Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
3. zář 2009

Pajdulko, velká gratulace! Držím moc pěstičky!!!

aja.83
3. zář 2009

Holky, to je paráda! Já zrovna dneska měla tucha, že tu přibyde těhulka. Tak a zítra by mohla přibýt další a tak by to šlo každý den 😀 !

kerrie
3. zář 2009

Krásné ráno 🙂

Pajdulko...........přesně takovouhle zprávičku jsme po včerejšku potřebovaly.......jupíííí, moc blahopřeju a držím palečky, ať je vše v pořádku 🙂

Markee............myslíme na Tebe a jsme s Tebou! 😔

handm
3. zář 2009

Přesně jak píše Kerrie! 🙂
žlabi jak je?! už se chystáš k doktoru nebo jen testuješ?? ? -)

zlababa07
3. zář 2009

handm, ani jedno ani druhé 🙂 Pokud bude všechno ok, tak k dr se objednám tak za týden nejdřív, ale spíš bych chtěla vydržet ty dva. Test jsem už nedělala, zato jsem se dneska málem pozvracela při čištění zubů 😝 😅 😀

pajdulka
3. zář 2009

Dík holky,ani se mi to nechtělo psát ,protože mi je líto Markee. . . .a vím jak to bolí. ☹
Markee-věř že to vyjde zas,já taky věřila a koukni,jsou tam ,ikdyž ještě není nic jisté stále věřím.Na UZ jdu až 20.9. takže do té doby mi nezbývá nic než čekat a doufat ,že na mě vykoukne i srdíčko. 😉

pajdulka
3. zář 2009

zlab- 😀 😀 😀 nápodobně koukám ,že máme stejný problém 😀 😀 😀 Dle těhu kalkulačky mám mít termín 10.5.2010 😀

venuska
3. zář 2009

Ahoj holčiny,

tak jsem dorazila do práce z poradny. Malá je v pořádku. Příští týden jdu na tu cukrovku, blééééé ☹
Kopi, až budeš dělat tabulku, tak mi tam písni 24.9-poradna. Děkuji 🙂

Posílám odkaz na test kočárků, bylo to včera ve zprávách. Dozvěděla jsem se to od kolegyň z práce, já jsem to neviděla.

http://zdravi.idnes.cz/test-pozor-na-kocarky-ob...

Docela hrůza ☹

Včera jsem se byla znovu podívat na ten x-lander, abych ho ukázala manželovi, a mam schváleno. 🙂 Tak to asi vyhraje.

venuska
3. zář 2009

Holky, mam jít na ten cukr příští středu, ale to jdu k zubaři. Myslíte, že když půjdu o týden později, že to nějak bude vadit? Děkuji

pajdulka
3. zář 2009

testik v albu 😲 😲 😲

zlababa07
3. zář 2009

pajdu, kde? Já ho nevidím 😕

venuska
3. zář 2009

Pajdulko, držím palečky, aby to vyšlo 🙂 🙂

tercie
3. zář 2009

Tak jsem holky moje dočetla, a veselo mi není...

Markeesku... tolik jsem na tebe myslela a přála si, aby bylo miminko v pořádku.. holka zlatá drž se, budeš potřebovat moc síly, i když pozitivní je, že máš Johanku, mě po porodu ve 20tt nezbylo nic... Posílám ti moc moc energie, abys to všechno vydržela... je mi smutno s tebou, ale rozhodla ses správně, bůh ví, jaký postižení by miminko mělo a jakej život by ho čekal... Takhle je to pro vás všechny snažší, i když teď se to tak nezdá. Jsem s tebou!!!!

venuska
3. zář 2009

zlababa, jak se máš, a jak se cítíš? 🙂

tercie
3. zář 2009

Pajdulko a tobě moc moc gratuluju k testíku, ať se ti a miminku daří!!!!!! To je krásná zpráva, už mám dvě následovnice, a za pár dní doufám přibydou další !!! 😵 😵 😵

zlababa07
3. zář 2009

Ahoj venusko, je mi docela dobře, teda myslím 😅 😀 až na ten divnej dávicí reflex při čištění zubů jsem celkem v rychtiku 😵

paajaa
3. zář 2009

Pajdul: já tam testík nevidím ☹

Venusko: gratuluji k úspěsné kontrole a že manža kývl na kočárek 😉

tercie: jak se cítíš???

venuska
3. zář 2009

zlababa, tak to je v pohodě....jen kdyby to zůstalo u toho, viď??? 🙂 Hlavně, ať jste oba v pořádku 🙂

venuska
3. zář 2009

Pájí, jsem taky moc ráda...děkuji. A jak jde snaženíčko? 🙂

pajdulka
3. zář 2009

tercie-dík 🙂 však víš jaká je to radost 🙂
zlab-v albu 😀 😀 😀 už vidíš?

pajdulka
3. zář 2009

Já ji ale vidím 😒 tak nevím ,možná ,že se to zaktualizuje později 😒

zlababa07
3. zář 2009

Pajdulko, nevidím 😕 je tam nej mráček, miminko a nějaký odkaz na stahuj.cz. Ale to nevadí, však my ti věříme 😀
venus, koukám, že tě čeká cukrovka, tak aspoň si jednou pořádně osladíš život 😉 Jinak taky gratuluji ke kontrole. 😵

tercie
3. zář 2009

Žlab to mám taky, nemůžu si vyčistit jazyk 😀 Jak sáhnu krapet víc dozadu, tak bych vyhodila všechno 😀 Akorát teda jsem nezvracela ani jednou, jen mám občas náběhy 😀 Předevčrem a včera mi bylo pěkně blbě, z horka, fuj, dneska je pod mrakem, tak mi je celkem dobře. Akorát se budu muset jít najíst, ještě jsem nesnídala a vlím se v posteli, budu muset vylézt.

mari111
3. zář 2009

ahoj holky,tak jsem ted jeste volala doktorce jak vysli vysledky z krve a je to v poho,toxoplazmoza zadna,stitka v poradku,krvinky taky akorat tam nasla nejake protilatky ze sem byla nemocna a to asi pred nebo v tehu a je mozne ze to zapricinilo ale rekla mi ze jsem zdrava holka a pokud mi gynokolog povolil tak eventuelne se muzeme snazit,ze uz se tesi az k ni prijedu jako tehu 🙂 je moc hodna, HANDM vcera na gynde v pohode,mame povoleno snazeni akorat sem asi prosvihla ovu ale too neva,pristi mesic to nenecham ujit 😉 PAJDULKA šeptem gratuluji 🤐

tercie
3. zář 2009

žlabab ono se to jen nezobrazuje správně, ta fotka na mě vylezla vpravo vedle těch reklam, zkus mrknout znovu 😉

mari111
3. zář 2009

kopiku napis mi do tabulky prosim 14 dc jak jsem tenkrat psala ze nejak moc krvacim tak doktor mi rekl ze to bola mrcha,teda holky to vam reknu,to bolo neco mu vysvetlovat kdy jsem jak spinila 🙄

zlababa07
3. zář 2009

Ajóo, už je vidím, Tercíku díky 🙂 No pajdulko, nádhera 😵
mari, tak moc gratuluji k dobrým výsledkům a také k tomu, že nic nestojí v cestě snažení!!! Hurá 😵
Jinak terci, to s tím jazykem je přesný a je to den ode dne horší 😀

paajaa
3. zář 2009

Pajdulka: už jsem to taky objevila a jsou krásné 😉 😉 😉 Já už chci taky. ☹ 😒 😕

Venusko: snaženíčko probšhlo na jedničku. Dokonce jsme se trefili do ovulky a i den předtím jsme se snažili. Tak už jen doufám, že se teď vajíčko zabydluje a už nikam cestovat nebude.

Tercie: jéé to se koukej napapat ať mimi netrápíš hlavy. 😉

mari111
3. zář 2009

holky prosim vas ted mam segru v chorvatsku a volala mi at zistim jak je to s rekreacnim poplatkem,na jsem na netu nasla ze se neco plati (slisim to teda poprve) ale nenasla jsem jak a kde 😕 prosim vas nevite o tom nektera neco?

pajdulka
3. zář 2009

Pá holky jdu žehlit nebo budem muset chodit nazí 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru