Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. led 2010

ahoj holcinky, dodatocne preji vse dobre do noveho roku, mne je teda furt hrozne, az ted se muzu jak tak hejbat a sedet, horecky 38 az 39 uz doufam ustali ale furt mam strasnej kasel a obcas takovej zachvat kasle az z toho zvracim. Nevite jestli bych mela jit k doktorce? jestli mi da aj neco jineho nez uz mam, beru paralen a jitrocelovy sirup, ten se prej v tehu muze,je to tam aj napsane.
😔 Farmiku ty jek si byla taky takle hodne v zacatku tehu chora, dala ti dr. aj nejake jie prasky co ti pomohli?

cajori17
3. led 2010

ahoj mari....ja bych ti poradila,aby jsi zasla k doktorovi,rozhodne...pokud uz to trva tak dlouho,tak radeji bez..

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
3. led 2010

tady zas nikdo neni 😔

ee.liska
3. led 2010

no já jsem ještě bez agulotinu ms nedostala, než jsem jela na hory tak jsem testila a nic, bílo.
mari beruško, to je hrůza 😒
kopi já se snažím přestat od Vánoc, ale na těch horách to nešlo 😀

ee.liska
3. led 2010

dneska jsem test zkusila ale pro jistotu to zítra zopakuju 😎

cajori17
3. led 2010

ja taky budu zitra testit

ee.liska
3. led 2010

cajori tak to jsem zvědavá, třeba budeme těhulit spolu 😵

cajori17
3. led 2010

no,ja tomu sice neverim, ze bych mohla byt....naposledy jsem si ho delala 30.12. a nic.....a mam myslim 11 dni zpozdeni

cajori17
3. led 2010

ale ta predstava je krasna,ze bychom //nasly ve stejny den

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
3. led 2010

holky mysleme pozitivně na mě slabá vykoukla už dneska 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
3. led 2010

Eeli a nechceš hodit foto 😅 😅 ?

cajori17
3. led 2010

no,tak to je parada.....taky drzim palecky 🙂

ee.liska
3. led 2010

kopi zkusím to 🙂

mari111
3. led 2010

no ja tam zitra skaknu, sem zvedava co mi jeste da dr. hlavne at uz jsem zdrava a hlavne mimi aby to vydrzelo.
Co to to to EE.liska na tebe vykoukla slaba carecka, a jak to vydis,nadejne? to by melo byt jasny ne, kdyz je aj slaba, ja mela toho 23.12 taky slabou 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
3. led 2010

no to sem taky zvedava, jen aby to takle pekne pokracovalo aspon kazdy druhy den nejake nove carecky 😅 ja vim, to uz bych chtela moc ale bylo by to krasne 😉

kopa
autor
3. led 2010

roninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka 41tt................................................................................čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 17tt.......................................................................................čeká holčičku
Farmarska 15tt.......................
Jaruska 12tt
Sarlotta 9tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 9tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
Eliss.ka 49DC
Nicollka 44DC.............je na horách
Cajori 42DC
Aja.83 28DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 27DC
Katyna 24DC
Markee 24DC
Ikopretinka 23DC
Kopa 20DC
Sirella 19DC
Paaja 16DC
M.aa.b 14DC
Maendy 14DC
Pe.Martina 6DC
If.v nehlídá si DC

pe.martina
3. led 2010

Ahojda holky, nějak nám stávkoval net ☹ tak jsem se dostala až dneska

Takže dodatečně všechno nej v novém roce, hodné mimísky, manžele, přítele ........ nám snažilkám dálnice.......hodně pohody, lásky, štěstíčka a všeho co si přejete 😀

Cajori to s přítelem mi to je moc líto ☹ snad se to brzy urovná ať tak a nebo tak, držím palce

Dočítala jsem co je (bylo) nového a jen koukám 😨

pe.martina
3. led 2010

Zítra jdu po měsíci do práce a vůbec se mi nechce ☹ ☹ doufám, že mi to rychle uteče 😝

cajori17
3. led 2010

pe.martina....me se taky nechce zitra do prace,jsem byla 16 dni doma....a zitra mam odpoledni od 14-22h,uz bych potrebovala nejakou poradnou praci

ee.liska
3. led 2010

holky jste zlatíčka 🙂 zatím tomu nevěřím 🙂 dám vám to na ukázku do alba

cajori17
3. led 2010

eelisko,budu se modlit at ti to vyjde

mari111
3. led 2010

holky v praci to utece, nebojte, budete resit vanoce darky a tak. je musim byt do stredy fit, pak uz sefova nema hlidani a potrebuje abych uz sla do prace, tak doufam ze uz mi bude dobre 😒

cajori17
3. led 2010

mari....snad ti bude lip....pij hodne cajiku a hlavne s medem a citronem at mas vitaminky

ee.liska
3. led 2010

cajori já mám taky zítra odpolední, ale jen do šesti
pe.marti taky přeji v novém roce to nej a // 🙂
mari brzo se uzdrav 😎

markee
3. led 2010

ahojky,tak nakukuju a co nevidím. Elisko,potichu gratuluju, čárečka je vidět 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru