřím, že teď už to bude jen dobré

Kopi: jak jsi na tom ty???

Holky potřebuji radu pro kamarádku- co je dobré chlapovi na spermouše- vitamín E??? Oni se teď budou brát a předchozím manželstvích mají každý děti, ale chtějí ještě spolu. Je jim oběma přes 30. Zatím začínají, ale vitamínky jistě neuškod. Díky za radu.

if.v
18. říj 2009

Kopi, beru tě za slovo 😀 , já chci pod stromečkem zase sedět jako těhulka (i když třeba jen krátce..)

if.v
18. říj 2009

Kopi, já s tím pletením znovu začala, když jsem byla těhotná s Aničkou...před tím jsem to moc neocenila, pamatuju si, jak to do mně mamka hustila a peskovala mě za příliš utaženou nebo příliš volnou pleteninu. takové ty mrňavé věcičky pak nakonec zvládneš za 2 dny a je to super...no teď už mě to stojí víc času a taky slečna je náročnější, ale stojí to za to

aronek
18. říj 2009

ifv, tak ruční práce taky můžu. Pletení tedy moc ne, ale vyšívání, šití a háčkování kdykoliv 😉 Původně jsem vyučená dámská krejčová, pak čtyči roky SPŠO obor návrhářství a skončila jsem jako textilní inženýr obor konstrukce technologie. Teď jsem sice mimo obor, ale to je úpadkem textilu ☹

if.v
18. říj 2009

no teda, aronek, to jsou nově objevené obzory naší diskuze 🙂 vím, kam o radu, když nebudu něco vědět 😎

ikopretinka
18. říj 2009

Paji, selen +zinek na pohyblivost. Třeba je dobrý bioaktivní selen + zinek v tabletách. JInak jíst hodně ledvinky a játra (ledvinky obsahují velký podíl zinku i selenu a játra jsou hned po nich) také dýňová semínka mají pomáhat, ale mají těch prvků v poměru s játry a ledvinkami o dost méně. Také kyselina listová pomáhá na kvalitu spermoňů. 😉

aronek
18. říj 2009

když budu vědět, ráda poradím 😉

ikopretinka
18. říj 2009

Pajo a úplně jsem zamněla nejvíce toho zinku a selenu má maso ze zvěřiny , hlavně jelen

aronek
18. říj 2009

ještě sem se chtěla zeptat jak je to s listovkou v těhu. Má se pořád brát? Nebo jen první trimestr?

if.v
18. říj 2009

já holky taky přemýšlela, jestli nemám manželovi naordinovat nějaké vitamíny...všichni z vašich drahých poloviček je brali nebo berou....ale mám pocit, že by mi to neprošlo...maximálně mě napadlo, že když jdu v úterý na kontrolu ke gyndr., tak bych mohla říct, že to doporučil doktor a rovnou mu je koupit...co vy myslíte? jsou ty vitamíny tak podstatné, když jsme před tím nikdy problémy s otěhu neměli? Aby si to nebral příliš osobně...

if.v
18. říj 2009

Aronek, já bych ji brala maximálně do konce 5. měsíce...má zabránit vývojovým vadám (teda je spíš eliminovat) a v téhle době je už mimi hotové

kopa
autor
18. říj 2009

tak nakonec jdu dělat palačinky 😵 😵 😵

Ivčo můj bere vitamíny sám 😅 bral je i předtím když jsem otěhu.

Paaji já nakonec dostala mrchu 😠

if.v
18. říj 2009

Kopi, my máme doma ještě ze včerejška hovězí polévku a zapečené brambory..takže já mám dnes opravdu havaj 😎 .

ikopretinka
18. říj 2009

Aronek, mě dr. říkala, že je kys.ůistová důležitá hlavně v 1. trimestru a od cca.14 tt už tak potřeba není.Takže pokud máš těhu vitamíny , tak listovku navíc brát asi nemusíš.

ikopretinka
18. říj 2009

If.v. no asi mu je raději kup. Moje polovička nic nebere, zvěřinu ani játra ani ledvinky nejí a vidíš , taky nám to nejde 😀 . V pondělí mu nějaké seženu , naservíruju a bude prostě papkat a bez diskuse 😀

aronek
18. říj 2009

OK díky za odpovědi, mně totiž dojde, tak jsem nevěděla jestli jí ještě kupovat 😉

murynka
18. říj 2009

ahojky

já si dala dvacet 😀 😀 tedy ne dvacet ale hodinu spánku 😀 😀

leni palačinky jsme měli včéra 😉 dnes jsem udělala rybičkovou pomazánku 😉

paji selen a zinek jak píšou holky 😉

murynka
18. říj 2009

leni mrcha došla ju ☹ ☹ chjooo to mě mrzí 😒

aronku opravdu už brát listovku nemusíš já jí nebrala ani tak 😉 a vitamínky jaké užíváš???
ber jen třeba ob den atd...třeba po mamavitu se rodí velké děti 😅 😅

aronek
18. říj 2009

mury beru mamavit, ale tak obden. Dnes jsem četla, že když je těhotná nemocná, tak se dítě méně vyživuje, takže je menší, takže se to vykonpenzuje 😀

murynka
18. říj 2009

aronek já si ho ted koupila také 😉 ale s tím že já zobnu jednu tabletku týdně 😅 jím hdně zeleniny a ovoce 😉
vůbec celé těhu jsme nějak nic neužívala a jedla co mě napadlo 😀 😀
a jak jinak je už je ta chřipka lepší???

paajaa
18. říj 2009

Holky moc děkuji za rady. 😉 😉

Kopi: to mě mrzí, tak snad to vánoc obě nahlásíme // 😉 😉

U nás to s vitamíny fukguje tak, že se musím připravit na noční stolek a pak si je vezme 😀 😀

murynka
18. říj 2009

paji to je dobrý 😀 😀 😀 nemáš zač 😉

těším se na ty vaše // 😵 😵 😵 už aby to bylo....

aronek
18. říj 2009

mury, chřipajzna se drží, ale snažím se jí umlátit čajem, vitamíny a antibiotiky 😀

murynka
18. říj 2009

aronek jen ji umlat 😀 😀 😀 😀 😀 ..ted to hodně řádí ☹ 😠

aronek
18. říj 2009

a jak je tobě? co poslíčci?

murynka
18. říj 2009

jo jo už lepší 😉 prostě nějaký den oki a nějaký na prd ☹

aronek
18. říj 2009

kdepak všechny jste? Včera se kecá skoro do rána a dnes nic 😠

if.v
18. říj 2009

aronek, jsem tu, ale protože tu nějak vázne zábava, tak jen občas pročtu ty dvě odpovědi a čekám dál 😀

aronek
18. říj 2009

fakt by se měli stydět 😠 když slušní lidé dávno spinkají, tak to se to kecá 😠
Tak mi alespoň napiš jak jde vyšívání? Jakým vyšíváš stehem?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru