Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
10. lis 2009

Sirell, já měla taky nízkou sliznici, ale při minulé kontrole mi dr. řekl, že už narůstá, takže to bude snad v pořádku. Já piju kontryhel, ten by na to měl být. Zkus počkat, třeba ms dorazí a bude vše v pohodě. Asi to chce vážně čas, jak píše casia, tělo si asi samo uvědomí, kdy bude na mimi připraveno a pak to všechno půjde jako po másle.

aronek
10. lis 2009

Ahoj všechny, přeji dobré ráno 😉
Sirel, to je mi líto, že zase něco. 😖 Já bohužel neporadím, já nikdy tohle neměla, ale zase víš v čem je problém. A jak koukám na rady nademnou, tak nejsi jediná a víš, že to není napořád. 😉

sirella
10. lis 2009

casi,aji:Děvčičky moc díky za uklidnění 🙂 Já jsem z toho fakt na prášky,ale asi tomu fakt musím dát čas...Já měla jen strach že budu zas lítat po doktorech.Na netu jsem četla že někdo dostane 1.poreviz.MS třeba až po 10 týdnech.Já jsem psychicky úplně v poho,ale to tělo mě teď teda zlobí 😠...zaberu s tím kontryhelem.Mám ho 2xdenně podle návodu na krabičce..

casi:Fakt až v 11 týdnu???? 😕 Týýý jo tak to mám fakt čas...Mě končilo ve čtvrtek šestinedělí tak to ještě asi není nic moc...Jinak teda obdivuju tvůj pozitivní přístup 🙂 A držím palůše aby se ti na jaře zadařilo a našlas // 😉 Já měla v plánu 1.MS v listopadu,2.MS v prosinci a pak hned snažení...a ono nic...no nedá se tomu poručit...vydržíme.

aja.83
10. lis 2009

Sirellko, po revizi je tělo zhuntovaný, sliznice seškrábnutá, každé tělo si s tím poradí jinak. Myslím, že když tomu dáš čas, tak vše bude v pořádku. Po doktorech lítat nemusíš, až když by to trvalo dlouho! Takže hlavně žádný depky, počkej na novej rok a pak se pilně snažílkujte! 😉

sirella
10. lis 2009

aronek:Ahojky...dobré ránečko 🙂
No to víš...já mám samé lahůdky 😒 Ale zas mě druhá dr. důkladně ultrazvukem projela a naštěstí není žádný jiný problém...Já jen nevěděla že pomůže čekat...fakt jsem měla strach že budu dál lítat po doktorech.Říkala mi že na MS musí být sliznice min.4mm a já mám asi 3,5 tak se uklidňuju tím že to není zas takový rozdíl...No ale asi je...

sirella
10. lis 2009

díky Aji...budu se snažit 🙂 A hlavně nesmím večer zapomínat na ten kontryhel...už se mi to párkrát stalo a pak jsem na sebe naštvaná.Ale dneska už ho mám v sobě

Nevíš náhodou čím by to šlo ještě podpořit???Když už mám v sobě ten pichanec tak tomu chci co nejvíc pomoct.

aronek
10. lis 2009

sirel, tak to ti chybí jen kousek a dostaneš to 😀

sirella
10. lis 2009

😀 😀 😀 jenom aby 😀 V životě bych si nemyslela jak budu MS vyhlížet...vždycky jsem byla naštvaná týden předem a teď se těším 😀

venuska
10. lis 2009

Ahojky všem 🙂

Tercie: děkujeme za fotečku, Sofinka je kouzelná 🙂

aronek
10. lis 2009

sirel, chybí ti jen 0,5mm, to je skoro nic. Pravda je, že na otěhotnění potřebuješ sliznici větší, ale k MS máš jen kousíček 😀

markee
10. lis 2009

Dobré dopoledne,
Sir to je mi líto,že máš takové trápení. A nepomohl by ten Femigard? Já ho nepouživám,ale určo holky tady jo.

sirella
10. lis 2009

aronek: 😀 Uvidíme jak to půjde....snad ju 😉

markee:Ahojky 🙂 Zkusím se po něm na netu mrknout...myslím jako po podrobnějším popisu a tak...díkas moc

Holky...hned mám lepší náladičku...díkas 🙂

paajaa
10. lis 2009

Ahoj Holky,
po dleší době vás jdu pozdravit. U mě nic nového- ve středu očekávám MS. Ale mám angínu, takže by ani nebylo dobré, kdyby z toho něco bylo. Jinak nálada se drží a depky se zatím odstěhovali.

Mury a Kupinko: moooc gratuluji k drobečkům. 😉 😉 Takže ať vám dělají jen a jen radost

Farmi: kočko moje, já mám z tebe takovou radost, že je srdíčko a mimi roste. Doufám, že ti bude brzo lépe a lépe a ta nemoc se tě pustí

Kopi: jak jsi na to ty??? Snaženíčko za vámi?? Moc ti ty // přeji

Markee: doufám, že se máš už mnohem lépe na dušičce

Aji: co noého u tebe???

markee
10. lis 2009

Ahojky Paaji, mám se docela fajn.
Farmy,jojo,dělaj se pánské kliky,což mě dost zarazilo. Prostě je nedám,ani když se snažím sebevíc.
Teď jsem volala na jednu práci,tak prý tam hlavně chtěj,aby dotyčná měla praxi s inventurama. Což já nemám,ale myslíte,že to laik zvládne ?

katyna6
10. lis 2009

Hezké dopoledne holky 🙂

aronek
10. lis 2009

markee, tak jim řekni, že to neumíš, ale jsi schopná se to naučit, třeba by ocenili upřímnost a zkusili to s tebou 😉

katyna6
10. lis 2009

farminko-náááádherná zprávička,hned jsi mi zlepšila náladu kočko!Moc gratuluji!!!!!!

tercie-velká gratulace ke kontrole terci! 🙂

aronek-já mám ten polštář doma,věnovala mi ho kamarádka,že už ho nebude potřebovat a co vím,tak všechny kámošky i sestřenka si ho moc pochvalovaly.Dá se s ním dobře odpočívat a když se to naučily,tak jim i hodně usnadňoval kojení.

tak a musím zase běžet,jedu k mamce něco pomoci.Tak pa odpoledne

farmarska
10. lis 2009

ahoj kočky, jsem tu jen na otočku, bo za chvilku musím razit na nákup a pak pro syna do školy. Mamka jela totiž dneska do nemocnice, budou jí dělat revizi na koleno, a tak mám po hlídání 😅 😅 Normálně šel totiž syn po vyučování hned k ní,(bydlí hned vedle školy) tam byl obídek a vyzvedával ho až tatínek cestou z práce..

farmarska
10. lis 2009

holky mě je pomalu každý dopoledne špatně 😝 a přestává to až později odpoledne...to musím rychle něco udělat, uvařit, uklidit, .. bo večer to začíná odznovu 🙄 Teda jako nezvracím, ale pořád jsem nafouklá a mám pocit, že se každou chvíli pobliju 😖 no pořád strašnej pocit na zvracení, k tomu se mi děsně motá makovice a navíc ta unava..vražedná kombinace 😝 záchod naštěstí ještě neobjímám 😅 Jedině kdy mi je jakštakš snesitelně dobře, je když ležím v pelechu.. no jenže uznejte sami, že to vypadá dost divně, celej den se válet 😅 navíc to ani není možné 😝

farmarska
10. lis 2009

tak jsem si postěžovala , tak zase mizím 😀

markee
10. lis 2009

Aronek,já jim tam zítra donesu životopis. Dnes nemám auto,takže nikam nejedu,ale zítra to tam hodím.
Mě na tom právě mrzí to,že mi řekla,že nemaj čas teď zaučovat,že je to potřeba do konce roku mít hotovo a maj toho hodně. To si myslím,je jako blbě,někoho kdo to bude po mě kontrolovat by tam měli mít. No ještě mě nevzali,tak to řešit nebudu. Jen je tam ještě drastický výdělek. Ale jak říká Míša,je to stejně jen na chvíli,tak ať to neřeším. Že když budu dojíždět do okresních měst,minimálně 35km daleko,tak projedu víc a zbyde míň než teď. V tom má pravdu.Ale je to fakt bída ☹

kopa
autor
10. lis 2009

Ahoj holky 😉

Paaji no huráá,že jsi se taky ukázala 😵 😵 To je moc dobře že neni žádna depka a jsi v klídku.No já jsem včera dopbrala Duphaston a budu čekat zda se dostaví mrcha.Snažení bylo aktivní 😉 Dneska jsem 26DC,ale žádnej těhu příznak 😒 Takže si myslím,že u mě to nehrozí...

farmarska
10. lis 2009

jooo ještě jsem chtěla napsat, že i já mám ten kojící polštář doma..jsem si ho pořídila hned při druhém otěhotnění 😅 no a jako je fajn, je to pohodlný a příjemný i pro netěule, ale jen mne vadí, že já jsem si tehndy v akci koupila takovej ten s polistirovanejma (hergot neumím to ani vyslovit natož napsat 🤐 😀 ) kuličkama i s náhradníma náplněma (pytlíkama) a ty kuličky jako dobrý, akorád mi to leze děsně na nervy, jak to šustí 😠 zvláště do uší 😅 takže příště bych kupovala asi spíš nějakej molitanovej 😉

farmarska
10. lis 2009

tak a já už musím fičet! 😝
zatím ahoooj! 🙂

mari111
10. lis 2009

ahoj holky, Sirel mne rikal gyndar jeste tu kyselinu lystovou, tak to taky muzes skusit. Jinak holky prisel mi moc moc peknej mail, kdo chce ,piste vas e-mail 😉

mari111
10. lis 2009

farmi proste vrzajici kulicky to sou 😀

mari111
10. lis 2009

marke mas to tam 🙂

aja.83
10. lis 2009

Ahoj Paajinko, u mě nic nového, ms zase dorazila, tak začíná další měsíc snažení. Už čtvrtý po revizi, nějak se tomu nechce. Teď chci měnit zaměstnání, uvidím, jak to dopadne, určitě někam nastoupím a hned budu v tom! To bude jak naschvál!

aronek
10. lis 2009

farmi, koukám že choroba plynule přešla v těhotenské příznaky 😖 Co bychom ale nevydržely pro ty naše miminka, že? 😉

markee
10. lis 2009

Mari díky.Jdu juknout. Dávám fotky manžovi na spolužáky,tak jsem se do toho zažrala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru