Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. led 2010

mari co se děje??? 😕 😕 😕

mari111
22. led 2010

tak gratuluji a nekecej ze uz nebudes zrat 😀 😀 😀 to nevydrzis 😵

farmarska
22. led 2010

no vydržím...tak ještě maximálně do desíti 😀 😀 😀 a pak se nažeru jako kráva, za celej ten den odříkání 😀 😀

farmarska
22. led 2010

holky nevíte co je s tou kopi? a co květinka už porodila? 😕

mari111
22. led 2010

no pred vanocemi sem delala dil a ona sama rekla ze mi aj vic zaplati, no a dneska mi davala penize a ze prej si nevzpomina ze mi chtela dat vic, no boha jeho tak co ji tam budu delat zadača nebo co,a hlavne to rikala sama tak si to ma psat kdyz ma sklerozu. tak pak jako o kolik vic a jak to ma jako vypocitat a take keci, no nakonec teda dala o trosku vic ale tvarila se u toho jak kdyby mi davala deset tisic 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mari111
22. led 2010

no kopi tu dlouho nebyla, asi si dava pauzu holka nase a kveti uz asi porodila 😅

farmarska
22. led 2010

tý jo tak to je teda můra hnusná!! 😠 😠 Todle uplně nesnáším! To se nedělá! 😠 Bych jí řekla at si ty prachy teda nechá a sebrala se a šla domů a at si tam ta podvodnice prolhaná trčí sama 😠

farmarska
22. led 2010

hele musím končit, manža jde něco vylepšovat s připojením a když to vyjde, tak se ještě dnes připojím 😀 Když ne, tak se tu mějte hezky a do porodu mi to tu snad někdo zase ještě zprovozní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
22. led 2010

já jsem tady! 🙂

kopa
autor
22. led 2010

Jinak Farmíku gratuluji ke kontrole 🙂 ty jsi přibrala teprv jedno kilo 😀 😀 😀 to se podle mně můžeš v klídku napapat tvého oblíbeného masíčka 😀 😀 😀
Jinak všem co měli kontrolu taky gratuluji!!!! 😵 Zuz,Eeliska,Sirellka? 😅
Já jsem neměla čas dočítat,takže asi tak.kdybych na někoho zapomněla,tak se omlouvám 😀

mari111
22. led 2010

ahoj Kopiku, jak je?
pa Farmi 🙂

kopa
autor
22. led 2010

Ahojky,
mám se dobře 😉 Mari teda ta šéfová to je děs 😠 znám to 😠 já dělala vedoucí ve zveráku,v pěkným kamenným obchodě,dost lidí mi tam nevydrželo kvůli penězům.Tak jsem tenkrát mé kolegyni přes ředitele(uplný idiot)domluvila větší plat,a on mi řekl dobrá já jí to dám,ale pak to ještě pořešíme,já nemám tu dotyčnou rád(nikdy jí neviděl a nic o ní nevěděl)já měla měsíc dovču a v tom mi pak Verča volala,že jí ty slíbené peníze nedal a ona končí 😕 😕 no debil.

kopa
autor
22. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 40tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 39tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 38tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 37tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 34tt....................4.2.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 33tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 28tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 28tt................................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 20tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 18tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1. KO cukr,25.1.NT screening,1.2.KO
Hanana 12tt..................27.1. NTscreening
Mari 9tt
ee.liska 7tt
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 21.1.KO - dopadla výborně
M.aa.b 33DC
Maendy 33DC
Pe.Martina 25DC
Markee 19DC
Katyna 16DC
Zlababa 15DC
Maarrtina 14DC
Aja.83 13DC
Ikopretinka 12DC
Cajori 9DC
Kopa 7DC
Paaja 5DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá

kopa
autor
22. led 2010

Sarlott dík za tabulku 😉 doplnila jsem Cajori 😉

kopa
autor
22. led 2010

a sakra já příjdu a tady nikdo 😅 😅

kytiii
22. led 2010

Ahojky,
ráda bych vás tady všechny moc pozdravila a pokud vám nebude vadit, ráda bych se mezi vás přidala. Vlastně vás tady všechny dobře "znám". Poslední půl rok sem chodím téměř denně, až si můj manžel ze mě dělá srandu, že furt "koníkuju", ale je tak hodný, že mi třeba přinese i veču k počítači 🙂. Tuto diskuzi pročítám od 10/O8 po té, co jsem prodělala jako všichni tady ZP. Bylo to moc smutné období, ale společně s manželem jsme ho zvládli. Na mimču jsme po potratu začli pracovat až minulý rok od 9/09, protože jsme si na 8/09 naplánovali svatbu. Poslední ms jsem měla 9.12., // na mě vykoukly 10.1. Dnes jsem byla poprvé u doktorky, viděla zatím váček bez srdeční akce, mám přijít za týden na kontrolu, kde by už měla být akce viditelná. Předepsala mi Utroš 2-1-2, tak se snažím myslet pozitivně, i když jistě asi tušíte, co se ve mně odehrává....hodně mě tady všichni držíte a podporujete, i když jsem tu dnes poprvé, díky moc, fakt!!!

aronek
22. led 2010

ahoj kytii, vítám tě mezi námi a gratuluji k // 😉 Já taky prvně několik měsíců šmírovala, než jsem sem vlezla 😀

sirella
22. led 2010

Ahojky holky 🙂

Přišla jsem jen nakouknout co je u koho nového 🙂 Já celý den zatím jen spím a jím...a trochu vařím.Jsem unavená až hrůza 😝

Taky vítám novou děvčičku mezi náma a gratuluju k // 🙂

Já tehdy šmírovala v sobotu a neděli a v pondělí v noci(kolem 1 nebo 2 ranní), když byla depka největší, tak jsem se registrovala a psala a psala a psala 🙂 No a hned je líp na světě 😀

Jinak díky za tabulku...už mi začínala chybět 🙂

Jdu si dočíst 😉

kytiii
22. led 2010

..."i když jsem tady dnes poprvé" jsem myslela jako že sem píšu dneska první příspěvek. Jsem už dneska nějak přetažená... 😀

kytiii
22. led 2010

Jinak jsem ráda, že jsem nebyla jediná, kdo tady šmíroval 😀 Musím říci, že tahle diskuze je fakt srdeční záležitost, jeden den bez ní a má absťák 😀

aronek
22. led 2010

kytii, hlavně je skvělé, že víš, že nejsi jedinná a píšeš si s někým, kdo prožil to samé a ví jak je to těžké 😉 Mně než se to stalo, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje 😒

sirella
22. led 2010

holky...taky se přidávám...já taky o ZT neměla ani tucha 😒 O to větší to byl šok ☹ Snad už se nám to nikdy nestane

murynka
22. led 2010

ahojky holky 🙂

nakukuji co je nového? 😀

murynka
22. led 2010

já o ZT věděla protože jsem se nakukovala při prvním těhu 😔 a to jsem asi neměla a pak jsem tu psala
ale holky mi moc pomohly 😵 😵 😵

pe.martina
22. led 2010

Ahojda, tak jsem v plném pracovním zápžadu, ani nestihnu nakouknout ☹

pe.martina
22. led 2010

taky jsem nevědla 😕

pe.martina
22. led 2010

jdu dočítat co nového 🙂

sirella
22. led 2010

už jsem dočetla 🙂

šarlotko... gratuluju ke kontrole, co ti dopadla tak moc dobře 🙂
K tomu mému papání jen tolik...že, i když mi zle není, tak moc nemůžu...mám strach,že bych se neunesla 😅 ...ale nic nešidím 😉

mari...vy to doma budete mít kráááásné 🙂 Potom hoď aj fotečky ať nakouknem 😉
A tu šéfovou máš fakt bestii 😠 ..já bych se jí na to vyprdla...kor když ti nebývá moc dobře...takové jednání nemáš zapotřebí...i když chápu,že tě ta práce baví

farmi:Taky gratuluju ke kontrolce 🙂 ...mimíska uvidíš příště...je fajn,že si tě dr.poslechl přes bříško 🙂 ...a příští KO máme ve stejný den 🙂 Držím ti palůšky ať je to zas OK

kytiii
22. led 2010

Přesně, jak píšete, musela jsem dát do vyhledavače, co to vůbec znamená. Tady na té diskuzi bylo vše popsáno dopodrobna a fakt mi to moc pomohlo. V té době to se mnou prožívala myslím že Paja, Bobinka, Kopa, pak Murynka a další.
Holky, bojím bojím nba příští týden na kontrou, prostě na to nejde nemyslet, chjo ☹

sirella
22. led 2010

ahojky murynko 🙂 Jak se máte se Sofinkou???Co je nového?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru