Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
5. pro 2009

mám asi PMS nebo na mě působí ten femigard , nevím. Ty na tvé stavy budeš mít aspoň za chvíli průkajdu 😵

tercie
5. pro 2009

šarlot to pnutí jsem měla taky, při všech třech těhu a s tou chutí taky, a nebo jsem měla šílenej hlad, až mi bylo špatně, ale neměla jsem absolutně na nic chuť 😀 Děsný stavy 😀

Kopreti ty jsi taky pěkně akční, já mám taky choutky na perníčky ale ještě jsem se neodhodlala 😀

aronek
5. pro 2009

tak já hamba hambatá teprve vařím ☹ no co sama doma, tak to nehořelo 😉

sarlotta
5. pro 2009

🙂)) aron, já vařila už včera.. dneska neee... ale srnčí ala svíčková🙂 mňam 😎

sarlotta
5. pro 2009

perníčky uf mám napečené🙂) minulou neděli sme páchali s malým 😉 ještě se chystám na lepené jako linecké..ale do těsta přidám mleté vlašské ořechy a citron kůru 😉

sarlotta
5. pro 2009

kopreti, to je fakt, klidně strávím měsíc s hlavou v záchodě, jen když to bude k něčemu 😉

pe.martina
5. pro 2009

Ahojda všem, byla jsem v 7tt a bohužel se přestal zárodek vyvíjet ve středu jsem byla na zákroku. Manžel musel na plánovanou služební cestu a já se v tom sama nějak plácám. Tak bych si chtěla jen vylít srdíčko a zeptat se na pár věcí.

sirella
5. pro 2009

Ahojky holky...hezký večer 🙂
Nakoukla jsem po pár dnech(malujeme v baráčku 😉 )A tady nikdo...něco se děje???Nebo jen mikulášujete 😉

Ahojky pe.martino...je mi líto že se ti stalo to co každé holce tady ☹ Po zákroku je to fakt hodně zlé,ale časem se to zlepší...neboj 😉 Holky tady jsou moc hodné...škoda jen že tu zrovna nikdo není.Vždycky se tu najde někdo kdo ti se vším poradí takže pro radu dojdi kdykoliv..ju???
Jestli se chceš na něco zeptat tak klidně můžeš...

casia
5. pro 2009

ahoj pe.martino...také mě to mrzí, ale už to ta příroda holt tak zařídila, neboj bude zase dobře 😉 ptej se

sirella
5. pro 2009

Ahojky casi 🙂 Tebe jsem tu dlouho neviděla...jak se máš????Strašně dík za radu se svařákem 😀 Asi zabral...já už zkoušela fakt všechno...teplou vanu,svařák,sarapis i vyvolávačku...prostě všecko

pe.martina
5. pro 2009

sirella: děkuju, já vím, prošlo si tím spousta holek, jen si nejsem jistá kdy se o mimčo pokut znova ....... v nemocnici i doktorka říkají minimálně 4-6 měsíců a tady co jsem četla tak to některé zkusily po 2 měsících, tak nevím .............. nerada bych si tím prošla znova, sice to bylo zcela bez komplikací a ani nemám velké bolesti, ale už jsem se fakt těšila ................... jednak, že konečně polevím v práci /už mit to leze v práci na mozek/ a pak taky na mimčo ............ podařilo se nám to na první pokus, tak jen doufám že to zase vyjde .......... teď se mnou clomají všelijaký nálady, dneska u všeho brečím /i u reklam/. pak jsem zase vzteklá a protivná sama sobě ☹

pe.martina
5. pro 2009

sirella: taky doděláváme baráček a malování bych chtěla do vános taky stihnout...........ono bude lepší se zaměřit na něco jiného abych neměla čas na smutné myšlenky

pe.martina
5. pro 2009

casia: to si říkám taky, lepší teď než to řešit později a s většíma problémama

pe.martina
5. pro 2009

Holky kdy začít po zákroku cvičit, mám pocit, že mám v podbřišku nafouknutej balon 😒 a celkově jsem nějaká povolená,chtěla bych se dát trochu za těch pár měsíců dokupy .............. nemáte některá zkušenost s rovnáním kostrče??? Prý kdo má na zásech takové ty dva dolíčky má dobře postavenou pánev a páteř a větší šance na těhotenství atd. ........... já je teda nemám 😖

sirella
5. pro 2009

pe.marti...nedivím se ti...já se skoro rozbrečela když jsem si v cukrárně objednávala kafe...fakt ti rozumím.Mě to trvalo strašně dlouho to aspoň trošku přijmout a vyrovnat se s tím...je to fakt děs..ale opravdu bude líp...
K tomu druhému mimi bych ti řekla názor mého dr.z nemocky kde jsem byla na zákroku...říkal že se doporučuje 2-6 měs ale že on je pro zlatý střed...teda 4 měs....Moje gyndra.mi řekla 3.měs.(a to mám i jiné komplikace)Ono se musí tělíčko s tím vším srovnat a zas bude dobře.
Četla jsem o holkách co další mimi počly i v šestinedělí a dopadlo to dobře...takže je to všechno na tobě...na tom jak se budeš cítit a kdy bude tělo v pohodě a připravené...
Ono se to všechno zdá být dlouho a každá chce asi mimi zpátky do bříška hned...ale já osobně bych do nějakého divočení asi nešla...moje dr.mi řekla že bych mohla potratit podruhé spontán. a to by byla fakt už vina moc brzkého snažení....

sirella
5. pro 2009

jejda...o dolíčkách nic nevím...to je pro mě novinka 😕 Fakt???Odkud to víš???

sirella
5. pro 2009

A k tomu cvičení...mně to dr.dovolil až po šestinedělí takže fakt nevím...dr.ti nic neřekl???Mě bylo vyloženě řečeno že se mám 6 týdnů šetřit a nedělat nic namáhavého(Já netahala ani koš s prádlem)

pe.martina
5. pro 2009

sirella, já osobně to vidím asi taky tak na ty 4 měsíce, teda pokud nastoupí menstruace a bude vše ok .......... máme objednanou a zaplacnou lyžovačku v březnu ve Francii a možná, že bych ještě chtěla v létě stihnout opožděnou svatební cestu ........... bralli jsme se letos v červnu a kvůli dodělávání baráčku jsme to odložili...........tak by nebylo špatné dovézt si mimíska od moře 😎

sirella
5. pro 2009

pe.marti:to ti schvaluju ani nevíš jak 🙂 a trošičku záááávidím 😅 Ale v dobrém 😉 To máš výborný plán...mimíska od moře bych brala taky...ale třeba se mi zadaří u vánočního stromku 😉 ...to mám přesně 3.měs takže se asi o svátcích začnem snažit

pe.martina
5. pro 2009

sirella od mamči, teď na tom byla její kolegyně švagrová, která má problém otěhotnět, ale už jsem to párkrát slyšela .............. vždycky mě zajímalo jakto že někdo ty dolíčky má a někdo ne .......... ale třeba to zas až tak
zásadní vliv nemá 😉

no a k tomu cvičení na to jsem se konkrétně neptala,nejsem nějakej sportovec, ale to břicho mám jako kulličku 🙂 já jsem teda včera žehlila a pekla cukroví /musela jsem něco dělat abych nemyslela/ ale je pravda že dneska mě dost bolí břicho a tak už nedělám nic ....... asi jsem to přehnala

pe.martina
5. pro 2009

sirella, tak držím palce ať to vyjde a máte opožděný dáreček od Jéžiška .......... rozum mi říká, ať si nejdřív komplet doděláme baráček ..........čeká nás strop ve verandě a vymalovat po výměně dveří, přemalovat chodbu, pokojíček atd........... taky došetřit nějaký korunky a to moře bych ráda taky stihla, už mi to moc chybí

sirella
5. pro 2009

pe.marti...já žádné dolíčky nemám a zatím jsem vždycky otěhotněla bez problémů(ťuky ťuk...nechci zakřiknout 😀 )

Můj osobní názor na tebe je ten že by sis měla fakt dát pohov a odpočívat...opravdu ju...já taky divočila a začlo mě bolet břicho tak jsem pak lehla a dala si fakt veget..a teď už jsem v pohodě a svěží 😀 😉 Neodpočívala jsem teda 6 týdnů...ale asi 14 dní určitě ju...mě to břicho fakt pobolívalo tak se nedalo fungovat na 100% Manža musel zaskočit

sirella
5. pro 2009

pe.marti:díkas moc za palce...budu je potřebovat...fakt díky 🙂

To co máš v plánu ti fakt schvaluju...ono je lepší se na těch pár měsíců upnout na něco jinšího...a nebudeš se stíhat divit jak ti to uteče...fakt...mě se zdály 3 měs.nekonečné a na Štedrý den je mám za sebou...a je fajn se tu občas zastavit a když něco nevíš tak se poradit a pod...fakt to ubíhá
Chtěla jsem napřed divočit a jít do toho znovu po 1.porevizní MS ale to neriskuju...kor proto že jsem jí (MS)dostala až po užívání sarapisu a vyvolávačce a svařáku v horké vaně

pe.martina
5. pro 2009

sirella, mě teda manžel pobavil .......... volala jsem mu ve čvrtek, když mě taťka dovezl domů a víš co mi řekl???? 😀 😀 že aspoň budu mít čas si udělat vánoční úklid 😀 😀 😀, já mám totiž 2 zaměstnání a tak jsem doma až večer a v týdnu nestíhám.........nechala jsem to radši bez komentáře a radši se tomu zasmála ............. jak dlouho jsi zůstala doma na neschopenku????

sarlotta
5. pro 2009

Ahojík holky🙂

pe.martina... je mi to moc líto, opravdu to ber tak že příroda ví co dělá.... bolí to šíleně a klidně se vybreč a vyvztekej... to je normální..těhu hormony klesly a i proto to toli bolí. Jestli chceš počti si u mě v albíčku 😉
Důležité je to snažení o mimíska nevzdávat. Ale všechny aktivity si plánuj bez ohledu na případné těhu...prostě musíš žít a neupínat se na to.
Otěhotněla jsi...takže můžeš mít dítě..to si pamatuj...na nějaké dolíčky se vys... 😎 😀 příště to bude v pořádku 🙂 Počkej 3MS a pak uvidíš jak na tom budeš psychicky...jak to bude fyzicky Ti řekne doc na gyndě 😉

sarlotta
5. pro 2009

s tím cvičením počkej 6týdnů-dokud nebudeš mít po porevizní MS...přeci jen je to operace a je potřeba klid.

pe.martina
5. pro 2009

sirella ani jsem si nemyslela, že mě to tak vezme...............když jsme to nechali osudu s otěhotněním a vyšlo to měla jsem hroznou radost a těšila se jak malá, hlavně proto že i manžel by pyšnej a chtěl to všude říkat ....... teď bych chtěla mimčo zas co nejdřív ...........asi ty hormony 😉

palečky držím a doufám, že ti to vyjde

sirella
5. pro 2009

ahojky šarlotko...jak se máš??? 🙂 Gratuluju k tvé kontrolce a k tvému hcg...je prima že snažilek ubývá a přibývá těhulek a maminek 🙂

sarlotta
5. pro 2009

sirell děkuju ... zatím jsem napnutá jak kšandy 😅 ... ono už to ale asi lepší nebude s tím strachem..

pe.martina
5. pro 2009

sarlotta: děkuju, určitě si to přečtu...............pomáhá to když člověk ví, že v tom není sám a zas bude líp...........děkuju za podporu.............potřebovala jsem si "popovídat" 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru